Перейти до змісту

Harvester

Учасники
 • Кількість зміста

  717
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

53 Байдужий

1 Підписник

Про Harvester

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження 13.03.1970

Контакты

 • Сайт
  https://www.facebook.com/sergey.suprunovich
 • ICQ
  0

Информация

 • Интересы
  Астрологія, РПГ, Стратегії

Останні відвідувачі профілю

7 227 перелядів профілю
 1. вкрали телефон

  Сьогодні в "Данго" в мого колеги "пропав" телефон Виявляється попередній раз (кілька місяців назад) телефон пропав також у цьому ж закладі
 2. Значить в когось все-таки гроші є Он наша держава продовжує планово "розбавляти" гроші. Начебто 7% на цей рік заплановано.
 3. Дійсно, не зовсім зрозуміле явище Може якась регуляція існує, щоб вчасно відправлялись з цієї зупинки
 4. Закономірний наслідок монополізму А хіба наші чиновники - спеціалісти в газовій сфері Вони здатні вирішити питання з дефіцитом енергії?
 5. Получається, що люди завжди погані (як і в даному випадку), а бюрократи - хороші І це стосується не тільки таксистів, а й маршрутчиків, МАФів і т.д. Може щось тут не так?
 6. Більше законів - більше хаосу Може варто скасувати зайві, тоді таксистам буде легше їздити по ліцензії
 7. Передати в приватну власність землю під торговими місцями власникам торгових місць Тоді точно всі виграють
 8. А може дійсно Польша має стратегічні інтереси на цій території України Безкоштовні курси польської мови, пропозиції не дільки для робочих, а й підприємців, реклама на польській мові. Не раз чув, що заробітки на нашій стороні в злотих рахують. Залишилось тільки зняти шлагбаум Хоча там також дурості хватає - от заборонили по неділям торгувати.
 9. Тролейбуси завжди швидше їздили Але вони не настільки доступні, як маршрутки
 10. Створюють нову монополію Від цього виграє тільки керівник монополії. Всім іншим стане гірше. Давно показано, що муніципальна власність не ефективна.
 11. Взагалі будь-яке збагачення треба вважати законним Звичайно, коли не порушені права власності інших людей
 12. Щось мені здалося, що останні кілька сторінок ми посилено ділимо доходи перевізників Більшість представлених пропозицій загрожують, як мінімум, додатковим гемороєм для перевізників і пасажирів Видатки за "покращення" все-одно ляжуть в кінцевому випадку на пасажирів. Тому пропоную добре подумати, чи дійсно потрібен в маршрутках подібний "сервіс".
 13. Все закономірно Доки уряд буде видавати себе за діда Мороза, і розбавляти економіку грошима, ми приречені на постійне здорожчання всього, що є.
 14. Схоже, ніхто на Землі не може жити, щоб не грішити
 15. Ще одне підтвердження тому, що таке наша держава Ясно, що тюнінгом влади нічого не доб’єшся, потрібно міняти парадигму
×