Перейти до змісту

natalka)

Учасники
 • Кількість зміста

  923
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  7

natalka) last won the day on Липень 28

natalka) had the most liked content!

Репутація громади

913 Професор

Про natalka)

 • Ранг
  Talking box

Останні відвідувачі профілю

3 304 перелядів профілю
 1. natalka)

  Куди поїхати на окуня і щуку

  тиждень тому (14.10.2018) в улові одна була понад 1 кг. Все залежить від того чи вони її туди ще запускають, чи вже "залишки" остались.
 2. natalka)

  Субсидії

  @SunSeth Ну Ви ж самі не пробували, питаєте хто знає. Я також не пробувала, але в п'ятницю мала нагоду почекати 20 хв. в департаменті соц.політики до закінчення обіду. Наслухалася стільки консультацій, що вже сама можу роздавати. То оце Ваше питання тоже звучало, і я Вам також повторила відповідь спеціаліста. якщо немає в сімї прописаних по різних адресах, то автоматом. Вам треба туди перезвонити щоб Вам сказали чи вона перерахована чи ні. Або зайдіть на цей новий сервіс по субсидіях подивіться чи там Ви є https://subsidii.ioc.gov.ua/search/
 3. natalka)

  Субсидії

  Щоб були вже виплати (це відповідь фахівця департаменту соц політики) )))
 4. natalka)

  Субсидії

  А дохід той що офіційний ніде вказувати і не потрібно Я чула в департаменті, що ті хто подає зараз (це було 27 вересня), то доходи будуть брати за 1 півріччя 2018 (з січня по червень). А ті, хто буде оформляти з 01 листопада - то за 2-3 квартал 2018-го (тобто з квітня по вересень). От не знаю чи мають вони всім потім перераховувати по доходах 2-3 кварталу чи ні... Без цифрового підпису - треба все-рівно приходити і підписувати
 5. natalka)

  Субсидії

  А може все передрукувати? Я дала посилання на оригінал і відео: дочитаєте і подивитесь. Для себе я ключову фразу виділила.
 6. natalka)

  Субсидії

  Чого це? а "відтяпати" в чоловіка/дружини половину майна? Доречі про розлучення нове: https://www.msp.gov.ua/news/15959.html
 7. natalka)

  Субсидії

  А десь теж це з "новенького", що якщо спільні діти які ще не повнолітні, то не важливо чи розведені батьки чи ні, а доходи беруться в такому випадку обох батьків. Це або в департаменті соц політики чула, або десь читала. Зараз точно не скажу, немає часу шукати. А ще розкажу майже анекдот. Десь в травні, як тільки прийняли ці зміни і ще на місцях в департаментах соц.політики ніхто точно нічого не знав, випадково побачила як одна жінка прийшла подавати заяву на субсидію і в зв'язку з змінами її заставили заповнювати нову форму бланку. І консультант допомагала їй заповнювати. Жінка сказала що розлучена, їй сказали що все-рівно треба вказувати доходи "бивших" чоловіків... А далі було тільки чути: "Да я поняття не маю де брати довідки про доходи тих 3-ьох "козлів" (дослівно ) з якими я була одружена"... Що почула, те і розказала... Не знаю на скільки це було правомірно. Треба читати...
 8. ну ще не обов'язково. Але Волиньгаз і Луцьктепло хочуть... Я плачу лише те що по факту. Ніяких авансів.
 9. Я плачу через звичайний банк і все нараховується. У всіх моїх колег - теж є.
 10. natalka)

  Субсидії

  логіка є (для них). Їм потрібно щоб більше платили: менше претендентів, менше витрат бюджету... Мені теж звонили... цікавились чи заміжня ) Між іншим, запитала чи в них випадково нічого не "задвоюється" (типу доходи мої і чоловіка по одній квартирі, і мої і чоловіка по другій квартирі), і у відповідь почула: "Так задвоюється, але в нас так написано в Постанові, все згідно чинного законодавства". А далі з цим "роботом" спілкуватись немає сенсу... Для себе вирішила що треба ще почитати самій оригінал тієї постанови, якщо дійсно там таке є (а скоріше за все так і є), то подавати заяву на субсидію по двох квартирах (по одній з доходами всіх), а по іншій через комісію (що фактично не проживає доходи не враховувати). Якось так... Або розвестись (але це не проходить для тих в кого діти до 16 років)
 11. ага, у всіх є, а от чого у Вас не має - треба задуматись
 12. все відносно. Якщо Ви дійсно хочете і маєте можливість користуватись електромобілем - то саме зараз його варто купувати!!! До осені (ну принаймні до прийняття законів Южаніної). Чому? - тому що зараз розмитнення електромобів (суто електрика, не гібриди) вартує 0! При постановці на облік в Україні Ви заплатите лише від 3-5% вартості в пенсійний фонд. Дешевшого розмитнення і бути не може і не буде... Для Вас в чому полягає сенс? - в економії коштів чи в виборі живішого кращого авто? Тому що по ціні, перший раз може, вийти і дорожче (хоча може у Вас є де жити безкоштовно і немає мовного барєру).
 13. А ніхто з тих хто має реальний досвід не розкаже. Бо чим більше людей знає - тим більша конкуренція, заробіток втратять... Реально. Але ГЄМОРНО, перший раз дуже дорого і довго Вас цікавить саме розмитнення, чи і "поїхав-купив"?
 14. natalka)

  Дорожная обстановка

  поки що дозволено 50+20. Якщо внесуть зміни до Кодексу про адмін правопорушення на застосування штрафів за перевищення швидкості на 10 км, то буде 50+10. Пропозиції про це є багато, але по факту змін в КупаП ще немає. Наше чинне законодавство їм не дозволяє (то повноважень немає, то не мають права штрафувати, то не мають права перевірку робити і т.д.). А міняють закони в ВРУ і КМУ, а раз не змінюють - значить комусь вигідно. Ми тут недавно в темі про таксі спорили. Більшість була за те, що неважно легально чи нелегально (на бляхах чи ні), аби дешевше було і зручніше... Ніхто не думає про можливі наслідки.
 15. а налічку закинути?
×