Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 минуту назад, Alex S сказал:

Нові контейнери - це ті бокси, що типу в критих рядах ,як приблизно на Варшавці?

Так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, vampirich сказал:

О, як швидко ціни взлетіли, коли базарники зрозуміли, що це всерйоз і надовго. І з пропозиціями не густо, на ОЛХ ще за 15 000 знайшов один контейнер. А ще пів року тому можна було менш ніж за три взяти.

Хто петрає в сетамі, може багато цікавого зрозуміти по ставках на аукціоні. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Alex S сказал:

Та я вже в звіроферму вклався...аби толк вивести. 

То ти про неї не жартуєш? Бо ти постійно її згадуєш, але постійно з жартами, а я постійно гублюся чи сприймати це всерйоз.

27 минут назад, Alex S сказал:

І вони також були праві, як я зараз в цій темі бачу.

Найбільше протестують якраз такі бізнесмени, які понакупляли собі з десяток контейнерів, часом по ціні квартири, а тепер їх хіба на вагу здати можна на металолом. Контейнер без землі - дуже ризиковане капіталовкладення, а з землею в нас лише "слоненята" продавали/продають навпроти тц "Слон".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Alex S сказал:

Я з років 20ти завжди щось шукаю.І завжди щось купую та щось продаю.Тільки дорого нічого не купую і дешево не продаю.

 

 

Ти не єврей часом? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Alex S сказано:

Не пропонують тільки в одному випадку-горілочка

ну алкаші не тільки в авіації непотрібні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Alex S сказано:

Та які жарти? Я вийшов на рівень хутра особливо шиншили коли мої хутра купують перші доми мод Америки і Європи....З них шиються колекції шуб .До речі з тих будинків моди що Майк Тайсон і Рой Джонс молодший собі чоловічі шуби з шиншили купують...

Зараз писк моди - це хутро неошиншилових кроликів. Спеціально генно модифіковані для найкращого хутра. При правильному догляді не хворіють, розмножуються на 30% ефективніше ніж звичайні кролики. За хутро готові наперед гроші платити - по ціні як за шиншили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Ти не єврей часом? :)

та нє, щирий українець, мабуть і вишиванку носить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки, якщо точно хочете знати чи @Alex S не єврей, то вам треба не вишиванку його роздивлятися, а в баню з ним піти. :)

Спойлер

Пошел еврей в баню. А ему там мужики в шутку:
- Абрам Соломоныч, ты или крестик сними, или трусы надень.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, nickel сказано:

Хлопаки, якщо точно хочете знати чи @Alex S не єврей

Я не думав, що це важливо, то все @Юріч почав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Alex S сказано:

Було б мені що в бані показати ,то я б і  вдома на вулиці, і на роботі ,взагалі без трусів ходив би.

Мова була не про геніталії, а про антисемітське кліше, та і не всі євреї є іудеями чи обрізаними, так як і не всі українці люблять вишиванку і сало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, nickel сказал:

Хлопаки, якщо точно хочете знати чи @Alex S не єврей, то вам треба не вишиванку його роздивлятися, а в баню з ним піти. :)

  Показать контент

Пошел еврей в баню. А ему там мужики в шутку:
- Абрам Соломоныч, ты или крестик сними, или трусы надень.

 

Ага, ризикніть:)

19675672_.thumb.png.67e329d1646586e9a942b9fceb72a295.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Alex S сказано:

Мене цікавить в цій темі ,тільки по великому рахунку ,одне. Відношення до людей, власників торгових місць з Старого, що переїздять на новий, на ГПЗ....Припустимо, я кумєрсант ,який мав, наприклад два контейнери з одягом, чи два кіоски з фруктами-овочами.Це влада міста мені побудувала і подарувала два торгові павільйони на ГПЗ? З мене тільки переїзд і дрібний ремонт, той що був на фото вище? Доробити ,скинутися на дах ,встановити ролетні ворота, обшити вагонкою....Чи мені треба ще за це місце на ГПЗ щось платити?@MANJAK11 ти повинен знати...як воно насправді в реалії? І якщо доплачувати то скільки? 

