Перейти до змісту

Alex S

Учасники
 • Кількість зміста

  599
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Alex S last won the day on Грудень 23 2018

Alex S had the most liked content!

Репутація громади

352 Поважний

Про Alex S

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 20.01.1979

Останні відвідувачі профілю

2 979 перелядів профілю
 1. Ну маненький, ну смішненький, ну худенький - одним словом не презентабельний ,не солідний чоловік-політик.Не актор - комік.Не стать покійним Ступці чи Миколайчукові.Та то фіг з ним, не всім бути Аленом Делоном.Одне просте запитання - чому актор ,людина мистецтва ,яка з камерою завджди на ти, так боіться журналістів ,та будь якого спілкування з ними?Та ж сама Яніна Соколова чи Скрипін порвуть того кандідата на шмаття в перші 20ть хвилин зустрічі і він про то знає.Тому і сциться.Саджати він буде по весні.....Редьку на дачі він посадить і то сумніваюсь.
 2. Ну маненький, ну смішненький, ну худенький - одним словом не презентабельний ,не солідний чоловік-політик.Не актор - комік.Не стать покійному Ступці чи Миколайчукові.Та то фіг з ним, не всім бути Аленом Делоном.Одне просте запитання- чому актор ,людина мистецтва, яка з камерою завджди на ти, так боіться журналістів ,та будь якого спілкування з ними?Та ж сама Яніна Соколова чи Скрипін порвуть того кандідата на шмаття в перші 20ть хвилин зустрічі і він про то знає.Тому і сциться.Саджати він буде по весні.....Редьку на дачі він посадить і то сумніваюсь.
 3. Я не сильно за Петю ,та гірше може бути запросто.Дурника пукін розірве за півроку максимум, бо той повністю прорасєйский кацапчик ,щоб ви там не казали.Він кругом хоче бути харошим - і кацапам і украінцям, а зараз хорошим дядьою всім не будеш - треба президенту мати чітку однозначну державну позицію.Той самий Смішко чи Гриценко на порядок сильніші кандидати.Народ мудрий, народ мудрий - мудрєци за гречку одного Кучму якось з горем пополам вибрали і то в другий термін той скурвився.
 4. ВИ самі особисто, працюєте чи працювали фізично майже щодня на свіжому повітрі?Якщо ні, то спробуйте хоча б недільку....І не фахівцем по каменю ,по дахам ,по внутрянці ,а звичайним розноробочим - підсобником за 300 грн в день.Просто дуже дивно, що айтішнік проситься на будівництво.От і все.Чи може згідно з дипломом він хоче зразу в бригадіри чи кошторисники?
 5. 2002-2018 - айті технологіі .....І в 19му ти шукаєш роботу підсобником на будівництво.Неодружений та дітей немає....Ти пробував шукати роботу в айті сфері в Києві, Харкові, Одесі ,Дніпрі?Закордон? Який рівень англійської?
 6. не дивлюся отакого плану відео - і це вимкнула на перших секундах Маладєц!Кулє на них дивитися-салдафони безмозглі -хай сидять там в тому болоті і не бубнять, што ані могут ваабщєзнать.
 7. Він зеленський дійсно унікальний і не схожий на інших.....тут точно права.
 8. Шукаю.Можливо нейрохірург.Допоможіть.Бо всі ці вгадуни вже втомили.
×
×
 • Create New...