Перейти до змісту

HelloBoy

Power users
 • Кількість зміста

  2 202
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

265 Поважний

10 Підписників

Про HelloBoy

 • Ранг
  Мегафлудер
 • День народження 20.06.1992

Контакты

 • Сайт
  http://google.com.ua
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

18 629 перелядів профілю
 1. HelloBoy

  Все про бляхи

  там пробіг мінімум на 200 000 скручений...за такі гроші це авто і на бляхах ХЛАМ)
 2. щоб не писать багато букаф подивіться і все зрозумієте, якщо своїх мізків не хватає для аналізу фактів Шарій допоможе https://youtu.be/FiWCgq2FkjM
 3. https://youtu.be/oJcInJNz8qU В 1988 витолкали Кораблі США, америкоси начали 3 -світову?! Видихніть наша хохляндія нікому нах не потрібна крім нас самих... А той недобитюх під назвою ВМС України то це окрема історія... У нас флоту не було і не має... І не буде! П.С. погугліть про наш мега флагман РК Україна який стоїть на причалі в Миколаєві... П.С.С. оце потрох многоходовочку розіграв, спровокували конфлікт на морі, бляхери перекрили границі щоб народ не дріпнув і зараз введуть військовий стан... Охрініти!!
 4. то це перемога чи шо?)) чи не?) п.с. я про газ за 13 000 )
 5. я реально не розумію чому Вам так "бомбить" (я нічого поганого особисто Вам сказати не хочу) на рахунок отого проїзду? чи Ви один кому реально це потрібно?
 6. то не з того боку почалась дискусія... то не маршутки дорогі( проїзд) - банально просто всі стали БОМЖАМИ! я і себе маю на увазі.... дай пересічному Лучанину середню зп в 300-350$-цієї теми тут би не було... П.С. то перемога?)
 7. Нова нехай з доставкою 750 грн вартує.... А бу то за скільки?!!!
 8. По "очереді": В Конотопі, на скільки мені відомо, є трамваї і ( не буду стверджувати тролейбуси) тобто там, можливо собівартість проїзду може бути і 50 коп; Можлива така ситуація що бий той писок не бий а толку не буде( хоча по зажерливій хлеборезці, треба настукати ( сорі за мій " пролетарскій" )))) Я давно говорив і буду говорити: В Луцьку і в радіусі 20-30 км від Луцька тролейбуси і гібридні тролейбуси! Тобто якщо мітинг то нах вигнати той "шабаш " перевізників, зробити прозорі вибори директора і керманичів ЛПЕТ провести речтруктуризацію і або створити нове таке підприємноство на базі старого і квітка!
 9. Пан має пару маршутів?! для довідки в Литві проїзд 1 евро, а якщо проїздним то 50 центів, но там їздять процентів 30 нормальних маршуток, решта-хлам старі мерседеси"дільфіни" .... як на мене то хай вже зроблять по 50 грн(якраз однією купюрою удобно) і на тому крапка!
 10. Ну як можна заробити "багато" коли зп від 4000?!))) то багато буде 6000 ))) Як рахується вартість роботи?! По кількості часу ? По "дороговизні" обладнання?
 11. ну про шож і мова, звідси "намальовується" те що все що відбувається в державі "їм" дістається нахаляву)
 12. так отож, якшо цього разу буде не 1-2 контейнера(пшепрашам) фури айфонів, то можливо курс перебіжить за 35 грн... а від копійок відмовляються(типу буде тільки гривня) в "преддверии" гіпер інфляціЇ, або галопуючої інфляціЇ ждемо анос 1000 - 10000 грн. однією купюрою..
×