Перейти до змісту

TFA

Учасники
 • Кількість зміста

  995
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

233 Продвинутий

4 Підписників

Про TFA

 • Ранг
  Talking box

Информация

 • Интересы
  Цікавлюсь тролейбусами, але в ЛПЕ не працюю!

Останні відвідувачі профілю

9 030 перелядів профілю
 1. http://lpe.at.ua/index/grafik_rukhu_trolejbus_15a_quot_cum_k_tr_quot_luck_quot_quot_zovnishne_kilce/0-100 Розклад на будні і вихідні однаковий.
 2. Графік руху тролейбуса №7 на Провідну неділю 15.04.2018
 3. Нічого не переробляли, всі списали. А кузова в них крепкі були, могли б ще їздити... Але прожорливі були.
 4. Бо це не за кредитні кошти. Вони відсторонюють тільки 10 шт. Ціна приваблива, та й їм простіше їх продати, ніж утилізувати. Я так розумію, вони на нас вийшли, а не ми на них.
 5. ЛУЦЬК КУПИТЬ 10 ТРОЛЕЙБУСІВ З КОНДИЦІОНЕРАМИ У ШВЕЙЦАРІЇ 23 лютого делегація КП "ЛПЕ" разом з представником Луцької міськради оглянула тролейбуси з кондиціонером та доступністю для людей з інвалідністю в швейцарському місті Біль. 10 таких тролейбусів планують придбати для Луцька.Про це повідомив радник Луцького міського голови, депутат міськради Ігор Поліщук на своїй сторінці у Фейсбуці."З квітня ці тролейбуси будуть виставлятися на продаж за надзвичайно привабливою ціною, якій немає аналогів в Європі. Зараз тролейбуси перевозять пасажирів по місту, а огляд показав, що вони в чудовому стані і прослужать ще багато десятків років", - йдеться у дописі.Зі слів Ігоря Поліщука, заплановано придбати 10 таких тролейбусів - по 2 тролейбуси щомісяця, починаючи з квітня."Наявність таких тролейбусів на лінії зніме напругу у транспортній галузі міста, а проїзд у цьому транспорті буде безпечним та комфортним", - додав депутат.Технічні характеристики:Рік випуску: 1997Місць: 41 сид. 119 стоячих, всього - 160.Довжина/ширина/висота: 18м/2,5м/3,5мВага: 28 т.Ел. мотор Шкода 149 кВтДопоміжн.мотор Deutz 4цил. турбодизельДод. обладнання: кондиціонер. https://www.volynnews.com/news/auto/lutsk-kupyt-10-troleybusiv-u-shveytsariyi/
 6. Не володію інформацією. Теоретично в районі 200-300 тис. грн. Немає. Хіба може на спуску їхав.
 7. Перші дні роботи після капіталки практично завжди нестабільні, йдуть пуско-налагоджувальні роботи: поки все притреться, запуститься, обкатається... Так що це норма.
 8. Дві девяточки і одну 14-ку, сьогодні там був, реклама ще висить.
 9. Нарешті зняли! Бо цей кошмар так муляв очі, хай краще так їздять.
 10. Також пам'ятаю Івеко. Це було підприємство "Луцькавтотранс", прообраз "Санрайзу", в них ще видавали квиточки. Це був 1998 рік. Вони їздили на маршрутах 2, 12, 15, 15а і 20 (Львівська - Потебні - Гнідавська - Волі - Відродження - Молоді - Соборності - Перемоги - Гнідавська - Потебні - Львівська). В них ще видавали квиточки, зібрав тоді колекцію: Після них з'явилися Мерседеси-буси: спочатку малі, потім більші. Перші Богдани А091 з'явилися в Луцьку в 2003 році.
 11. Тролейбуси будуть курсувати зранку і ввечері, коли найбільші потоки пасажирів (на роботу, з роботи).. Нинішні на 50-60 максимум розраховані. І то в центрі при великому скупченню тролів років зо 2-3 тому частенько підстанція не витримувала і вибивала, зараз не знаю як. Ну останній максимум за моєї пам'яті - 61 випуск восени 2006 року. В першій половині 90-х було явно більше. Інвентарний парк тролейбусів досяг максимального показника у 1991 році - 130 машин на балансі. Звісно, не всі з них були робочими, але десь в той час був максимальний випуск на лінію. Не варто забувати, що існували автобусні маршрути, де працювали великогабаритні ЛіАЗи, Ікаруси. Там існувало трохи більше десятка маршрутів.
 12. Під запропоновані маршрути та інтервали підстанції у нинішньому вигляді не витримають такий потік. Тому потрібно відремонтувати існуючі, а також добудувати нові.
 13. Немає можливості тролейбусам здійснити поворот з Відродження на Рівненську в сторону Гаразджи і навпаки. Те саме з Б. Хмельницького до ринку, хоча свого часу в 1998-1999 роках лінія була, і туди їздив Тр12 у своєму первісному вигляді (Ринок - Перемоги - Конякіна - Гордіюк - Соборності - Винниченка - Хмельницького - Ринок)
×