Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

On 17.05.2020 at 02:55, Vadimm сказано:

Відповідно, якщо вибрали умовного Васю, а він за перенесення, значить відповідно і більшість лучан за перенесення

Всі кандидати з реальними шансами - за перенесення. Останньою надією базарників  - був Покровський, але і той днями сказав - за перенесення. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
56 хвилин тому, Vikvik Mawr сказано:

Церква і ГО неприбуткові,, але знову ж таки із зарплати прибиральниці вони також  платять до бюджету податки.

в церкві не не продають свічки ікони і т.п., не беруть гроші за хрестини-вінчання-відспівування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Bliksss сказано:

в церкві не не продають свічки ікони і т.п., не беруть гроші за хрестини-вінчання-відспівування?

А то все певно не вважається підприємницькою діяльністю і доходом, а так .... добровільні пожертви :)  Тому й податки "не положено".

От скажіть, які податки сплачуютьсю з того, що всі батьки платять у фонд класу, у фонд школи і т.д . ? От і тут так само

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, SergLutsk сказано:

А то все певно не вважається підприємницькою діяльністю і доходом, а так .... добровільні пожертви :)  Тому й податки "не положено".

От скажіть, які податки сплачуютьсю з того, що всі батьки платять у фонд класу, у фонд школи і т.д . ? От і тут так само

податки є різні.. пдв акциз прибуток земля  нерухомість  і ті які платять  всі роботодавці  із зп та на зп найманих осіб

от батьки платять  точно добровільні пожертви (можете не платити), :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трошки не по темі податків.

Хтось вкурсі плануються ще перекриття дороги підприємцями і чи можливо про це взнати завчасно? (акція погоджуються з кимось чи ні?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Arden сказано:

Хтось вкурсі плануються ще перекриття дороги підприємцями і чи можливо про це взнати завчасно?

навряд чи погоджується, крім того, з завтрашнього дня буде працювати ринок.

https://www.volyn24.com/news/151737-povidomyly-koly-u-lucku-vidkryyut-centralnyj-rynok

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Zheny@ сказано:

Та ж твоя "Nicosia Today&Yesterday Limited", за здійснення підприємницької діяльності в Україні - платить податки в бюджет України! А доходи від бізнесу - виводить куди хоче.

Женя, ТОВ "Ремдвері" обирає таку систему оподаткування, при якій база оподаткування - це ті кошти, які залишаються після сплати всіх платежів, зарплат працівникам, амортизаційних витрат і іншої фігні. Шарящий бухгалтер зробить підприємство формально збитковим, або з прибутком в 10 грн, і з цього заплатить податки (це з мого поверхневого поняття про оптимізацію податків). Натомість багато витрат цього ТОВ буде пов'язане  з партнерами, які знаходяться поза досяжністю нашої податкової, і які будуть пов'язані з Nicosia Today&Yesterday Limited.

11 годин тому, Bliksss сказано:

Всі кандидати з реальними шансами - за перенесення. Останньою надією базарників  - був Покровський, але і той днями сказав - за перенесення.

Велике питання якими методами те перенесення відбуватиметься. Якщо з дотриманням законодавства - то за рішенням суду по кожному МАФу, і з дотриманням норми

Спойлер

Реконструкція (переобладнання, модернізація) та закриття ринку здійснюються в установленому порядку за умови забезпечення підприємців іншими торговельними місцями з урахуванням рекомендацій місцевої галузевої ради підприємців. Суб'єкт господарювання за рік до початку проведення робіт з реконструкції (переобладнання, модернізації) та закриття ринку повідомляє про це підприємців, які провадять торговельну діяльність на території ринку, та подає до органу місцевого самоврядування заяву про необхідність забезпечення таких підприємців іншими торговельними місцями.