 

 

Цитувати

«Новий ринок»

«Новий ринок» у селі Рованці. Фото: Google Maps

«Новий ринок» у селі Рованці. Фото: Google Maps

«Новий ринок», який хоч і розташований поза межами міста у селі Рованці, проте планувався для розвантаження луцьких ринків. Кілька років обговорювалися пропозиції стосовно перенесення на його місце Центрального ринку Луцька, а торік розглядався варіант перенесення сюди навіть авторинку. Проте все це залишилося лише варіантами і «Новий ринок», нині вже з чималою кількістю торгових павільйонів заповнених лише на невелику частину, функціонує сам по собі.

Загальна площа земельної ділянки, що належить ТОВ «Дельта-7», – майже 6 гектарів. На 2,5 гектарах із них і розташований «Новий ринок».

Серед засновників ТОВ «Дельта-7» – чотири особи з рівними частинами в підприємстві: Любомир Пахолко, Анатолій Цейко, Таїсія Бобрис та Ніна Пахолко. Директор підприємства – син Любомира Пахолка Ігор.

Як уже зазначалося, Любомир Пахолко – власник ринку по сусідству із Центральним ринком Луцька. Анатолій Цейко – брат відомого у Луцькому районі підприємця, колишнього (квітень – вересень 2014-го, – авт.) голови Луцької райдержадміністрації Юрія Цейка. На виборах до парламенту 2014 року Юрій Цейко балотувався як самовисуванець, але в Раду не потрапив.

Все - платно ;)

Тільки перевезення силами мунварти - безкоштовно https://www.volynnews.com/news/all/pidpryyemtsi-tsentralnoho-rynku-mozhut-bezkoshtovno-pereyikhaty-na-novy/

 

На Старому ринку в Пахолка було 0.5га в оренді, а в Рованцях (біля гепезе) - 2.5га землі ринку у власності  ;)

 

 

Спойлер

оскільки у 2017 році Волинській облспоживспілці не була подовжена оренда частини ринку «Центральний», виникла ідея налагодити співпрацю з підприємцями ринків і створити комунальне підприємство, яке об’єднало б усі 16 ринків, наявних у місті, зі статутним капіталом у 500 тисяч гривень.
Як наголосив депутат Борис Смаль, це підприємство потрібно створювати саме зараз.
«Кілька місяців працювала тимчасова комісія, яка налагодила контакт із підприємцями Старого ринку. Ми напрацювали конструктивний діалог. Підприємцям було запропоновано, зокрема, взяти участь у побудові концепції щодо облаштування ринку. Від підприємців ми чекаємо конкретних пропозицій стосовно того, як вони бачать роботу цього підприємства та свою участь у ньому», – зазначив Борис Смаль.

Він наголосив, що в жодному випадку «підприємців ніхто не виганятиме» з їхніх робочих місць. За словами Бориса Смаля, більшість підприємців Старого ринку висловили готовність співпрацювати в рамках КП «Луцькі ринки».
Окрім того, передбачено, що підприємцям знизять вартість оренди – зі 110 гривень до 90 за метр квадратний. За розрахунками, лише за рік діяльності «Луцьких ринків» до бюджету міста надійдуть 480 тисяч гривень.
«Ці гроші варті того, щоби створити це підприємство», – акцентував Борис Смаль і додав, що заплановано створити можливість, аби підприємці ринку змогли представляти свої товари також у онлайн-режимі.
КП «Луцькі ринки» на території всіх ринків у Луцьку надаватиме супутні послуги, наприклад логістичні, складські, митні, обміну валют, громадського харчування, охорони та прибирання.

