Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

На Північному я торгував ще тоді, коли там був лише асфальт.

І це був єдиний , навіть не базар, а так майданчик, котрий працював у понеділок.

До речі я тоді жив на ДПЗ. І мені було вигідно туди їхати через все місто , бо ТАМ БУЛИ ПОКУПЦІ.

На Новому ринку  ПОКУПЦІВ нема  і не буде.

Тому ця ідея мертва.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, Nokian сказал:

На Новому ринку  ПОКУПЦІВ нема  і не буде.

В 2009 році функціонував Новий ринок по вихідним і тролейбуси там ставали як на кінцевій, люди туди їхали і скуплялися, так що якщо перенесуть, то будуть туди їхати. Головне, щоб був зручний доїзд транспортом. З маршрутками особливих проблем не буде: є 12-ка з Львівської, всі ГПЗовські маршрутки пустити через Новий ринок. По тролейбусам: є 1 і 2, в наступному році ніби мають побудувати лінію від Львівської через Кромберг і до Нового ринку і ЛПЗ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Nokian сказал:

Споконвіку продуктові ринки утворювалися в центрі міст.

Згоден. Тільки до чого тут гумка, шрот і китайський ширпотреб?

Що стосується Нового ринку, то ще треба дивитись, що там по площі. Потрібно обов'язково нормальну парковку з повною забороною стоянки на дорозі, бо ж там оь'їздна як не як. В ідеалі, туди б Варшавський опт перенести, а то приїдеш скуплятись, а припаркуватись немає як. А без машини на опт ну взагалі ніяк.

На старому залишити лише павільйон і прилавки для домашніх фруктів овочів. Зробити парковку на місці гумки. Розігнати всі авто із Замкової площі і навколо замку. Нормальний тротуар на місці нинішньої парковки біля павільйону. Заборона стоянки на Глушець + смуга для гром транспорту.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо перенесуть частину ринку вилізуть наступні незручності:

1. частина товарів буде на новому ринку, частина лишиться на старому (геть весь ринок точно не перенесуть), відповідно людям які приїхали з села скупитися і продуктами на різдво, і подарунками дітям під ялинку, і собі якісь штани купити - доведеться кататися по всьому місту, щоб виконати свою програму. То вони після 1-2 разів переключаться на ту ж варшавку. (обіцянки "все буде як було для підприємців старого ринку - не діятимуть, відвідуваність впаде однозначно)

2. парковка "за парканом" нового ринку 100% не буде використовуватися для клієнтів, там натикають палаток, торгуватимуть з авто і т д, відповідно місце для парковок буде тільки отой клаптик над дорогою, де влізе 20-25 авто, всі інші будуть ставити над дорогою де попало і снувати через дорогу, що створить аварійно-небезпечну ситуацію у тому місці. + багато працівників кромбергу і підприємств на початку львівської ходять на роботу-з роботи з ДПЗ пішки мимо того базару по обочинах. там після переселення буде проблемно ходити у базарний час

Я загалом підтримую переселенння ринку від замку.. Але реалізація у нас як завжди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, nickel сказано:

тобто нам є куди рости, а сусідньому Львову - ні.

шота я туплю, от я не  можу зрозуміти, звідки візьмуться туристичні автобуси для яких потрібна окрема парковка аж такого розміру, і де візьмуться ті толпи туристів яких зараз я щось не бачу... Якщо бачу в луцьку туристичні автобуси - то це місцеві (Луцьк та область) діти, яким не вистачило грошей на поїздку до Львова чи Киева. Туристичний автобус з інтуристами - поляками чи білорусами буває  два-три рази на рік і все.

На рахунок куди рости, все що може зацікавити туриста - знаходиться в старій частині Луцька, за пів дня можна все оглянути,  ну, ще можна в 2-3 музеї заманити от і все, туристичну програму на 2-3 дні не розтягнеш, а от у Львові - запросто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Bliksss сказал:

шота я туплю, от я не  можу зрозуміти, звідки візьмуться туристичні автобуси для яких потрібна окрема парковка аж такого розміру, і де візьмуться ті толпи туристів яких зараз я щось не бачу... Якщо бачу в луцьку туристичні автобуси - то це місцеві (Луцьк та область) діти, яким не вистачило грошей на поїздку до Львова чи Киева. Туристичний автобус з інтуристами - поляками чи білорусами буває  два-три рази на рік і все.

