Перейти до змісту

Snark

Учасники
 • Кількість зміста

  209
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

19 Байдужий

1 Підписник

Про Snark

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

8 273 перелядів профілю
 1. Крім бинтів щось ще є? Кровоспинне щось, знеболювальне ?
 2. Обмін валют

  Продам 15 000 російських рублів. Нуль 66 шістсот 27 66 п'ять. Якщо не беру трубку - сорі, перетелефоную пізніше.
 3. Потрібно встановити програму яка буде той жпс використовувати. Будь який навігатор підійде.
 4. Куплю автомобільну зарядку до навігатора mini usb. Навігатор китайський. " Базарні" варіанти чомусь не заряджають, перепробував пару десятків, скоріше всього ампераж не той. Варіант окремо зарядка + шнур трохи за дорогий, оскільки дешеві також не заряджають. Можливо в когось є "рідне" зарядне. На 1.5 А. 066 627 6665 Сергій.
 5. Потрібен б/в Wi - Fi роутер для роботи у мережі Airbites, з умовою підключення і налаштування. Зв'язок виключно за тел. 099 306 6691 Андрій.
 6. Близько першої години ночі, біля будинку на Ветеранів 1 якійсь джигіт на Infiniti FX35 зніс бетонного ліхтаря. Машина, звісно, сильно потовчена, водій зник. Номера АС 3933 ВМ
 7. Зрозуміти не можу, ти на ручніку стоішь чи прикидаєшься? Пробіг машини на таксі в місяць 2-3 тисячі кілометрів, велика різниця зі штатним авто? Які нафік час і різьбові зьеднання, що ти плетешь? Ти гайку не по різьбі закрутив, навіть не закрутив, а наживив, новенькі металічні хомути поміняв на копійчані, тимчасові пластикові не питаючі жодного дозволу власника ! Взяв гроші за діагностику и міряння компресіі - толку з цих дій рівно 0. Тепер ти хочешь виправдатись якімись недолугими відмазками?
 8. Та сама жесть, з міського дозвонився до оператора ( з самого лайфу неможливо ), почув слідуюче - тра мінімум раз на тиждень до когось телефонувати, інакше оператор рахує, що ви знаходитесь поза зоною дії тарифного плану. Разводняк у чистому вигляді. Гуд бай май "Лайф" гуд бай...
 9. Все продано давно, закрийте тему будь ласка.
 10. 1 - 2 Не зрозумів, тобто я сам відмовився забирати авто, а не ти мені позвонив і сказав, що не встигаєшь? 3. По перше не рік назад а три тиждні до твого "професійного" втручання, по друге - не зрозумів різниці, хоч би й рік - в другій майстерні поміняли за 1.5 години - в тебе день. Немає в тебе чим тугу пружину стиснути, ось і все пояснення. 4. Про заміну хомутів ти сказав, не спорю. Тільки ти не сказав, що поміняв добротні, новеньки металічні хомути на копійчані пластикові. Скажи, будь ласка, які виробники шрузів або пильників до них комплектують свою продукцію пластиковими хомутами? Хто тобі взагалі сказав, що можна пластикові ставити на постіній основі? Це тимчасове, вимушене рішення, не більше. Ще одне питання - хто просив тебе іх міняти? Чому ти не зателефонував і не розповів ситуацію? Вміти правильно монтувати? Хлопчику, коли я сам вперше поміняв шруз - ти ще в школі дівчат за коси смикав. 5.Так, авто таксує. Що це змінює? Можна гайку не по різьбі крутити? 6. Кажеш діагностику придбав? А чим ти мені типу діагностику робив? За що гроші взяв? Що показала твоя, так би мовити діагностика? 7.Зламаний з твоєї вини амортизатор ти забувся прокоментувати, не турбує? Всі питання риторичні, хто в темі той зрозуміє, що до чого. Мені відповіді не потрібні, свою думку про тебе склав.
 11. Спростування неправдивої інформації щодо броньовика Парасюка la20, вибачитись нема бажання?
 12. В 1997 году столицу перенесли в Акмолу (с 6 мая 1998 — Астана), однако, за Алма-Атой закрепляется статус «Южной столицы Казахстана». С тех пор этот термин очень часто употребляется в прессе и обозначает именно Алма-Ату ( Вики ) Алма-Ата отмечает день города в третье воскресенье сентября.
×