Перейти до змісту

Ігор Єремеєв потрапив до реанімації, - ЗМІ


Basil

Рекомендовані повідомлення

«Як упав же він з коня»: травмовану тварину нардепа Єремеєва, можливо, доведеться приспати :_03: (бідний коник)

http://press-centr.com/ua/news/Yak-upav-zhe-vin-z-konya-travmovanu-tvarinu-nardepa-remeva-mozhlivo-dovedetsya-prispati

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

Треба цього коника зпрезентувати Івахіву чи Мартиняку, нехай покатаються....

І ще половині верховної ради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вірно Мочанов О. відізвався про подібні коментарі у ФБ. Прочитайте "дорогі" землячки. І не дай боже щоб хтось із вашиз знайомих-ріних-близьких попав в дану ситуацію і вАМ читати такі коменти про них.

P.S. З повагою учасних АТО. Якщо хтось хоче прокоментувати, прошу пишіть в приват, зустрінемось, поговоримо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вірно Мочанов О. відізвався про подібні коментарі у ФБ. Прочитайте "дорогі" землячки. І не дай боже щоб хтось із вашиз знайомих-ріних-близьких попав в

а не треба плутати "знайомих-ріних-близьких" і "депутатів" - це РІЗНІ люди

"депутати" самі винні в такому до себе відношенні,

ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ти такий розумний. А завтра твій син стає дупутаттом і олігархом, і не дай Бог з ним таке станеться. Твоє серце витримає такі коменти?!?!?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вірно Мочанов О. відізвався про подібні коментарі у ФБ. Прочитайте "дорогі" землячки. І не дай боже щоб хтось із вашиз знайомих-ріних-близьких попав в дану ситуацію і вАМ читати такі коменти про них.

P.S. З повагою учасних АТО. Якщо хтось хоче прокоментувати, прошу пишіть в приват, зустрінемось, поговоримо.

А нічого і не змінилось - які коменти писали про нього раніше, такі і зараз пишуть у тому ж ключі :) В мене є друзі, які мобілізовані і зараз в АТО, але схвальних відгуків не напишуть про нього, бо він травму отримав не захищаючи Батьківщину, а розважаючись в тилу і попередня його діяльність викликає питання.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ти такий розумний. А завтра твій син стає дупутаттом і олігархом, і не дай Бог з ним таке станеться. Твоє серце витримає такі коменти?!?!?!

питання в тому, яким він стане депутатом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ти такий розумний. А завтра твій син стає дупутаттом і олігархом, і не дай Бог з ним таке станеться. Твоє серце витримає такі коменти?!?!?!

питання в тому, яким він стане депутатом?

Дослівно: а не треба плутати "знайомих-ріних-близьких" і "депутатів" - це РІЗНІ люди. Тобото пох яким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кожної публічної людини є як прихильники, так і люди, які негативно до неї ставляться. Але відношення до себе заслуговується вчинками, діяльністю, відношенням до людей і т.д., якось так....Коли загинув Кузьма Скрябін вся Україна шкодувала, що пішла від нас порядна і хороша людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вірно Мочанов О. відізвався про подібні коментарі у ФБ. Прочитайте "дорогі" землячки. І не дай боже щоб хтось із вашиз знайомих-ріних-близьких попав в дану ситуацію і вАМ читати такі коменти про них.

P.S. З повагою учасних АТО. Якщо хтось хоче прокоментувати, прошу пишіть в приват, зустрінемось, поговоримо.

А нічого і не змінилось - які коменти писали про нього раніше, такі і зараз пишуть у тому ж ключі :) В мене є друзі, які мобілізовані і зараз в АТО, але схвальних відгуків не напишуть про нього, бо він травму отримав не захищаючи Батьківщину, а розважаючись в тилу і попередня його діяльність викликає питання.

При чому тут друзі в АТО і при чому тут схвальні відгуки про нього?!?!?! Ви ..люди, які сидите тут, до речі також більшість не були в АТО і також розважаєтесь в пивних клубах і на дискотеках, і не знаєте що таке травми та каліцто, я вже не кажу про смерть, і коментуєте таке про важку травму людини!!! Ви ..., а не люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він очолював депутутську фракцію.Отже мав вплив і можливість лобіювати інтереси нашої області..

Також був суперником Коломойському і стримував його зажерливість.

Це так само,як завдяки Кварцяному ми маємо команду Премєрліги,

Без людей такого калібру скотимось до рівня якогось Чернігова.

Заздрість ще нікому щастя не приносила.

Кошти , зароблені по всій Україні, він вкладав у наш край.Це дійсно робочі місця для тисяч людей та вигода для десятків тисяч.