В теплу пору року, ходжу пішки на роботу і з роботи якраз через старе місто, інколи і до замку заходжу. Можу впевнено сказати, що автобуси з інтуристами бувають частіше ніж 2-3 рази на рік. І це без особливої ставки на туризм, з боку міської влади. Якщо сприяти розвиткові туризму, то, повір, автобусів буде більше. Я жив у Львові в часи, коли там також автобуси з туристами були рідкість. І вони туди поперли не просто так, з якогось дива. 

Покійний Веремійчик дуже вдало використовував Замок Любарта, використовуючи його як місце проведення фестивалів. На ці фестивалі вже приїжджали люди навіть з закордону. Хоча б методом перебору залишити вдалі фестивалі, невдалі замінити більше цікавими подіями, на звільненій від ринку площі зробити відкриту територію, де можна було б ставити сцену і проводити музикальні фестивалі під стінами замку, відкрити ринок сувенірки, тематичні заклади харчування, магазини, типу Криївки, Реберні, Мазох-кафе, Майстерні шоколаду, підтримати існуючі музеї, галереї, сприяти створенню нових. І все закрутиться. Людина на вершині гори туди не впала, а лізла з самого низу, крок за кроком. Львів так само крок за кроком робив все для розвитку туризму.

2 минуты назад, Bliksss сказал:

На рахунок куди рости, все що може зацікавити туриста - знаходиться в старій частині Луцька, за пів дня можна все оглянути,  ну, ще можна в 2-3 музеї заманити от і все, туристичну прогаму на 2-3 дні не розтягнеш, а от у Львові - запросто.

Ми так звикли, що туризм в Луцьку - це оглянути Старе місто. Ми звикли не бачити власного потенціалу. Потрапити на фестиваль - день в Луцьку, походити по музеях галереях - ще день, побачити нічну екскурсію - день треба відіспатися, Старе місто - пів дня, з грамотним і цікавим екскурсоводом - цілий. Звози на Світязь, Базальтові стовпи, Тараканів форт, та ще купу місць.

Середній турист в Львові витрачає 74 євро в день. Ми можемо працювати в багатьох напрямках, повторюся нам є куди рости, намагатися щоб турист залишав аналогічну суму ще й в Луцьку, намагатися збільшити час перебування туриста в Луцьку, намагатися збільшити трафік туристів. В нас за що не візьмися, скрізь є куди рости в плані туризму. Україна більше 5 років на слуху у всього світу і не використати це буде тупістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

що автобуси з інтуристами бувають частіше ніж 2-3 рази на рік.

це був сарказм, інформацію щодо відвідуваності замку, музеїв - можу взнати з точністю до 1-го відвідувача, як і кількість організованих груп з інших міст чи держав,

і повір - це смішні цифри, основні відвідувачі - жителі нашого міста та області, в музеях - студенти та школярі.

1 година тому, nickel сказано:

На ці фестивалі вже приїжджали люди навіть з закордону

про які фестивалі мова?  Ніч у Луцькому замку? Чи Фуд-фести всілякі? Ну, добре, а чи не здається тобі, що місто на цьому нічого не заробляє, особливо це стосується фуд-фесту? На території замку - я б взагалі заборонив такі акції проводити, під стінами замку - не питання, в самому замку - ні.

1 година тому, nickel сказано:

І це без особливої ставки на туризм, з боку міської влади

поцікався скільки грошей вони витратили на рекламу Луцька (до речі, абсолютно безтолкову), на таблички, покажчики і т.п., толку 0, але баблішко освоїли.

1 година тому, nickel сказано:

Старе місто - пів дня, з грамотним і цікавим екскурсоводом - цілий.

щось мені нагадало



hqdefault.jpgi.gif

1 година тому, nickel сказано:

Звози на Світязь, Базальтові стовпи, Тараканів форт, та ще купу місць.

А до чого тут Луцьк? Базальтові стовпи, Тараканів форт - то вже краще на ніч залишатись у Рівному чи в Дубно.

Так само і Світязь...

1 година тому, nickel сказано:

В нас за що не візьмися, скрізь є куди рости в плані туризму.

Я от і прошу навести конкретний приклад, як?  Щоб більше часу проводили в замку - побудувати ще один?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, nickel сказано:

Старий ринок не дасть нам стати другим Львовом ніколи.

то Луцьку заважає не відсутність туристичних атракцій, а наявність ринку під замком?

