Перейти до змісту

Ігор Єремеєв потрапив до реанімації, - ЗМІ


Basil

Рекомендовані повідомлення

Смерть та каліцтво людини все життя викликали у мене співчуття, що зімною не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

Смерть та каліцтво людини все життя викликали у мене співчуття, що зімною не так?

Ще раз. Тобі шкода страченого злочинця, який сам умисне забрав чиєсь життя чи кілька?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смерть та каліцтво людини все життя викликали у мене співчуття, що зімною не так?

Що не так ? Вас не торкнулось. Одним достатньо лише уявити, що на місці жертви могла бути його дитина, дружина, мама, іншим мусово пройти через ад власноруч. Безпричинна відверта ненависть до невідомої людини таки патологія, але відверте співчуття до матьорих вбивць, насильників та інших тяжких злочинців, імхо - теж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля, ви відчуваєте різницю між емоціями і логікою?

Жалість - емоція, але логікою цілком можна зрозуміти, що покарання людина заслужила. При цьому ніякогої радості, а тим паче злорадства я не відчуваю. Так зрозуміло розжував?

Крім того не путайте виконання вироку і нещасний випадок.

MANJAK11, якби, не дай Боже, ти завтра зламав ногу і частина борди б зловтішалась з цього, бо ти колись їм погані батарейки продав, це було б нормально?

відверте співчуття до матьорих вбивць, насильників та інших тяжких злочинців

співчутя їх фізичним стражданням - цілком нормальна реакція. В іншому випадку це садизм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я більше скажу. А був такий чувак Чєчєтов - прикольний взагалі чувак, а був ще один - Калашніков, тоже вроді людина. А ви в курсі скільки Ківалов церков збудував з повним фаршом? А Янукович? А Ахмєтов? І кожен з них робив щось добре, можливо навіть дуже добре, обмеженому колу людей. Це було можливим бо для безмежного кола людей робилося зло. А так як медіаресурси були всі у власності потрібних осіб, то оте все добре ставало інформаційним надбанням всіх людей, а оте зло було неперсонифікованим, аморфним, яке перетворювало нашу країну в лайно в очах світу і більшості її мешканців. Відповідальність за нього розмивалась і добродії в цьому набували дуже аморфної відповідальності. Що дозволяє тому ж Молчанову говорити те що він сказав про потерпілого, звинувачуючи інших в нелюдяності.

І це українців звинувачувати в нелюдяності, в нелюбові до своїх гнобителів, обкрадачів і знищувачів? Та хто як не ми терпіли то всьо століттями локально прокидаючись пару раз за сто років. Це так ввійшло в привичку гнобителів, що зараз навіть сказати своє фе в бік того чи іншого бандита - прояв нелюдяності. Або добре, або нічого.

От тільки в дуже цивілізованих, людяних країнах Заходу, такі персонажі сиділи б по двісті років суми своїх досягнень. А раніше б матулялися на гілочці під каркання ворон.

Бо Україна - це діагноз. В ній немає ні добра, ні зла, все розмите, сіре, мутне. Зате тут добре ловиться риба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище там казали, шкода, як і будь-яку іншу людину. Але не як олігарха.

Хтось там про карму казав?? А що як та сама карма наздогнала того, про кого мова??

Я уже писав там, вище, що свідки бачили.

Чого олігархи в інших країнах роблять для людей більше, ніж олігархи в нас?

Чому там на благодійність виділяють мільйони доларів, а наші вертольоти купують? Будинки на кілька га будують?

А коли потрібн опереобратися на новий термін - показово їдуть в лікарню і з царського плеча виділяють кілька десятків тисяч грн, які потім збриють із ЗП людей, що працюють у них на фірмах.

Співчуття, жалість - все це присутнє. Але як до людини без статусу. Просто людини.

Коли з'являється мажорний статус - співчуття зникає.

Є людяні багатії. Є, і якби не вони, то до всіх таких було б однакове ставлення і однакові емоції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от незнаю що там з ним, але якби в мене було куча бабла яб розпоряжався ним нормально а не будував портсіті і той континіум мажорний

Так в тому то і справа що якби він не будував всякі порт-сіті, континіуми і т.д. в нього б не було стільки бабла.

Нічого не побудувавши і не зробивши бабла не заробиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от незнаю що там з ним, але якби в мене було куча бабла яб розпоряжався ним нормально а не будував портсіті і той континіум мажорний, є там такі люди в континіумі які ще круче того єрємєєва живуть, я б віддавам більшу половину своїх гррошей на наукові проекти медицину . науку загалом, зате б знав що діти мої потім не будуть очі в сірка просити, бо про діла кримінальні єрємєєва в луцьку знають усі майже. І коли ти робиш людям добре, то тоді ти справді здобуваєш владу і повагу і залишаєшся навіки в світлій стороні історії, а так усі ці барижні олігархи які нічого не придумали і думають лише аби умножити бабло, надовго в історії ніколи не залишаються і тому навіть їхня смерть нічого не міняє посуті.

Без образ, віддай зараз половину.