On 17.05.2020 at 16:54, Юріч сказано:

Тобто, якщо кандидат за перенесення ринку (а я за перенесення), а в остальному його програма дєрьмо, то я маю за нього голосувати? І навпаки, якщо в нього вся програма мене влаштовує, а ринок він не буде переносити - то його в топку? Логічно :)

Ну тоді ти повинен будеш вибирати між меншим злом і більшим злом))), як це часто буває в житті.

On 17.05.2020 at 16:54, Юріч сказано:

Якщо у виді референдуму, по документам, у вигляді бюлетеней, живих бумажек, а не десь в інеті - то чому пенсіонери не голосують? І чому голосують понаєхавшиє і школьники? Логіка :)

Бо тичуть соцопитування, які проводяться десь у Фейсбуках чи на сайтах новин, а реального соцопитування ніхто не проводив. Зрештою, якщо я замовляю соцопитування, то й реальний його результат знатиму тільки я, а опублікую що захочу. Тому реальне відображення думки лучан буде лише на виборах чи референдумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Vadimm сказано:

після сплати всіх платежів, зарплат працівникам, амортизаційних витрат і іншої фігні

ну. За електрику, за воду, за оренду землі, з оренди, з реклами.

25 хвилин тому, Vadimm сказано:

Натомість багато витрат цього ТОВ буде пов'язане  з партнерами, які знаходяться поза досяжністю нашої податкової, і які будуть пов'язані з Nicosia Today&Yesterday Limited.

ну знову в мене враження, що тут не податки, а виведення прибутку. Щоб обійти податок на прибуток. Щоб більше заробити, не сплачуючи цього податку.

Я не бухгалтер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Лучанив поділився світлинами Нового ринку у Луцьку, який розташований на вулиці Боженка (район ДПЗ).

Світлини розмістив у фейсбук-спільноті "Наш Луцьк" Віктор Бирилюк.

"Сьогодні пройшовся по Новому ринку, що в районі ДПЗ, сподобалось. Ще немає того бардаку, що на Центральному. Якщо на ДПЗ буде ринок, то на мою думку, наш район буде самий крутий і буде прирівнюватись до "Конча–Заспи", "Печерсика" чи "Рубльовки", а сам ринок – до "Сьомого кілометра", - пише чоловік.

Також додав, що на його думку, таке нововведення виводить ДПЗ на європейський рівень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, rrid сказано:

Лучанив поділився світлинами Нового ринку у Луцьку, який розташований на вулиці Боженка (район ДПЗ).
 

 

На відео покупців тьма, от заживуть тепер базарники, будуть в золоті купатись....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Alex S сказано:

Антракціони в центральному парку почали вирізати - правда? 

 

правда, але тільки найстаріші:

– атракціони «Гойдалки «Човники»;

– атракціони «Гойдалка берізка»;

– атракціон «Веселий поїзд «Північ»;

– атракціон «Сонечко».

24 хвилин тому, Alex S сказано:

 З заміною на ті що в Діснейленді в Парижі? :DНіхто не знаЄ?

 

поки не кажуть

рік тому читав, що хочуть замінити на китайські

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Alex S сказано:

@Werwolf777  Ну раз так в каруселях розбираєшся....не знаєш ,а парк з початку вул.Глушець далі забудовується будинками для гиліти, в сторону зоопарку ,чи поки фініш? 

 

від польського консульства?

тут інформації не маю.... у нас, звісно, усе можливо

але місцевість там підтоплюється часто (ЖК "Над Рікою" вліпили у відносно високому місці), тому не знаю, чи ризикнуть далі будувати... хоча.... "у нас, звісно, усе можливо"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Alex S сказано:

Та зараз це не проблема....Набережна так саме в зоні підтоплення....

 

і я про це

пам'ятаю ще, як на місці, де зараз будинок Набережна 2, жаби квакали і камиші росли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Alex S сказано:

І я пам ятаю....При сучасних технологіях, і меліорація робиться ,і болота засипаються , і цваї б ються, і будинки по 20плюс поверхів валяться за рік-другий.Політична воля і право власності на ділянку...і гиліта живе в центрі ,в  парковій зоні, біля луцькзууу ,на березі Стиру ,з видом на Рованці, на універзітат, і на замок. Та поки якщо руху від ..Над Рікою..немає в сторону старого ринку, то добре ,може парк для людей збережуть.

