Перейти до змісту

Нововведення у ПДР


mrZED

Рекомендовані повідомлення

так я конкретної відповіді і не отримала, а з вище наведених цитат ПДР взагалі нічого не зрозуміло. Тому і просила, дати відповідь точно знаючих, а не тих хто читав закон (правила).

Дякую за спроби (прийдеться даішника на трасі питати :0165: )

ти парися дрібницею в мене 7 років тільки вантажні фургони і дитина завжди їздить на переді чи з дружиною чи сама навіть на море 3 рази їздили ніхто ніколи з ментів мені цього зауваження не робив.

Париться, але не через дрібниці. Ну хіба що життя дитини для когось дрібниця. Таня, перестань думати про даішників і штрафи, а почни думати головою, правила написані для того, щоб зберегти життя тобі, твоїй дитині і твоїм близьким. Купи крісло і вози дитину в кріслі. В любому випадку, якщо дитина буде в кріслі, даішник не домахається, і, не дай бог, станеться аварія, то збільшить шанси дитини на виживання.

п.с. випередила на секунди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 465
  • Створено
  • Остання відповідь
ІМХО - якщо задні сидіння авто обладнані ременями безпеки, а я на них вожу дитину без автокрісла - то я порушив цей пункт.
+1.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так я конкретної відповіді і не отримала, а з вище наведених цитат ПДР взагалі нічого не зрозуміло. Тому і просила, дати відповідь точно знаючих, а не тих хто читав закон (правила).

Дякую за спроби (прийдеться даішника на трасі питати :0165: )

:) дааа, ті дійсно "знаючі" ті навчааать....

короче, в нас як завжди - все через ж..у. І закони в першу чергу так пишуться. (Я колись навіть знайшов конкретну помилку в цих самих ПДР (в одному з пунктів ПДР посилалися на інший пункт, але номер вказали третього п-та), на сайті САМОЇ ВР! і навіть написав їм (вірніше, адмінам ;) ))

а по суті запитання - п.21.11 дійсно забороняє... але! ... "без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки" - звичайна подушка під попу - і дитина пристібається тими ремінями без проблем ;)

Читаю і прозріваю.

Завжди думала, що дітей возять в автокріслах не для відмазки якимсь даїшникам, а для безпеки власних маленьких діток...

Ага... пацану 11,5 років, ріст 155, плечі плавця і його в дитяче автокрісло! :D бо ж то для його безпеки, бо ж так законодавець! написав в Правилах! ;)

Оксана, за маленьких же діток ніхто навіть не сумнівається :), звичайно бажано в кріслах. Але ж наші законотворці думають задом, (в сенсі "потім", виправляючи помилки по мірі їх знаходження ;) ) і вирішили всіх дітей зрівняти під одну мірку, толком не подумавши... А цим самим дали отим "знаючим" на трасах ще один привід бабло з нас стригти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ріст 155...

читай правила

ну але якщо все ж таки сильно хочеться, пофіг які плечі

http://www.avtokresl...?categoryID=491

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю і прозріваю.

Завжди думала, що дітей возять в автокріслах не для відмазки якимсь даїшникам, а для безпеки власних маленьких діток...

Не усі дітки можуть у автокріслах їздити: бути неподвижним для дитини стрес, а отже крик... Ви б проседіли 4 години їзди у такому кріслі? мабуть ні, а дитина і поготів.

До речі, по статистиці, при серйозних аваріях, діти отримують набагато більше травм перебуваючи у так званих автокріслах, ніж просто пристебнутими ременями безпеки, так що тут не про безпеку власних дітей питала, а про написаний закон (тлумачення) і як правильно відмахуватись у даішників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, по статистиці, діти отримують набагато більше травм перебуваючи у так званих автокріслах, ніж просто пристебнутими ременями безпеки, так що тут не про безпеку власних дітей питала, а про написаний закон (тлумачення) і як правильно відмахуватись у даішників.

В студію, я хочу бачити цю статистику!

те що нарив я

"Пристегивание ремнями безопасности снижает риск получения детьми смертельных травм на 45%, а использование специальных детских автокресел снижает этот риск на 71% для младенцев и на 54% - для малышей, начинающих ходить.

Статистика многих западных стран свидетельствует, что, после того, как использование детских автокресел там стало обязательным, вероятность тяжелых травм и гибели детей сократилась в 3,5 раза!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ріст 155...

читай правила

ну і що ти цим хтів сказати?
post-8369-0-00458600-1340658149_thumb.jp;)

Я, звичайно, на такі речі уваги не звертаю, але от інші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага... пацану 11,5 років, ріст 155, плечі плавця і його в дитяче автокрісло!