Не треба цих голосних заяв: "я б якщо б мав би стільки грошей то я б блалалала".

Як показує практика гроші змінюють людей кардинально вмикаючи ЖАДІБНІСТЬ. Це моє спостереження. Не більше.

я от незнаю що там з ним, але якби в мене було куча бабла яб розпоряжався ним нормально а не будував портсіті і той континіум мажорний

Так в тому то і справа що якби він не будував всякі порт-сіті, континіуми і т.д. в нього б не було стільки бабла.

Нічого не побудувавши і не зробивши бабла не заробиш

А що заважає поряд з Порт-Сіті побудувати, скажімо, дитсадок\школу імені Єремеєва? І бабло заробляє і благу справу робить суспільству.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз навіть сказати своє фе в бік того чи іншого бандита - прояв нелюдяності

щось я не бачив твоїх проявів "фе" на вулицях міста коли людина була здорова. Більше того, знаючи відношення в фірмах Єремеєва до персоналу, напевно тебе б підтримав. Але глумитись з людини, яка потрапила в нещасний випадок і отримала каліцтво... Це не прояв "фе", це танці на кістках. То чим ти кращий за нього? Маштаби просто меньші... ;)

А що заважає поряд з Порт-Сіті побудувати, скажімо, дитсадок\школу

а що заважає поряд з купленою вами квартирою посадити сквер або облагородити територію, чи хочаб лавочку поставити біля під"їзду? Що, є відмовки - "нема коли", "а ЖЕК для чого" ну ітд. Ну дк і у нього на рахунок садочка є відмовки, чим він гірший за вас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що заважає поряд з купленою вами квартирою посадити сквер або облагородити територію, чи хочаб лавочку поставити біля під"їзду?

Дерева саджав, лавочку робив, пісочницю.

Що робив не так? Ах да - олігархом не став.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я більше скажу. А був такий чувак Чєчєтов - прикольний взагалі чувак, а був ще один - Калашніков, тоже вроді людина. А ви в курсі скільки Ківалов церков збудував з повним фаршом? А Янукович? А Ахмєтов? І кожен з них робив щось добре, можливо навіть дуже добре, обмеженому колу людей. Це було можливим бо для безмежного кола людей робилося зло. А так як медіаресурси були всі у власності потрібних осіб, то оте все добре ставало інформаційним надбанням всіх людей, а оте зло було неперсонифікованим, аморфним, яке перетворювало нашу країну в лайно в очах світу і більшості її мешканців. Відповідальність за нього розмивалась і добродії в цьому набували дуже аморфної відповідальності. Що дозволяє тому ж Молчанову говорити те що він сказав про потерпілого, звинувачуючи інших в нелюдяності.

І це українців звинувачувати в нелюдяності, в нелюбові до своїх гнобителів, обкрадачів і знищувачів? Та хто як не ми терпіли то всьо століттями локально прокидаючись пару раз за сто років. Це так ввійшло в привичку гнобителів, що зараз навіть сказати своє фе в бік того чи іншого бандита - прояв нелюдяності. Або добре, або нічого.

От тільки в дуже цивілізованих, людяних країнах Заходу, такі персонажі сиділи б по двісті років суми своїх досягнень. А раніше б матулялися на гілочці під каркання ворон.

Бо Україна - це діагноз. В ній немає ні добра, ні зла, все розмите, сіре, мутне. Зате тут добре ловиться риба.

Так то в цивілізованих країнах, а у нас то рушниця випадково стрельне на полюванні сама, то кінь ногою в яму попаде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче гроші змінюють тільки дурних людей,а розумні люди знають, що на ті приховані мільярди олігархів можна було б так розвинути науку і техніку, щоб в середньочасовій перспективі це б приносило сотні мільярдів і благо для народу адже ми були б востребувані на іноваційному ринку світу тай тим паче, що розумних людей у нас хватає і база є, і люди би жили краще в 100разів, бо в світі є куча прикладів набагато менших країн за Україну і з меншими ресурсами природними, але грошей мають в 1000 разів більше ніж в Україні а все тому, що люди там розумні, далекоглядні і чесні! А в нас всі тупо хочуть швидкого і легкого бабла, і тому така тотальна жорстка барижота по кацапському типу! Олігархи косять бабло з свого бізнесу який помазаний державним захистом і який мало, що випускає, і люди те саме тільки щось продають або перепродають, а щось нове придумувати іноваційне і корисне то в країні нашій барижній такого тренду немає от тому й і завжди будемо жити в ярмі і загниваючій економіці поки цього не зрозуміємо.

Той же йух, тільки в профіль. Я ж те саме сказав і мав на увазі виключно Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 сторінок майже одне й те саме:

- Так йому і треба!

- Ви шо! Будьте людьми!

- А я йому зла не бажаю, але так йому і треба!

- Ви шо?! Будьте людьми.

- Він олігарх, їх не шкода.

- Він людина.

- А я йому зла не бажаю, але так йому і треба!

