Перейти до змісту

HelloBoy

Power users
 • Кількість зміста

  2 222
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

281 Поважний

10 Підписників

Про HelloBoy

 • Ранг
  Мегафлудер
 • День народження 20.06.1992

Контакты

 • Сайт
  http://google.com.ua
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

18 691 перелядів профілю
 1. Кстаті коли наступна бордовка? Не не я бить нікого не збираюсь)
 2. я просто аплодую стоя, зі сьозами на очах! це воно! це ГАРАНТ нашого безхмарного майбутнього БРАВО !!!! тільки за петю Вальцмена! тільки за нього! я би ше таким людям доплачував з бюджету, шоб пошвидше це "конечне покращення " настало! вже жду не діждусь коли пенсіії будуть по 2000 грн а курс буде 85, коли зп буде в 10 000 грн а курс буде 85)))) коли за комунальні послуги люди будуть платити по 8000 грн))) хліб накінець стане по 50 грн! це остаточне прощавай радіанському союзу!!!! ось вона гідність, БРАВО! а скільки гіпербол, афоризмів... мммм "настоящий Палковнік"
 3. а щось Вам чи Вашим донькам мішало до безвізу їздити до даних країн?! навіть не так... Ви вважаєте це заслугою безвізу чи Вальцемена? те що Ваші доньки можуть собі туристами по Европі покататись ? причому тут вірити чи не вірити? я говорю про те хто мав можливість до безвізу той і з безвізом собі катається.... чи можливо щось каардинально змінилось за цих 5 років в добру сторону ? ( я про достатки українців)
 4. можете поділитись-похвалитись особистими світлинами з Лувра чи можливо з замку Вадуца ?!
 5. кому нах"р той безвіз куда впав?!!! я як їздив за границю, без віз чи ше без якоїсь херні так і їзджу... маю овер певно 100 знайомих яким також той безвіз нівшо не впирається! це єдиний аргумент за Вальцмена?! забирайте той безвіс собі в кишеню а мені, а мені верніть тарифи рівня 14 року і бакс по 8 ! як Вам така петрушка?! Їй Богу, розумію шо то все херня( з тим доларом і тарифами) но як чую про той без віз то в мене аж око ліве починає дьоргатись))) п.с. а отого "дибіла"(ссилку яку скинули) самі дивіться...
 6. мені інше цікаво, чи багато за цих 5 років скористалось людей саме безвізом як турист?! чи всі вальнули на роботу ?!! і другий момент, куда не дивись "візде жопа" ( як в анекдоті) тупо "візде" чому зараз немає "бурління говн" у масс?
 7. https://youtu.be/-FcYiK0chAI а я якщо чесно то тоже за петю парашу Вальцмена буду голосувать, ше за 5 років дегенератів вимре трішки, ( ну тарифи в 5 раз ще піднімуть і ціна на все в 10 раз підскоче). але ні певно за "ручного покемона" Бені краще проголосую... Беня він жеш хароший, багатий, а Ви самі знаєте на примірі Вальцмена, що якшо людина багата іде в президенти то він не ворує не, він навпаки віддає!
 8. HelloBoy

  Обмін валют

  Куплю 300 евро по середньому курсу! тел. 06три577п"ять94нуль
 9. HelloBoy

  Обмін валют

  продам 1400 злотих по середньому 7.2 тел. 06три577п"ять94нуль
 10. HelloBoy

  Робота у Німеччині

  Це так а де ще майже 2 евро за годину дівається хз! Маю знайомих один майже 4 роки проживає в Дойчланд має в районі 13 евро, ще один поїхав недавно на будови по 11 евро.... Якій лихий кого попутав їхати в Дойчланд на 7 евро грязними, якщо такі самі а той і більші гроші можна заробити в Польщі або Литві
 11. HelloBoy

  Візьмемо на роботу інженерів

  Що за " хрінь" де інженер має паяти?) це по перше А подруге як далеко і високо " свіже повітря" ?)))
 12. HelloBoy

  За кого голосувати

  Вакарчук, Зеленський? Народ Ви серйозно?) может у Вас там до мозгу кров не поступає із за дефіциту тепла в оселях, визваний "охуєв₴ми" тарифами на все? Майже більшу половину хто тут пише знаю, всі інтелігентні люди, з якими є про що поговорити... Но блін оце писання Ваше... Ще раз повторюю навіщо міняти Вальцмена на Беню? Може відразу за Рабіновича голосувать? А може Кепітельман?
 13. HelloBoy

  За кого голосувати

  а смисл міняти Вальцмена на Беню тоді?))
 14. HelloBoy

  За кого голосувати

  і що будуть такі що будуть голосувати за Вовку?)
×