Перейти до змісту

Ігор Єремеєв потрапив до реанімації, - ЗМІ


Basil

Рекомендовані повідомлення

Мене колись давно підвозив Волинський Архієрей.

То що мені тепер на Філарета бочку котити? Бо той для мене особисто нічого не зробив?

Якщо я (умовно) заробляю 3000 грн, то я, чомусь, можу віддати 10% від заробленого на благодійність.

Вибач, не вірю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

хлопці які пробували його не те що посадити, протсо зсунути з крісла навалювались на якесь мегасерйозне прикриття, яке всі законні потуги зводили на нівець

stalin_35895878_orig_.jpg

Вибач, не вірю.

твоє право, хоча мені, вибач, похєр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У випадку Жені 10% на благочинність віддавати не обовязково, бо він ніде не балотується і немає політично-економічних амбіцій. Для топів, олігархів, політиків показова благочинність - це головний елемент політичної кар'єри, то акцентуватись на благочинності українських мільярдерів досить дивно для людини з мозгами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу я тут прізвища "палити". Скажу так, є місцеві не бідні люди, яким не впадло своїи лексусом і додому мене (простого працівника, яких у нього дксятки / сотні) підвезти.

по твоїй логіці цей чоловік весь капітал заробив чесно (або успадкував), не обманював, не крав, не прихватизовував. Зараз платить усі податки і з/п виплачує всім білі, ну і в усілякі там пенсійні, єсв відчисляє все до копійки зі всіх свої десятків/сотень працівників.

ладно прізвище, назви хоч сферу діяльності в якій зараз так все прозоро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу так, є місцеві не бідні люди, яким не впадло своїи лексусом і додому мене (простого працівника, яких у нього дксятки / сотні) підвезти.

1-Ти 100% впевнений , що той Лексус зароблений чесно?

2- Якби ти знав, що не все чесно-спитав би його , коли він тебе підвозив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То чого ти ним всюди тикаєш, коли хочеш виправдати злочин. В чому в нас принципове питання: майно громади визнається нічийним і його вже порядні бізнесмени реалізовують для власного збагачення і щоб допомагати іншим. Громада від цього в захваті і періодично обирає їх у ВР чи в інші найвпливовіші гілки влади. Це набуло таких маштабів, що вже цьнотливо злочином не називається. А громаді популярно пояснили. що вона при любих розкладах не при ділах, тому потрібно довольствуватись малим. Така діяльність призвела фактично до руйнування держави, оскільки набула колосальних форм. Кража ресурсів, їх перерозподіл став найважливішою економічною діяльністю в квазікраїні. Вкрадений ресурс - це знищена природа, екологія, незбудована інфраструктура, зубожіле населення. Але зубожіле населення впринципі задоволене існуючим станом речей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по твоїй логіці цей чоловік весь капітал заробив чесно (або успадкував), не обманював, не крав, не прихватизовував. Зараз платить усі податки і з/п виплачує всім білі, ну і в усілякі там пенсійні, єсв відчисляє все до копійки зі всіх свої десятків/сотень працівників. ладно прізвище, назви хоч сферу діяльності в якій зараз так все прозоро.

1-Ти 100% впевнений , що той Лексус зароблений чесно? 2- Якби ти знав, що не все чесно-спитав би його , коли він тебе підвозив?

ВИ через слово читаєте?

Я вам говорив не про чесність. А про людяність. Чесність і бізнес - 2 несумнісних поняття. Або ти чесний і босий, або не зовсім чесний зате з бізнесом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось ти мене заплутав - то в чому виражається людяність твого босса і нелюдяність Єремєєва?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є формула порівняння.

Жив не у Конча Заспі , і не в Швейцаріїї-а у Луцьку.

Побудував не синагогу в Єрусалимі, а ТамТам та Портсіті у Луцьку.

Мав не три паспорти, а один , український.

