Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Якщо точно, то рівно 8 тисяч впало на картку... Я думаю скоро ця ейфорія від нових поліцейських закінчиться і їм прийдеться робите все можливе і неможливе щоб тримати планку

Як на мене, то Київська поліція створена задля шоу - показати які реформи робить влада, таке собі реаліті шоу по-американськи. Не задарма Яценюк кітчиться по телеканалах, які ж вони молодці, що провели таку Реформу МВС. І показують "ввічливих" поліціянтів, які тут і там "бабусьок" переводять через перехід, тваринок рятують. Чому б ні? Є ж гарна картинка для глядачів, для яких це дивина.

А насправді роботи в них щоденної вантажівка, причіп і ще возик - розгрібай. Та де там - катаються по місту, бдять, а вось щось трапиться по-дорозі. Ніби не помічають автомобілів, припаркованих під знак чи на зеленій зоні.

Був свідком, як перед патрульним на перехресті РенжРовер заїхав на пішохідну доріжку парку і проїхавши повз людей вглиб до кафешки, де мило сидів, пив кавку і спілкувався з іншим чуваком. Що, думаєте спинили, оштрафували? Ні, те перехрестя, як заведені зайчики, проїжджали разів з 10, спостерігаючи за РенжРовером.

Можливо я помиляюсь, дай то Бог, але поліціанда - це замилювання очей громадян, щоб відвернути увагу від відсутності реформ в гарячих секторах: судочинство, прокуратура, митниця тощо.

Це моє їмхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь

Як я й писав на початку, що враження таке, що створюють "потєшну поліцію". І поки що так і видно, нажаль... Будемо сподіватись, що це все ж тільки початок, що далі поміняють і всіх мєнтів, і, головне, прокурорів та суддей... Бо самі ці миловидні блондиночки ну точно нічого не змінять в світі криміналітету, та й просто в світі хуліганства...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я й писав на початку, що враження таке, що створюють "потєшну поліцію". І поки що так і видно, нажаль... Будемо сподіватись, що це все ж тільки початок, що далі поміняють і всіх мєнтів, і, головне, прокурорів та суддей... Бо самі ці миловидні блондиночки ну точно нічого не змінять в світі криміналітету, та й просто в світі хуліганства...

Так хай сервіс буде, милі блондиночки те ж. Але вимітати сміття треба віником, а не демонстративно дмухати на нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ейфорія вже швидко пройшла по новим копам ? Лелек не всі ж можуть рятувати в робочий час..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вівторок 15 вересня, 2015, 18:01

У Києві з патрульної поліції звільнили вже 25 осіб, – Аваков

Міністерство внутрішніх справ звільнило 25 патрульних поліцейських у Києві.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає прес-служба МВС.

Глава МВС наголосив, що нинішній рівень професіоналізму поліцейських є досить високим.

«Ви маєте розуміти, що виглядає це досить престижно, нова форма та автомобілі, але в реальності – це щоденна тяжка робота», – зауважив Аваков.

У свою чергу керівник Департаменту патрульної служби МВС України Олександр Фацевич повідомив, що екіпажі патрульної служби завжди в роботі. Крім того, зросла кількість розкритих правопорушень по «гарячих слідах».

Також радник першого заступника міністра внутрішніх справ Хатія Деканоїдзе зазначила, що у Києві рівень довіри населення до нової патрульної поліції зріс до 85%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Епічне відео. ))) Особливо, головні герої. )))

Поліцейський стримується, помітно грають скули, якби не камера... ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Одессе милиционеры похищали детей богачей

Оборотни в погонах похитили подростка из учебного заведения.

В Одессе во время получения взятки в 15 тысяч долларов попались четверо сотрудников Управления по противодействию незаконному обороту наркотиков. Такую сумму они просили в качестве выкупа за ребенка.

Как сообщает пресс-служба ГУМВД Украины в Одесской области, в машине преступников оперативники нашли аккуратно расфасованные пакеты с «травкой». Надо сказать, что преступники нашли достаточно легкий способ заработка. Похитив отпрыска богатых родителей, они сначала продемонстрировали его родителям как заложника, а потом вымогали деньги за непривлечение его к криминальной ответственности за распространение наркотиков.

Как уточнили в ведомстве, это не первый подобный случай. В главке планируют провести масштабную проверку в управлении. Всех сотрудников сначала уволить, а потом заново назначать только тех, кто пройдет проверку. Это касается и начальника управления. На данный момент вымогатели находятся в изоляторе временного содержания.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74,rl72, я з вас ох...ваю, скільки років працюють заядлі міліціанти? скільки десятків їх тисяч і скільки нещасних Поліціантів на Київ? це навіть порівняти не можна. Тобто появилося 300 поліцейських на 7млн людей які мають підчищати за Міліціантами?

