Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

1 рік їздив за кордоном без порушень ПДР ніхто навіть не спинив ні разу спробуйте в Україні так, доколупаються до чого хочеш зараз урвалось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь

1 рік їздив за кордоном без порушень ПДР ніхто навіть не спинив ні разу спробуйте в Україні так, доколупаються до чого хочеш зараз урвалось

Вже років зо 3 як мене міліція ніразу не зупинила. Їзжу по області. Щось роблю не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Національна поліція? Начальником на Рівненщині став представник бурштинової мафії
09 ноября 2015, 17:0530.7т

Про яку "реформу" МВС і про яку "національну поліцію" може йти мова, якщо в.о. начальника поліції у Рівненській області назначили ...полковника Сергія Максимова.

Так, того самого Максимова, який прославився численними скандалами на посаді начальника РОУ МВС.

Під час його керівництва міліцією з будівлі обласного управління (!) кудись зникли $ 80 000 та 136 кілограм конфіскованого бурштину (вартість кг бурштину коливається від 1,5 до 7 тисяч доларів в залежності від фракції).

У області регулярно виникають збройні конфлікти з перестрілками, пов'язані з тим, що співробітники МВС кришують або безпосередньо беруть участь у незаконному видобутку бурштина в Сарненському, Березнівському, Зарічненському, Володимирецькому, Рокитнівському та Дубровицькому районах Рівненщини.

Останній скандал виник в кінці жовтня у селищі Катеринівка Сарненського району, де заступник начальника районної міліції особисто брав участь у перестрілці і прострелив ключицю місцевому мешканцю.

Нещодавно Максимов поназначав нових начальників районних управлінь МВС у Зарічному, Сарнах, Дубровиці, Рокитному, начальника відділу спецміліціі ВСМ, заступника начальника обласного управління по кримінальній міліції. Усі до єдиного - донедавна працювали у Житомирській області і прославилися якраз участю у схемах із незаконного видобутку бурштина.

Хіба це реформа, коли мафію бурштинокопачів і далі кришує мафія у погонах?

І хіба це буде національна поліція - коли ця мафія успішно пройде переатестацію і знов розграбовуватиме природні багатства країни?

Звертаюсь як народний депутат до керівника Національної поліції Хатії Деканоїдзе і міністра внутрішніх справ Aрсена Авакова з вимогою негайно звільнити Максимова з поліції і провести публічне розслідування його діяльності щодо незаконного видобутку корисних копалин на Рівненщині.

Тоді це буде реальна реформа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Настоящий полковник" или Гришка Котовский нашего времени

Политика

27 октября, 14:46 Друкувати
 

Илья Кива прошел путь от осужденного коррупционера до полковника милиции и руководителя новой версии ОБНОНа всего за 410 дней.

На прошлой неделе произошло событие, которое по своей значимости для Украины не уступает местным выборам – министр внутренних дел Арсен Аваков неожиданно расформировал ОБНОН (отдел по борьбе с незаконным оборотом наркотиков).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 листопада 15:53   ▪   Версія для друку
Кабінет міністрів ліквідував ДАІ і МРЕВ
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк сьогодні вже підписав відповідне доручення.

18 листопада український уряд ліквідував Державну автомобільну інспекцію і Міжрайонний реєстраційно-екзаменаційний відділ Державної інспекції безпеки дорожнього руху. Про це сьогодні під час засідання уряду заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Сьогодні ми ліквідували ДАІ, сьогодні ми ліквідували МРЕВ, сьогодні ми за рахунок процедур у новій структурі готові повністю змінити механізм і таким чином "приговорити" сьогодні довідки і рахунки і побажати їм стати історією",- заявив Аваков.

За його словами, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк сьогодні вже підписав відповідне доручення.

«Ліквідовано ДАІ, МРЕВ - створені Сервісні центри МВС, змінені процедури - підготовлені купа підзаконних нормативних змін .. І ось сьогодні я вніс постанову до Кабінету Міністрів і вона була активно підтримана: використання довідок-рахунків при оформленні автомобілів СКАСОВАНО!», – написав згодом Аваков у Facebook.

«Головна новина: тепер при оформленні автомобіля в Сервісному Центрі МВС продавцю і покупцю достатньо підписати договір купівлі-продажу в будь-якому сервісному центрі України у присутності адміністратора, який засвідчить особистості учасників угоди на підставі їх документів. Засвідчить – безкоштовно!», – зауважив він.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Зозуля возглавил полицию Киева благодаря дружбе с сыном Арсена Авакова

http://roadcontrol.org.ua/node/2876

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

міліція, поліція...яка різниця, люди ті самі, підхід той самий.

ще толком не сформувалися, отримали нові машини і вже порушують.

post-379-0-22008000-1448530496_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

міліція, поліція...яка різниця, люди ті самі, підхід той самий. ще толком не сформувалися, отримали нові машини і вже порушують.

