Перейти до змісту

Kiodinn

Учасники
 • Кількість зміста

  643
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

100 Продвинутий

2 Підписників

Про Kiodinn

 • Ранг
  Walkie-talkie

Останні відвідувачі профілю

6 533 перелядів профілю
 1. Треба за пару годин продати 35 літрів воговського 92 бенза. В бак. Тел 0986018177 або 0505198951
 2. Ну хоч приблизно. Якщо приіду туди о 6.30 ранку-це буде нормально?
 3. Поки зупинив свій вибір на сяомі 4а. 5а завеликий для мене. Усім дуже вдячний за поради!
 4. Хто мені може дати більш-менш конкретну відповідь-якщо я, наприклад, в четвер збираюсь до цнапу, який в цей день працює з 9 ранку, за талончиком на паспорт-то в якій годині мені краще туди прийти щоб і не стояти довго, і гарантовано отримати талон?
 5. Прошу поради щодо бюджетного смарта, але з гарною камерою. Щоб знімки і відео були більш-менш нормальними. Озу не менше 1 гіга. Бюджет до 2,5 к. Дякую.
 6. Працюю там кухарем. Все дуже чітко і чисто. Всі норми в "нормі". Суші дійсно дуже круті, хоча працюю на воках. Сам себе не похвалю, приходьте-та спробуйте.
 7. Стільки зацікавлених в темі. Невже все так плачєвно?
 8. Інша)) Проблема вирішилась черговим перевстановленням вінди на іншу версію.
 9. Суть проблеми полягає в тому що після перевстановлення вінди ноут не підключається до вайфаю. Уточню-він навіть не запитує паролю після того як я тисну на кнопку підключення, тобто ніяк не реагує. Ще більше уточню-до деяких (не всіх) вай фай точок з нашого дому все ж таки вилазить віконце з запитом паролю. Отак якось вибірково. Пробував міняти типи захисту, пароль, назву, режим, канали, перезагружати роутер, відключати і знов включати адаптер і т.д. Та сама історія. Перший раз з таким стикаюсь, допоможіть. P.S. Інші пристрої підключаються до потрібного вайфаю без проблем P.P.S. Спробував підключитись до точки доступу на телефоні-теж ніяк не реагує.
×