Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Тим не менш поп собі сів і поїхав.

за наслідки не думаєш.

це не людина Божа, а клоун в рясі все переведуть в політичне русло конфлікт: "Памагітє, убівают!! Церковь прав лішают, бєндєри прАклятиє". І врешті-решт навіть адмінки не було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь

Тим не менш поп собі сів і поїхав.

я взагалі не розумію чого поліцейський спілкувався з пасажиром а не з водієм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим не менш поп собі сів і поїхав.

я взагалі не розумію чого поліцейський спілкувався з пасажиром а не з водієм.

Думаю того, що "ГЛАВНЮК" команду дав-сидіти, ща сам порішаю)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі не розумію чого поліцейський спілкувався з пасажиром а не з водієм.

А що взагалі можна думати/судити по цьому коротенькому вирізку відео? Терпіння, панове! З'явиться повне відео, тоді й будемо робити якісь висновки
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харош мусолити липневі події, вже дано відповідь.

Патрульна поліція України

14 год. ·

Щодо інциденту патрульних із священнослужителем та Mercedes-Benz S-class:

Дійсно, у середині липня мало місце дане вчинення порушення правил дорожнього руху.

Враховуючи присутність значної кількості віруючих, патрульні вирішили не ескалувати конфлікт та не здійснювати заходів для затримання правопорушника. Правильність такого рішення було вивчено керівництвом Департаменту патрульної служби.

Нагадуємо, що патрульні поліцейські неоднаразово оформлювали адміністративні матеріали відносно осіб, які намагались вплинути власним службовим чи іншим становищем.

Запевняємо, що для нової патрульної поліції жоден статус правопорушника не може бути "індульгенцією" від відовідальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, шо то за відповідь? Гнилу відмазку зліпили, та й все.

"Враховуючи присутність значної кількості віруючих, патрульні вирішили не ескалувати конфлікт " - взагалі то вирішення було не за ними. Той піп не чекав, що вони там "вирішать", а сів нагло в машину і поїхав.

"та не здійснювати заходів для затримання правопорушника" - а для чого дійсно концерт влаштовувати? Потрібно було просто скласти відповідний протокол, і пустити його в хід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поп говорить, що не віновать:

П.С.

владика називає 2 річне авто за $200 тищ. старим мерседесом. уміляє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаю що хлопці молодці. Правопорушення наскільки розумію було менш чим несерйозне. Якби за таке цього попа почали витягувати з машини (а опір би він чинив) воні би піднялося архібагато. Так що перед тим як обсирати поліцейських, які працюють декілька місяців раджу себе поставити на їхнє місце і згадати чи дохріна (вибачте на слові) зробило даі чи патрульно-постова служба міліції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батюшку треба засрати іншим способом, що вдало виходить у ЗМІ.

Вперше в житті народ на стороні Поліцаїв! Ми таки чогось добилися в цьому житті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батюшку треба засрати іншим способом, що вдало виходить у ЗМІ.

Вперше в житті народ на стороні Поліцаїв! Ми таки чогось добилися в цьому житті

А за що бути на їх стороні?

За те,що вони не притягнули до відповідальності порушника

ой ,але з порушником вони ж і не говорили

то мені теж штрафи нехай не виписують,бо я просто гарна дівчина і мило ім буду посміхатися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova, Якщо я буду поліцейським і Ви, порушуючи правило, зупинитесь, мило мені посміхнетеся і скажете: "Віталь, я більш так не буду, чесно". На перший раз я Вас відпустив би))))

По факту - полісмен розгубився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за що бути на їх стороні?

За те,що вони не притягнули до відповідальності порушника

ой ,але з порушником вони ж і не говорили

то мені теж штрафи нехай не виписують,бо я просто гарна дівчина і мило ім буду посміхатися

Фото покажіть чи ви насправді гарна???!!!

І ми тут громадою борди вирішимо чи гарна ви чи ні!!!

paksivatova, Якщо я буду поліцейським і Ви, порушуючи правило, зупинитесь, мило мені посміхнетеся і скажете: "Віталь, я більш так не буду, чесно". На перший раз я Вас відпустив би))))

А може так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanyaTT, гарна, не переживай. Я з нею мав справу.

