Перейти до змісту

rl72

Power users
 • Кількість зміста

  9 528
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  17

rl72 last won the day on Квітень 7

rl72 had the most liked content!

Репутація громади

3 014 Гуру

3 Підписників

Про rl72

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 1. Дякую, що ти в черговий раз пояснив, що ти тупий
 2. За кого голосувати

  Ромаха11, ти мантру про втому Заходу уже третій рік повторяєш. Цікаво, якщо втома така велика, то чрму зараз проходить засідання міністрів G7+Украіна для підготовки саміту G7+U?
 3. За кого голосувати

  А крім акторськоі, які щаблі кар'єри пройшов Рейган?
 4. За кого голосувати

  А Гордон уже 146% давав інфу, що Порошенко прийняв рішення про дострокові вибори парламенту осінню 2018 Порошенко застеріг Вакарчука, що з ним станеться, якщо піде у президенти субота, 21 квітня 2018, 20:44 Лідера гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука хочуть бачити президентом американський фінансист і благодійник Джордж Сорос і його люди, щоправда сам музикант поки що не визначився. Якщо ж він заявить про участь у президентських перегонах, то перетвориться з виразника дум покоління на "одного з них". Таку думку висловив відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "112. Україна". За його словами, сьогодні лідер "Океану Ельзи" – блискучий музикант, символ покоління, виразник дум покоління та людина з бездоганною політичною репутацією. "Наскільки я знаю, у нього була розмова з президентом, і президент йому сказав, якщо Святослав піде на вибори, то від його репутації не залишиться нічого, і правильно сказав. Тому що, якщо сьогодні Вакарчук – це совість нації, абсолютно заслужено, то як тільки він оголосить, що йде у президенти, від нього не залишиться мокрого місця, умовно, тому що він стане "одним із них", – зауважив представник ЗМІ. Як підкреслює Гордон, Вакарчука в президентському кріслі хочуть бачити "люди, які за ним стоять", але сам Вакарчук із висуванням своєї кандидатури ще не визначився. "Я думаю, що ті, хто його рухають, дуже хочуть, щоб він став президентом. Сам він не визначився. За моєю інформацією, за Вакарчуком стоїть Сорос і його люди... Всі бояться його концертів у Києві 24 серпня на День незалежності, тому що вважається, що саме в цей день Вакарчук дасть старт своєї президентської кампанії", – зауважив він. Водночас журналіст додає, що музикант все ж у підсумку не погодиться йти на вибори. "Моя думка – він не піде. Я можу помилятися. Він пройшов серйозну підготовку в США, як і низка інших кандидатів. Серед них розглядається Володимир Кличко, не Віталій, а саме Володимир. Американці теж мають на нього види, він – дуже розумний, має авторитет і в США, і в ЄС", – резюмував Гордон.
 5. по-перше, я не в курсі про яких колег мова. по-друге, я вже чітко написав, в чому і де брехня Гнапа виразилась. по-трете, хватить нести словесний понос, пане таксист
 6. @romaxa11, а пост про Порошенка, який поїхав до Львова святкувати дн гітлера буде?
 7. три пости перед моїм, написаним 38 хв. тому. читати розівчився? хоча чого це я питаю
 8. Гнап збрехав про ціну двигунів до БТР-80. бо в нього 10000 євро дорівнюють 10000 доларів. я про це написав тут. і пости свої я тут не тер. і в бані я був три дні. безпристрасний модератор.
 9. Щось слабенько. Наступним вони мають спростувати взагалі всю інформацію, яка в тій статті
 10. По данным Госкомитета по делам национальностей и религий, по состоянию на 2016-й- в Украине насчитывалось почти 11 с половиной тысяч приходов Московского патриархата; почти четыре тысячи - Киевского; 868 – автокефалов; 3297 Греко-католических приходов и 890 - Римско-католических. В сравнении с 2013-м, позиции Московского патриархата, как ни странно, укрепились (прирост почти в тысячу приходов), КП – уменьшились. При том, что по данным тематического опроса Центра Разумкова (датирован концом 2016 года), 64.7% украинцев считают себя православными, из которых 39.5% соотносят себя именно с Киевским патриархатом, 23.3% - Московским.
 11. У мережі з'явилися кадри влучання ракети "Вільха" в ціль (відео) 15:27, 18 квітня 2018 https://economics.unian.ua/m/industry/10085879-u-merezhi-z-yavilisya-kadri-vluchannya-raketi-vilha-v-cil-video.html
 12. точно дві автокефальні? бо Українська православна церква (Московський патріархат)[5] — УПЦ (МП) — самоврядна православна церква з особливим статусом[6] у складі Російської православної церкви[7][8] на території України. а Томос (грец. τόμος) — указ, декрет, окружне послання предстоятеля помісної православної церкви у деяких важливих питаннях церковного устрою. Шляхом надання томосу деякої частини «материнської» (кіріархальної) церкви офіційно проголошується автономія в управлінні або автокефалія.
×