а Любліну що заважає? https://www.google.com.ua/maps/place/Під+замком/@51.2458893,22.5700394,483m/data=!3m2!1e3!4b1!4m21!1m15!4m14!1m6!1m2!1s0x4722576ab4ef57a7:0x58cac95c6c6b900b!2z0J_RltC0INC30LDQvNC60L7QvA!2m2!1d22.5722281!2d51.245886!1m6!1m2!1s0x4722576ab4ef57a7:0x58cac95c6c6b900b!2z0J_RltC0INC30LDQvNC60L7QvCwgYWxlamEgVW5paSBMdWJlbHNraWVqLCAyMC0xMDggTHVibGluLCDQn9C-0LvRjNGJ0LA!2m2!1d22.5722281!2d51.245886!3m4!1s0x4722576ab4ef57a7:0x58cac95c6c6b900b!8m2!3d51.245886!4d22.5722281

в Любліні є ринок під замком. і є туристи - значно більше, ніж в Луцьку: "Nieco ponad milion turystów odwiedziło w ubiegłym roku nasze województwo – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego. ну, не те щоб значно більше - це як порівнювати одиницю з нулем...

 

Може, справа таки не в ринку, і навіть не в його оформленні?

Чи таки в тебе є купа заготовок за різні роки (останніх років так 50-60 ;) ), газетні вирізки, інтернет-портали із заголовками типу "в пречудовий Луцьк не варто їхати, бо там гадючник/сморід/цигани"?

Як нема, то для чого ліпити ринок до туристичної привабливості міста?

Чи це - вже вирок?

20 годин тому, nickel сказано:

Старий ринок не дасть нам стати другим Львовом ніколи

Тобто, із-за того, що колись було розміщено Старий ринок біля замку, Вам вже ніколи не стати другим Львовом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Bliksss сказал:

і повір - це смішні цифри, основні відвідувачі - жителі нашого міста та області, в музеях - студенти та школярі.

Я й кажу, що цифри смішні, що ситуацію можна змінити, що потенціал великий.

Цитата

про які фестивалі мова?  Ніч у Луцькому замку? Чи Фуд-фести всілякі? Ну, добре, а чи не здається тобі, що місто на цьому нічого не заробляє, особливо це стосується фуд-фесту?

А на чому місто мало заробити? Місто має отримати податки. Більше людей приїде, більше бізнес заробить, більше створить робочих місць, більше сплатить податків, профіт.

Цитата

На території замку - я б взагалі заборонив такі акції проводити.

Чому?

Цитата

поцікався скільки грошей вони витратили на рекламу Луцька (до речі, абсолютно безтолкову), на таблички, покажчики і т.п., толку 0, але баблішко освоїли.

Деякі цифри я і так знаю, працюю в рекламі. То що тепер? Не тратити на розвиток туризму взагалі, бо папереднікі сиділи на відкатах?

Цитата

А до чого тут Луцьк? Базальтові стовпи, Тараканів форт - то вже краще на ніч залишатись у Рівному чи в Дубно.

Так само і Світязь...

А до того, що туристів можна возити організовано хоч з Луцька, хоч зі Львова, а податки з доходів місцевих турагенств осядуть в міській казні. + нові робочі місця і податки з доходів фізосіб.

Цитата

Я от і прошу навести конкретний приклад, як?  Щоб більше часу проводили в замку - побудувати ще один?

Бандерштат скільки днів триває?  Поліське літо з фолькльором?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, rrid сказал:

то Луцьку заважає не відсутність туристичних атракцій, а наявність ринку під замком?

І те і друге

Цитата

а Любліну що заважає? 

А Любліну щось заважає?

Цитата

в Любліні є ринок під замком. і є туристи - значно більше, ніж в Луцьку: "Nieco ponad milion turystów odwiedziło w ubiegłym roku nasze województwo – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego. ну, не те щоб значно більше - це як порівнювати одиницю з нулем...

Як добре, що ти це написав. А тепер порівняй ринок Любліна з нашим. Ще питання будуть?

Цитата

Може, справа таки не в ринку, і навіть не в його оформленні?

Да-да, фотки нашого можна вже в рекламні проспекти пхати.

 

Спойлер

image.thumb.png.afb288db537d502459aee278eb5ffc6b.pngimage.thumb.png.3693529e9dd352a567bfaae042f17033.png

Цитата

Чи таки в тебе є купа заготовок за різні роки (останніх років так 50-60 ;) ), газетні вирізки, інтернет-портали із заголовками типу "в пречудовий Луцьк не варто їхати, бо там гадючник/сморід/цигани"?

Як нема, то для чого ліпити ринок до туристичної привабливості міста?

