MACCEN
Power users-
Постів
6 556 -
Зареєстровано
-
Переможець днів
83
MACCEN став переможцем дня 22 травня
MACCEN мав найпопулярніший контент!
Репутація
2 860 ГуруВідвідувачі профілю
23 600 переглядів профілю
-
Мені цікаво чи за кордоном об'єднуються українці? Хто має досвід. Я знаю як інші національності то да, зокрема грузити та вірмени, в них міцна діаспора. Помагають один одному. В наші нашим? Чи як в Канаді друг казав як приїхав з сім'єю, кажу тобі діаспора українська допомогла, каже ні. Допомогли італійці, канадці всі крім своїх. Канадець дав своє авто каже без авто ти тут загнешся на питання як же ремонтувати бабла то немає, каже якщо щось то скажеш я відремонтую за свій кошт. На рік дали хату з умовою що через рік будуть самі платити за комуналку і інші витрати. По фільмам то дивишся є райони китайські те там своїм допомагають, і т.д. По факту це круто коли ти приїздиш в іншу країну де тобі можуть допомогти як не матеріально при потребі, так порадою і т.д. Після того як колись знайомий розказав (це був якийсь 2015 рік загубив закордонного паспорта, прийшов в посольство наше то сказали треба бабло щоб відновити, якого в нього на той час не було, ну так сталось. Добре що секретарка в посольстві зважилась дала бабок, які він хотів віддав їй. Для мене був реально шок, щоб я в чужій країні прийшов у свою хату (да посольство вважається як територія країни, якій воно належить), в мені кажуть давай бабло, немає йди звідси
-
-
по факту ящко з ЄС викинуть країни в яких слабка економіка, або та мде корупція і які не вміють заробляти бабло то ЄС буде ще сильнішим. Також ЄС і створили для противагу трьом країнам, Китай, США, рашка. Але США прочухали "тєму" і їм стало не вигідно, тому насадили в ЄС країни які живуть на дотаціях, і толку від них мало крім дешевої робочої сили по факту. ЄС якби забрати всі дотаційні країни була б значно сильнішою в рази.
-
-
-
-
-
- 74 відповіді
-
- роутер
- маршрутизатор
-
(і ще 1 )
З тегами:
-
-
-
-
-
Скажу так, нажаль в нас не буде так як в Німеччині в одному містечку. Понаїхавші якісь гандони чи то згвалтували дівчину чи вбили, терпець урвався вийшов все містечко дало різди всім хто понаїхав, поліція приїхала, їй теж сказали якщо втрутетесь дамо пізди і свідків не знайдете. Поліція відвернулась стояла і не втручалась, бо їх теж заїбали ті всі хто себе веде по беспоедєлу. З тих пір в тому містечку понаїхавших немає жодного. Я веду до того що всі згуртувались і дали відсіч свавіллю. В ці хто приїхав, вони об'єднуються потім будуть качати свої права, нехай пройде чуть часу коли нас стане меншість. Скажу так, був на сході і бачу, вивіски та вулиці на рос. мові. Навіть опломбовані лічильники на газ пише "гор. газ." І кого і від чого та вся підарня звільняє. А за бабло в нас рішають все, община викупить будь кого. Пригорає реально, треба дати повноважень поліції щоб присікала будь які двіжі в сторону українців і то жостко.
-
-
