Перейти до змісту

Ігор Єремеєв потрапив до реанімації, - ЗМІ


Basil

Рекомендовані повідомлення

Я навіть не здогадувався, що навіть "прості підприємці" залежні від Єрємєєва! :)

Zheny@, ну розтолкуй мені тоді, по-перше, як саме "фінансово" мають постраждати працівники "Континіума" (до речі, і скільки їх там?), і по-друге, як саме мають постраждати "прості підприємці"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

Ти не читав.

Людей просто звільнять. Якщо прийде новий власник і захоче мутити своє. А звільнення - це завжди удар по кишені.

Щодо простих підприємців, то хтось просто купить / продасть ринок чи завищить ціни на оренду у модних центрах.

Згоден, що якусь частину людей - це не торкнеться ніяк.

Згадай, як Кривицький пішов з посади, скільки всплило не зовсім законних продаж землі, оренди і т.д. В когось щось відсудили і забрали.

так і тут.

Поки я "тато!" і я керую, мене бояться і слухають. Прийде інший "тато" - порядки будуть інші. Нова мітла по-новому..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чи тут було, якщо було - вибачайте, але натрапив у ФБ на пост

ЕСТЬ люди , которые живут яркую жизнь. Их кто то называет счастливчиками, кто то -избранными. Кто то ими восхищается, а кто то со злобой и ненавистью завидует. Но однозначно, они никого не оставляют равнодушными. Их судьбы особенные и не всегда обывателям кажутся логичными.

ИГОРЬ ЕРЕМЕЕВ. Он человек такой судьбы. Он сильный, незаурядный. Он щедр в своей силе.Он никого не оставляет равнодушным. Слабаки и мелкие паскуды от политики и олигархата его ненавидят, потому что никогда не могут стать такими как он. Тупые обыватели-гребут под одну гребенку всех, у кого есть власть, читая чернуху в СМИ его врагов и крича про "зраду" и "про все пропало".

С Игорем Мироновичем произошла трагедия. Через такие события в судьбах незаурядных Людей, БОГ разделяет души всех нас на "зерна и плеву". И теперь каждому с этим жить. Речь ни о политике, ни о бизнесе, ни о власти. Речь о душе и человеческих ценностях. Главное потом, когда в жизнь того, кто " бросил камень", НЕОЖИДАННО прийдет страшая беда - вспомнить все свои осуждения и вовремя все осознать. Потому что порой даже самое праздное, случайное слово, брошенное человеком "лишь бы что то ляпнуть" может навсегда изменить ход событий в его же жизни. Потому что за все без исключения надо будет заплатить.

------------

А всем кто осознает что произошло, пожалуйста, очень прошу -МОЛИТЕСЬ О ЕГО ЗДРАВИИ. Он обязательно к нам вернется.

p.s. почитаєш, ну прям ангел а не людина, спитаєш про роботу в Континіумі і WOG - ад. висновки робіть самі

p.s.2 чисто по людськи - нехай одужує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю якщо гєпу вийняли з того світу жиди то і єрьомку може тоже. (проста людина без бабла померла що ще б і швидка не встигла приїхати, а в них геть інше обслуговуння своїх тєл ніж в простих людей)

брєд.

якщо людині судилось вижити до приїзду швидкої/в швидкій, то пох чи це проста/непроста людина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим ви переймаєтесь?! Для нас, смертних, абсолютно нічого не зміниться!

В кращий бік точно ні.

А от дерибан як мінімум погіршить кріміналістичну ситуацію на Волоні.

а чого має бути дерибан хіба Івахів кудись дівся, він же ж здається один із співласників тієї імперії ?

А про пана Єремеєва нехай розкажуть люди, які працювали на КРЗ, що він там витворявЮ, як закривався в кабінеті, і в кінцевому рахунку довівши до банкрутства купив за безцінь ;) Чи як землі скуповували, "рішаючи" справи з Кривицьким

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча якщо проаналізувати серйозно, то подія для Волині дуже потужна. Тут є фактично дві групи Єрємєєва і Палиці. Романюк, наскільки казали належить до групи першого. Сильна травма і втрата здоров'я, може призвести до перерозподіло владу, впливу і майна в межах нашої області. Або чекаємо нового смотрящого за однією з найбільших бізнес імперій.

