Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Ghost_manka сказал:

По факту, ви праві, вони справді  "хочуть щось зробити". А насправді, беручи до уваги весь період діяьності херівників міста, їх ляльководів і інших зацікавлених осіб, там виросте недобруківочна площа з пластиковими вазонами, приватною парковкою, якимось тц/магазином брата/кума/свата якогось депутата і все. В старому місті не зміниться нічого
 

А тут треба гуртуватися і давати по рукам, щоб не брали те, що їм не належить. Президента нахєр послали з країни, то що якогось хєровніка місцевого не подужаємо? Тільки гуртуватися треба не навколо Старого ринку, бо я цей гурт не підтримаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
9 хвилин тому, paksivatova сказано:

а розкажіть мені,в якому місці Старий ринок страшніший за Варшавку?

варшавка не в історичній частині, там нікому не заважає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Скрізь. Можливо лише крім нового м'ясного ковбасного павільйону, хоча саме в ньому не був років 5, може вже і там страшно.

як на мене - вони ідентичні

 

і як на то пішло,а де у нас гарно?!

от в Штатах-кругом гарно(не беремо до уваги неблагополучні райони)

чисто,на дорозі не побачиш піску

дороги миються

а природа ... нам ще вчитися і вчитися,як про природу дбати

 

ну гарно в ЖК Струмочок 

ще десь вибірково

а так Луцьк нічим кардинально від ринку не відрізняється

DAD90902-B0A6-4F21-A942-1E8F3EEC83F3.jpeg

21422D3C-44FA-4886-A4D7-A05DA7F4EDC1.jpeg

33D3296B-EEA1-4735-829F-780C5C1B7F87.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

навколо Старого ринку

Проблема в тому, що люди думають: "О, він проти перенесення Старого Ринку, значить йому подобається срач, антисанітарія" і в нашій країні так всюди... Більшість людей проти перенесення, бо знають цінність землі і не хочуть бачити там новий ТЦ від чергового бізнесмена...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Ghost_manka сказал:

Проблема в тому, що люди думають: "О, він проти перенесення Старого Ринку, значить йому подобається срач, антисанітарія" і в нашій країні так всюди...

Срач і антисанітарія - це козир у руках влади в суперечці про доцільність існування Старого ринку. І якщо ви (базарники) за стільки років не змогли подолати "срач і антисанітарію" і вибити єдиний козир з рук влади, то напрошується лише один висновок - вам дійсно так подобається. Крім срачу і антисанітарії є інші проблеми від ринку:

- проїзд вулицею Глушець

- парковка в районі Старого міста

- туризм, точніше його відсутність

2 минуты назад, Ghost_manka сказал:

Більшість людей проти перенесення, бо знають цінність землі і не хочуть бачити там новий ТЦ від чергового бізнесмена...

Ну якщо більшість, то точно переможемо.

 

п.с. Трішки менше пафосу, якщо можна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, paksivatova сказал:

як на мене - вони ідентичні

 

34 минуты назад, nickel сказал:

Я не стверджував, що Варшавка чимось краща, я б і її переніс на ДПЗ.

24 минуты назад, paksivatova сказал:

а природа ... нам ще вчитися і вчитися,як про природу дбати

ну гарно в ЖК Струмочок 

ще десь вибірково

а так Луцьк нічим кардинально від ринку не відрізняється

Ну так давайте будемо вчитися новому, робити щось нове і рухатися в новому напрямку, а не триматися за старе. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, nickel сказал:

парковка в районі Старого міста

А нічого, що по всьому Луцьку проблеми з парковкою? Якщо не помиляюсь, то жодна комунальна платна парковка не функціонує

 

35 минут назад, nickel сказал:

проїзд вулицею Глушець

Ну так склалось, що Глушець одна з найголовніших "транспортних артерій" міста, тут потрібне комплексне рішення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, nickel сказал:

Срач і антисанітарія - це козир у руках влади в суперечці про доцільність існування Старого ринку. І якщо ви (базарники) за стільки років не змогли подолати "срач і антисанітарію" і вибити єдиний козир з рук влади, то напрошується лише один висновок - вам дійсно так подобається. Крім срачу і антисанітарії є інші проблеми від ринку:

- проїзд вулицею Глушець

- парковка в районі Старого міста

- туризм, точніше його відсутність

Ну якщо більшість, то точно переможемо.

