Перейти до змісту

Terrable

Power users
 • Кількість зміста

  2 604
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

73 Байдужий

7 Підписників

Про Terrable

 • Ранг
  Тут может быть Ваша реклама
 • День народження 01.10.1985

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  7014259

Останні відвідувачі профілю

13 967 перелядів профілю
 1. А якщо користуватися "тачкою"у режимі водія чи потрібна ліцензія таксіста? Бо я часом беру невигідні для таксі маршрути, а мені по дорозі просто. Невигідні то з 40 на Дружби народів за 30грн.
 2. Яка модель навігатора? На фото не бачу.
 3. Terrable

  Я не умею парковаться ;)

  Коли нема куди заїхати по роботі у двір банку, то так само лишаю авто по ліву сторону, для проходу пішоходів лишається 2 метра щонайменше. Хочу треба носити драбину і інше важке і незручне обладнання, як мені колись сказав машканець двору на пр. Відродженя 51 - така робота, шо падєлать, коли я заїхав на газон нікому не заважаючи.
 4. Треба поміняти прокладку підднону+масло з фільтром. Прокладку промазати герметиком на всякий випадок. Масло є, прокладка є, фільтр є, нема герметика. Opel Astra F X16xel. Хто візьметься? До кого звернутися?
 5. З монобанку приємніше по комісії, але довше по зарахуванню.
 6. Дякую. Цікавить ще все те саме на Samsung A6+. Відписав в лічку.
 7. Потрібна ціна та наявність бамперів, скла/плівки для Samsung Note 8. Дякую.
 8. Таке питання. Астра F. Петлі водійської дверки хтось заварив. Дверка має люфт. На ямках підстрибує трохи. Підняв трохи завісу для замка вверх, але це не рішення. Треба так зробити щоб не мала люфта. Хто цим хаймається?
 9. До Samsung S3 mini i8190 є захисне скло та чехольчік/бампер? Дякую.
 10. Шукаю контакти майстра/програміста, який відшиває клапан егр на програмному рівні та інш. Живе десь в районі 19 школи або ближче до Молоді. На старій машині відшивав клапан, зараз те саме треба на теперешній зробити. Може в кого є номерок. Ніби Андрій звати.
 11. Цікавить наявність та вартість GM Motor Oil 10W-40 5 л. Дякую.
×