Романюк якраз належить до другої групи, так як двічі очолював волинську філію приватбанка, а це вже група Коломойського і Палиці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча якщо проаналізувати серйозно, то подія для Волині дуже потужна. Тут є фактично дві групи Єрємєєва і Палиці. Романюк, наскільки казали належить до групи першого. Сильна травма і втрата здоров'я, може призвести до перерозподіло владу, впливу і майна в межах нашої області. Або чекаємо нового смотрящого за однією з найбільших бізнес імперій.

Романюк якраз належить до другої групи, так як двічі очолював волинську філію приватбанка, а це вже група Коломойського і Палиці...

Кухонні політики :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в кінцевому рахунку довівши до банкрутства купив за безцінь

А хтось і ЦУМ спалив і нічого... :) То перерахуйте всіх "хероїв", а то знайшли одного "ворога" всієї Волині. Пипець просто...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

senazi, я тобі ком, крапок і великих букв відсиплю, ок?

..............................................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,АБВГДЛОРАПИОЛВПМИОЛІИПШАГ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отак виходять прокурори, судді, мусор, спецслужби і пристально дивлячись в народ:

-Хто без гріха киньте камінь в Пшонку, Януковича, Порошенка, Шокіна, Ярему.

А народ так втикаючи:

-Ну так, ну так, всі ми люди...

І розходиться пакувати речі в Польшу і Італію на заробітки.

За Єрємєєва зараз не варто писати, бо травма дійсно серйозна. І те що живий ще зовсім нічого не означає. Як казав один анестезіолог з реанімації: за 3000грн/доба можна дуже довго підтримувати життя в тілі. По ходу там може бути все що завгодно з мозгами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не читав.

Людей просто звільнять. Якщо прийде новий власник і захоче мутити своє. А звільнення - це завжди удар по кишені.

Щодо простих підприємців, то хтось просто купить / продасть ринок чи завищить ціни на оренду у модних центрах.

Згоден, що якусь частину людей - це не торкнеться ніяк.

Згадай, як Кривицький пішов з посади, скільки всплило не зовсім законних продаж землі, оренди і т.д. В когось щось відсудили і забрали.

так і тут.

Поки я "тато!" і я керую, мене бояться і слухають. Прийде інший "тато" - порядки будуть інші. Нова мітла по-новому..

Жень :) ти так і не відповів, яку кількість населення Луцька торкнеться оця "біда" ;) О-ДИ-НИ-ЦІ!!! Не треба робити з Єрємєєва "Крьостного отця Луцка"!

чоловіче більша половина магазинів великих та супермаркетів що поділені на підприємців харчуються фінансово з києва з людей і фірм які мають безпосереднє значення до бізнес імперії єрєємєєва, куча людей з контіума тепер поставали псевдоінвесторами бандитськобарижного типу, повідкривали кучу торгових точок під 60-70 процентів з з одного бізнесу, весь гральний бізнес луцька, тримає зараз людина із бпп яка теж має відношення до бабла єрємєєва, єрєємєєв дає бабло і іншим підприємцям під проценти, заправку лагуну і комплекс біля епіцентру своєму дружбану гроші дав і той побудував, і ще куча таких підприємств по луцьку.

В вас видно ніколи не було бізнесу вищого за малий, бо думаю мали б знати якщо маєте бізнес ідею або бізнес план, який потребує капіталовкладень більше 700 000 гривень, і якщо в вас немає майна яке покриває цю суму то вам не банк ніхто інший не дасть бабла, тільки єдиний вихід звертатися до великих місцевих олігархів і їх структур бандитських і працювати під величезні відсотки.

чоловіче, а у вас був бізнєс????!?!?! Не ліпи "горбатого" і не мели аби-що! ! "Харчуються фінансово з Києва"... "повідкривали кучу торгових точок під 60-70 процентів з з одного бізнесу, весь гральний бізнес луцька, тримає зараз людина із бпп яка теж має відношення до бабла єрємєєва, єрєємєєв дає бабло і іншим підприємцям під проценти" Давай не будемо п...діти шонєбудь! Факти які-небудь кинеш?! Ні я, ні будь-хто з моїх знайомих НЕ ЗАЛЕЖАВ від бізнесу Єрємєєва! Ми - меншість Луцька?! Доведи! А не просто пиз...и
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чи тут було, якщо було - вибачайте, але натрапив у ФБ на пост

ЕСТЬ люди , которые живут яркую жизнь. Их кто то называет счастливчиками, кто то -избранными. Кто то ими восхищается, а кто то со злобой и ненавистью завидует. Но однозначно, они никого не оставляют равнодушными. Их судьбы особенные и не всегда обывателям кажутся логичными.

