Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

20 хвилин тому, jack74 сказано:

до речі, ще десь рік-два тому я бачив проект на відведення землі під забудову мікрорайоном отієї ділянки навпроти того ринку на ДПЗ, так що буде і там життя і народ.

Там молитовний дім, хіба ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
51 хвилин тому, iiron сказано:

Ще там кляті загарбники побудували парк відпочинку для проневолених ними рабів:)

Дядьку, в Україні (чи в Українській РСР) будували українці. І не тільки в Україні. А кляті загарбники морили голодом і залишили отой спадок, який зараз маємо (це я про постійні порівняння інфраструктури нашої з Європою). І спите населення. І тотальну корупцію. І загалом, купу дебілів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Дядьку, в Україні (чи в Українській РСР) будували українці. І не тільки в Україні. А кляті загарбники морили голодом і залишили отой спадок, який зараз маємо (це я про постійні порівняння інфраструктури нашої з Європою). І спите населення. І тотальну корупцію. І загалом, купу дебілів.

Та хіба зеботи вчать історію? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Та хіба зеботи вчать історію? 

А що там вчити. От коротка історія: спочатку не було нічого, був морок і руїна, поки до влади не прийшов Петро, найкращий президент України. Можеш не дякувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, case_l сказано:

Там молитовний дім, хіба ні?

молитовний навпроти Кромберга... на початку від Львівської.

А проект був, здається, на всю ділянку, що я жовтим позначив

Спойлер

1933004803_.thumb.jpg.14952eb0b52497f1695edfb737e92677.jpg

можу помилятись в контурах, звичайно, але пам'ятаю, що я ще тоді подумав "о! базар той стане в пригоді"

 

ПиСи: ось тут з накладанням генплану Луцька за 2009рік

Спойлер

1104324280_2.thumb.jpg.bd472cf6da920d6f3f2e6557c7fdee0e.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, jack74 сказано:

А проект був, здається, на всю ділянку, що я жовтим позначив

багато землі пустує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, YVitaliy сказал:

Дядьку, в Україні (чи в Українській РСР) будували українці.

І що ж вони з розпадом Совка різко перестали будувати, а почали руйнувати? Реально не починайте знову цей срач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, volks сказано:

І що ж вони з розпадом Совка різко перестали будувати, а почали руйнувати? Реально не починайте знову цей срач.

Ти гадаєш, що сюди москалі приїжджали будувати? Трохи думай що пишеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, sergkots сказал:

Ти гадаєш, що сюди москалі приїжджали будувати? Трохи думай що пишеш.

Ні. Я вважаю, що будували українці. Але чомусь ці самі українці різко почали не будувати, а руйнувати. Може проблема не в тих, хто будує, а в тих, хто керує там нагорі? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, на вищі керівні посади тоді і справді, українців, в основному, не призначали. А на рахунок будівництва - якщо тепер точно так само, як тоді, залишити людям тільки найнеобхідніше для проживання (і ще трохи "хлєба і зрєліщь"), і вкладати всі ці кошти і працю в будування - то буде точно так само. Тільки нахер кому потрібно. Зараз зрівнялівки (всі були рівними, а були і рівніші) немає, хто працьовитіший - живе на середньому рівні, хто "хитріший" - багатше, ну а більшість - так як є. Як я писав вище про спадок совка - капіталізм "то не наше", люди звикли, щоб ними керували, і супутньо - на@*бували.

Ті самі базарники аж ніяк в розкоші не купаються, бізнесу вистачає на сім'ю, машину (в першу чергу для бізнесу), і раз на три роки десь на курорт (в мене є тітка, торгує в Рівному на ринку з початку 90х, так відстояла ноги так, що зараз має титан в ногах. І мусить далі стояти, бо немає вибору).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі,хтось знає, у чиїй власності знмля під тим Новим ринком?

Кажуть це боратинські паї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не паї. І не могли бути паями. На паях ринок не збудували б.

