Перейти до змісту

Ігор Єремеєв потрапив до реанімації, - ЗМІ


Basil

Рекомендовані повідомлення

Denis Pyatigorets

Я не умею и не люблю писать некрологи. Я люблю жизнь и людей, которые рядом. Я люблю вспоминать совместно пережитые моменты. Вспоминать всегда с улыбкой…

Я счастлив, что жизнь подарила мне знакомство с Вами, Игорь Миронович! Я никогда не видел, чтобы Вы унывали и опускали руки, как бы сильно не била судьба. Вы всегда источали уверенность и целеустремленность и своим запалом зажигали всех окружающих. Вас невозможно было остановить, когда Вы принимали решение. Вы никогда не были трусом и не отступали даже зная, что последствия могут быть самыми ужасными. И когда вы одевали спортивную куртку и балаклаву, прогоняли свою охрану и шли кидать тротуарную плитку и готовить коктейли Молотова на Грушевского. И когда снимали с себя броник и отдавали пацану не блоке. И когда послали нахер ублюдков «новоросов», которые требовали прекратить помогать АТО или они заберут все Ваши заправки на оккупированных территориях. Я когда-то спросил у Вас – в чем секрет Вашего успеха, и Вы ответили: «Я никогда не отступал перед трудностями или неизвестным. Особенно, когда все вокруг говорили, что этого сделать невозможно. А я брал и делал».

Я запомню Вас именно таким!

Спите спокойно, Игорь Миронович!

в коментарях підтверджує про бруківку

в принципі могло бути, маючи бізнес і заправки по всій Україні він не хотів би світитись,

так само допомагаючи АТО, він також не сильно піарився,

на ато було спонсоровано десятки мільйонів гривень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

шановні треба задуматись про батьків які втратили сина діти втратили батька а ви деребан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви деребан

Якби мова йшла не про одного з найбагатших олігархів країни, тоді на першому місці стояли б почуття і співчуття. А тут - бабло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... але тоді потрібно розширювати діяльність фонду "Новий Луцьк" та відкивати філії "Нові Ківерці", "Нові Маневичі", "Новий Камінь-Каширський"...

Одним словом, простому люду не варто поспішати купувати гречку і консерви. Незабаром в цих районах цього "гуталіну" буде вдосталь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви деребан

Якби мова йшла не про одного з найбагатших олігархів країни, тоді на першому місці стояли б почуття і співчуття. А тут - бабло.

Набагато важливішим був вплив на політичні процеси .Бабло то залишилось, а ось хто зуміє так звязати всі ниточки і потрібних людей в потрібному місці?

При толковій людині бабло примножується, при безтолковій скільки не дай-все пропаде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви деребан

Якби мова йшла не про одного з найбагатших олігархів країни, тоді на першому місці стояли б почуття і співчуття. А тут - бабло.

Набагато важливішим був вплив на політичні процеси .Бабло то залишилось, а ось хто зуміє так звязати всі ниточки і потрібних людей в потрібному місці?

При толковій людині бабло примножується, при безтолковій скільки не дай-все пропаде.

так він був сильна людина і гроші заробляв розумом і навинками Політика тіт така що людина загинула . Ставши намісце матері поховати детину задумайтесь чи це лехко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Єремеєва: Я не хочу, щоб ви прощали Ігоря. Просто залишайтеся людьми

http://www.depo.ua/ukr/life/denis-pyatigorets-o-eremeeve-12082015210000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гроші заробляв розумом і навинками

в 90-х усі навичками заробляли. Більшість навичками стрільби з вогнепальної зброї.

Я це до того, що більшість теперішніх багатіїв олігархів та бізнесменів - це колишні бандити 90-х. Якщо не бандити то бізнесмени, що вижили, плативши тим самим бандитам. Якщо ви застали цей час, то можете згадати. Якщо ні - то попитайтеся в батьків. Вони вам розкажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставши на місце матері, поховати дитину, задумайтесь чи це легко

Близьких втрачати важко. навіть дуже. Я знаю про що кажу. Найтяжче батькам ховати своїх дітей.

В країні йде війна, гинуть люди, так само чиїсь сини, батьки, чоловіки. Щодня в ДТП гинуть ні в чому не винні люди. Це життя.

Мене завжди цікавило одне - чого до персони, яка має купу силенну грошей, уваги більше, ніж до будь-якої іншої? Чому? Всі однакові! Однаково смертні! Ніхто з собою всі гроші і багатства не забере. Повірте, через рік будуть згадувати Єремєєва (земля йому пухом) виключно у новинах, коли на його підприємствах будуть щось там дерибанити, чи "нова влада" схоче щось "віджати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут в деяких напевно жаба давить що не зможуть прийняти участь в дерибані грошей, чи підприємств.

Аби те все не зачепило простих людей які там працюють, а то зараз втратити роботу ніхто не хоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут - бабло.