а міг би збудувати одну лікарню,й зараз згадували би не барижні ті з захмарними цінами,а його лікарню,дитсадок,школу,реабілітаційний центр!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось ти мене заплутав

Ви самі заплуталися. Не намагайтеся читати поміж рядків, там нічого не написано.

Якщо грубо і коротко - то більшість олігархів зажралися і людей за людей не вважають. Люди для них розхідний матеріал і гавно.

а міг би збудувати одну лікарню,й зараз згадували би не барижні ті з захмарними цінами,а його лікарню,дитсадок,школу,реабілітаційний центр!!!

Чувак! нарешті, слушна думка.

Якби не перед виборами а так просто, за своє зароблене бабло (навмисне не беру в лапки) купив би обладнання на дитячу лікарню. Чи хоча б влаштував онкохворим діткам свято на Миколая! Згадували б! І правильно було б.

З рештою він народний обранець. А що народ може хорошого згадати?? Чим він таким прославився чи запам'ятався?

(Працівників "Континіума" не рахуємо).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а міг би збудувати одну лікарню,й зараз згадували би не барижні ті з захмарними цінами,а його лікарню,дитсадок,школу,реабілітаційний центр!!!

більше того та лікарня могла би і врятувати...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби не перед виборами а так просто, за своє зароблене бабло (навмисне не беру в лапки) купив би обладнання на дитячу лікарню. Чи хоча б влаштував онкохворим діткам свято на Миколая! Згадували б! І правильно було б.

З рештою він народний обранець. А що народ може хорошого згадати?? Чим він таким прославився чи запам'ятався?

(Працівників "Континіума" не рахуємо).

наскількі мені відомо, то Єрємєєв регулярно спонсорував подарунки до Нового року дітям садочків та шкіл Ківерцівського району (думаю Маневицького і Камінь-Каширського теж), робив подарунки у вигляді комп"ютерної техніки і не тільки школам до 1 вересня. Надав по тисячі гривень усім мобілізованим... думаю,перелік не повний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що би хто тут не говорив: ну неможе проста людина вибитись у міліардери без допомоги зовні , без вкрадених грошей а тим більше в Україні - то просто нонсенс(((!

З іншої сторони добре хоч щось робив він для свого села та людей......нехай земля буде пухом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж колись думав, що олігархи мають будувати школи, дитсадки.Але тут не так просто .

Побудувати то одне, а ще ж треба постійно їх фінансувати. Бо от трапилось щось зі спонсором, і ціла школа , сотні дітей опинились на вулиці.

МИ У ВІДПОВІДІ ЗА ТИХ, КОГО ПРИРУЧИЛИ.

Тому тут необхідна участь держави.

Ну і фразу,,Точку зору визначає місце сидіння,, ще ніхто не відміняв.

І я не вірю, що наші ,,чеснуші,, заробивши, вкравши( це теж треба вміти, а ще головніше рішитися) -сотні міліонів, то так просто і легко би з ними розсталися.

Хочте переконати-ЗДОБУДЬТЕ ГРОШІ і РОЗДАЙТЕ,

Бо зараз це все просто лічіння чужих коштів та ,,людяності,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все відносно...

багато хто підробляє, отримує не офіційний дохід - доречі який треба декларуватий й сплачувати податки, хто вперше чує, то можете в податковій запитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все відносно...

багато хто підробляє, отримує не офіційний дохід - доречі який треба декларуватий й сплачувати податки, хто вперше чує, то можете в податковій запитати.

Дійсно, вперше чую. А можеш відсканити свою декларацію і викласти тут чи в іншій темі? Як приклад, ну щоб іншим було легше свої декларації заповнити. Форуми ж для того й придумали, щоб допомагати один одному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можеш відсканити свою декларацію

дивлюся, тема перетворилась на лакмусовий папірець...

звичайно, радикальним ідеалістам дуже важко відкрити очі і подивитись в зеркало, їм треба щоб все порівну і по справедливості, десь так як в ссср, все належить всім, а отже нічиє.

