Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

18 серпня Господарський суд Волинської області визнав незаконним рішення Луцькради про демонтаж торгових контейнерів на лівій частині Центрального ринку. Тому Луцька міська рада має намір оскаржувати це судове рішення.
Про це розповіла "Суспільному" директорка юридичного департаменту Наталія Юрченко.
Ухвалою судді також скасували рішення міськради про ліквідацію Центрального ринку, прийняте 29.01.2020 року. Відтак, суд повністю задовольнив позов підприємців, розповів адвокат Денис Деркач.

Чекаємо конкретний піз*юлєй рейдерам і самозванцям з ОЗГ "За майбутнє Ігорьків"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого ж базарники не оскаржують рішення ЛМР, яке десятки років тому дозволило розвести свинарник біля замку? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

18 серпня Господарський суд Волинської області визнав незаконним рішення Луцькради про демонтаж торгових контейнерів на лівій частині Центрального ринку. Тому Луцька міська рада має намір оскаржувати це судове рішення.
Про це розповіла "Суспільному" директорка юридичного департаменту Наталія Юрченко.
Ухвалою судді також скасували рішення міськради про ліквідацію Центрального ринку, прийняте 29.01.2020 року. Відтак, суд повністю задовольнив позов підприємців, розповів адвокат Денис Деркач.

Чекаємо конкретний піз*юлєй рейдерам і самозванцям з ОЗГ "За майбутнє Ігорьків"...

Цирк на дроті. Ппц!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Ha3aP сказал:

Цирк на дроті. Ппц!

Цирк - то поведінка Поліщука зараз ("я не буду коментувати рішення суду", через день - "рішення суду є, але воно нічого не міняє")... Земелька починає під ногами горіти, а в штанці - капати...

І суть тут далеко не в ринку, нарешті хоч раз суд не прийняв сторону одного дуже хитрого громадянина Швейцарії, того, що прізвище походить від слова "палити"... Може і муніципальчиків трошки присадять, а то й ПОсадять парочку, а департамент прой*бу бюджетних коштів ім. Сиротки - прикриють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Цирк - то поведінка Поліщука зараз ("я не буду коментувати рішення суду", через день - "рішення суду є, але воно нічого не міняє")... Земелька починає під ногами горіти, а в штанці - капати...

І суть тут далеко не в ринку, нарешті хоч раз суд не прийняв сторону одного дуже хитрого громадянина Швейцарії, того, що прізвище походить від слова "палити"... Може і муніципальчиків трошки присадять, а то й ПОсадять парочку, а департамент прой*бу бюджетних коштів ім. Сиротки - прикриють?

наївний. видадуть нове рішення міськради чи ще шось придумають. рішення суду для палицівської шобли не указ.
тут інше цікаве. якими треба бути дебілами, щоб порушуючи договори лізти зимою зносити ринок, замість того щоб дочекатись літа, закінчення договорів і офіційн оприбрати? Що вибори роблять з людьми...

 

43 хвилин тому, volks сказано:

А чого ж базарники не оскаржують рішення ЛМР, яке десятки років тому дозволило розвести свинарник біля замку? 

шо за дурні питання)_
я також підтримую знесення старого ринку. питання в тому що можна було все це гарно зробити, або "як завжди". і ці палицівські "ламатєлі чєрєз калєно" знову ж вибрали як завжди і знову ж обісрались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Dima4s сказал:

Що вибори роблять з людьми...

 

Їхні дії можуть нарешті поставити крапку на їхніх виборах, і це - прекрасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.08.2020 at 01:54, natalka) сказано:

вже були проЄкти по театральному. в висновку всіх послали нахер і вибрали кого треба. підставивши трохи порядних людей які реально впряглись щоб провести конкурс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, AgentSmith13 сказано:

Їхні дії можуть нарешті поставити крапку на їхніх виборах, і це - прекрасно.

то нам з тобою ясно що ми зробили - це хтось зробив а поліщук пропіарився...
більшість не читає фейсбук чи взагалі новини в інеті. для них, Поліщук, по аверсу, який розказує як "ми зробили" вже 100% мер. тому що ніякої іншої кандидатури розрекламованої з адмін ресурсом немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Їхні дії можуть нарешті поставити крапку на їхніх виборах, і це - прекрасно.

Ваші б слова, та в вуха Богу))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Dima4s сказал:

Поліщук, по аверсу, який розказує як "ми зробили" вже 100% мер. тому що ніякої іншої кандидатури розрекламованої з адмін ресурсом немає.

Даааалеко не 100%, величезна кількість знайомих реагує на те прізвище так "за ОЦЕ ...вно проголосують тільки ідіоти"...

Захоплення влади після смерті законного мера, ігнор рішень судів, відверте порушення закону (ХТО має бути секретарем міськради???).

Сморід щодня.

Скасування маршрутів транспорту (4, 47, 18, 17 і 17а, порізана 32, 9а) і бардак з транспортом в цілому.

Очисні споруди, які труять Стир, та перешкоджання керівництвом міськради забору проб екологами (а там був і зРАДНИК, і решта...).

