Перейти до змісту

Kiodinn

Учасники
 • Кількість зміста

  648
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

108 Продвинутий

2 Підписників

Про Kiodinn

 • Ранг
  Walkie-talkie

Останні відвідувачі профілю

6 747 перелядів профілю
 1. Kiodinn

  Робота у Німеччині

  Простіше кажучи, треба продавати своє здоров'я за гроші. Ну, зате чесно попереджуєте.
 2. Шукаю людей на кухню. ЗП 7500+%. Усьому навчать. Паназійська кухня. 0505198951
 3. Я б рекомендував ammit rta, serpenr mini rta, але це моя субєктивна думка, баків зараз велика кількість і в кожного є свої плюси і мінуси
 4. Я досить довго парив на цьому бачку. Неправильно вклав вату скоріше за все. І ще закривай обдуви, коли відкриваєш верхню кришку з дріптіпом. Герметизація втрачається-тому і підтікає. Взагалі для обслуговування це складний бак, я свій дзен на ньому знайшов завдяки великій кількості спроб і помилок.
 5. Якщо розглядати перспективу відкриття макдональдса зі сторони призми якості їх продукції, тобто напівфабрикатів (а в них 90% хавчика це напівфабрикати, при чому в кожен макдональдс України вони приїзджають з однієї і тієї ж самої точки)-то чув від людини, яка працювала в цеху завода по виготовленню котлет для бургерів, маків і т.п.що по-перше на рахунок чистоти і дотримання санітарних норм-там все дуже жорстко (стерилізації, дезинфекції, ідеальна чистота і порядок), а по-друге на рахунок якості м'яса-то в м'ясорубки потрапляє лише яловиче м'ясо та жир, ніяких кісток і шкіри там не має. Це за словами людини, яка там працювала. Людини, якій я вірю на всі 100%. На рахунок інших напівфабрикатів нічого не чув, але думаю що там все не гірше. Це по якості того, з чого нам потім збирають готову страву. Далі на рахунок якості обслуговування і підготовки персонала. Тут все залежить від директора "ресторана". Є ціла схема навчання і підготовки персоналу. Якщо директор толковий і підібрав гарний і сумлінний штат менеджерів-то Ви отримаєте "страву", яка точно не буде шкідливіша за бутерброда з ковбасою, які ми їмо ледь не щодня. Особисто я не проти, але і не за відкриття такого фастфуду. Мені він просто не цікавий. Але то точно буде краще ніж та рухлядь що зараз там стоїть. Багато хто кричить за робочі місця. Їх ітак повно, пропозицій дуже багато. Молодь просто не хоче працювати. Сам особисто працюю кухарем і за 3 місяці на моїй зміні"витікло" немало кадрів, в основному через небажання працювати.
 6. Треба за пару годин продати 35 літрів воговського 92 бенза. В бак. Тел 0986018177 або 0505198951
 7. Ну хоч приблизно. Якщо приіду туди о 6.30 ранку-це буде нормально?
 8. Поки зупинив свій вибір на сяомі 4а. 5а завеликий для мене. Усім дуже вдячний за поради!
 9. Хто мені може дати більш-менш конкретну відповідь-якщо я, наприклад, в четвер збираюсь до цнапу, який в цей день працює з 9 ранку, за талончиком на паспорт-то в якій годині мені краще туди прийти щоб і не стояти довго, і гарантовано отримати талон?
 10. Прошу поради щодо бюджетного смарта, але з гарною камерою. Щоб знімки і відео були більш-менш нормальними. Озу не менше 1 гіга. Бюджет до 2,5 к. Дякую.
 11. Працюю там кухарем. Все дуже чітко і чисто. Всі норми в "нормі". Суші дійсно дуже круті, хоча працюю на воках. Сам себе не похвалю, приходьте-та спробуйте.
×