це ще не ті. Патрульна поліція на нових авто (ISUZU) в Луцьку має стартувати 21 грудня.

А ця - то ще дійсно "перефарбована" "стара"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заява Громадського Формування з охорони громадського порядку "Самооборона Волині"

Ми вважаємо, що відверта розмова із начальником УМВС України у Волинській області Шпигою Петром Петровичем вже назріла. Більше того, навіть не розмова, а угода. На папері. Із зазначенням принципів, кроків та термінів. Вбачаємо два напрямки роботи.
Перший - зі Шпигою П.П. - у зазначенні стратегічних та тактичних питань, вирішення яких залежить від керівника обласного рівня національної поліції. Передбачити в угоді як його зобов'язання, так і наші (громадського активу вцілому та "Самооборони Волині" зокрема) у якості дієвої підтримки по реформуванню правоохоронної системи шляхом оголошення публічних кадрових слухань щодо призначень на керівні посади у новій поліції Волині та включенням до кадрової комісії активістів із громадського сектору.
Другий напрямок – напрацювати та передати через керівника УМВС України у Волинській області свої побажання (вимоги) міністру МВС України Авакову А. Б. Оформити письмово та попередити, що залишаємо за собою право діяти. По другому напрямку розпочати паралельний процес погодження спільних дій з іншими активними середовищами країни.
Вважаємо, що нам потрібно аналогічні перемовини та угоди започаткувати і з начальником Луцького міського відділу УМВС Муковозом І. В.
Стверджуємо, що закінчився час політичних лозунгів та партійних риторик у Луцьку та Волинській області. Громадським середовищам слід об’єднуватися навколо вирішення проблематики започаткованих реформ. У тому числі і в УМВС. І досягати змін не мітингами, а перемовинами та конкретними справами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Києві на Подолі поліцейське авто на переході збило на смерть жінку

26.11.2015 | 12:33  

Аварія сталася на пішохідному переході. Від отриманих травм жінка померла на місці.

Дорожньо-транспортна пригода сталася близько 9-ї години ранку у Подільському районі Києва. Іномарка з синіми номерами на пішохідному переході збила жінку. 41-річна киянка померла до приїзду «швидкої допомоги».

За кермом службового автомобіля автогосподарства МВС України перебував вільнонайманий водій.

На місці працювала слідчо-оперативна група. Правоохоронці опитали водія транспортного засобу, свідків та очевидців події.

Відомості про подію зареєстровані до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень громадян. Розпочато кримінальне провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування з метою встановлення всіх обставини цієї трагічної події.

(відео від МВС)

 

подія, звичайно, прикра, я б її сюди не викладав, якби не оце:

"За кермом службового автомобіля автогосподарства МВС України перебував вільнонайманий водій." - це що за "новшество?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
12313619_1070640659622963_68034601654618
12321309_1070640656289630_42742943050286
12308584_1070640669622962_95018456463794
12310651_1070640679622961_23305324853504
hromadske.tv додає 5 нових світлин.Вподобати сторінку
4 год. · 

Спецпідрозділ Нацполіції КОРД і Нацгвардія отримають 10 бронеавтомобілів ВАРТА, які створило підприємство Українська бронетехніка http://goo.gl/9AB2xB

 


Декілька хороших людей, яких знаю особисто, і навіть двоє з Народний тил увійшли до складу атестаційних комісій по відбору кадрів у нову поліцію (по суті - переатестація старих мусорів). У мене немає великих ілюзій стосовно цього дійства, але шанс щось змінити дійсно є. І люди працюють. І лише сьогодні купа старих мусорів з мутним минулим не пройшли далі. 
Тому я дуже прошу. Про усі відомі факти зловживань, факти корупції, вчинення правопорушень співробітниками МВС у Києві та Київській області у минулому, повідомляти через форму - https://goo.gl/4CGU9W . Дільничні, слідчі, пепесніки, опера. Усі.
І бажано дублювати сюди [email protected] , бо доступ до данних з форми мають лише голови комісій і не завжди активісти. І не завжди до голів комісій немає питань. 
Це ДУЖЕ важливо!
Репост будь-ласка

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допригався контролер

 

У Львові поліція затримала нетверезого активіста ГО "Дорожній контроль Захід" за кермом

 

ПАТРУЛЬНІ ЗАТРИМАЛИ АКТИВІСТА ДК «ЗАХІД» П'ЯНИМ ЗА КЕРМОМ
Патрулюючи Залізничний район Львова на перехресті вулиць Садова-Петлюри, екіпаж помітив автомобіль Chery з шашкою таксі, у якого були пошкоджені номерні знаки. Патрульні зупинили чоловіка аби зробити зауваження. Від водія було чутно запах алкоголю, під кріслом лежала порожня пляшка з-під коньяку. Під час розмови стало відомо, що водій є активістом Громадської організації Дорожній контроль Захід. Водія доставили на експертизу. Перевірка встановила – 0.73 проміле. Однак водій забажав здати ще й аналіз сечі, що встановив – 1.20 проміле. У водія вилучено посвідчення і складено протокол за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп‘яніння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго вагався чи постити сюди це відео.

