Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

On 30.08.2020 at 00:44, sss381 сказано:

коректніше було б сформулювати заголовок так "ВСУ скасував рішення суду першої інстанції, яке було винесене на користь ЛМР і направив справу на повторний  розгляд", бо якраз жодного рішення ЛМР вказане рішення ВСУ не скасовує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Всу направив на повторний розгляд бо в рішеннях судів попередніх інстанцій така срака що особливо нічого розглядати.

Щодо компенсацій: компенсації передбачено тільки тим підприємцям, яким довелось виїхати звідти примусово, тобто тим, хто не писав заяву в Цнап на добровільне вивезення. А таких небагато. Кажуть, коли «добровільні» контейнери вивезли, а залишки «примусових» вивозили самі підприємці своїми силами, то їм навіть пропонували гроші, аби ті написали заяви в цнап.

Тут варто пригадати історію з базарчиком біля обласної лікарні. Там теж методом погроз і шантажу було вивезено 90 відсотків черепашок на Привоз. А 4-5 підприємців боролись до останнього, і спільними зусиллями добились надання торгівельних місць. Вони і досі торгують навпроти обласної лікарні.

Тому не дивуйтесь якщо на місці «лівої частини» виникнуть ряди бутіків чи ролетних конструкцій, і там торгуватимуть  ті самі обличчя.

А саме цікаве що Привозу вже нема, а ці 4-5 підприємців торгують де торгували 20 років тому. Умовно, через 10 років на місці Нового ринку виросте ТЦ, а на лівій частині як торгували, так і торгуватимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому насправді зі Старого ринку у Луцьку витурили підприємців?

Не знаю, замовне чи ні, ще одна точка зору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, sss381 сказано:

Чому насправді зі Старого ринку у Луцьку витурили підприємців?

Не знаю, замовне чи ні, ще одна точка зору.

 

А чому ГП в статті нечитабельний? В ГП ж написано, що там буде ТЦ а не багатоповерхівки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

А чому ГП в статті нечитабельний? В ГП ж написано, що там буде ТЦ а не багатоповерхівки.

А х.з. Я ж не власник видання ""Вісник"" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.08.2020 в 01:27, lord сказал:

Російської пропаганди надивився:D

Палицької пропаганди не треба слухати, шкідливо для психічного здоров'я, і гречечки від нього не треба брати - порушення закону...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...