 

 

Рішення міської ради від 29.01.2020 №69/1 м. Луцьк

Про припинення права постійного користування комунальному підприємству “Луцькі ринки” земельною ділянкою

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 12, 122, 141, 142, 149 Земельного кодексу України, враховуючи згоду комунального підприємства “Луцькі ринки” від 28.01.2020  № 1/101-23-1-05/2020, з метою розвитку туристичної та інвестиційної привабливості м. Луцька, міська рада  

ВИРІШИЛА:

1. Вилучити з постійного користування комунального підприємства “Луцькі ринки” земельну ділянку на вул. Глушець, 1, що у м. Луцьку, площею 0,5904, кадастровий номер 0710100000:11:050:0005 та віднести її до земель запасу   Луцької міської територіальної громади.
2. Припинити комунальному підприємству “Луцькі ринки” право постійного користування на земельну ділянку на вул. Глушець, 1,  що у м. Луцьку, площею 0,5904, кадастровий номер 0710100000:11:050:0005, для обслуговування ринку “Центральний”.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Alex S сказал:

Мене цікавить в цій темі ,тільки по великому рахунку ,одне. Відношення до людей, власників торгових місць з Старого, що переїздять на новий, на ГПЗ....Припустимо, я кумєрсант ,який мав, наприклад два контейнери з одягом, чи два кіоски з фруктами-овочами.Це влада міста мені побудувала і подарувала два торгові павільйони на ГПЗ? З мене тільки переїзд і дрібний ремонт, той що був на фото вище? Доробити ,скинутися на дах ,встановити ролетні ворота, обшити вагонкою....Чи мені треба ще за це місце на ГПЗ щось платити?@MANJAK11 ти повинен знати...як воно насправді в реалії? І якщо доплачувати то скільки? 

сама головна проблема навіть не в цьому. Навіть якби там все бесплатно роздавали, головна проблема - покупці. Нове місце, навіть при вдалому збігу обставин, щоб *розкрутити* потрібно декілька років, а ці декілька років переживуть (у фінансовому плані) далеко не всі. Ще хто має контейнери на інших ринках, чи інший дохід, ще будуть там тримати контейнер, *шоби було* *авось оживе*, а в кого то єдиний вид доходу, пожевріють пожевріють трохи, та й загнутся благополучно і підуть чи на сусідній завод, чи у Польщу на пана спину гнути. Селяві 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

сама головна проблема навіть не в цьому. Навіть якби там все бесплатно роздавали, головна проблема - покупці. Нове місце, навіть при вдалому збігу обставин, щоб *розкрутити* потрібно декілька років, а ці декілька років переживуть (у фінансовому плані) далеко не всі. Ще хто має контейнери на інших ринках, чи інший дохід, ще будуть там тримати контейнер, *шоби було* *авось оживе*, а в кого то єдиний вид доходу, пожевріють пожевріють трохи, та й загнутся благополучно і підуть чи на сусідній завод, чи у Польщу на пана спину гнути. Селяві 

 

якщо ринок будит кволим, і буде слабо розкручуватись - то покупців там точно не буде

замкнуте коло((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Alex S сказано:

Та які жарти? Я вийшов на рівень хутра особливо шиншили коли мої хутра купують перші доми мод Америки і Європи....З них шиються колекції шуб .До речі з тих будинків моди що Майк Тайсон і Рой Джонс молодший собі чоловічі шуби з шиншили купують...

Моя шиншила охрініла выд того. Просила передати через тебе Майку Тайсону що найде його і натовче йому пику

22102011421.thumb.jpg.357e2a69cded68f044bab6019a4715d3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Alex S сказано:

Тоже мені накрутила собі...В неї далеко не саме цінне хутро в світі

Наша вікунья з вами повністю згідна.

uzn_1457703114.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Alex S сказал:

Та ні не воно....тут на запитання про саме цінне хутро можуть тільки двоє форумчан знати.Один великий фанат природи, а інший за первинною освітою ветеринар.

ніколи не цікавився цим питанням )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Alex S сказано:

тут на запитання про саме цінне хутро можуть тільки двоє форумчан знати.

Не знаю таких,зараз в основному вірусологі на форумі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Alex S сказал:

цікавився - цікавився і вже давно з тим звіром знайомий.

Жаба? :)

Спойлер

Пісєц

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

Ні ,набагато красивіша візуально тварина і  дуже дороге хутро.....якщо дискусія буде, здам її з потрохами ...вечері.

Рись, песець, соболь чи щось геть червонокнижне?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так..пісєц, міфологічний персонаж, він як президент: один на всіх, - і в той же час кожен сам собі пісєц. .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...