Перейти до змісту

Alex S

Учасники
 • Кількість зміста

  502
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

241 Продвинутий

Про Alex S

 • Ранг
  А поговорить?

Останні відвідувачі профілю

2 802 перелядів профілю
 1. Інвестун, а справді ,зроби фото сьогодньошньої закордонної газетки ,там де живеш.
 2. Alex S

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  В громадському не побачиш.Це шатл - аэропортний автобус що доставляє пасажирів з та до літака.
 3. Бо велосипедних доріжок немає.І наші бидло водії не сприймають ні велосипедиста ні мотоцикліста за учасників дорожнього руху.
 4. https://strana.ua/news/144054-vertolety-avakova-chto-o-nikh-izvestno-i-pochemu-ot-nikh-otkazalas-polsha.html Самі яскраві в цьому контракті були важкі суперпуми H 225.Всі ці ( 6) важкі вертольоти були закуплені за готівку американською авіакомпанією для нафтового промислу в Норвегіі . Відразу ж почалися проблеми з головним редуктором .І майже відразу по причині несправності головного редуктора, потім була катастрофа в Норвезьському морі.13 чоловік.Після комісії з авіабезпеки та швидкого суду всі шість були повернуті виробникові - французу з повним поверненням кешу та виплати страховок .Амери продовжили юзати свої старенькі 61ші Сікорські (S61) ,а ці модернізовані супер пуми зависли на заводі.По великому рахунку, їх не знали кому впарити ,робили тіпа модернізацію ГМТ (Гвинто моторна група), та однозначно чи безпечна ця модифікація можна сказати тільки в виробничих польотах.Коли вони налітають тисячі годин.І ось вони спливають в нас ще й в кредит на мільйон років.
 5. Майстра знайдено бочка в замовленні тему закривайте.
 6. Alex S

  Сицилія

  М якоі посадки!
 7. Шукаю послуги бондарського виробництва а саме треба замовити чи купити готову дубову бочку.Обєм 100-110л.В неті все кійовские предпрініматєлі з доставкою новими поштами.Хочеться бачити майстра який робить та мати гарантію на його роботу.
 8. Послуга в квесті.
 9. Щойно якийсь молодий чоловік з ротвейлером тій банді щось довго пояснював з пантомімою ,а ті тільки як індійські слони в цирку головами кивали.Видно ці припадошні не тільки Сміта підвтомили.
 10. Закривайте тему.Проблема вирішена.Все зробилося в Луцьку.Кому коли треба беде з схожими проблемами -в приват.Дракончик летить, світло горить, одною рукою руль тримаєш-іншою сльози щастя витираєш.
 11. Можу сьогодні зроблю.
×