ИГОРЬ ЕРЕМЕЕВ. Он человек такой судьбы. Он сильный, незаурядный. Он щедр в своей силе.Он никого не оставляет равнодушным. Слабаки и мелкие паскуды от политики и олигархата его ненавидят, потому что никогда не могут стать такими как он. Тупые обыватели-гребут под одну гребенку всех, у кого есть власть, читая чернуху в СМИ его врагов и крича про "зраду" и "про все пропало".

С Игорем Мироновичем произошла трагедия. Через такие события в судьбах незаурядных Людей, БОГ разделяет души всех нас на "зерна и плеву". И теперь каждому с этим жить. Речь ни о политике, ни о бизнесе, ни о власти. Речь о душе и человеческих ценностях. Главное потом, когда в жизнь того, кто " бросил камень", НЕОЖИДАННО прийдет страшая беда - вспомнить все свои осуждения и вовремя все осознать. Потому что порой даже самое праздное, случайное слово, брошенное человеком "лишь бы что то ляпнуть" может навсегда изменить ход событий в его же жизни. Потому что за все без исключения надо будет заплатить.

------------

А всем кто осознает что произошло, пожалуйста, очень прошу -МОЛИТЕСЬ О ЕГО ЗДРАВИИ. Он обязательно к нам вернется.

p.s. почитаєш, ну прям ангел а не людина, спитаєш про роботу в Континіумі і WOG - ад. висновки робіть самі

p.s.2 чисто по людськи - нехай одужує

Автор посту Ірина Сєрова - прес-секретар Єремеєва...

https://www.facebook.com/iryna.s.va?fref=photo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Єрємєєва зараз не варто писати...

Плюсую. "Здох Максім, да і х@р з ним". Але ж ні, приплітають карму, Бога, ПС туди, де просто збіг обставин.

А загалом, швидшого одужання тобі Ігоре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче пі_діти це скоріше до вас відноситься, я ж написав конкретноякий бізнес саме, і прошу базарних бариг яких тутт більшість не рівняти себе з бізнесменами великими, бо вже дістало коли базарні баригі або айтішнікі які тут сидять розказують про рівність можливостей в бізнесі, бо колись як був курс по5-8 грн їздили в одесу хмельницький чи польшу і такій свій"бізнес купи продай" робили "таких бязнесменів свободних більша половина луцька" Або відкриє точку на базарі і все бізнесменом себе рахує яким все почав сам! Ничай з салюта як почитав брав трохі бабла в єрьомкі, мойка на набережній одна теж за деньгі одного з єрємєєвського івахівського окруженія человека постоєна, рікавто і всі хто там працює і їхні люди, і ще куча там фірм вивіски яких можна побачити у луцьку не раз, і і торгових точок теж зватає оформлених на людей які входять до ради директорів континіума

Тримай!

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

І ще оце:

23805474.jpg

читати - неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставте "приблуду" до браузера, яка буде підсвічувати слова з помилками, і ще - не спішіть.

І це не тролінг, а так, зауваження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На офіційному сайті поки підтвердження немає. Але якщо все ж таки правда то... Земля йому пухом. Всі колись там будемо, рано чи пізно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що, ТСН, повідомили, що помер( Хоча це ж Бєні канал, можливо, фейк, але навряд(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже цікаво .... а як же "заяви близьких, знайомих" про "покращення", "загроза смерті минула" і т.д. ? тихенько готувались до "переділу імперії" яка тепер неминуча, якщо звісно смерть не фейк .... не сприймайте це за злорадство, просто цікаво ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да...ото гризня почнеться.

при нинішній ситуації в державі може добра стрілянина під час поділу початися. а капітал, здобутий злочинним шляхом, рідко буває розділений мирним шляхом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помер, не фейк. Дзвонив до дружбана в Ковель, його жінка працює на Контініумі, сказала так, помер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже цікаво .... а як же "заяви близьких, знайомих" про "покращення", "загроза смерті минула" і т.д. ? тихенько готувались до "переділу імперії" яка тепер неминуча, якщо звісно смерть не фейк .... не сприймайте це за злорадство, просто цікаво ...

А хто між ким ділити буде?)))) Там старший брат всім рулює, Ігорко і не робив великої погоди.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...