 

п.с. Трішки менше пафосу, якщо можна :)

я не почула,що конкретно має робитися для розвитку туризму

а ви?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

А як від "Гостинця" на Північний переносили не пам'ятаєте? Нічого - звикли, обжились, працює... а тоді це теж на прикинці міста було, обурювались, хороводи водили, пікети... нічого - час все лікує!

ггг )) ти серйозно ? отих процентів 10%, що ще не закрились, називаєтся працює ?  ну ну 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ghost_manka сказал:

А нічого, що по всьому Луцьку проблеми з парковкою?

Не згідний

1 минуту назад, Ghost_manka сказал:

Ну так склалось, що Глушець одна з найголовніших "транспортних артерій" міста, тут потрібне комплексне рішення

Ліквідація старого ринку, як частина комплексного рішення, мене цілком влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть найпростіше владі підприємців зі Старого ринку просто нахєр зразу послати, бо то так і буде, тільки мєдлєнно і з викачуванням бабла ( з тих, хто здуру захоче на ГПЗ контейнер купити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Не згідний

Скільки в Луцьку діючих платних парковок "ЛуцькПаркСервіс"? Скільки дане КП принесло грошей за 2019 рік? Як можна пояснити появу приватної парковки на площі перед замком Любарта?

3 минуты назад, nickel сказал:

Ліквідація старого ринку, як частина комплексного рішення, мене цілком влаштовує.

 Поліщук і Ко мають хорошу тактику. Вони хочуть до виборів зрушити самі непотрібні питання на даний момент. Реконструкція Театрального майдану? Будівництво "комплексу" на місці Старого ринку? Вибачте, але це не те, що зараз потрібно лучанам.
Я не хочу йти по шикарному Театральному майдану або площі на місці старого ринку, а потім провалитись в дірку на мості біля НЛ або бути розірваним собаками на ГПЗ. Зі Старим ринком потрібно щось вирішувати, але зовсім іншими методами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, paksivatova сказал:

я не почула,що конкретно має робитися для розвитку туризму

а ви?

 

Від мене чи від влади не почули?

Якщо від мене, то я від вас і запитання такого не почув, а від влади є пропозиції.

З першої зустрічі з підприємцями:

Перенесення ринку дасть можливість звільнити більшість території площі перед Замком, а незабаром управлінням архітектури буде оголошено загальноукраїнський конкурс на кращу архітектурну концепцію, яка й буде там реалізовуватись.

З другої:

створення на цьому місці адекватної парку та Старому місту ділянки зі скверами, благоустроєм, цікавими атракціями, збереженням можливості здійснення належним чином оформленої торгівлі продуктовою групою товарів та сувенірами, території яка слугуватиме доповненням до історичної частини міста та буде цікавою й корисною як лучанам так гостям нашого Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel

тобто на місці старого ринку, нового гіпермаркету аляЦУМСЛОНВаршавськийЮвант точно не буде ? я правильно зрозумів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Ghost_manka сказал:

Скільки в Луцьку діючих платних парковок "ЛуцькПаркСервіс"?

Я не користуюся платними парковками, мені безкоштовних вистачає, а от біля Старого ринку важко безкоштовно запаркуватися.

Цитата

Скільки дане КП принесло грошей за 2019 рік?

Це комунальне підприємство, думаю можна знайти на сайті міськради.

Цитата

Як можна пояснити появу приватної парковки на площі перед замком Любарта?

От ця платна парковка мене також там не влаштовує. На тій площі був справжній старий ринок, там треба було б влаштувати сувенірний ринок як у ЛЬвові "Вернісаж" біля театру ім. Заньковецької, але тоді не буде де паркуватися автобусам з туристами, тому я схиляюся до безкоштовної парковки, а сувенірка на місці старого ринку, на якійсь його маленькій частинці, поближче до замку.

Цитата

 Поліщук і Ко мають хорошу тактику. Вони хочуть до виборів зрушити самі непотрібні питання на даний момент. Реконструкція Театрального майдану? Будівництво "комплексу" на місці Старого ринку? Вибачте, але це не те, що зараз потрібно лучанам.
Я не хочу йти по шикарному Театральному майдану або площі на місці старого ринку, а потім провалитись в дірку на мості біля НЛ або бути розірваним собаками на ГПЗ. 

Отут я згідний. Децентралізація дала в міську казну доситиь великі кошти і вони їх просто викидають на всяку фігню в парках, реконструкціях і т.д. Замість того щоб нарешті взятися за ремонт і оновлення всієї інфрастуктури, яка нам ще дісталася від СРСР. Хай би почали з поліклінік, лікарень, дитячих садочків і шкіл, дірок на мостах і т.д., а тоді вже гірлянди в парку вішали і фонтанчики запускали.

