Перейти до змісту

Нововведення у ПДР


mrZED

Рекомендовані повідомлення

Hexus, економии не будет. т.к. количество остановок по городу не зависит от скорости передвижения. А вот на счет безопасности - таки да

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 465
  • Створено
  • Остання відповідь

А жилети для водіїв і світловідбивні елементи для пішоходів - це взагалі тупість. Тупість не як ідея, а тупість як для нашого гондурасу. Да, заставити пішоходів бути більш видимими на дорозі - гарне прагення, але ж як і хто буде змушувати і контролювати тих пішоходів??? Ми ж добре знаємо, що на пішохода ніякої управи ніхто не має. Та й не хочуть працівники міліції мати справу з тими пішоходами.

В Білорусії он ввели, ходять і нічого. І не дай бог в темну пору доби без світловідбивних елементів на одязі - все - штраф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сколько я знаю "допустимый зазор" уже сократили до +5 км/ч

Хотели сократить и сократили - это две разные вещи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сколько я знаю "допустимый зазор" уже сократили до +5 км/ч.

Наскільки я знаю ніхто його не скорочував. Більшої дурості і мєнтовської "кормушки" годі й придумати, бо:

1. В любого приладу є похибка. Зазвичай це 1 поділка, це я як метролог в минулому говорю. Якраз 5 км./год для більшості моделей авто.

2. Різниця в вистоті гуми здатна збільшити реальну швидкість в порівнянні з показами спідометра ще й на більші величини. Це я вже як власник "самої високої" 175/70 R14 говорю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сколько я знаю "допустимый зазор" уже сократили до +5 км/ч.

Наскільки я знаю ніхто його не скорочував. Більшої дурості і мєнтовської "кормушки" годі й придумати, бо:

1. В любого приладу є похибка. Зазвичай це 1 поділка, це я як бувший метролог говорю. Якраз 5 км./год для більшості моделей авто.

2. Різниця в вистоті гуми здатна збільшити реальну швидкість в порівнянні з показами спідометра ще й на більші величини. Це я як власник резини 175/70/R14 говорю.

До цього всього можу додати те, що ДАІшник умисно може при замірі вашої швидкості подати руку вперед, додавши вам ще 1-2 км\год. Інфа 100%

Ітого 45 для простих смєртних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще ДАІшник може мчати вам назустріч і тим самим ще прибавити більше 10 км за годину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обмеження швидкості - це економія палива, безпека руху.

для мого авто найбільша економія палива досягається на швидкості 90 км/год. ЧЬТО ДЄЛАТЬ?

На сколько я знаю "допустимый зазор" уже сократили до +5 км/ч. Где-то на форуме даже об этом упоминалось. А вообще я "ЗА" ограничение скорости до 50 км/ч.

нєа (абз.1).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на п'ятдесят кілометрів на годину, ненадання переваги в русі транспортним засобам аварійно-рятувальних служб...

Ото дали... рукаліцо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на п'ятдесят кілометрів на годину, ненадання переваги в русі транспортним засобам аварійно-рятувальних служб...

Ото дали... рукаліцо...

тягнуть за собою накладення штрафу від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото дали... рукаліцо...

А що дали?

Штрафи просто різні.

Перевищів на 20 - від п'ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів, перевищів на 50 - від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чё то я не понял, за превышение на 20км/ч (другими словами если ехал по городу 72км/ч) - штраф 15*573,50=8602.50 Трындец........ усираюсь со смеху...... это в стране в которой средняя зарплата 2000гривень :) ....

Вариант развязки будет такой:

1. Гаишники будут стоять со взводом ОМОНА - т.к. их будут мягко говоря бить.

2. Будут брать большую взятку

3. У каждого автомобилиста появится в телефоне "Номер благотворител(Я)ной службы" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти порушив швидкісний режим в місті 60 + 20 =80 км/год от те що буде більше на те і штрафуватимуть.