Тобто якщо ніхто такого не написав, то все гуд? Пишуть, коли є про що писати. Про Львів пишуть, бо є що. Про якийсь мухосранськ не пишуть, бо там немає нічого і ніхто туди не їздить. Відсутність "заготовок за останні 50-60 років на інтернет-порталах" (ти упоротий?) тільки доказує, що у нас проблеми з туризмом.

Цитата

Чи це - вже вирок?

Тобто, із-за того, що колись було розміщено Старий ринок біля замку, Вам вже ніколи не стати другим Львовом?

Чому вирок? Перенесуть і проблеми не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Я й кажу, що цифри смішні, що ситуацію можна змінити, що потенціал великий.

Я  ще разок запитаю, в чому ти бачиш той "потенціал"? 

 

2 годин тому, nickel сказано:

А на чому місто мало заробити? Місто має отримати податки. Більше людей приїде, більше бізнес заробить, більше створить робочих місць, більше сплатить податків, профіт.

Для прикладу, візьмемо фуд-фест, скрізь фіскальні чеки видаються? Питання, скоріше риторичне, і має бути адресоване контролюючим органам... Є якась статистика, про податки, точніше - про суму податків, які отримало місто - від цього дійства? Не в загальному, а конкретна цифра від конкретного заходу? Звісно, "щось" дали історико-культурному заповіднику (у вигляді плати за вхід), яким є Луцький замок, але, це в будь-якому випадку мали дати. А витрати на прибирання після цих "заходів", оплату працівникам заповідника, додаткова витрата електроенергії, можу і далі продовжити список витрат, питання, а чи буде там профіт?

2 годин тому, nickel сказано:

Деякі цифри я і так знаю, працюю в рекламі. То що тепер? Не тратити на розвиток туризму взагалі, бо папереднікі сиділи на відкатах?

Ну і я в деякій мірі працюю в рекламі, не буду уточнювати скільки років ,але ,якщо ти в рекламно бізнесі, то і сам повинен знати скільки має приносити доходу кожна гривня (доллар, фунт,юань, рубль) яка вкладена в товар чи послугу, не так?

 

 

P.S. Даіалог - продовжимо, тема - цікава, часу не дуже вистачає на переписку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ko3bMa - ПєЦя - палитЬся, а Ігор Петрович - Палиця, прізвище (фамілія - для тупих) в нього таке, а ПЄця - вже спалився, шукає як звалити, х"й там - не звалить!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

«Я особисто принципово не збираюся там будувати навіть ні маленької крамнички», – заявив нардеп.

 

Читати між строк

але жінка, брат, сват, дід, кум, швагер можуть по парочці збудувати - я не проти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво, що би сказав Любарт,  на пропозицію        перенести  ринок на Нове місто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

От цікаво, що би сказав Любарт,  на пропозицію        перенести  ринок на Нове місто?

Якщо б він вважав, що треба перенести, то взяв би і переніс, а не слухав би ниття базарників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так чого  ж він НЕ ПЕРЕНІС?

Бо це НЕ ДОЦІЛЬНО,НЕ ПРАКТИЧНО І НЕРОЗУМНО  було тоді і є зараз.

Тому він залишився в історії,як людина,що збудувала замок в Луцьку.

А не в Швейцарії.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поправте мене якщо я не правий: помоєму на місці ринку колись була вода, Стир? Це совок ж річку переніс і там ринок зробили ж.

 

image.png.22486d66e8070839258fcca1593b06a3.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, volks сказано:

Якщо б він вважав, що треба перенести, то взяв би і переніс, а не слухав би ниття базарників.

або спалив, а не дозволяв щоб його шантажували... ну немає мера в Луцьку, вже анархією "попахує"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від німецького заводу і до ринку з певною періодичністю стоять обриштування як ніби під якісь стовбчики. Мабуть буде паркан, що відгороджує пішохідну доріжку. Враховуючи, що такі роботи ідуть, значить питання чи переселятимуть чи ні де-факто уже вирішене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, vampirich сказано:

значить питання чи переселятимуть чи ні де-факто уже вирішене

та це і так було зрозуміло, єдиний метод впливу, який обрали "підприємці" старого ринку - це шантаж, а ним не завжди можна досягнути своєї мети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, ще десь рік-два тому я бачив проект на відведення землі під забудову мікрорайоном отієї ділянки навпроти того ринку на ДПЗ, так що буде і там життя і народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ha3aP сказал:

Поправте мене якщо я не правий: помоєму на місці ринку колись була вода, Стир? Це совок ж річку переніс і там ринок зробили ж.

 

image.png.22486d66e8070839258fcca1593b06a3.png

Ще там кляті загарбники побудували парк відпочинку для проневолених ними рабів:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...