Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

і я не бачу доцільності купувати тойоти пріуси за 37 тисяч доларів авто

так їх то і не купували

http://ukrautonews.c...ix-policejskix/

було весілля, і молодим, щоб не витрачатись, батьки подарували, хату мазанку, а чого має пустувати, побілити і можна жити
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь

наприклад в нас виробляють ДЕУ так чому б не пересадити всіх на ДЕУ, чи це не феншуйно.

Може ще на Таврії? А як на Деу доганяти порушника на Мерседесі?

а якщо порушник на ферарі? тоді скидаємось податками і купуємо їм бугаті вейрон?

якщо порушника не можна догнати - тоді необхідно перекрити йому рух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад в нас виробляють ДЕУ так чому б не пересадити всіх на ДЕУ, чи це не феншуйно.

Може ще на Таврії? А як на Деу доганяти порушника на Мерседесі?

а якщо порушник на ферарі? тоді скидаємось податками і купуємо їм бугаті вейрон?

якщо порушника не можна догнати - тоді необхідно перекрити йому рух.

Bugatti Veyron у поліцейських?

Прошу:

dubai-police-bugatti-veyron-is-a-1000-hp-patrol-car-video-76417_1.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо порушник на ферарі? тоді скидаємось податками і купуємо їм бугаті вейрон?

якщо порушника не можна догнати - тоді необхідно перекрити йому рух.

ухти, в Луцьку уже й плюнути страшно, щоб в феррарі не попасти )))

чи може таки дійде, що халявному коню в зуби не заглядають? подарили пріуси - їздять на пріусах, подарили поляки пікапчики/джипи (ніссани вроді) - то що поганого в тому? деу не купили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позитивний Антон Цюцюра з поліції Львова та непрофесійний і непідготовлений журналіст:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...та непрофесійний і непідготовлений журналіст:

поясни ж нам, непрофесіоналам, бо я нічого такого не помітив
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясни

Відео бачив? Питання повторювались, питання були спонтанні без "смилової нагрузки", побудова речень в питаннях була некоректна і т.д.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Liza Bogutskaya

7 год ·

Хочу кратко описать свой сегодняшний ярко красочный день.

Еще вчера собралась на Чонгар. Проверила документы на машину, - оказались все в порядке, как ни странно, и именно на ту машину, на которой решила ехать.

Меня давно не тормозит ГАИ. А сегодня вдруг в Голованевском районе целая куча гаичников решила проверить, те ли документы у меня с собой. Тот, который остановил машину, долго всматривался в номера, потом в техпаспорт, потом в доверенность, потом мне в глаза... Ну и когда в третий раз все пересмотрел, решил проверить страховку. И тут у него на лице растянулась улыбка от уха до уха, он выдохнул полной грудью, в глазах промелькнула искра счастья и он громко произнес: "Так она просрочена!"

Я заглянула в бумажку и обнаружила, что 5 дней назад закончилось действие цивилки.

Гаичник с моими документами пошел в патрульную машину и сказал, что будет вызывать эвакуатор, чтобы отправить машину на штрафплощадку.

Я разозлилась. Но через минуту уже на моем лице растянулась улыбка, в глазах засверкала искра, я глубоко выдохнула и включила фотокамеру. Один из гаичной толпы решил грубо поинтересоваться, почему мне стало так весело. А я, фотографируя номер его машины, сказала, что госномер патрульного авто полность закрашен синей краской, поэтому не имеет права быть участником дорожного движения. Этот активный гаичник- бизнесмен сразу отметил, что мой муж выразился матерно, а это оскорбляет его внутреннее я. Кроме того, ему абсолютно по барабану, закрашены его номера, или нет, и вообще ему плевать на правила, т.к. ему, как и остальным членам ОПГ, осталось служить отечеству не больше месяца.

"А чего так? Болен?",- спросила я.

"Здоров. Только козлы нас меняют на эту сраную полицию!"

Во как!

Слепая месть козлам, и дикая злость на весь мир вывела толпу последних из индейцев на тропу войны.

Поэтому можно с закрашенными номерами доить водил.

Когда я воспользовалась запрещенным приемом и совершила звонок другу, внезапно подоспела помощь зала. Один из тех, кто понял, о каком друге идет речь, сразу вручил мне мои документы и посетовал, что если бы я повела себя сразу НОРМАЛЬНО, то вопрос был бы решен тихо и быстро. А Вы полезли в апломб... "Ну зачем Вы так? В преклонном возрасте нервничать противопоказано.", - "Так зачем же Вы бабушку обижаете? Отдали бы документы сразу, не пришлось бы так долго дискутировать на тему козлов и полиции".

Итог. Разъехались.

Вывод. В течение месяца зверства на дорогах превысят все ожидания.

Ожидания. Очень хочется, чтобы козлы и полиция оставались людьми. Как- никак- Гомо Сапиенс.