З кадастрової карти:

Цитувати

Приватна власність

Цільове призначення:  для розміщення автостоянки, торгового комплексу B.03.07

Спойлер

image.thumb.png.4f2f6dd55f30ac02daf61bcb9f1e0502.png

 

А якщо тобі так цікаво взнати власника - там натискаєш "Інформація про право власності та речові права", пройдеш авторизацію і отримаєш прізвище власника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супер! Підприємцям пропонують зіграти в рулеточку, тільки тепер - у ще цікавішу - переїхали, послухали брехню наобіцяну, а далі з'являється власник, і каже "які нахер знижки за оренду, платіть по повній", ну або ще й піднімає вартість, чи взагалі просить прибратися з його землі. І все, "неугодних" Палиця "на нуль помножив"...

Доречі, кому цікаво -= з Вікіпедії:

Майда́н Ри́нок — один із найстаріших та історично найважливіших майданів Луцька, розташований в історико-культурному заповіднику «Старому Луцьку». З нього беруть початок вулиці Данила Галицького, Драгоманова та Йова Кондзелевича. Ринок дотичний до майдану Братський Міст.

Майдан виник в епоху пізнього середньовіччя, значно розвинувся після надання місту Магдебурзького права. Він був основним економічним плацдармом міського суспільства Луцька та відігравав значення соціально-політичного ядра міста — тут знаходилися органи міського управління, відбувалися громадські та інші зібрання. Тут відбувалися торги з багатьма містами Європи та Сходу. Поряд із Ринком були найпрестижніші та найбагатші райони міста. Майдан неодноразово потерпав від пожеж. В середині XVIII століття ситуація змінилася. Згоріла ратуша і Ринок почав забудовуватися; майдан усе більше втрачав своє колишнє значення ядра магдебурзького міста. Перед Другою світовою тут ще відбувалися торги, після чого майдан припинив своє економічне існування.

А історія - штука така, що вміє повторюватися... Тут дехто пише про підприємців, що "шантажують місто" - так то маршрутники... Ринок взагалі нікого не чіпає. А "феодалів", які вирішують одноосібно за всіх, з нас досить! Де МЕР? Немає? Ну то і всі рішення, прийняті цим "тимчасовим правлінням" - незаконні.

ОК, знищили Привіз під проводом вусатого рига, обіцяючи людям торгові місця, і що? Дали? Ні! Тепер - знесуть Старий ринок, ну а далі - на місця Завокзального буде пара новобудов і от там - точно виросте ТРЦ.

А точно не обрана громадою влада має право на такі рішення? Не зажирно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, AgentSmith13 сказал:

Майда́н Ри́нок — один із найстаріших та історично найважливіших майданів Луцька, розташований в історико-культурному заповіднику «Старому Луцьку».

Ну не гони ж вже так. Майдан Ринок знаходиться біля Техасу і до нинішнього свинарника не має відношення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, jack74 сказано:

не паї. І не могли бути паями. На паях ринок не збудували б.

З кадастрової карти:

  Показати прихований контент

image.thumb.png.4f2f6dd55f30ac02daf61bcb9f1e0502.png

 

А якщо тобі так цікаво взнати власника - там натискаєш "Інформація про право власності та речові права", пройдеш авторизацію і отримаєш прізвище власника

От ти і сам попалився.

На даний момент кошти від оренди  Старого йдуть у міський бюджет,а з Нового йтимуть в кишеню ПРИВАТНОМУ власнику.

Але підприємці все ж таки трохи розумніші  і хєр туди хто переїде.

Розлізуться  по місту,як розлізлися зі спаленого  ЦУМу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

От ти і сам попалився.

Я попалився?! :D ти нічого не переплутав?! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

йтимуть в кишеню ПРИВАТНОМУ власнику.

Міська рада лобіює переміщення Старого ринку в руки Пахолко, який сам і перетворив парковку в гуманітарку

Та нєєєєє, все чесно і вони думають лише про лучан :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Nokian сказано:

Вода на місці теперішнього парку,ну і гуманітарної частини ринку схоже.