Ну і поклав око на те бабло, у першу чергу, Колома і що - це нормально, краще буде?!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут в деяких напевно жаба давить що не зможуть прийняти участь в дерибані грошей, чи підприємств.

Ти на мене натякаєш?? Я ніколи не заздрив нікому.

Аби те все не зачепило простих людей які там працюють, а то зараз втратити роботу ніхто не хоче.

А от оце ймовірно, на 75%. особливо вищий керівний менеджмент. новий власник поставить "своїх", а ті в свою чергу "своїх". Десь 15-20% людей змушені будуть піти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бабусі за молоко гривню не доплатив....

з водія на зайву гривню взяв за бензин.....

гривня до гривні - ось і гелікоптер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергей Марченко

14 ч ·

Был человек и нет человека. Не помогли ни вертолеты, ни частные клиники в Европе. Наверное, Игорь Еремеев был бы расстроен, если бы узнал, что после смерти рассуждают не столько о том, каким он парнем был, сколько кому достанется его бензиновая империя. Мало кто знает, но незадолго до смерти он хотел сделать проект помощи в трудоустройстве ветеранам АТО. Я вел об этом переговоры с людьми из WOG. Хрупко как все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше потрібно було робити добрі справи... тепер "хотів" вже не зарахується.

З Єрємєєвим особисто не знайомий, в балаклаві його не бачив, бруківку йому не подавав, кого він там озолотив, кому поміг - з тими не знайомий і про таких не чув, а от що ставок він в людей забрав - то це факт. Нагло загарбав, загородив і не пускав. І заправки його що в Криму, що на ДНРі-ЛНРі як працювали, так і працюють, а це про щось, та й говорить...

Те, що бандюк 90-х вирішив відбілитись, вичекав і обрав сторону переможців (я про Майдан), абсолютно не значить, що він став ангелом.

Помер, то помер. Земля йому пухом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При житті я і до Єремеева і до Клімчука скептично ставилась....а тепер коли їх немає, і порівняти які залишились і можуть стати на їхнє місце, дуже хочеться, що вони були живі. І Клімчук і Миронович.......важко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заправки його що в Криму, що на ДНРі-ЛНРі як працювали, так і працюють

яби хо трохи знати, а те що заправка стоїть на місці і її не перевезли, (хоча мінімум 3 штуки розбомбили) то звичайно факт, значить співпрацює.

а те що ту заправку просто віджали і продають там рос бензин чи залишки, то це таке, хто доведе.

а в криму змушують азс продати, бо створили умови, що не можна конкурувати.

вог не захищаю, знаю що ціна у них висока, знаю що не все там чисто, але проти думки з глибиною ложки.

чим імпонував Єремєєв то хоча б своїм обличчям (не таким як у більшості депутатів чи олігархів),

аристократичними замашками, певною поміркованістю і напевно меншим хизуванням,

дуже любив коней, дехто скаже глупа смерть, а дехто - на повному галопі покотитись з конем і уже не прокинутись, а може, то навіть прекресно, вмерти за улюбленним заняттям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сделать проект помощи в трудоустройстве ветеранам АТО

А що, до АТО влаштувати на роботу зайву сотню людей уже нє ?

Нинчє модно прикриватися добрими справами на благо АТО і т.д.

Чому для добрих справ потрібні такі "криваві стимули" ?

Бог йому суддя, і пухом земля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очевидець розповів, як Єремеєв дістав травму на прогулянці верхи

]У день, коли нардеп Ігор Єремеєв отримав смертельну травму, він їздив верхи з екс-начальником Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства і депутатом облради Богданом Колісником.

За словами Колісника, нардеп отримав травму, хоча міг зіскочити з коня, але хотів втриматись у сідлі.

“Він пішов в інший світ на повному скаку. Він міг зіскочити з коня, коли кінь падав, але він хотів утриматись в сідлі. Кінь прим’яв його й наніс травму, несумісну з життям”, – зазначив Колісник.

Цікаве прізвище очевидця.... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та, здається, щось там трохи влаштовував, на АЗСи, заправниками

Так, влаштовував, скоротивши "старих " працівників))))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина вже в землі , а його далі обговорюють !Не полюдськи !

Згідний з Вами, про небіжчика або добре, або нічого. Але, в даному випадку, обговорюють дії людини.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ітіть-калатіть... ПОчитав я цю темку... скіко хейтерів... причому з людей, яких я навіть поважав... но то таке... життя потроху розставляє все... ненавидьте, плюйтесь, ВИ ніц не зміните.... Людини нема і не вам його судити... Кажете банд.к і накрав? Ок! А якби ви опинились в його ситуації - є можливість і ніц не буде... Хто би встояв?))) Но взяти то одне, тре ше вміти розпорядитись... Але то таке... Плюйтеся своїм ядом далі... А Мироновичу - земля пухом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...