12027516_986461018070642_1083049334277395444_n.jpg?oh=35343a20b276429a17a11243fe8d9b51&oe=568EC591

п.с. я так розумію, будуть міняти поки київських

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зря показывал страховку они имеют право ее проверять только в 3 случаях, если правонарушение, машина в ориентировке или есть судовое решение на вас, а так только попросить показать, а вы соответственно отказаться и сказать что есть, также и с аптечной и огнетушителем. Да и с проверкой документов тоже можно легко их обломать, есть 12 причин остановки они ссылаются на 9 типа проверка документов но она звучит так "проведение целевых мероприятий (операции, отработки, оперативные планы) для проверки документов на право пользования и управления транспортным средством, документов на транспортное средство" если хорошо вчитатся, то можно мента и на этом взуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12033082_10207911875737234_2884284446080991172_n.jpg?oh=7310eba0b9fc967f4dcaad844b664c36&oe=569E8B87

Artem Shevchenko

8 год. · Змінено ·

Це фото на Пейзажній алеї на тлі квітучої магнолії разом із світською левицею Тетяною Лойко розміщене Сергієм Калиновським у своїй соцмережі на ФБ зіграло злий жарт із втікачем, який довгі 8 років ховався від правосуддя, - саме по ньому патрульні поліцейські індентифікували правопорушника. Його затримав вночі екіпаж № 207 з 2-ї роти 2-го батальйону Патрульна поліція України за рух по зустрічній смузі у Дарницькому районі. З документів Калиновський пред'явив тільки свідоцтво про реєстрацію Porsche Cayenne на ім'я Тетяни Лойко. Інших документів не показував. Симулював погіршення здоров'я. Поки його возили у лікарню інший патруль погуглив прізвище власниці джипа і знайшов це фото з Калиновським. Хоча його все одно відвезли би у райвідділок як злісного порушника без документів. Зараз із ним працюють слідчі, скоріше за все, висуватимуть підозру за ч.3 ст. 286 "Порушення правил безпеки дорожнього руху" (від 7до 12 років ув'язнення) і ст. 342 "Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу". Невдовзі будуть вжиті й інші процесуальні заходи. Про них- пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшовся крисьониш.

як сказав його брат, він і не ховався... його просто ніхто не шукав

"і ви думаєтє"... відпустять ж :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розробкою криміналітету займаються слідчі, а затриманням спецпідрозділи... а там все по старому...

А завдання поліції, це охорона громадського порядку.... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як кататись пяним то здоров"я є, забагато возні з правопорушниками, вже не перший раз, алкашів ловлять, а потім їм швидку викликають, треба якось пожорсткіше, ясно, що це не від паструльних залежить, це така політика і піар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поживем - побачим. Не все робиться відразу. Навіть ця поліція - це величезний крок вперед. Вони вже не дадуть системі бути такою, як була.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[

Кабмін затвердив нову форму поліцейських. Аваков виклав фото

%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B21.jpg

%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B22.jpg

Интересно как тетки на таких каблуках будут хулиганов задерживать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KarambaAramba, зараз міняють тільки найнижчу ланку МВС, в прямі обов'язки якої не входить боротьба з оргзлочинністю. Це як колишні Пепеесники. Та й толку, в суді все одно відмажуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

02.10.15 13:58

Полиция остановила футболиста "Динамо" Ярмоленко. ФОТОфакт

Патрульная полиция в Киеве остановила футболиста "Динамо" Андрея Ярмоленко за превышение скорости.

Об этом на своей странице в Twitter написал полицейский Алексей Савкин, сообщает Цензор.НЕТ.

600x450.jpg

"Полиция остановила известного футболиста" Динамо "(Киев). Наш Андрей Ярмоленко, оказывается, нарушает на дорогах", - написал Савкин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Киеве сотрудники полиции задержали пьяных милиционеров на служебном авто и с оружием 08.10.2015 10:20.

В Киеве сотрудники полиции задержали милиционеров на служебном автомобиле Skoda Octavia в нетрезвом состоянии. Об этом сообщает ЛИГАБизнесИнформ со ссылкой на сюжет программы Патруль на Espreso.TV.

"Во время ночного патрулирования пришел вызов, что лица в состоянии алкогольного опьянения катаются по улице Ольгинской, нарушают общественный покой и порядок на служебном автомобиле Skoda Octavia", - рассказала замкомандира 2-й роты 2-го батальона киевской полиции Инна Рендюк.

По ее словам, в автомобиле находились пятеро человек, двоим из них удалось скрыться.

"Один оказался в форме, на служебном автомобиле. Один был оперуполномоченный, лейтенант милиции. И их знакомый. Двум лицам удалось сбежать", - рассказала полицейская.

При этом у сотрудников милиции при себе было оружие.

Составлен протокол об административном правонарушении по статье 130 КУоАП (управление транспортными средствами лицами в состоянии алкогольного опьянения).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ложка дьогтю.

При спілкуванні з однією людиною, яка, в силу своїх обов'язків та повноважень, "вхожа" до "високих" чинів, отримав інформацію, що місце в новій поліції коштує 3 000$. Регіон Західний, не Луцьк.

Зрозуміло, що інформацю не можу ні підтвердити, ні спростувати, ні перевірити. Єдине - людині нема жодного сенсу мене обманювати, оскільки інформація не має для мене, відносно нього, жодних наслідків та впливів.

Якщо правда - то дуже прикро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КОли все почианлось такого багато хто розказував щоб дескридувати саму ідею і нових людей. Я знаю людей які працюють в одному західному регіоні (Львів) який пройшов всі етапи і став поліцейським і інчого від нього не вимагала і навіть не натякали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При спілкуванні з однією людиною, яка, в силу своїх обов'язків та повноважень, "вхожа" до "високих" чинів, отримав інформацію, що місце в новій поліції коштує 3 000$

Ну, а смисл? Працювати майже рік, при цьому майже нічого на себе не витрачаючи щоб відбити цих 3000 дол? Можна, звичайно, хабарі брати, тоді відіб'ється швидше, але не факт, що тоді там за той рік звідти не вилетиш, а то й ще під статтю загримиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...