Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

9 часов назад, jack74 сказал:

ну то чого ж в нас не "чінно і благородно"? - бо свині. А свиням місце в свинарнику, а не на столі

 

Чому ж? На столі свининка добре смакує))

 

1101a-35.jpg.177458c6215ef9a729df94a2636221e7.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я вже писав своє бачення. Залишити критий ринок і прилавки для власної продукції. Шмотки, секонд, запчастини прибрати звідти.

Те що залишилось - поремонтувати. Ніякої торгівлі під ногами. На місці секонду і запчастин - платна парковка для базарників, центру, парку. На місці шмоток зробити площадку для різних фестивалів. Замість нинішньої парковки нормальний тротуар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, volks сказано:

Я вже писав своє бачення. Залишити критий ринок і прилавки для власної продукції.

ну типу так і планують... Планують лишити лише старий, історично-старий корпус базару. А все інше прибрати

 

39 хвилин тому, Юріч сказано:

Чому ж? На столі свининка добре смакує))

Спойлер

1101a-35.jpg.177458c6215ef9a729df94a2636221e7.jpg

пропонуєш їх вогнем і мечем? :_39: Вірніше, мечем, а потім вогнем:0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

image.png.1615aa4b968ccbcd1249aa3d91d8b903.png

Підприємцям Центрального ринку знову пропонують переселитись на ЛПЗ

Цитувати

У вівторок, 19 листопада, відбулася зустріч з ініціативною групою підприємців з Центрального (Старого) ринку з приводу його перенесення, написав радник міського голови Ігор Поліщук у фейсбуці.

Цитувати

74328122_2684804281585226_29091738500150 Ihor Polishchuk разом з Григорієм Недопадом та 2 іншими особами.

Сьогодні відбулася зустріч з ініціативною групою підприємців з Центрального (Старого) ринку з приводу його перенесення.

Станом на сьогодні єдиним облаштованим, побудованим згідно норм ДБН та найбільш перспективним місцем для переносу ринку є «Новий ринок» поруч з мікрорайоном ДПЗ, земельна ділянка якого складає близько 6 Га. На ринку облаштовано парковку площею 0,81 Га, облаштовано громадські вбиральні, в тому числі й для людей з інвалідністю. На даний час поруч з ринком курсують такі маршрутні таксі: №12, 26, 27а та тролейбуси 1 та 2. На «Новому ринку» наявні 406 торгових місць, крім того кількість вільної площі дає можливість розмістити понад 2000 об‘єктів торгівлі. Більше того, власники нового ринку готові прийняти на «Новий ринок» підприємців із власними металоконструкціями. Також є можливість розміщення місць для торгівлі продукцією тваринництва, торгівлі з автомобілів. На ринку є власна трансформаторна підстанція потужністю 1200 кВт, три пожежні гідранти, пожежна водойма, територія ринку освітлюється, здійснюється охорона. Новий ринок може функціонувати в цілодобовому режимі, є можливість організувати оптову торгівлю в нічний час.

Для максимально зручного та комфортного переселення підприємців зі Старого ринку за наполяганням міської влади на Новому ринку власники готові надати наступні пільгові умови:

- вартість оренди торгового місця 90 грн/м2 (облспоживспілка стягує від 115 грн/м2).

- перші 3 місяці після переселення підприємці будуть звільнені від сплати за торгове місце;
- наступні 3 місяці - 40% вартості оренди торгового місця;
- наступні 3 місяці - 70% вартості оренди торгового місця;
- наступні 3 місяці - 85% вартості оренди торгового місця.

Зі свого боку міська рада готова максимально сприяти транспортному сполученню та внести зміни в схему руху існуючих маршрутів, запровадити нові та працювати над змінами в приміські маршрути. Деталі таких змін вказані в проекті меморандуму.

Окрім того, підприємець Любомир Пахолко, який є співвласником Нового ринку та одночасно орендарем частини земельної ділянки на Центральному ринку (0,33 Га) готовий перенести торгові точки з Центрального на Новий ринок одночасно зі всіма іншими підприємцями.

