Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Ghost_manka сказал:

На жаль, це 600 тисяч це області. А Луцькі від туризму зводяться на 0 завдяки муніципалам і преміям радників

 

Не має значення 0 чи 600 т., 0 - це дно, але це і величезний потенціал, тобто нам є куди рости, а сусідньому Львову - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
22 minutes ago, MANJAK11 said:

Загнутся на ГПЗ ще скоріше ніж Північний, хоча той навіть не в глухому місці.

Розбудова і купа народу - це загинається? 0_о

 

1 minute ago, paksivatova said:

моя сестра,що живе в Штатах теж спочатку плакала,як бачила американських пенсіонерів і згадувала наших

цікаво,чи є в Штатах базари 

Яким боком тут штати? 0_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Ko3bMa сказал:

Розбудова і купа народу - це загинається? 0_о

може там ввечері є люди, не знаю, не був в таку пору, дньом майже все закрите, був декілька разів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Ko3bMa сказал:

Розбудова і купа народу - це загинається? 0_о

 

Яким боком тут штати? 0_о

таким же боком,як і слова іноземця щодо замку

ми живемо абсолютно в інших реаліях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, MANJAK11 сказал:

підприємці Одеського, Чернівецького і Хмельницького ринків аплодують стоячи :0016::0016::sm110::smile-zachot:

Одеса - це море. Ніхто з Європи морем не повезе в Україну, вони нам не конкуренти. А Чернівці з Хмельницьким - там ніби також переважно Китай і інша азія. Зрештою аони всі з чогось починали. Варшавка також з розкладушок виросла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, MANJAK11 said:

може там ввечері є люди, не знаю, не був в таку пору, дньом майже все закрите, був декілька разів

Скільки раз я там не був (а роблю це часто бо живу недалеко) то постійно є і продавці і покупці.

На Північному склався певний перелік ходових товарів (продуктові, промислові та послуги), які постійно мають попит.

Інші ж фільтруються: якщо попиту немає або торгівля організована тупо (як, наприклад, магазин з трьома годинниками на вітрині який майже постійно закритий), то магазин закривається.

Коротше, Північний - маленький ринок-біля-дому з відповідними товарами.

З іншої сторони, великі ринки типу Варшравки перенасичені однаковими товарами. І не кажи, що такого немає - той же одяг однаковий в 75% точок.

 

5 minutes ago, paksivatova said:

таким же боком,як і слова іноземця щодо замку

ми живемо абсолютно в інших реаліях

А тут якраз слова іноземця мають вагу, тому що в Луцьку він - турист, і приносить гроші. Відповідно, якщо йому не сподобається то і друзям\знайомим він про це розкаже і вони замість Луцька поїдуть в умовний Львів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

Одеса - це море. Ніхто з Європи морем не повезе в Україну, вони нам не конкуренти. А Чернівці з Хмельницьким - там ніби також переважно Китай і інша азія. Зрештою аони всі з чогось починали. Варшавка також з розкладушок виросла.

не хочу тебе ображати, просто спитаю. Назви навскідку хоча б зо три товари, які по ціні можуть конкурувати з азіатским й досі не продаются оптом на вищеназваних ринках ? Заодно назви причину, навіщо підприємцям , які торгують на тих ринках й возять фурами, купувати в Луцьку ? Яка націнка має бути в Луцьку, щоб було вигідніше купити тут ніж самому везти з закордону ? За що жити тим, хто буде торгувати в Луцьку, якщо їм всерівно теж треба правдами неправдами розтаможувати ту ж саму фуру ще й виставити таку ціну, щоб не було вигідно іншим самим сунути з за кордону ? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Ko3bMa сказал:

Коротше, Північний - маленький ринок-біля-дому з відповідними товарами

ну да, ну да 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ну да, ну да 

і "о@уеть" якими цінами

це, я - про

Цитувати

Коротше, Північний - маленький ринок-біля-дому з відповідними товарами

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Nokian сказано:

Ну не самі мобільні категорії 

І не самі активні у відстоюванні своїх прав.