Але якщо ти не виконав вимог знаків обмеження швидкості то +20 тут не діє і будь добр відповідай за правопорушення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то Весь Луцьк точно перейде на велосипеди.

Не все перейдут, я к примеру, езжу на работу, по работе, на обед, и с работы на авто, т.к. по работе вожу разные запчасти, которые на велосипед, ну хоть укакайся не влезут и весом они от 50 кг и до 150 кг. И я не один такой, много кто ездит на машине не ради комфорта и пальцы "веером" делать, а по необходимости. Я бы сам рад на велике, но никак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пальцы "веером" делать

Це де таке неподобство?

Я бы сам рад на велике, но никак

Я погуглив і знайшов

http://www.trike.ru/our_models.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На прошло странице кто-то писал про дАм на Лексусах. Вот они умеют и не только веером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чё то я не понял, за превышение на 20км/ч (другими словами если ехал по городу 72км/ч) - штраф 15*573,50=8602.50 Трындец........ усираюсь со смеху...... это в стране в которой средняя зарплата 2000гривень :) ....

что такое 573,50? неоподаткованый минимум вроде 17, т.е. 15 * 17 = 255

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я погуглив і знайшов http://www.trike.ru/our_models.php

Луцк-Нововолынск-Ковель-К.Каширский-Любешов-Луцк. Ниасилю за 1 день с 100 кг. грузом :0128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чё то я не понял, за превышение на 20км/ч (другими словами если ехал по городу 72км/ч) - штраф 15*573,50=8602.50 Трындец........ усираюсь со смеху...... это в стране в которой средняя зарплата 2000гривень :) ....

что такое 573,50? неоподаткованый минимум вроде 17, т.е. 15 * 17 = 255

Хм! Ну я просто гугланул и увидел эту цифру, вроде как реальная показалась. Ибо 17 - это что уже за цифра, скоро рулона туалетной бумаги за них не купишь. Ну а штраф в 255 :) - так такого нет уже несколько лет, меньше 300 не выписывают (за скорость разумеется).

ЗЫ. По радио сёдня услышал. Чтобы не было коррупции за народные деньги закупят много-много стационарных радаров типа (стрелка, гарпун, арена) чтобы нахлабучивать (тот народ который платит за это добро) :) "письмами счастья", опять начнётся блин --- доказывай потом что не осёл.

post-40-0-14175300-1384268623_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм! Ну я просто гугланул и увидел эту цифру, вроде как реальная показалась. Ибо 17 - это что уже за цифра, скоро рулона туалетной бумаги за них не купишь. Ну а штраф в 255 :) - так такого нет уже несколько лет, меньше 300 не выписывают (за скорость разумеется).

Хм! И тут вы не правы)) в июне этого года мне выписали штраф 255 грн за превышение скорости на киевской трассе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От не можу зрозуміти, хіба так важко поставити датчики часу. Це ж в рази дешевше за радари. Самий надійний метод... проїхав дистанцію за менший час - отримай штраф. Навіщо ту швидкість визначати? Сумніваюсь що хтось буде повзти 60км/год 30 хв наприклад, щоб вирівняти цей зазор на 100км шляху, а потім буде валити 140км/год ще пів години. Всі рано чи пізно зрозуміють, що краще їхати 100км/год весь шлях і не паритися. Економія пального + безпечна швидкіть в разі аварійної ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто має технічну освіту той розуміє про що я.

А це ссилка - лінивим.

Тут ще обговорення цієї теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как же тогда депутаты будут ездить? :_09: Не, датчики времени не для нас ))

З.Ы. хотя идея интересная

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, меньше 300 не выписывают (за скорость разумеется).

Хм! И тут вы не правы)) в июне этого года мне выписали штраф 255 грн за превышение скорости на киевской трассе.

Аналогічно. Відбувся мінімальним штрафом (255 грн) за перевищення швидкості на тій же київській трасі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...