Перейти до змісту

natalka)

Учасники
 • Кількість зміста

  917
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  7

natalka) last won the day on Липень 28

natalka) had the most liked content!

Репутація громади

906 Професор

Про natalka)

 • Ранг
  Talking box

Останні відвідувачі профілю

3 267 перелядів профілю
 1. natalka)

  Субсидії

  А десь теж це з "новенького", що якщо спільні діти які ще не повнолітні, то не важливо чи розведені батьки чи ні, а доходи беруться в такому випадку обох батьків. Це або в департаменті соц політики чула, або десь читала. Зараз точно не скажу, немає часу шукати. А ще розкажу майже анекдот. Десь в травні, як тільки прийняли ці зміни і ще на місцях в департаментах соц.політики ніхто точно нічого не знав, випадково побачила як одна жінка прийшла подавати заяву на субсидію і в зв'язку з змінами її заставили заповнювати нову форму бланку. І консультант допомагала їй заповнювати. Жінка сказала що розлучена, їй сказали що все-рівно треба вказувати доходи "бивших" чоловіків... А далі було тільки чути: "Да я поняття не маю де брати довідки про доходи тих 3-ьох "козлів" (дослівно ) з якими я була одружена"... Що почула, те і розказала... Не знаю на скільки це було правомірно. Треба читати...
 2. ну ще не обов'язково. Але Волиньгаз і Луцьктепло хочуть... Я плачу лише те що по факту. Ніяких авансів.
 3. Я плачу через звичайний банк і все нараховується. У всіх моїх колег - теж є.
 4. natalka)

  Субсидії

  логіка є (для них). Їм потрібно щоб більше платили: менше претендентів, менше витрат бюджету... Мені теж звонили... цікавились чи заміжня ) Між іншим, запитала чи в них випадково нічого не "задвоюється" (типу доходи мої і чоловіка по одній квартирі, і мої і чоловіка по другій квартирі), і у відповідь почула: "Так задвоюється, але в нас так написано в Постанові, все згідно чинного законодавства". А далі з цим "роботом" спілкуватись немає сенсу... Для себе вирішила що треба ще почитати самій оригінал тієї постанови, якщо дійсно там таке є (а скоріше за все так і є), то подавати заяву на субсидію по двох квартирах (по одній з доходами всіх), а по іншій через комісію (що фактично не проживає доходи не враховувати). Якось так... Або розвестись (але це не проходить для тих в кого діти до 16 років)
 5. ага, у всіх є, а от чого у Вас не має - треба задуматись
 6. natalka)

  авто з сша вигідно чи ні?

  Фоткі гарні, більшість на території АвтоцентраЗахід, і до чого б це?
 7. все відносно. Якщо Ви дійсно хочете і маєте можливість користуватись електромобілем - то саме зараз його варто купувати!!! До осені (ну принаймні до прийняття законів Южаніної). Чому? - тому що зараз розмитнення електромобів (суто електрика, не гібриди) вартує 0! При постановці на облік в Україні Ви заплатите лише від 3-5% вартості в пенсійний фонд. Дешевшого розмитнення і бути не може і не буде... Для Вас в чому полягає сенс? - в економії коштів чи в виборі живішого кращого авто? Тому що по ціні, перший раз може, вийти і дорожче (хоча може у Вас є де жити безкоштовно і немає мовного барєру).
 8. natalka)

  авто з сша вигідно чи ні?

  та то Ви не по тих аукціонах ходите , люди ж в Луцьку возять, вони знають
 9. natalka)

  авто з сша вигідно чи ні?

  видихай. Строїш з себе новенького. Запутався в акаунтах? - ти в цьому зареєстрований з 2011 року ще раніше за мене Подумаєш "спалився", в тебе ж ще є куча: ще є trurik , m-a-x-ік так тобі плюсує гарно. Всі вже звикли. Доречі, ще нікому з форумчан хто зізнався що сам в штатах або має родичів в приват не писали з проханням допомогти купити авто? Карамбич любить в приват писати )))
 10. natalka)

  авто з сша вигідно чи ні?

  Тобі ж вже декілька раз писали, що з твоїм бюджетом ти таке авто з штатів не привезеш. Не вкладешся! Бачив тут американські kia (дешевий сегмент типу rio, cerato), hyndai (i10. i20), ford (бюджетні моделі) ? Їх немає. Знаєш чому? - бо не доцільно дешеве везти! Найдешевше авто що я тут бачила з штатів - це джети. З твоїм бюджетом - тобі світить "французький сарай" або велосипед (не продавай, їздь далі ) От, як ти писав, "не будьте убогі і заробляйте гроші" - заробиш, докладеш, тоді приженеш вигідно авто. тобі полегшає якщо я скажу що вже зареєстрована на одному з аукціонів з продажу авто з штатів ? І спостерігаю які авто і за скільки там продаються, плюс бачу реальні затрати по аукціону? Скинь хоч одну ссилку з американського сайту (не з авто ріа і не з олх) з авто яке тобі подобається і яке ти думаєш що можна привезти за 8$ (я так розумію це твій повний бюджет?).
 11. natalka)

  авто з сша вигідно чи ні?

  та він просто хоче найти тут чийогось родича, який йому на халяву купить і переправить авто з штатів. А потім ще й тут "родичів" щоб на халяву розмитнили
 12. natalka)

  авто з сша вигідно чи ні?

  Карамба, ти? А що там не так, як написала? Ти просто не вмієш рахувати
 13. А ніхто з тих хто має реальний досвід не розкаже. Бо чим більше людей знає - тим більша конкуренція, заробіток втратять... Реально. Але ГЄМОРНО, перший раз дуже дорого і довго Вас цікавить саме розмитнення, чи і "поїхав-купив"?
 14. natalka)

  авто з сша вигідно чи ні?

  Якщо шукаєш дешеве авто - то НЕ ВИГІДНО. Ціна на це кіа - це скоріше за все стартова ціна на аукціоні. Доставку, розмитнення і легалізацію ніхто не відміняв. Там в оголошенні на авторіа пише що продавець автоамерика. Ось їх сайт http://autoamerica.com.ua/product/2014-volkswagen-passat/ Цього kia я там не знайшла, але можеш прикунити повну вартість по їх калькулятору на "дешевий" пасат. Є в мережі багато інших посередників в яких на сайтах є калькулятори кінцевої вартості, можна хоч трохи зорієнтуватись. Ось наприклад http://advisor-auto.com/calkulation-usa/ Орієнтовно (дуже приблизно) на середньостатистичне авто: треба ще платити ще 200-500 баксів комісійних за аукціон, 500 баксів за доставку до порту (залежно від місця розташування авто), 1000 баксів - доставка морем, 700-1000 баксів - послуги посередника, 500$ - послуги брокера, 2000-3000$ розмитнення (для всіх крім 100% електрики) + 400$ оцінка експерта+сертифікат відповідності (в т.ч. типу переобладнання) + постановка на облік (3-5% від вартості в Пенсійний фонд) + ремонт авто (бо всі вони пошкоджені). От і прикиньте скільки та кіа може коштувати тут (а ще краще прямо запитати в продавця на авторіа повну вартість тут), і покупка стане не такою привабливою... По моїх спостереженнях, вигідно - лише певні категорії авто, з бюджетом понад 10тис.$
×