Ок, вірю наслово, ну тоді краса врятує світ!

486771_471939.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В аеропорту Бориспіль почали готувати до передачі в поліцію сотню машин бізнес-класу

11.09.2015 12:33

500-326x235.jpg

Hyundai Sonata в аеропорту Бориспіль, які передадуть поліції.

В аеропорту Бориспіль почали переобладнання машин бізнес-класу Hyundai Sonata для передачі поліції, повідомляє avianews.com.

На деякі машини вже нанесена ліврея поліції, а також встановлені проблискові маячки червоного і синього кольорів.

110 машин, які раніше працювали в службі таксі аеропорту Бориспіль Sky Taxi, більше року простояли під відкритим небом на пероні біля терміналу F.

У липні аеропорт Бориспіль опублікував презентацію фінансового плану, в якому анонсувалася передача машин новій поліції та транспортній інспекції як «внеску у створення нового правопорядку в державі».

Служба Sky Taxi створювалася в 2011 році перед Євро 2012. Ініціатором її створення став тодішній міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Проект запускався як іміджевий в рамках підготовки до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Служба Sky Taxi була оснащена новими автомобілями з лічильниками, платіжними терміналами та касовими апаратами, однак ціна на проїзд була в 1,5-2 рази вище в порівнянні з міськими службами таксі.

У 2014 році гендиректор аеропорту Бориспіль Олексій Качанов заявив, що Sky Taxi генерує по 1 млн. збитку в місяць. Передбачалося на її базі створити нового оператора. У підсумку Sky Taxi ліквідували, а її парк спробували передати в оренду, що супроводжувалося численними скандалами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заступником начальника патрульної поліції України став «кіборг Маршал»

СуспільствоЮлія Поліковська, сьогодні, 13:44790

1365475.jpg?201509141359

Офіцер 79-ї окремої аеромобільної бригади Євген Жуков, відомий як «Позивний Маршал», призначений заступником начальника департаменту патрульної поліції України. Про це йдеться у повідомленні у Twitter-акаунті нової поліції.

«Кіборг Євген «Маршал» Жуков призначений заступником начальника департаменту патрульної поліції», – сказано в повідомленні.

Офіцер неодноразово повідомляв важливі для суспільства дані з передової, а також відомий тим, що розвінчував дезінформацію бойовиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще більше місяця часу. Можливо хтось відзначиться у Києві, може просто якогось ВДВшника, як Фацик або Маршал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11214729_896159940450781_2081708628724419594_n.jpg?oh=ff12d53b68f6ee43bff9516ec841f9ca&oe=5661EA8C&__gda__=1453683184_c0a62d40f2531145d46b60b17373ec99

Valerie Rumeuraund

Операція "Врятувати лелеку"!

Ранок. Виклик на ВДНХ: кволий лелека не може злетіти.

Приїхали, зловили, загорнули у спеціальну зігріваючу ковдру, обійняли й полетіли до Зоопарку у Ветеринарну клініку!:)) P.S. жити буде!!!‪#‎kyivpolice‬ ‪#‎kievpolice‬ ‪#‎policeofficer_ua‬ ‪#‎police‬

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уміляє.... Молодці! Зелений патруль відпочиває! А Грінпіс видасть грамоту! А в цей час комусь квартиру чистять, магнітолу тянуть, мобілу віджимають... Але ж простіше гуску до ветеринара за 10 штук зарплати відвезти (чи скільки їм там платять...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольно їм і не тільки їм очевидно) це не просто уміляє, а пробиває на ржач..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж простіше гуску до ветеринара за 10 штук зарплати відвезти (чи скільки їм там платять...)

Якщо точно, то рівно 8 тисяч впало на картку... Я думаю скоро ця ейфорія від нових поліцейських закінчиться і їм прийдеться робите все можливе і неможливе щоб тримати планку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...