пля, та де ж той розум візметься... пафос... вистава... це ПОЧАТОК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74,rl72, я з вас ох...ваю, скільки років працюють заядлі міліціанти? скільки десятків їх тисяч і скільки нещасних Поліціантів на Київ? це навіть порівняти не можна. Тобто появилося 300 поліцейських на 7млн людей які мають підчищати за Міліціантами?

пля, та де ж той розум візметься... пафос... вистава... це ПОЧАТОК

ти про що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

300 поліцейських на 7млн людей

погано знаєте матчастину 2 000 у Києві, да і населлення там врядчи 7, 5-6

ну і ваші претензії якісь кривуваті, вчіться чітко висловлювати думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Revolver, 5-6 було ще в 2008, і навідмінну від вас, у мене притензій 0 - я вірю,а не шукаю недоліки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жорстко, претензій нуль, орфографії малувато, що хотіли сказати, так і не ясно.

і про Київ ви, напевно, помиляєтесь, можете надати хоч якісь посилання.

в що вірите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Revolver, 5-6 було ще в 2008, і навідмінну від вас, у мене притензій 0 - я вірю,а не шукаю недоліки

Інформація за 2013 рік:

«Усім відомо, що в Києві проживає більше населення, ніж показує державна статистика. Але наскільки більше? Наші підрахунки спростовують те, що в Києві проживає п’ять мільйонів людей. Ми вийшли на цифру близько 300 тисяч незареєстрованого населення. Тобто загальна чисельність населення столиці – близько трьох мільйонів сто-двісті тисяч», - сказав завідувач відділу міграційних досліджень Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України Олексій Позняк (с)

А на 01.07.2015 в Києві офіційне населення: 2,89 млн.

Виходить ще 4.1 млн людей незареєстровано живуть в Києві? Not bad.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, що то за нова патрульна поліція: то лелеку врятують, то усне зауваження зроблять, і взагалі - в тату ходять. То лі дєло стара міліція: і "ластівка" тобі, і "слоник", і ПР-70 в зад, і пару гривень в перехожого "стрільнути". Креатив та винахідливість! *sarcasm*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталька, нинішня поліція - це найнижча ланка, патрульні. Це бувший беркут і ППСники. Ти не плутай їх з опєрами, слєдаками, карним розшуком і тп. Їх ще не чіпали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій таксі неправильно припаркувався. Після прохання прибрати машину став бикувати, грубіянити, крити матом. Результат на відео.

Даремно поліції електрошокери не видають. Такого кабана хрін завалиш, а стріляти в ноги негуманно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій таксі неправильно припаркувався. Після прохання прибрати машину став бикувати, грубіянити, крити матом. Результат на відео.

Даремно поліції електрошокери не видають. Такого кабана хрін завалиш, а стріляти в ноги негуманно.

А зіваки стоять і на мобілки щьолкають, бля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не поліція, але мвс, вчинок гідний і обгрунтувала нормально

Елена Тищенко объявила о своей отставки с поста начальника Управления МВД по обеспечению возвращения активов, полученных преступным путем.

Соответствующее заявление она сделала в эфире программы Эспрессо.TV.

http://videopay.net/video/VI_20FydEeW9tJNAGpT1tw

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не поліція, але мвс, вчинок гідний і обгрунтувала нормально

Елена Тищенко объявила о своей отставки с поста начальника Управления МВД по обеспечению возвращения активов, полученных преступным путем.

Соответствующее заявление она сделала в эфире программы Эспрессо.TV.

ага, в ниї як і в попередніх звільнившихся з МВС обгрунтування мабуть під копірку написані... такі чесні й порядні, білі й пушисті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій таксі неправильно припаркувався. Після прохання прибрати машину став бикувати, грубіянити, крити матом. Результат на відео.

і що як в нас буде поліція то місцевими новоросами, що паркуються на переходах, так само буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що як в нас буде поліція то місцевими новоросами, що паркуються на переходах, так само буде?

Чого ти в мене це питаєш? Я не знаю, але хотілося що б саме так було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що як в нас буде поліція то місцевими новоросами, що паркуються на переходах, так само буде?

Чого ти в мене це питаєш? Я не знаю, але хотілося що б саме так було.

не саме до тебе питання, питання до майбутнього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В них багато роботи і вдень і вночі буде. Паркувальники вдень, бидло малолітні вночі.

З нетерпінням чекаю.

+ Багато питань до велосипедистів, які дують на червоне. Зокрема бордівчан...тфьу блін, аж стидно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...