Перейти до змісту

FOX

Учасники
 • Кількість зміста

  1 054
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

Репутація громади

215 Продвинутий

5 Підписників

Про FOX

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 10.09.1990

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

12 262 перелядів профілю
 1. FOX

  утеплення будинку

  Я на стіну в місці кріплення приклеїв газоблок товщиною 10см. І потім в же в газоблок кріпилися лічильники.
 2. А не можна заїжджати ПДР: 2.10. У разі причетності до дорожньо-транспортної пригоди водій зобов'язаний: а) негайно зупинити транспортний засіб і залишатися на місці пригоди; б) увімкнути аварійну сигналізацію і встановити знак аварійної зупинки відповідно до вимог пункту 9.10 цих Правил; в) не переміщати транспортний засіб і предмети, що мають причетність до пригоди; ................ е) вжити всіх можливих заходів для збереження слідів пригоди, огородження їх та організувати об'їзд місця пригоди; 2.11. Якщо внаслідок дорожньо-транспортної пригоди немає потерпілих та не завдано матеріальної шкоди третім особам, а транспортні засоби можуть безпечно рухатися, водії (за наявності взаємної згоди в оцінці обставин скоєного) можуть прибути до найближчого поста або до органу Національної поліції для оформлення відповідних матеріалів, попередньо склавши схему пригоди та поставивши підписи під нею. І ось вони 3 години доходили до взаємної згоди і малювали схему пригоди.
 3. Порадьте когось, хто займаєть ремонтом ресорної підвіски / ресор.
 4. Про мітки. Наприклад в нокіан є мітка сніжинка, коли вона зітреться виробник не рекомендує шини використовувати зимою Але небагато виробників таке практикують.
 5. Я вибрав двері КМТ, але ще не поставив.
 6. МОЗ: Невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки http://moz.gov.ua/article/news/nevakcinovani-diti-ne-mozhut-vidviduvati-shkoli-ta-ditjachi-sadki
 7. Там де "стекольний" цех? Проїжджав я там - пусто ні вивісок, ні людей нема.
 8. Мабуть варто з цим питанням звернутися в проектне бюро, щоб вони склали кошторис ремонтних робіт.
 9. SHARP AQUOS S2 класний варіант за 150$ https://www.jd.ru/600119602.html
 10. Zeus Ceramica? Який розмір плитки? Яка саме модель? Можна фото? Також планую по всьому будинку покласти плитку під дерево суцільним контуром.
 11. А якщо і керамограніт глазурований то при нормальному вкладанні майже немає різниці в експлуатаційних характеристиках?
×