Перейти до змісту

Volyniaka

Power users
 • Кількість зміста

  12 124
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  123

Volyniaka last won the day on Лютий 19

Volyniaka had the most liked content!

Репутація громади

7 715 Гуру

Про Volyniaka

 • Ранг
  Или умереть к чертям собачим, или жить, гори оно огнем!(М. Ж
 • День народження 19.07.1964

Контакты

 • Сайт
  http://www.volyn-realty.com.ua/
 • ICQ
  132865030

Информация

 • Интересы
  "Ліверпуль" ФК

Останні відвідувачі профілю

39 166 перелядів профілю
 1. В супермаркетах Красноярска появилась водка в бутылках в виде часовни Параскевы Пятницы.
 2. Volyniaka

  За кого голосувати

  Моні Кабелуччі‏ @Moni_Kabelucci ЧитатьЧитать @Moni_Kabelucci Еще Не розумію, що заважає #Зеленський поїхати до Пу ,домовитися "десь посередині" прямо зараз і вийти до виборців з готовим результатом,щоб люди хоч були в курсі, де ж та середина- чи не в їхньому городі.
 3. Російський освітній дитячий фонд "Талант і успіх", главою опікунської ради якого є президент РФ Володимир Путін, отримав ліцензію на продаж алкогольної продукції. Про це повідомляє "МБХ-Медіа". Джерело
 4. Volyniaka

  Позитив України

  На сайті Національної служби здоров’я України (НСЗУ)з’явилася нова можливість — тепер кожен відвідувач може дізнатися про кількість підписаних декларацій та виплати медичним закладам, які мали або мають договір із Нацслужбою здоров’я. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. База даних з цією інформацією повністю відкрита та нею зручно користуватися: http://nszu.gov.ua/ukladeni-dogovori/statistics. Зокрема, можна дізнатися: 1. Чи має заклад, в якому ви брали свого лікаря, чинний договір із НСЗУ 2. Помісячний розмір виплат медичному закладу за договором із НСЗУ 3. Кількість закладів окремої форми власності у кожній з областей України 4. Кількість оплачуваних НСЗУ декларацій в конкретному закладі, області чи регіоні країни
 5. підколов... ні, але ноги цього ідіотизму ростуть з раїсі і руцкого міра
 6. В оккупированном Крыму, в Симферополе, обнаружилась "Казачья академия", в которой готовят в том числе "великосветских девиц, пажей и гардемаринов".
 7. «Настоящим подтверждаю, что для выздоровления его превосх. Уинстона Черчилля требуется использование крепких алкогольных напитков преимущественно во время принятия пищи. Их количество определяется естественной потребностью, однако необходимый минимум составляет 250 мл»
 8. Volyniaka

  Анекдот №9

  На співбесіді в Google:- Як ви дізнались про нашу компанію?
×