Також готове перенести й торгові місця зі Старого ринку на «Новий ринок» КП «Луцькі ринки».

Перенесення ринку дасть можливість звільнити більшість території площі перед Замком, а незабаром управлінням архітектури буде оголошено загальноукраїнський конкурс на кращу архітектурну концепцію, яка й буде там реалізовуватись.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.11.2019 в 16:45, jack74 сказал:

ну не буде в нас такого! Народ не той. Не Європа ми поки.

Поки в нас необрана укропобанда при владі = можна тільки викидати людей на мороз з робочих місць в новорічні свята, і руйнувати, будувати вони вміють тільки своє, ТРЦ-подібне, для замолоту бабла, або нікому на.... не потрібні ілюмінації і водограї... Реальні довбограї. Ну нічого, може якраз спроможуться люди дати відсіч тепер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий, мегаобладнаний ринок:

image.thumb.png.b49cef36cbdc96a63c605b291d469702.png

Необрані там собі оХфіси не хочуть поробити? Чи хоча б Поліщук селфі забабахати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, AgentSmith13 сказал:

Новий, мегаобладнаний ринок:

image.thumb.png.b49cef36cbdc96a63c605b291d469702.png

Необрані там собі оХфіси не хочуть поробити? Чи хоча б Поліщук селфі забабахати?

Це другий ряд від об'їзної, перший сфоткай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Harvester сказал:

Хто туда поїде торгувати, якщо людей там немає? ;)

Цитата

Зі свого боку міська рада готова максимально сприяти транспортному сполученню та внести зміни в схему руху існуючих маршрутів, запровадити нові та працювати над змінами в приміські маршрути. Деталі таких змін вказані в проекті меморандуму.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, nickel сказал:

 

Меморандум з ЛМР не вартий і сральника в самому забитому селі :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, nickel сказал:
1 час назад, Harvester сказал:

Хто туда поїде торгувати, якщо людей там немає? ;)

Цитата

Зі свого боку міська рада готова максимально сприяти транспортному сполученню та внести зміни в схему руху існуючих маршрутів, запровадити нові та працювати над змінами в приміські маршрути. Деталі таких змін вказані в проекті меморандуму.

 

Знову людей нагнуть :unsure:
Крім базарників збитки будуть нести ще й маршрутчики. Може ще якісь супутні проблеми вилізуть.

Тільки наші реформатори залишаться не в накладі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На любому ринку ж продавці І ПОКУПЦІ.

 

Без покупців ринку не буває.

І якщо Старий ринок функціонує повним ходом,то ЛЮДЯМ  зручно та вигідно ТАМ  купувати.

Чи спитав хто лучан,чи буде їм так само зручно та вигідно  їздити на ГПЗ?

Основний контингент покупців старого ринку то пенсіонери та малоімущі.

Ну не самі мобільні категорії 

І не самі активні у відстоюванні своїх прав.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

І якщо Старий ринок функціонує повним ходом,то ЛЮДЯМ  зручно та вигідно ТАМ  купувати.

Люди ходять туди, бо там ринок, буде ринок на ДПЗ, будуть ходити на нове місце. Не буде на старому місці ні прохідного місця ні натовпу людей, якщо там не буде ринку. Перенаправлять приміські маршрутки до Кромберга і буде на ДПЗ і продавці і покупці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, lord сказал:

Може хто-небудь, запилить голосувалку

За і проти перносу

Уявіть як весь Луцьк вирішує, переїзжати вам на іншу квартиру, чи ні ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, nickel сказано:

Люди ходять туди, бо там ринок, буде ринок на ДПЗ, будуть ходити на нове місце. Не буде на старому місці ні прохідного місця ні натовпу людей, якщо там не буде ринку. Перенаправлять приміські маршрутки до Кромберга і буде на ДПЗ і продавці і покупці.

Це лише так здається людині далекій від торгівлі.

Два маркети ,майже поруч.

,,Слон,, і ,, Варшавський,,.

