Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Водій таксі неправильно припаркувався. Після прохання прибрати машину став бикувати, грубіянити, крити матом. Результат на відео.

і що як в нас буде поліція то місцевими новоросами, що паркуються на переходах, так само буде?

сьогодні був на "варшавці", то теж якраз про те саме подумав... один "мудак" сьогодні прямо в "кармані" зупинки припаркувався...

чи зможе нова поліція навести лад, зокрема в тому районі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь

не зможе, допоки не змінять закон, де буде можливість накладення штрафу за порушення правил паркування за відсутності власника чи розпорядника авто.

а те що там паркуються в кармані, так то дуже часто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що змінилося??????? як фальсикували так і фальсифікують!!!!!

тепер з відео,

за вашого такого не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відео "ніачьом". На жовтий їхати не можна!

ПДР перечитай!!!

8.11. Водіям, які в разі ввімкнення жовтого сигналу або підняття регулювальником руки вгору не можуть зупинити транспортний засіб у місці, передбаченому пунктом 8.10 цих Правил, не вдаючись до екстреного гальмування, дозволяється рухатися далі за умови забезпечення безпеки дорожнього руху

Подробнее:http://kodeksy.com.ua/pdr/8.11.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Venom, ти за сало "права" купував? Чи просто "дурня" включаєш?

не вдаючись до екстреного гальмування

ключове виділив. Думаю, розжовувати не потрібно?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважно передивіться відео, особливоде в сповільненому варіанті.

Як на мене там жовтий горів задовго до стоп-лінії. Зупинитись часу було вагон.

ПС Хоча це і не виправдовує поліцаїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже гарно розписано, чому не варто проскакувати на жовтий,

особливо останнє відео

https://auto.mail.ru/article/47398-chto_byvaet_esli_proskochit_na_zheltyi_svet_razbor_situacii/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене вразило інше - поліції взагалі не потрібні ніяки докази окрім слів поліціянта. О_о . Тобто немає реєстратора - взагалі іди на юх плати без балачок, ну, а як вже маешь..."ну добре давай подивимось...мгмгмг - ну добре, переконав...хоча ні, я передумала, сходи но ти все таки на юх. Дивись яка в мене гарна колінка, я на ній тобі штаф випишу."

В нас набрали святих в поліцію, чи ангелів з ідеальним зором та умовисновками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк: конкурсантка в поліцію нарікає на непрофесіоналізм комісій

http://ar.volyn.ua/20150918-lutsk-konkursantka-v-politsiyu-rozpovila-pro-habari/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С подачи зама Авакова отпустили наркоторговца: опубликована прослушка от СБУ

21 сентября 2015, 09:286.3т


  • Wx600_279506.jpg
    1/14
    © МВД

  • Wx600_379660.jpg
    2/14
    © МВД

  • Wx600_360963.jpg
    3/14
    © "Дорожный контроль"

  • Wx600_411039.jpg
    4/14
    © "Дорожный контроль"

  • Wx600_489524.jpg
    5/14
    © "Дорожный контроль"

  • Wx600_796723.jpg
    6/14
    © "Дорожный контроль"

  • Wx600_298133.jpg
    7/14
    © "Дорожный контроль"

  • Wx600_846800.jpg
    8/14
    © "Дорожный контроль"

  • Wx600_671134.jpg
    9/14
    © "Дорожный контроль"

  • Wx600_786941.jpg
    10/14
    © "Дорожный контроль"

  • Wx600_288351.jpg
    11/14
    © МВД

  • Wx600_689760.jpg
    12/14
    © МВД

  • Wx600_768245.jpg
    13/14
    © "Дорожный контроль"

  • Wx600_269654.jpg
    14/14
    © "Дорожный контроль"

Действующий заместитель министра внутренних дел Украины Арсена Авакова Алексей Руденко требовал от сотрудников министерства отпустить преступника, который в 2011 году был задержан по обвинению в распространении наркотиков.

Это подтверждается распечаткой телефонных разговоров Руденко, которые собрали сотрудники отдела "К" Управления Службы безопасности Украины в Киеве, сообщает "Дорожный контроль".

Издание приводит доказательства того, как действующий замглавы МВД Руденко А.А. требовал освободить из-под стражи задержанного за распространение наркотиков – некого Левчука Александра Сергеевича.

"Твой БНОН пацана принял, знакомой сын... Она без мужа живет, один сын у нее, Просто пе*дец... С него такой сбытчик б*я... Помоги, потому, что плачет, что пез*ец", - позвонил 28.07.2011 года Руденко со своего телефона 067-441-56-96 замначальнику Соломенского РОВД Евгению Нестеренко.

После этого разговора, Нестеренко набирает начальника БНОН Малоголового О. тел.067-932-90-98 и просит освободить Левчука А.С., который был задержан за совершение уголовного преступления по ст.309 УК Украины. "Сань там реально что-то сделать?", - спросил Нестеренко. "Для вас конечно реально, вы что?", - ответил Малоголовый, пообещав, что подпишет постановление об отказе в возбуждении уголовного дела. Далее, Нестеренко позвонил Руденко и успокоил, что будет нормально. Позже, Малоголовый позвонил Нестеренко и сообщил, что задержанного Левчука отпускают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ток шоу "нова міліція" :)

з нетерпінням чекаю запуску в нас!!!

можливо трохи місцевих новоросів поганяють

post-4-0-07939000-1442988885_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки не читаю пости MACCEN, ні разу не бачив позитиву. Скрізь якась теорія змови, шахрайство, всепропальство. нічого особистого але чоловіче, будь трохи оптимістичнишим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я реально позитива не бачу окрім відмива грошей на форму нову, значки, і так далі, та й на круті авто.

Якщо наприклад фірма погано вставляє вікна можеш її назвати хоть "Євро Майстер" якості це не додасть, так само як була міліція, стала поліція.

Наприклад якби була винагорода реальна за те, що "здав" п'яного за кермом, отримав наприклад винагороду 10 тисяч гривень, а той кого так заловили отримав штрафу 50 тисяч гривень, якби ловили так, то думаю ще б 100 раз подумали чи бухати чи ні.

А так сидиш в барі, бачиш хтось бухає явно водій, вийшов глянув людина сіла за кермо, ти смскою номери скинув та координати, компютерна програма вичислила і вислала наряд на дорозі, можна якщо так буде багато людей "стукати" то й оптимально розставити пости - тоді думаю менше б пили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я реально позитива не бачу окрім відмива грошей на форму нову, значки, і так далі, та й на круті авто.

як ви бачите відмив грошей? грошові потоки через вас проходять? чи це фантазії по типу, завжди крали, крадуть і будуть красти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що тут фантазувати?

Це так важливо зараз, що були "мєнти", стали "поліцаї", ви прикіньте скільки пішло грошей на нові бланки, журнали, посвідчення, і так далі, це колосальні гроші, які можна було б "пустити" на щось інше, і я не бачу доцільності купувати тойоти пріуси за 37 тисяч доларів авто, думаю це за круто, наприклад в нас виробляють ДЕУ так чому б не пересадити всіх на ДЕУ, чи це не феншуйно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад в нас виробляють ДЕУ так чому б не пересадити всіх на ДЕУ, чи це не феншуйно.

Може ще на Таврії? А як на Деу доганяти порушника на Мерседесі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...