Але старий ринок, як те ж наслєдіє СРСР, це правильне рішення. Це все імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, MANJAK11 сказал:

@nickel

тобто на місці старого ринку, нового гіпермаркету аляЦУМСЛОНВаршавськийЮвант точно не буде ? я правильно зрозумів ?

Мені б не хотілося. А буде чи ні, від мене залежить рівно так само як і від тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 minutes ago, paksivatova said:

я не почула,що конкретно має робитися для розвитку туризму

а ви?

 

Можна я трішки додам?

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

 

Мені самому гидко ходити біля Старого в теплу пору, коли під ногами сміття і народ продає їжу прямо з газетки. І коли з іноземцями балакав то майже від кожного чув питання типу "що це в вас під замком таке 0_о". А новини типу такої це взагалі ппц.

Quote

На центральному ринку в обласному центрі Волині за результами перевірок було виявлено 50 працівників, які виконували роботу без оформлення трудових відносин, а також 45 осіб, які здійснювали підприємницьку діяльність без належно оформлених документів. Ще 442 торгові місця взагалі не обстежили, оскільки люди з них або втекли, або ці контейнери просто закрилися.

Імхо, не можуть тримати територію в чистоті - нафіг з пляжу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, nickel сказал:

а сувенірка на місці старого ринку

Якщо чесно, то я взагалі не уявляю продаж суверніки цілий рік. Якось всі про неї торочать, а по факту вона потрібна лише туристам, а їх не так вже і багато...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Мені б не хотілося. А буде чи ні, від мене залежить рівно так само як і від тебе.

я знаю, але я веду до того, що імхо, всім, як і до цього, глибоко насрать на вигляд міста, просто хочуть за рахунок знищення одних, збагатити інших. Як то кажуть, *благімі намєрєніямі дорога в ад вимощєна*, так і тут. Якби хотіли окультурити територію, за рахунок підприємців перебудували б павільйони, поклали б бруківку і таке інше, так вижили б всерівно не всі, але ринок мав би зовсім інший вигляд. А так .....Загнутся на ГПЗ ще скоріше ніж Північний, хоча той навіть не в глухому місці. Але кому до того є діло, поки його особисто не торкнется ))) зате буде *КРАСІВО* :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ghost_manka сказал:

Якщо чесно, то я взагалі не уявляю продаж суверніки цілий рік. Якось всі про неї торочать, а по факту вона потрібна лише туристам, а їх не так вже і багато...

Поїдьте у Львів, зайдіть на Вернісаж. Туристичний Луцьк однозначно програє туристичному Львову, але нам є куди рости, в нас туристичний збір приніс в казну лише 600 000, а у Львові 150 000 000. Якщо розвивати туристичний напрямок, то лише туристичний збір може вирости у сотні разів.  Якщо ми вирішимо розвивати туристичний Луцьк, то нам навіть Львів буде постачати туристів, до нас всього 150 км, по добре відремонтованій трасі. Гріх не заглянути в Луцьк, подивитися на замок, якого в Львові взагалі немає.

Туризм може створити в Луцьку більше робочих місць ніж Старий ринок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, MANJAK11 сказал:

я знаю, але я веду до того, що імхо, всім, як і до цього, глибоко насрать на вигляд міста, просто хочуть за рахунок знищення одних, збагатити інших. Як то кажуть, *благімі намєрєніямі дорога в ад вимощєна*, так і тут.

Є такий ризик

5 минут назад, MANJAK11 сказал:

.....Загнутся на ГПЗ ще скоріше ніж Північний, хоча той навіть не в глухому місці. Але кому до того є діло, поки його особисто не торкнется ))) зате буде *КРАСІВО* :)

Ринок на ДПЗ може мати і переваги, наприклад на відміну від Старого, він може працювати цілодобово, може стати оптовим. Він знаходиться на об'їзній трасі, під'їзд для фур ідеальний, поруч кордон з ЄС, вся Україна може сюди їздити на оптові закупи товарів з ЄС, без гемору на митниці. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, nickel сказал:

в нас туристичний збір приніс в казну лише 600 000

На жаль, ці 600 тисяч це області. А Луцькі від туризму зводяться на 0 завдяки муніципалам і преміям радників

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, nickel сказал:

вся Україна може сюди їздити на оптові закупи товарів з ЄС, без гемору на митниці

підприємці Одеського, Чернівецького і Хмельницького ринків аплодують стоячи :0016::0016::sm110::smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...