Різниця в трафіку  разів у 10.,якщо не в 30.

А між ними півкілометра.

Місце вирішує 95 відсотків  успіху в торгівлі.

Між іншим торгівля складається з ДВОХ половин,

І взагалі то вона в першу чергу для тої половини,ХТО КУПУЄ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Люди ходять туди, бо там ринок, буде ринок на ДПЗ, будуть ходити на нове місце. Не буде на старому місці ні прохідного місця ні натовпу людей, якщо там не буде ринку. Перенаправлять приміські маршрутки до Кромберга і буде на ДПЗ і продавці і покупці.

особливо влітку

коли проїжджаєш там і на рвоту тяне

люди будуть в такому місці купувати продукти?не думаю

 

не дарма в модних магазинах спеціальні аромати,музика,які стимулюють до покупок

 

ринки зазвичай формуються стихійно і в місцях,де людям зручно

тому ринок в "штучному" місці швидше за все буде невдалим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Це лише так здається людині далекій від торгівлі.

Два маркети ,майже поруч.

,,Слон,, і ,, Варшавський,,.

Різниця в трафіку  разів у 10.,якщо не в 30.

А між ними півкілометра.

Місце вирішує 95 відсотків  успіху в торгівлі.

Між іншим торгівля складається з ДВОХ половин,

І взагалі то вона в першу чергу для тої половини,ХТО КУПУЄ.

Те що ти сьогодні торгуєш, а я - ні, не означає що я не розбираюся в торгівлі, а ти - розбираєшся.

Слон і Варшавський мають різні формати, звідси і різний трафік. Я нагадаю про старий Слон з бутіками і який там був трафік - гірший ніж зараз у Варшавському. Формат створює трафік.

Місце важливе, але зовсім не на 95% або ти ніц не розумієш у торгівлі. Можна шукати вигідне місце, а можна його створити. Новий ринок може таким стати, якщо дійсно направити туди трафік, маршрутки, особливо приміські, бо основна торгівля на Старому ринку - це сільські жителі продавали продуктові товари і купували промислові, а міські навпаки, купували - продуктові, а продавали промислові. Біля Старого ринку була автостанція, тому він був зручний як для містян так і для селян, яким туди було легко потрапити. От цю ідею і треба перенести на Новий ринок, там можна, фактично створити приміську автостанцію, яка створить тобі той шалений трафік з покупців. 

А зараз старий ринок - суцільна незручність для містян, навіть для тих, хто не ходить на старий ринок і страшна пляма на карті міста, для туристів. Львів гроші лопатою гребе від туризму і ми могли стати ще одним таким містом, але не з таким видом з замку.

Коли будували Епіцентр, я чув те саме: хто туди поїде, місце незручне і т.д. А зараз надоїдає в черзі стояти на касі Епціентру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, nickel сказал:

страшна пляма на карті міста, для туристів

Ніііі, це страшна пляма для зацікавлених особ і "херівників" нашого міста)

2 минуты назад, nickel сказал:

Львів лопатою гребе від туризму

Зараз би порівняти Львів і Луцьк...

5 минут назад, nickel сказал:

але не з таким видом з замку

Скільки грошей потрачено на замок за останні 2-3 роки? Що в Старому місті зробили? Владі міста тупо насрати на ринок, замок, туризм і т,д

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, paksivatova сказал:

особливо влітку

коли проїжджаєш там і на рвоту тяне

люди будуть в такому місці купувати продукти?не думаю

 

не дарма в модних магазинах спеціальні аромати,музика,які стимулюють до покупок

Так ніхто ж не заставляє їхати на новий ринок. Залишається (поки що) Варшавка і інші ринки. Залишаються на місці Там-Там, Наш Край, АТБ, Салют і інші супермаркети і торгові центри.

А запах там був завжди, як запустили цукровий завод, через те в Рованцях завжди була дешева земля. А тепер одна з найдорожчих у околицях міста, хоча запах тільки посилився після запуску Біопек. А в районі Варшавки колись дійсно багатьох рвало через роботу м'ясокомбінату.