Ти тролейбусом давно їздив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Alex S сказано:

натикаєшся на циганок  з цигаркою в роті

А що за расизм та сексизм? Українські дівки тепер курять побільше циганок і не менше мужиків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Alex S сказано:

побачиш їх знову на базарі біля світлофору-вгости пиріжками з горохом.шуткую.

мене щось не тягне на курящих жінок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ha3aP сказано:

Ти тролейбусом давно їздив?

Не давно.

Гнітюче враження.

Між ти на наших базарах переважна кількість ,що покупців,що продавців передпенсійного віку.

І заставляти їх їздити де Макар телят не пасе на мою думку вкрай негуманно.

Всі ці спроби  розкрутити Новий ринок,нагадують бажання побудувати Нью Луцюки.

Було би смішно,якби не так сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Не давно.

Гнітюче враження.

Між ти на наших базарах переважна кількість ,що покупців,що продавців передпенсійного віку.

І заставляти їх їздити де Макар телят не пасе на мою думку вкрай негуманно.

Всі ці спроби  розкрутити Новий ринок,нагадують бажання побудувати Нью Луцюки.

Було би смішно,якби не так сумно.

Фіг зна. Сів якось на днях в троль в районі чучуть пізніше 6ої ранку то всі сидячі міста заняті пенсіонерами. ще з десяток стояли. От куди пересічний пенсіонер може їхати о 6ій ранку? При чому сів я на Соборності, вийшов на Потебні і з троля вийшло людей 15. Так що заїдуть на ГПЗ, ніразу їх не вхопить. Якщо Кромберт з розумом підійте до своїх графіків автобусів після змін заводу, ринок там приживеться. Бачив хоть хтось що там робиться коли зі зміни виходять працівники?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

Назви навскідку хоча б зо три товари, які по ціні можуть конкурувати з азіатским й досі не продаются оптом на вищеназваних ринках ?

Я можу назвати навіть більше товарів, які возять з Польщі та ЄС і продають по всій Україні. І азіати не зможуть з ними конкурувати або по ціні або по якості або ще з якихось причин. 

Цитата

Заодно назви причину, навіщо підприємцям , які торгують на тих ринках й возять фурами, купувати в Луцьку ?

Не знаю навіщо цим підприємцям, що возять фурами, купувати в Луцьку, а от їхніх клієнтів ми можемо зацікавити. Є купа людей, яких "китайська" якість товарів для нас перестала влаштовувати. Бо китайські джинси для нас і для ЄС, це як Москвич і Мрседес.

Цитата

Яка націнка має бути в Луцьку, щоб було вигідніше купити тут ніж самому везти з закордону ?

Маленька. Якщо ти оптовик, то треба збільшувати обороти, а не націнку.

Цитата

За що жити тим, хто буде торгувати в Луцьку, якщо їм всерівно теж треба правдами неправдами розтаможувати ту ж саму фуру ще й виставити таку ціну, щоб не було вигідно іншим самим сунути з за кордону ? :) 

А за що живуть чернівецькі і хмельницькі оптовики, які фурами возять? ;)

 

В Хорохорин по полуницю не відразу поїхали, але коли є розуміння куди йти, то ставиш собі питання як йти, а не - йти чи не йти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, Nokian сказал:

Між ти на наших базарах переважна кількість ,що покупців,що продавців передпенсійного віку.

І заставляти їх їздити де Макар телят не пасе на мою думку вкрай негуманно.

Тобто на роботу на цукровий, Кромберг чи СКФ, Модерн Експо нормально, а на ринок - не гуманно? В Епіцентр гуманно, а на ринок не гуманно? На авторинок гуманно, а на Новий - не гуманно? Да Вітя, це дійсно сумно, но я чотаржу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумно, коли ти НЕ БАЧИШ, що на авторинок, Епіцентр, Кромберг, Модерн їздять  МОЛОДІ та ЗДОРОВІ люди.

а на Старий ринок їздять пенсіонери.

Вас там в рекламному бізнесі не вчать, що таке цільова аудиторія?