Детские автомобильные кресла, группа 2-3 предназначенна для детей старшего возраста, вес от 15 до 36 кг. Наприклад. :) І якщо глянемо на таблицю росту і ваги для хлопчика тут, то розуміємо, що таке крісло призначено для хлопців від 3 до 11,5 років!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.avtokresl...?categoryID=491

post-8369-0-00458600-1340658149_thumb.jp;)

Я, звичайно, на такі речі уваги не звертаю, але от інші...

Мій Касперський (легальний), до речі, теж не звертає уваги на такі речі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...питала, а про написаний закон (тлумачення) і як правильно відмахуватись у даішників.
та вони поки не чіпають цього пункту... Крім того, здається немає штрафу за цей пункт, законопроект з цим штрафом відхилили
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...питала, а про написаний закон (тлумачення) і як правильно відмахуватись у даішників.
та вони поки не чіпають цього пункту... Крім того, здається немає штрафу за цей пункт, законопроект з цим штрафом відхилили

за порушення любого пункту правил можна отримати штраф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага... пацану 11,5 років, ріст 155, плечі плавця і його в дитяче автокрісло!

Детские автомобильные кресла, группа 2-3 предназначенна для детей старшего возраста, вес от 15 до 36 кг. Наприклад. :) І якщо глянемо на таблицю росту і ваги для хлопчика тут, то розуміємо, що таке крісло призначено для хлопців від 3 до 11,5 років!

не розумію... і що? пемперси теж є для дорослих, то нам всім їх вдягати?

за порушення любого пункту правил можна отримати штраф.

трохи не так :) Якщо цей Штраф ПЕРЕДБАЧЕНИЙ чинним законодавством ;) А конкретно - Кодексом України про адміністративні правопорушення

Приклад: Тобі дозволено в ПДР перевищувати дозволену швидкість на 15 км? НІ! Але ж всі перевищують ;) тому що в законі штраф передбачений за перевищення БІЛЬШ НІЖ НА 20 км/год

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю і прозріваю.

Завжди думала, що дітей возять в автокріслах не для відмазки якимсь даїшникам, а для безпеки власних маленьких діток...

Не усі дітки можуть у автокріслах їздити: бути неподвижним для дитини стрес, а отже крик... Ви б проседіли 4 години їзди у такому кріслі? мабуть ні, а дитина і поготів.

До речі, по статистиці, при серйозних аваріях, діти отримують набагато більше травм перебуваючи у так званих автокріслах, ніж просто пристебнутими ременями безпеки, так що тут не про безпеку власних дітей питала, а про написаний закон (тлумачення) і як правильно відмахуватись у даішників.

Tanichka, Ви тему апнули щоб знайти собі однодумців, що дитині в авто безпечніше біля дорослого, ніж в автокріслі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не розумію... і що?
я про те, що існують (!) "спеціальні" засоби, які дозволяють навіть "дорослу" дитину зафіксувати на сидінні. Інша справа - "А як на нас будуть люди дивитись?"

До речі, отам вище хтось писав про подушку під дупу. Десь колись читав, що так робити не можна. Оскільки поки горизонтальний пасок буде тримати пояс дитини, діагональний буде пережимати їй не ребра, як дорослому, а горло. :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не розумію... і що?
я про те, що існують (!) "спеціальні" засоби, які дозволяють навіть "дорослу" дитину зафіксувати на сидінні.

виробники готові зробити будь-що, аби ми купували. І вони ж готові і такі "закони" пропихати. Хай не "вони", не самі виробники, а якийсь спритний ділок (читаємо - депутат ;) ), котрий ввіз партію і хоче на них добре заробити. Такі "закони" нерідко "вспливають" час-від-часу... Колись, наприклад, наліпки габаритів "продавали"
о речі, отам вище хтось писав про подушку під дупу. Десь колись читав, що так робити не можна. Оскільки поки горизонтальний пасок буде тримати пояс дитини, діагональний буде пережимати їй не ребра, як дорослому, а горло. :/

щось ти переплутав.... Якраз для того подушка і підкладається, щоб діагональний пасок перемістився з горла на грудну клітку...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о речі, отам вище хтось писав про подушку під дупу. Десь колись читав, що так робити не можна. Оскільки поки горизонтальний пасок буде тримати пояс дитини, діагональний буде пережимати їй не ребра, як дорослому, а горло. :/

щось ти переплутав.... Якраз для того подушка і підкладається, щоб діагональний пасок перемістився з горла на грудну клітку...

є троха:

ВНИМАНИЕ! Нельзя использовать вместо автокресла-бустера обычную подушку. Она не является удерживающим устройством, не может держать форму и не может должным образом быть зафиксированной в автомобиле. В случае аварии, есть большой риск, что она просто выскользнет из-под ребенка, и ремень травмирует детскую шею.

