Перейти до змісту

host1303

Учасники
 • Кількість зміста

  690
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

157 Продвинутий

1 Підписник

Про host1303

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження Вересень 20

Останні відвідувачі профілю

4 686 перелядів профілю
 1. host1303

  Мої нотатки про США

  Якось кермо потрібно заблокувати так, щоб авто їхало рівно.
 2. Шинний калькулятор: http://shina.com.ua/calculator.html Якщо загальний діаметр колеса більший, то впаде динаміка, розхід по трасі зменшиться, погіршиться стійкість авто. Несуттєво.
 3. В Росії педиків нема, їх з Європи заслали
 4. Там є кілька допусків, в дешевших комплектаціях: менший диск, вища шина, в дорожчих навпаки, різниця висот коліс: +/- 2 мм
 5. Питання до спеціалістів: 1) Яка шина краще на зиму? Ширша чи вужча при однаковій висоті профілю? 175/65 чи 185/60? 2) Яка шина краще на зиму? Високий профіль чи низький при однаковому розмірі колеса? 185/60/14 чи 185/55/15 ?
 6. а також лівий стоп не горить
 7. Лефт-Райт не побачив, але є зовнішня сторона, і напрямок руху, і по цьому можна визначити на яку сторону ставити. Проблема в тому, що вони всі праві, і не відомо чи існують ліві. Потрібно щоб продавці шин відписались. Шина на диск поставлена правильно, мітку "outside" зробили на зовні для обох коліс. В темноті сфотографувати складно, тому я трохи намалював, а для прикладу з інтернету знайшов фото. Виходить, якщо обидва колеса положити зовнішньою стороною до верху, то напрямок виходить однаковий, але як ставити їх на авто, то одне колесо, що йде на протилежну сторону "перекручується" і його напрямок стає протилежним.
 8. Так, це передні колеса, сфотографоване спочатку ліве, потім праве. Для наочності з'єднаю і продублюю під спойлером. Відео
 9. Купив шини, на шиномонтажі поставили їх на диски, і я не розумію, чому малюнок направлений так по-різному. Якщо лівих та правих шин не існує, то чому праве колесо виводить сніг від центру шини у внутрішню частину автомобіля, а ліве збирає сніг у центр шини?
 10. host1303

  Рибалка на р.Стир

  Амбіційні матросики
×