Перейти до змісту

TFA

Учасники
 • Кількість зміста

  965
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

212 Продвинутий

4 Підписників

Про TFA

 • Ранг
  Talking box

Контакты

 • ICQ
  0

Информация

 • Интересы
  Цікавлюсь тролейбусами, але в ЛПЕ не працюю!

Останні відвідувачі профілю

8 803 перелядів профілю
 1. А ось так розмалювали місцеві художники 206-го тролейбуса, який ними ж раніше був розмальований.
 2. Він в 5:38 виїжджає з депо на 1-ку зазвичай. Перед тим в 5:30 перша 2-ка виїжджає.
 3. Два роки тому, як я працював рекламщиком у депо, обидва виїжджали о 4:10. Перший їхав на автостанцію як 5-ка, потім через Гордіюк і Відродження, далі чи то в депо чи то на Лісництво. Другий їде в місто по маршруту 1-ці, а далі чи в депо чи на Лісництво. Оцим другим постійно їздив. В 4:45 на ЗАГСі. Оплата при вході на передні двері водію.
 4. Бо 6-ка до готелю "Україна" була збитковою. Щоб не робити сильно великий інтервал, пустили на Київську, тим більше, що з тролейбусів з Львівської і Ковельської на Волі нічого не їздить, крім Тр3, який теж раз в 2 години їздить. Я би, наприклад, пустив її на Цегельний. Інтервал 5-ки завеликий, та і були скарги на проблемність посадки в маршрутки від Цегельного заводу в годину пік. Ще один варіант - на "Околицю" до Модерна. Але знову ж, збільшується інтервал. Не вистачає робочих машин. Основний акцент зроблений на 15-ки і 1-ки/2-ки, решта - як вийде. Та багато де висять старі розклади, де навіть фігурує 13-ка, яка закрита ще в 2009 році.
 5. Так 6-ка колись так і їздила. Кінцева була на Київському майдані на Дубенській. А далі в місто їхала через Авторемонтну і Рівненську.
 6. Ну в ідеалі та зупинка, що в центр, називалася "АТП 10727". Але його вже пару років нема.
 7. Там, де вона починається, на кільці Червоного Хреста.
 8. З 20 вересня 2017 року тролейбус №6 функціонуватиме за маршрутом "с. Вересневе - Київський майдан". Графік руху доступний тут.
 9. Ну подивимось, зрештою, в їхніх інтересах взяти кредит, щоб потім можна було піаритися
 10. Ну виберуть, наприклад, мера, а він скаже, я тут не причому, я цей кредит не брав. Їм треба гарантії. Крім того, є ще одна проблема - борги ЛПЕ. Хтось займається цим питанням по їх реструктуризації?
 11. Бачу, що профукаємо ми 30 нових. Нема мера, не захочуть дати кредит, бо не буде відповідальної людини, з якої в разі чого спитають. За б/у щось теж глухо. Котиться ЛПЕ в дупу... Зараз основне - це забезпечити робочим рухомим складом, без нього говорити про вихід із кризи неможливо. Літом випуск скоротився до 42, зараз на осінь 41 виїжджає за моїми спостереженнями.
 12. @Ukrainechttps://ar.volyn.ua/2017/08/11/u-lutsku-nihto-ne-zgolosyvsya-ochylyty-lpe/ - передумав?
 13. На 2 одиниці. Вибув Мерседес №235, ремонтувати якого не знають як, бо немає схем (от вам і мінус закупки б/ушної техніки: купити то купили, а як ремонтувати - ХЗ). Також вибув "крокодил". На 1-ці і 2-ці по одному недовипуску. Крім того, ніхто не відміняв ТО-1, яке потрібно проводити раз в тиждень, для Єльчів і Богданів зробили раз в 2 тижні. А проводять його в міжпік, тому можлива відсутність однієї машини, про це вказано у примітці на деповсьому сайті. Крім того, зараз взялися за проведення ТО-2, яке в ідеалі має постійно проводитися, ставлять по черзі машини, як-не-як, до зими потрохи готуватися треба, та і по проходженню певного пробігу воно повинно відбуватися для всіх машин. Останні роки його проводили як виходило, техніка екслуатувалася на убой. А щодо кількості машин - питання до міської ради, хай виділяють кошти на капремонти/б/ушну техніку/закупівлю нових. Але зараз у нас господаря немає, тому навіть і спитати немає з кого. Будемо сподіватися, що вони не профукають кредит на 30 нових машин.
 14. У Луцьку через несправний тролейбус постраждала дитина Сьогодні 15:47 Коментарів: 0 Додати коментар 0 Перед пішохідним переходом поблизу «Променя» зламався тролейбус. Водію довелося різко загальмувати. Внаслідок цього постраждала семирічна дитина. На місце події прибуло відразу дві швидкі допомоги. «Спочатку нам повідомили, що це ДТП з потерпілими. Але коли сюди прибули, то з’ясувалося, що ніякого ДТП не було. Технічна несправність тролейбуса. Водію довелося різко загальмувати. Постраждали дві дитини. Хлопчику сім років, іншому малюку – одинадцять місяців. Старша дитина забила руку. Менша просто злякалася», – повідомили у патрульній поліції. https://www.volynnews.com/news/society/u-lutsku-cherez-nespravnyy-troleybus-postrazhdala-dytyna/ З.І. Третій день підряд ламається, невже не можна нормально зробити зразу??
 15. Цих нюансів не знаю, але те, як зроблено на 180 виглядає дуже неакуратно і кустарно.
×