Це таке начальство поліції? Що це за хамсбке відношення до людей?

 

І скажіть мені будь ласка де в ПДР написано "винуждєная мєра". Я завтра зупунюсь в забороненому місці і можу так само сказати це "винуждєная мєра"?

 

І ще: на відео це наш Фацевич? Я був кращої думки про нього ((

 

http://www.youtube.com/watch?v=RWdgCWmeC08

 

Резюмуючи відео скажу одне: з приходом Поліції нічого не зміниться, нажаль (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зависть і ненависть на жаль...

Хіба ольгінським платять менше, ніж нашим поліцаям?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Це таке начальство поліції? Що це за хамсбке відношення до людей?

Я ВАМ СКАЖУ,

останнім часом дк, дуже мало схожі на людей,

Фацевич усе нормально сказав.

звичайно давайте придовбаємось до дрібниць і усе обкакаємо, раз так припаркувались, то значить будуть брати хабарі,

раз говорять різко, значить гопота.,

зрада, нічого не міняється, на вибори не піду, від мене нічого не залежить, сам мінятись не збираюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДК палку перегинають, але у цьому відео я не побачив за що до них так відносяться.

По факту є правопорушення, а Фацевич росповідає про "винуждєную мєру".

І бикування їхнє присутнє.

 

Якби поліцейські ще і відбубнили ДК, ти б теж сказав шо все нормально, це дрібниці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

d.u.a.l тобто я день-два за кермом, роблю свою роботу, я знаходжусь під псигологічним тиском і порушуючи ПДР зможу сміло казати поліцейськім що вони провакотори бо у мене "винуждєная мєра"?
ЧУВАКІ! Шо ти мелеш, ватні думки, не ватні по факту є порушення ПДР. І крапка!
 
А те що я вважаю що нічого не зміниться то в чому я не правий?
От ти кажиш що ДК прийшов з наєздом. А як до них звертатись як не поліцеські? Пан Гріціан-Таврічєский?
Прийшли чітко і ясно сказали: "таваріщі паліцейскіє, можна мінутачку вніманія", запитали хто старший, сказали що є порушення ПДР і далі почалося просто оправдовування і ... ну не буду повторюватись.
Можна було показати які вони поліціянти і признати свою не правоту. Швиденько перепаркувати авто і на тому все було б нормально. Але ж куда там, в мене ж ватні погляди )))

 

В камеру фанаріком світив теж ватнік мабуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибач, але це їхня робота. Із-за того що вони порушили, завтра такі ватнікі як я їх будуть попрікати. Вони повинні бути примірниками і виконувати ПДР. Така моя особиста думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пп-к - бидло. Він усе життя прослужив Державі. Його вже ніщо не змінить.

Фацевич частково неправий. Незалежно від обставин поліція не має права порушувати законів. Цікаво, які зміни відбудуться в Луцьку з приходом нової служби.

Конфлікта б не було, якби в даному випадку поліцейські дотрималися правил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго вагався чи постити сюди це відео.

Це таке начальство поліції? Що це за хамсбке відношення до людей?

 

І скажіть мені будь ласка де в ПДР написано "винуждєная мєра". Я завтра зупунюсь в забороненому місці і можу так само сказати це "винуждєная мєра"?

 

І ще: на відео це наш Фацевич? Я був кращої думки про нього ((

 

http://www.youtube.com/watch?v=RWdgCWmeC08

 

Резюмуючи відео скажу одне: з приходом Поліції нічого не зміниться, нажаль (((

 

Фацевич неправий.Зразу згадав оце:

%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%BA%D1%83%D1%821.jp

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Початок доброї справи з правопорушення, навіть як "вимушена міра", добром не закінчиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офтоп

як почитаєш борду, то тут прямо 80% таких ідеалістів і патріотів:
ніхто не спізнюється на роботу, і не сварится з сусідами і жінкою, усі дбають і виховують дітей і роблять свою роботу на совість,
а як виїдеш на дорогу, то 1/2 бидланів і лихачів, роботу половина робить як рукожопи, бухають начорно, і те що варто було б пожертвувати на армію просирають на стриптиз чи ще гірше.
але моралі повчити поліцейських, да і владу, це наше все, ну дрібниця ця парковка, просто надо@батись, чомусь над тим як поліцейськи в києві алкашам просто видають попередження і звертаються на шановний, ніхто не обурюється.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...