Ні, ринок акурат на місці води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.11.2019 at 13:25, rrid сказано:

в Любліні є ринок під замком

Хєра з 2! Їх в радіусі 500 м від замку Любліна аж 3:

http://prntscr.com/q4qzgm

Те саме в Познані, Гданську, Вроцлаві - всі в історичному центрі, максимум 350 м (по прямій) від головної пам'ятки міста. Далі не шукав. Так що хай не трандять що такого як в Луцьку, що базар під замком, нема ніде. Так, базари акуратніші, чистіші, гарніші, криті, але вони є! І не заважають туристам.  Ніщо не заважає зробити таким і Старий базар. Окрім відсутності такого бажання у влади. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Ha3aP сказано:

Ні, ринок акурат на місці води.

краще ринок на воді.Луцька Венеція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Vadimm сказал:

Хєра з 2! Їх в радіусі 500 м від замку Любліна аж 3:

http://prntscr.com/q4qzgm

Те саме в Познані, Гданську, Вроцлаві - всі в історичному центрі, максимум 350 м (по прямій) від головної пам'ятки міста. Далі не шукав. Так що хай не трандять що такого як в Луцьку, що базар під замком, нема ніде. Так, базари акуратніші, чистіші, гарніші, криті, але вони є! І не заважають туристам.  Ніщо не заважає зробити таким і Старий базар. Окрім відсутності такого бажання у влади. 

 

Не рівняй х з пальцем)). Був я в Любліні недавно, гуляв з сім'єю по центральній частині, ринків так і не побачив, хоча обходив стару частину міста вдоль і поперек. Це що ти обкреслив 1 и 2 - то через широченну дорогу і вони такі маленькі, що аж ніяк не впливають на пейзаж замку чи історичної частини. Повір, я там ходив...саме хотіли на базар попасти - ледь знайшли. А ось на головній площі під самим замком є приїздний староконний ринок, де продають всякий хлам раритетний....це в деякій мірі цікаво.

 

Ось вигляд на той раритетний базар з сходинок замку:

 

IMG_20191027_111549.thumb.jpg.e59402c555264afb5664c4c6b96422ab.jpg

 

IMG_20191027_111744.thumb.jpg.3527a0d3c7172ad0074c68adc1974ed4.jpg

 

А ось ми нічкою гуляли в Старому місті:

 

IMG_20191027_233540.thumb.jpg.089f62fa6a59697b3c6981541b2235be.jpg

 

IMG_20191027_234104.thumb.jpg.b07fb5bd71a06b861218822c52c36b58.jpg

 

IMG_20191027_235053.thumb.jpg.70e0bb7cae0960eba9c00e9420c9a076.jpg

 

IMG_20191027_235706.thumb.jpg.0f85e9be8537bb80530f29cf7702ca4c.jpg

 

IMG_20191028_001115.thumb.jpg.c679b23df836f517b9b71a566b89e415.jpg

 

IMG_20191028_170737.thumb.jpg.e0e9b2e5df89f4e00cbcde4412530ee0.jpg

 

IMG_20191027_231918.thumb.jpg.fea8ec1de943c6c3bd48246c7dff8967.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Юріч сказано:

Не рівняй х з пальцем)). Був я в Любліні недавно,

ай ШО ти тут розповідаєш! Він по супутнику глянув! там все видно! - в Польщі ВСЕ так само, як і в нас!

;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.11.2019 at 13:02, Ha3aP сказано:

Поправте мене якщо я не правий: помоєму на місці ринку колись була вода, Стир? Це совок ж річку переніс і там ринок зробили ж.

 

image.png.22486d66e8070839258fcca1593b06a3.png

поправлю - там було болото, яке час від час затоплював Стир.

тому й справді дивно читати риторику "повернемо автентичність, всеукраїнським архітектурним конкурсом". бо повертати треба саме болото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ще фото, вірніше, листівка, називається "Замок Любарта над річкою Глушець"

Замок и река Стыра. 1916

а тут, схоже, засуха

Замок Любарта. 1907

 

а ще таке 

11_chovniar.jpg

"На малюнку Миколи Кулеші 1852 року, де на полотні видно Глушець на місці теперішнього Старого ринку, зображено кілька таких перевізників."

 

і ще

123_543474_3775676278293_1912927626_n.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...