Выбор автокресла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО - якщо задні сидіння авто обладнані ременями безпеки, а я на них вожу дитину без автокрісла - то я порушив цей пункт.

Саме так. Якщо ременями авто не обладнане, то й порушення немає.

В кого з вас є такий ридван?

В мене в сім'ї є авто 1972 р.в. І шо?

В старому техпаспорті був запис "Ременями безпеки не обладнано". За моєї пам'яті ДАЙці двічі зупиняли за ремені, але жодних насліків це не мало. В журналі "За рулём" колись задавали питання чи можна дообладнати старий автомобіль ременями безпеки. Експерти у відповідь сказали, що робити цього не варто, оскільки з часом метал втрачає міцність і зробити це надійно та якісно в кустарних умовах проблемно.

Демонтувати ремені безпеки самостійно не можна. Експлуатація таких автомобілів дійсно заборонена, але якщо ременів немає, не було з заводу, то все нормально.

В мене в Мерседесі немає штатних ременів на задньому сидінні. Можливість їх встановити є, але в базовій комплектації вони не поставлялися. Таким чином при перевезенні дітей без крісел складу порушення в моїх діях немає.

Звісно, треба дбати за безпеку себе, пасажирів, в тому числі й дітей, але доходити до крайнощів не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Против нашего менталитета не попрёшь...Дети ездят и впереди и непристёгнутые.То что взрослых 85% не пристёгивается так я вообще молчу.Обматывают ремни за сидушками и т.д.Интересно посмотреть как при дтп им подушкой ламает челюсть...

P.S.У сестры 2 детей.Сзади 2 кресла.Дети всегда пристёгнуты.На море ехали 12 часов и сидели пристёгнуты.

Сестра всегда пристёгивается и всех пассажиров застявляет!Времени занимает 4 секунды.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в сім'ї є авто 1972 р.в. І шо?

Нічого страшного. :)

Просто дискусія велася так, ніби тут у всіх автомобілі 1970 року випуску і ременями не обладнані з заводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украинских водителей обяжут круглосуточно ездить с включенными фарами

Кабинет министров по инициативе ГАИ подготовил изменения в правила дорожного движения, вреди которых - требование 7 месяцев в году (с 1 октября по 1 мая) круглосуточно ездить с включенными фарами. Штраф для нарушителей предлагают ввести в размере 340-425 грн.

Проект уже прошел стадию общественного обсуждения, и сейчас в него вносятся последние поправки, пишет газета "Сегодня".

Также предлагается ввести основания для дополнительных ограничений скорости. Рядом со знаком, ограничивающим скорость, должен быть знак, поясняющий, почему надо ехать медленнее (например, впереди дорожные работы, пешеходный переход, школа).

Временные ограничения предлагается вводить не только при дорожных работах, но и в местах проведения массовых или специальных мероприятий (митинги, учения) и при стихийных бедствиях.

Постоянные ограничения предлагается вводить на опасных участках дорог и улиц (крутые повороты, ограниченная видимость, сужение дороги); перед пешеходными переходами; перед стационарными постами ГАИ; на участках дорог возле школ, детсадов, детских оздоровительных лагерей.

Кроме того, перед знаком "Контроль",

запрещающим проезд без остановки (перед постом ГАИ, погранслужбы, таможни, пунктом оплаты на платных дорогах и т. д.) должны быть заблаговременно установлены несколько знаков, ограничивающих скорость (например 90 км/ч, через 100 метров - 70 км/ч и т. д.). Сейчас таких знаков нет.

В пресс-службе управления ГАИ МВД сообщили, что сейчас обрабатываются замечания к проекту, и возможны изменения. Например, сократят период езды с включенными фарами (до 1 апреля, а не до 1 мая).

Также в ГАИ обещают первое время не штрафовать, а только предупреждать за негорящие днем фары.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украинских водителей обяжут круглосуточно ездить с включенными фарами

Кабинет министров по инициативе ГАИ подготовил изменения в правила дорожного движения, вреди которых - требование 7 месяцев в году (с 1 октября по 1 мая) круглосуточно ездить с включенными фарами. Штраф для нарушителей предлагают ввести в размере 340-425 грн.

Проект уже прошел стадию общественного обсуждения,...

:) нічого не маю проти включених фар, але цікаво, де те "общєство", в якому оті проекти проходять "обсуждєнія" ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбали вже вони з тими "нововведеннями". Замість наведення порядку на дорогах займаються "покращеннями"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де те "общєство", в якому оті проекти проходять "обсуждєнія"
як це "де?" - в кулуарах! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...