Витрати мільйонів на лампочки (світлодіоди на ВУЛИЦЯХ - то чудово, а ілюмінації - нахер треба).

Витрати мільйонів на "ремонт" НЕ потребуючих ремонту вулиць і майданів, водограї для довбограїв.

Тиск на бізнес, дой*б за кожен чих, наїзд навіть на книгарню з вимогою забрати з вітрини банер "Читай українське" (притому паличний ЦУМ розмальований повністю, і то їх не хвилює). Притому ПОГРОЗИ бізнесу озвучує сам радник Ігорьок...

Витрата мільйонів на Сиротку і її кишенькове гестапо - і одяг їм, і телефончики, і модельні туХлі, і авто, розфігачене по п'яні - ремонтується за бюджетний кошт, а недавно купили їм ТРИ "самсунга" (смартфона) неіснуючої моделі, по загальній вартості підозріло схожі на айфон (то певно Сиротка розбила з нервів буха, як пікетували міськраду)...

Діяльність гестапівців Сиротинської, робота яких полягає в оббиранні людей, не більше. Коли вандали трощать парк - муніки по норах сидять...

Сиротка, засцикаюча парк:D!

БУЛЬДОЗЕР, яким муніки їдуть на людей...

Ігнорування петицій та перетворення громадських слухань на фарс. Звернувся до міськради - НННА відписку!

Обзивання в ефірі терлеканалу ветеранів АТО "тітушками"...

Срач під мостом на Перемоги, нап який не реагує ніхто вже роками - а х*лі, його ж не видно, навіщо щось робити...

Луцьк - був ПЕРШИМ обласним центром, де на хвилі коронаістерії зупинили транспорт, і НІЯКІ "бунти проти Києва", які були пару тижнів тому, вже НІЧОГО не змінять - люди запам'ятали місяці геморою, а не три дні "тіпа червоної зони".

Недовгий, але ПОВНИЙ, даруйте, СРАКОПАД в місті, коли по 20 людей за ТРИ години з переломами потрапляли в травмпункт, і Гріша Сракопад, тобто, Недопад, який "тримав ситуацію під особистим контролем"...

МАЛО ЗАШКВАРІВ???

Пророча картинка з Інтернету на тему (ДУЖЕ хочеться, щоб так і сталося, і наше місто не стало Поліщуцьком, центром Волинсько-Палицького князівства, а лишилося Луцьком):

 

poisipaki.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Даааалеко не 100%, величезна кількість знайомих реагує на те прізвище так "за ОЦЕ ...вно проголосують тільки ідіоти"...

Якщо оце візьме уявних 15% а всі інші кандидати по 3% бо ніхто про них не чув, то оце один хрін у виграшній ситуації, бо ідіотів у нас, на жаль, вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.08.2020 в 09:17, AgentSmith13 сказал:

18 серпня Господарський суд Волинської області визнав незаконним рішення Луцькради про демонтаж торгових контейнерів на лівій частині Центрального ринку. Тому Луцька міська рада має намір оскаржувати це судове рішення.

На додаток.

Верховний Суд України скасував рішення міської ради щодо «Центрального» ринку Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, sss381 сказано:

 

Весело, тепер будемо платити компенсації підприємцям, яких перевезли на новий ринок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Весело, тепер будемо платити компенсації підприємцям, яких перевезли на новий ринок?

А ви не платіть. Я платити не буду. І всьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, weldermaster сказано:

А ви не платіть. Я платити не буду. І всьо.

 

Можете розказати, як жити в країні і не платити податки? Я всі сплачую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Можете розказати, як жити в країні і не платити податки? Я всі сплачую.

Що вам розказувати? Ви ж не маленька дитина. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, weldermaster сказано:

Що вам розказувати? Ви ж не маленька дитина. 

 

Так, тому мені й цікаво, як це ви не платите податки і спокійно живете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

Я платити не буду. І всьо.

Де живете, як їздите, де продукти купуєте? Якщо в Україні то й податки сплачуєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, sergkots сказал:

Де живете, як їздите, де продукти купуєте? Якщо в Україні то й податки сплачуєте.

Мінімум платиться, щоб пенсія була. Все інше оптимізовується по максимуму. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, weldermaster сказано:

Мінімум платиться, щоб пенсія була. Все інше оптимізовується по максимуму. 

Вас не запитують і ви не вирішуєте це - основні податки це ПДВ, акцизи, ліцензії, мито. Те про що ви пишете мізер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, sergkots сказал:

Вас не запитують і ви не вирішуєте це - основні податки це ПДВ, акцизи, ліцензії, мито. Те про що ви пишете мізер.

Нє-нє. Інколи і я вирішую ))). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, weldermaster сказал:

А ви не платіть. Я платити не буду. І всьо.

Ну окей, заплатите лишнім метром доріг/доріжок/майданчиків або будь якою іншою статтею витрат міста. Ти диви, який хитрий лис
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Ghost_manka сказано:

Ну окей, заплатите лишнім метром доріг/доріжок/майданчиків або будь якою іншою статтею витрат міста. Ти диви, який хитрий лис

 

Ви так ніяких вулиць не напасетесь:

 

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...