Перейти до змісту

FOX

Учасники
 • Кількість зміста

  1 061
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

Репутація громади

216 Продвинутий

5 Підписників

Про FOX

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 10.09.1990

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

12 300 перелядів профілю
 1. Я купляв такі, вони ще в них на сайті висять https://blok-trade.com.ua/shop/765/desc/gazobloki-bilorus-625kh75kh250-d500 Хоча може вже і не актуально.
 2. Минулого року купляв такої товщини в Струмівці - БЛОК ТРЕЙД.
 3. І в продовження музичної теми
 4. Підкажіть, чи є зараз для мобільного тариф без місячної абонплати?
 5. На форумах джиповодів зустрічав інфу, що при збільшені діаметра колеса на дюйм витрата пального виростає до одного літра (наприклад при переході з 265/70 16 на 265/75 16). Але це також дуже залежить від малюнку протектора. В мене схоже вийшло при переході з 235/75 15 на 265/75 15 (збільшився діаметр колеса на 2 дюйми) витрата пального зросла приблизно на півтора літри.
 6. Я на стіну в місці кріплення приклеїв газоблок товщиною 10см. І потім в же в газоблок кріпилися лічильники.
 7. А не можна заїжджати ПДР: 2.10. У разі причетності до дорожньо-транспортної пригоди водій зобов'язаний: а) негайно зупинити транспортний засіб і залишатися на місці пригоди; б) увімкнути аварійну сигналізацію і встановити знак аварійної зупинки відповідно до вимог пункту 9.10 цих Правил; в) не переміщати транспортний засіб і предмети, що мають причетність до пригоди; ................ е) вжити всіх можливих заходів для збереження слідів пригоди, огородження їх та організувати об'їзд місця пригоди; 2.11. Якщо внаслідок дорожньо-транспортної пригоди немає потерпілих та не завдано матеріальної шкоди третім особам, а транспортні засоби можуть безпечно рухатися, водії (за наявності взаємної згоди в оцінці обставин скоєного) можуть прибути до найближчого поста або до органу Національної поліції для оформлення відповідних матеріалів, попередньо склавши схему пригоди та поставивши підписи під нею. І ось вони 3 години доходили до взаємної згоди і малювали схему пригоди.
 8. Порадьте когось, хто займаєть ремонтом ресорної підвіски / ресор.
 9. Про мітки. Наприклад в нокіан є мітка сніжинка, коли вона зітреться виробник не рекомендує шини використовувати зимою Але небагато виробників таке практикують.
 10. Я вибрав двері КМТ, але ще не поставив.
×
×
 • Create New...