 

Зрештою я тобі не дивуюсь, бо навіть ціла теперішня ,,влада,, НЕ БАЧИТЬ, чи НЕ ХОЧЕ бачити, що українці купують переважно на базарах, а не в супермаркетах 

ЛИШЕ ТОМУ, що ми НАЙБІДНІША країна Європи ПО ЗАРПЛАТАМ та ПЕНСІЯМ.

І  просто НЕМА З ЧИМ  йти в супермаркет.

 

Як в такій ситуації підписувати Закон про фіскалізацію чеків?

У нас щасливо живуть дві категорії населення 

Хто ,,в долі,,  і ,,хто не в курсі,,

 

Хоча що тут розводитись, достатньо трьох слів.

Ситий голодного не зрозуміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Nokian сказал:

Сумно, коли ти НЕ БАЧИШ, що на авторинок, Епіцентр, Кромберг, Модерн їздять  МОЛОДІ та ЗДОРОВІ люди.

а на Старий ринок їздять пенсіонери.

Вас там в рекламному бізнесі не вчать, що таке цільова аудиторія?

Ти на ходу перезуваєшся, були передпенсійного віку, вже пенсіонерами різко стали. Віть, ти обережніше з словами, а то в тебе люди так швидко старіють, що до ранку повмирають всі, прийдеться не на ДПЗ, а на Гаразджу переїжджати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Споконвіку продуктові ринки утворювалися в центрі міст.Це вигідно і зручно.

Спеціалізовані, авто, будівельні, або гуртові ринки звісно краще робити на окраїнах.

 

Зрештою, наче переносять НЕ ВЕСЬ  Старий ринок

продуктову частину залишають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Споконвіку продуктові ринки утворювалися в центрі міст.Це вигідно і зручно.

Спеціалізовані, авто, будівельні, або гуртові ринки звісно краще робити на окраїнах.

Споконвіку какали в кущах і лопухом підтиралися, але прогрес не стоїть на місці - сьогодні є туалет і папір. Ринки трансформуються в торгові центри і супермаркети - це вигідно і зручно. 

Хоча і зараз не забороняють всім бажаючим какати в кущах і підтиратися лопухом, просто пропонують робити це не в центрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ще тільки не додумалися їсти та розмножуватися по прогресивному.

А на рахукок трансформації, то якраз я і підтримую.

Тільки трансформація  в нове на старому місці, а не переніс  чорт зна куди.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Nokian сказал:

А на рахукок трансформації, то якраз я і підтримую.

Не бреши. Спалився в наступному ж реченні.

10 минут назад, Nokian сказал:

Тільки трансформація  в нове на старому місці, а не переніс  чорт зна куди.

Я за колгосп, тільки не в нашому селі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже ти не розумієш різниці між трансформацією та трансфером.

Давно підозрював.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

Схоже ти не розумієш різниці між трансформацією та трансфером.

Давно підозрював.

 

Да ти прям Зеленський, такий самий смішний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото настрочили. І на ДПЗ смердить, навіть сильно)). Щось я тут живу і нічого не чую (влітку смерділо по всьому місту). Про базар, що не приживеться на окраїні - брєд. Згадайте 7км в Одесі. Взагалі поза Одесою. І їдуть з кожного куточка тієї Одеси переповнені автобуси (включаючи пенсіонерів) кожного ранку на той базар. Знаю достовірно, так як за 12 років прожив більше в Одесі ніж в Луцьку.

За Північний ринок - нічого там не загинається, буваю там часто, навпаки розширяється поступово. Ціни там часто дешевші Варшавки і не треба розповідати байки. Мій рідний брат (живе в Ліпінах) постійно їздить тільки на Північку купляти і продукти, і побутову хімію, і деколи речі. 

За Старий ринок - гадюшник, який потрібно знести нафіг. І побудувати дійсно гарну площу з світловим фонтаном, з парком з алеями, з ятками, з тематичними кафешками...

Чи переносити той гадюшник на ДПЗ - не впевнений, чи потрібен він тут. Такий тихий і уютний район, що побоююсь, щоб не було тут "прохідного двору".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...