згоден

але сумніваюсь, що на Набережній усе робилося по "сучасних технологіях"

так, добре, якщо збережуть оазис зелені в місті... ще б "окультурили", тому що зараз цю частину назвати "парком" можна досить умовно... просто зарослий берег Стиру з декількома протоптаними стежками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, rrid сказано:

Лучанив поділився світлинами Нового ринку у Луцьку, який розташований на вулиці Боженка (район ДПЗ).

 

Я теж Лучанин.

Ось "світлини" Нового ринку від 16.02.2020 р. Таке підприємцям підготвували місце. А те як є зараз - підприємці вже самі дороблюють.

IMG-20200216-123757.jpg
IMG-20200216-123805.jpg
IMG-20200216-123813.jpg
IMG-20200216-123820.jpg
IMG-20200216-123831.jpg
IMG-20200216-123843.jpg
IMG-20200216-123907.jpg
IMG-20200216-123950.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Alex S сказано:

А якщо серйозно то дійдуть і до тої захаращеної ділянки руки....головне щоб не забудовували.

У луцькому парку замість іподрому зведуть величезний спорткомплекс з готелем

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SΩLΩMΩN сказано:

Я теж Лучанин.

:ohmy:

2 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Ось "світлини"

я - не пейсбук :(

як часто Шломо(н) буває на Новому ринку? а на Старому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, rrid сказано:

:ohmy:

я - не пейсбук :(

як часто Шломо(н) буває на Новому ринку? а на Старому?

Думаю що тутешніх дописувачів на Старому ринку бувають один на сто 

А на Новому,один на тисячу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.05.2020 в 18:40, volks сказал:

І я б таки загнав наших базарників на харківський центраьний ринок, щоб подивилися, як виглядає порядок на ринку.

точно базарників, а не керівництво ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Думаю що тутешніх дописувачів на Старому ринку бувають один на сто 

А на Новому,один на тисячу.

 

 

 

я унікал  B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, sergkots сказано:

це початок кінця парку

залишиться від нього скверик, типу як на Відродження

на місці старого ринку теж щось таке зведуть - і буде щось як в NY

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кумєрсант, забуваєш лише одну дрібну деталь - земля, на якій стояли / стоятимуть контейнери/кіоски, не була і не буде в твоїй власності ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Alex S сказал:

Мене цікавить в цій темі ,тільки по великому рахунку ,одне. Відношення до людей, власників торгових місць з Старого, що переїздять на новий, на ГПЗ....Припустимо, я кумєрсант ,який мав, наприклад два контейнери з одягом, чи два кіоски з фруктами-овочами.Це влада міста мені побудувала і подарувала два торгові павільйони на ГПЗ? З мене тільки переїзд і дрібний ремонт, той що був на фото вище? Доробити ,скинутися на дах ,встановити ролетні ворота, обшити вагонкою....Чи мені треба ще за це місце на ГПЗ щось платити?@MANJAK11 ти повинен знати...як воно насправді в реалії? І якщо доплачувати то скільки? 

Нових контейнерів ніхто не дарує. Вони продаються від самого початку існування Нового Ринку і майже всі розкуплені приватними особами, дуже часто тими самими базарниками. І як писали вище контейнери твої, а земля під ними - не твоя, тому це погана ідея для інвестицій. Старобазарники переїжджають з своїми контейнерами, бо нові коштують +- 5000 баксів. За місце на ринку платять і за старі контейнери і за нові.

9 минут назад, Alex S сказал:

А Варшавка з Формулою, це також не їх земля? Тобто наприклад, завтра, буде кворум і рішення якоїсь ради, і вони всі розбігаються з своїм будівельним сміттям по домам?

Також. Так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...