ставок хай буде болотом, а теремнівський хай загаджують поки можуть ну і тд і тп.

як казав один:

а чого я маю платити отой податок на квартиру по метражу, моїм батькам ту квартиру держава дала, бо вони на заводі працювали.

дороги погані, держава недолуга, то чого їм платити.

і памятайте

За кожним багатством криється злочин.

Оноре де Бальзак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За кожним багатством криється злочин.

Оноре де Бальзак

та не за кожним - взяти ту ж Apple
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Revolver, ти шось в одному пості купу сам собі напротирічив чи я так тебе зрозумів.

А Теремнівські ставки яким боком до покійного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти шось в одному пості купу сам собі напротирічив чи я так тебе зрозумів.

де саме протиріччя у чому?

А Теремнівські ставки яким боком до покійного?

ссср і теремнівський ставок то є просто приклади

ну от що краще спільне болото, куди кожен може прийти викинути бутилку і йому нічого не буде,

чи доглянутий огороджений ставок, куди доступ матимуть тільки місцеві і то якщо зроблять пропуски

(на рахунок ставка Єремєєва, я не певен, що там було саме так, бо тільки керуюсь тим, що прочитав на борді)

добре наведу ще один приклад,

дивіться є дві системи Україна і США,

приходить ділок (бізнесмен, людина, що хоче чогось досягнути)

і от в кожній з цих систем він буде діяти з метою отримання максимального прибутку

в Україні буде давати хабарі, "тендерствувати", лобіювати закони, шукати ефективніших способів роботи, використовувати законодавсто;

в США ж його основними методами були б тільки останні два,

тобто ділок застосовує усі можливі важелі, які є (до яких має доступ) в кожній системі,

відповідно, дуже велику роль грає система і її правила, якщо хочеш досягти великого успіху, то мусиш використовувати усі методи.

ще приклад в підтвердження

два бізнеси в одній ніші один повністю чистий інший платить мінімалки і ховає прибутки,

той що ховає, має нижчу собівартість, ставить нижчі ціни, має більше прибутку,

той хто чесний просто стає неконкурентним на ринку і пролітає.

хто винен, система, що дозволяє порушувати і купувати закон,

так нечесний також винен, але коли на ринку багато компаній і великі прибутки, то чесних компаній неіснує в світі,

нр, майкрософт, епл, проктор... усі лідери ринку хитрять і намагаються збільшити свої прибутки, але усі ж вони діють у межах певних систем і правил, і якщо вони не можуть їх змінити чи порушити, то мусять підпорядкуватись.

в чому вина цих компаній, а в тому, що ними керують люди, а в людей є багато вад і одна з найбільших це жага легкої наживи, жадібність.

ще спрощений приклад

є мясник який робить хорошу ковбасу, і от він має рецептуру, досвід, обладнання, хоче вийти на великий ринок, щоб заробити собі на ланоса (лексуса),

він збільшує маштаби виробництва, організовує дистрибуцію, і тут виявляється, що його ковбасу мало купують, бо якість то хороша, але ціна висока, у порівнянні, і купують тільки люди з високими доходами,

і от він вирішує, спочатку знижує ціну до середньоринкової, люди починають брати і хвалити якість, підприємець працює в збиток або ж на 0 рентабельності, а потім, здобувши репутацію, починає здешевлювати продукцію, втрачаючи в якості (соя, манка, крохмаль 1000 способів), але маючи більший рівень рентабельності і завоювавши місце на ринку.

так от, в принципі, це і є оте

За кожним багатством криється злочин.

Зазвичай, будеш працювати якісно і по совісті - зможеш заробити собі на життя, хочеш розбагатіти - шукай інших способів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та закрийте вже тему, ще прикріплять Ігоря до вбивства Кеннеді. досить вже, який толку від цього гімна?

людини вже немає з нами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...