vagus

Power users
 • Кількість зміста

  1 776
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Всі записи від vagus

 1. Що там з доларом чув таку інфу вроді курс долара пішов до верху до 8.25! Мо хто має яку інфу по цьому питанню. На говерлі продажа по 8.17.
 2. Продам німецьке різдвяне вино Глинтвейн! 1л ціна 60грн \пляшка. Продаж від 3 пляшок! О99-29О-81-2О
 3. Мене більше цікавить як можна розмитнити дане авто? 2003р? поагрегатно шолі!
 4. Цікавить 300 Євро по середньому! О99-29О-81-2О! при потребі підїду по місту!
 5. Моя думка краще вже в когось зайняти тих 700-1000 баксів і купити більш менш нормальне авто! Всеодно пройде короткий час зявляться кошти і власник зрозуміє що той корч за 3000 шт пораби вже поміняти! а лаха продати це теж не просто!Такщо подумай!!!
 6. Нова ціна 65 грн\пляшка! в залишку лишилось пару ящиків!
 7. За 2 фото Вам світить кримінал! По темі замовляв до пилососа Кархер запчастину в офіційних представників в Києві то йшла майже місяць!
 8. Всім привіт! Цікавить власне де на сьогоднішній день можна зробити оптимально (ціна якість та час) переобладнення салона авто! Скло вже вклеїне! сидіння теж присутнє треба власне зробити сам салон тканиною!Чому питаю бо на даній момент багато "кулібіних" вже закрилися а мене цікавить хто ще робить! якщо можна контакти ! Чи краще всеж їхати на Бердичів? всім дякую за відповіді!
 9. Останні два слова - це найголовніше! Бо по практиці знаю що бізнес ідей море в тому числі чиїсь готові працюючи теми! Але от коли починаєш правильно рахувати то розумієш що часами та справа якою займаєшся сам кращу має ліквідність ніж чужий бізнес! P.S. воно так завжди здається що вчужому городі помідори червоніші та смачніші! При наймі це по мені так!
 10. Куплю злотий по середньому наразі по 6.90! кількість від 500 PLN! О99-29О-81-2О
 11. її реальна ціна 7 тис.у.о! Але проблема в тому що власникі тільки через пару років взнають реальну ціну!
 12. На мінуточку автівці 25 років то я повірю що такий пробіг! І не треба порівнювовати авто тих років з авто теперешнього покоління і тим паче з китаєм!
 13. Я відразу зроумів в чому тут проблемка! Тут песик заритий який з часом видає неприємний аромат!
 14. Но не на китайському автопромі 700тис. це можна розказувати такі басні дівчатам або хлопчикам!
 15. Причому тут математика! зараз попробую пояснити! Якщо авто наїзджає (навіть на таксі) 300км в день то в рік вийде десь 100.тис.км То скільки років треба їздити? Сам їзджу дуже багато в тому числі і по Європі! то більше 60-65 тис в рік наїздити не можу! А пробіги в 500-700 тисяч можуть бути тільки на комерційному транспорті такому як фури вантажівки буси які розраховувані на такі відстані!
 16. Математично можу обгрунтувати що китаєць не міг наїздити 700 тис! Це брєдятіна!
 17. Куплю 2000 PLN по середньому на момент операції! Можна частинами при потребі підїду по місту! О99-29О-81-2О!
 18. Да такий собі супер сервіс від "Прівєтіка" тут як якась халепа трапиться дозвонитись неможна і вирішити питання! А тут прям самі просяться допомогти.
 19. Заправляюсь на ОккО років з вісім! проблем ще при заводці на різних авто ще не було! Рекорд старту на LT 2.5TDI -33C! Деколи ще можу плюхнути WOG майже те саме! П.С. для всезнайок на землі Аркитичний дизель дорощий не 1грн а на 2 чи навіть може й більше!
 20. Таке враження що ніхто нічого не буде купувати! Діалог іде а за ціну ніхто не цікавиться. То що з ціною в Новому році.?