Активісти зараз активно взялися за Біопек, думаю доб'ються прийнятного компромісу.

 

Цитата

ринки зазвичай формуються стихійно і в місцях,де людям зручно

тому ринок в "штучному" місці швидше за все буде невдалим

Я до того й веду, що якщо зробити Новий ринок зручним в плані доїхати, виїхати, припаркуватися, без стояння в пробках, то ми будемо про старий згадувати як про страшний сон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

14 минут назад, Ghost_manka сказал:

Зараз би порівняти Львів і Луцьк...

Так я і порівнюю, і Старий ринок не дасть нам стати другим Львовом ніколи.

14 минут назад, Ghost_manka сказал:

Скільки грошей потрачено на замок за останні 2-3 роки? Що в Старому місті зробили? Владі міста тупо насрати на ринок, замок, туризм і т,д

Так перенесення старого ринку і є доказом того, що хочуть щось зробити, так баба-яга знову проти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, paksivatova сказал:

не дарма в модних магазинах спеціальні аромати,музика,які стимулюють до покупок

Так а хто заважає продавцям на новому місці ароматами "притягувати" до себе покупців? :)

52 минуты назад, paksivatova сказал:

ринки зазвичай формуються стихійно і в місцях,де людям зручно

Ну от тільки не біля і перед історичними пам'ятками!

52 минуты назад, paksivatova сказал:

тому ринок в "штучному" місці швидше за все буде невдалим

А як від "Гостинця" на Північний переносили не пам'ятаєте? Нічого - звикли, обжились, працює... а тоді це теж на прикинці міста було, обурювались, хороводи водили, пікети... нічого - час все лікує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, nickel сказал:

Те що ти сьогодні торгуєш, а я - ні, не означає що я не розбираюся в торгівлі, а ти - розбираєшся.

Слон і Варшавський мають різні формати, звідси і різний трафік. Я нагадаю про старий Слон з бутіками і який там був трафік - гірший ніж зараз у Варшавському. Формат створює трафік.

Місце важливе, але зовсім не на 95% або ти ніц не розумієш у торгівлі. Можна шукати вигідне місце, а можна його створити. Новий ринок може таким стати, якщо дійсно направити туди трафік, маршрутки, особливо приміські, бо основна торгівля на Старому ринку - це сільські жителі продавали продуктові товари і купували промислові, а міські навпаки, купували - продуктові, а продавали промислові. Біля Старого ринку була автостанція, тому він був зручний як для містян так і для селян, яким туди було легко потрапити. От цю ідею і треба перенести на Новий ринок, там можна, фактично створити приміську автостанцію, яка створить тобі той шалений трафік з покупців. 

А зараз старий ринок - суцільна незручність для містян, навіть для тих, хто не ходить на старий ринок і страшна пляма на карті міста, для туристів. Львів гроші лопатою гребе від туризму і ми могли стати ще одним таким містом, але не з таким видом з замку.

 

страшна пляма на мапі міста?

а розкажіть мені,в якому місці Старий ринок страшніший за Варшавку?

Варшавка така само страшна і більша,як на мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, paksivatova сказал:

страшна пляма на мапі міста?

а розкажіть мені,в якому місці Старий ринок страшніший за Варшавку?

Варшавка така само страшна і більша,як на мене

Скрізь. Можливо лише крім нового м'ясного ковбасного павільйону, хоча саме в ньому не був років 5, може вже і там страшно.

Я не стверджував, що Варшавка чимось краща, я б і її переніс на ДПЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, nickel сказал:

Так перенесення старого ринку і є доказом того, що хочуть щось зробити, так баба-яга знову проти. 

По факту, ви праві, вони справді  "хочуть щось зробити". А насправді, беручи до уваги весь період діяьності херівників міста, їх ляльководів і інших зацікавлених осіб, там виросте недобруківочна площа з пластиковими вазонами, приватною парковкою, якимось тц/магазином брата/кума/свата якогось депутата і все. В старому місті не зміниться нічого
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...