- Ви злі і не люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що заважає поряд з купленою вами квартирою посадити сквер або облагородити територію, чи хочаб лавочку поставити біля під"їзду? Що, є відмовки - "нема коли", "а ЖЕК для чого" ну ітд. Ну дк і у нього на рахунок садочка є відмовки, чим він гірший за вас?

Мені нічого. Я біля одного будинку, де мешкав 5 років тому посадив 4 берізки (2 прийнялося), 3 вишні (2 прийнялося), шовковицю (прийнялася), зараз там певно краса і діти їдять вишеньки (це інше місто). Біля іншого будинку, де винаймав квартиру, брав безпосередню участь в організації майданчика під парковку, огорожі (щоб не наїжджали авто на газон), і самого майданчика з болотяного пустиря, який в цьому році, по ідеї має стати дитячим майданчиком.

З недавнього часу жиіу на новому місці і є в планах теє щось зробити у дворі, але після зміни ЖЕКу на ОСББ (єде процес передачі).

Відчитався?

Тепер твоя черга :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єрємєєв впав з конем на полі аеропорту, як мені пояснювали. Кінь десь знайшов яму і завалились двоє. Тому удар виявився набагато страшнішим, бо фактично двійне прискорення. Чувак вже фактично відходив в інший світ, але його спасли лікарі. Сильна черепно-мозгова травма.

Хто такий Єрємєєв, Палиця, Івахів, Пан Курчак - це місцеві феодали-васали. Це не просто багаті підприємці, це ціла система потужної корупції, контрабанди, рейдерства, відмивання податків прикрита доброчинністю. У всіх є доступ тільки до аналізу доброчинності і тільки на вибори вспливає якийсь там підкуп населення, що для України вже давно вважається нормальним і ЦВК на такі дрібнички не реагує. У них є всі медіаресурси і при їх допомозі вони в будь-який момент стануть найкращими для більшості полішменів. Систематично правда проскакують голосування в унісон з бандою данєцкіх, голосування за обмеження прав і свобод суспільства, але суспільство в нас добре, має забагато прав і свобод, тому на такі дрібнички також не зважає.

Ці хлопці голосували за закони які передували бійні на Майдані, між іншим. Але то так, дрібничка.

Чи зацікавлені вони в розвитку - однозначно ні. Те що ви бачите супер євроремонти в їх бізнесцентрах, на фабриках і заводах ще нічого не означає, це їх власність і її вони люблять. Як любить гарний євроремонт суддя, прокурор чи начальник міліції.

Розвиток не можливий при корупції, розвиток це чесні правила гри, а вони це і є верхівка корупції, її основний спонсор і опікун. Але то так, дрібнички, ми ж не збираємось в Європу, бо вибрали собі в президенти одного з найпотужніших і найхитріших крокодилів цієї ложі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що заважає поряд з купленою вами квартирою посадити сквер або облагородити територію, чи хочаб лавочку поставити біля під"їзду?

Дерева саджав, лавочку робив, пісочницю.

Що робив не так? Ах да - олігархом не став.

Женя, аналогічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча якщо проаналізувати серйозно, то подія для Волині дуже потужна. Тут є фактично дві групи Єрємєєва і Палиці. Романюк, наскільки казали належить до групи першого. Сильна травма і втрата здоров'я, може призвести до перерозподіло владу, впливу і майна в межах нашої області. Або чекаємо нового смотрящого за однією з найбільших бізнес імперій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча якщо проаналізувати серйозно, то подія для Волині дуже потужна. Тут є фактично дві групи Єрємєєва і Палиці. Романюк, наскільки казали належить до групи першого. Сильна травма і втрата здоров'я, може призвести до перерозподіло владу, впливу і майна в межах нашої області. Або чекаємо нового смотрящого за однією з найбільших бізнес імперій.

Ще один капитан Очевидность.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим ви переймаєтесь?! Для нас, смертних, абсолютно нічого не зміниться!

В кращий бік точно ні.

А от дерибан як мінімум погіршить кріміналістичну ситуацію на Волоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, не сміши мене :) Ті дерибани весь час ідуть, ти сильно відчуваєш? А якщо сидячи вдома на кухні за ноутом, то вже 100% навіть випадково тебе не торкнеться.

До речі, не перечитував всю тему, писали-неписали, його вже "доставили в одну з європейських клінік для лікування та подальшої реабілітації."

«Наразі Ігор Єремеєв доставлений до європейської клініки для проходження лікування та подальшої реабілітації», – сказано в повідомленні.

Відзначається, що стан нардепа залишається стабільно важким. Дозвіл на транспортування дав консиліум лікарів.

а от куди точно - певно дуже секретний секрет!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим ви переймаєтесь?! Для нас, смертних, абсолютно нічого не зміниться!

Не скажи.

В першу чергу, можуть постраждати люди, що прцюють на континіум, у разі переділу влади та сфер впливу. Маю на увазі, постраждати фінансово.

Звільнять. наймуть інших і .т.д.

Сфери впливу в місті - зміняться. А це знову ж таки може "вдарити" по більшості дуже простих підприємців. Ну і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...