Тож радіти такому горю не просто ницо, а й дуже тупо.

Агласітє пажалуста вєсь список добрих справ. Бо для людини такого калібру цього:

1 Він очолював депутутську фракцію.Отже мав вплив і можливість лобіювати інтереси нашої області..

2 Також був суперником Коломойському і стримував його зажерливість.

якось небагато.

І куди в нашому краї він вкладав кошти теж.

запитайте в жителів Маневицького району, що для них зробив Єремеєв (виборці його округу), вони вам розкажуть скільки пластикових вікон в школах він вставив, скільки дитячих майданчиків побудував, за його кошт безкоштовне молоко в садочках та школах, та інше...

А вірно Мочанов О. відізвався про подібні коментарі у ФБ. Прочитайте "дорогі" землячки. І не дай боже щоб хтось із вашиз знайомих-ріних-близьких попав в

а не треба плутати "знайомих-ріних-близьких" і "депутатів" - це РІЗНІ люди

"депутати" самі винні в такому до себе відношенні,

ІМХО

винні ті хто їх обирає... цей народ ніколи жити добре не буде, навіть після революції гідності, де загинуло стільки людей, взяли і на виборах обрали ті ж морди, які роками з парламенту не вилазять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ти такий розумний. А завтра твій син стає дупутаттом і олігархом, і не дай Бог з ним таке станеться. Твоє серце витримає такі коменти?!?!?!

завтра не вийде,

але буду намагатись виховати як треба

як не зможу виховати, і буду бачити такі коменти - буду сам себе звинувачувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут друзі в АТО і при чому тут схвальні відгуки про нього?!?!?! Ви ..люди, які сидите тут, до речі також більшість не були в АТО і також розважаєтесь в пивних клубах і на дискотеках, і не знаєте що таке травми та каліцто, я вже не кажу про смерть, і коментуєте таке про важку травму людини!!! Ви ..., а не люди.

а я відтоді як почалось ато принципово не ходжу на корпоративи, пивні клуби і тд.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

винні ті хто їх обирає... цей народ ніколи жити добре не буде, навіть після революції гідності, де загинуло стільки людей, взяли і на виборах обрали ті ж морди, які роками з парламенту не вилазять...

обидві сторони винні,

і ті хто дають хабар, і ті хто беруть

50% на 50%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ти такий розумний. А завтра твій син стає дупутаттом і олігархом, і не дай Бог з ним таке станеться. Твоє серце витримає такі коменти?!?!?!

завтра не вийде,

але буду намагатись виховати як треба

як не зможу виховати, і буду бачити такі коменти - буду сам себе звинувачувати

Не суди і не судимий будеш.

Він очолював депутутську фракцію.Отже мав вплив і можливість лобіювати інтереси нашої області..

Також був суперником Коломойському і стримував його зажерливість.

Це так само,як завдяки Кварцяному ми маємо команду Премєрліги,

Без людей такого калібру скотимось до рівня якогось Чернігова.

Заздрість ще нікому щастя не приносила.

Кошти , зароблені по всій Україні, він вкладав у наш край.Це дійсно робочі місця для тисяч людей та вигода для десятків тисяч.

Тож радіти такому горю не просто ницо, а й дуже тупо.

Агласітє пажалуста вєсь список добрих справ. Бо для людини такого калібру цього:

1 Він очолював депутутську фракцію.Отже мав вплив і можливість лобіювати інтереси нашої області..

2 Також був суперником Коломойському і стримував його зажерливість.

якось небагато.

І куди в нашому краї він вкладав кошти теж.

запитайте в жителів Маневицького району, що для них зробив Єремеєв (виборці його округу), вони вам розкажуть скільки пластикових вікон в школах він вставив, скільки дитячих майданчиків побудував, за його кошт безкоштовне молоко в садочках та школах, та інше...

А вірно Мочанов О. відізвався про подібні коментарі у ФБ. Прочитайте "дорогі" землячки. І не дай боже щоб хтось із вашиз знайомих-ріних-близьких попав в

а не треба плутати "знайомих-ріних-близьких" і "депутатів" - це РІЗНІ люди

"депутати" самі винні в такому до себе відношенні,

ІМХО

винні ті хто їх обирає... цей народ ніколи жити добре не буде, навіть після революції гідності, де загинуло стільки людей, взяли і на виборах обрали ті ж морди, які роками з парламенту не вилазять...

Є дупутатки, які роками в парламенті і роками щось роблять, а є навпаки. Чому ви їх за бездіяльність не проклинаєте?!?!?! Хоча вони живуть на ваші податки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є дупутатки, які роками в парламенті і роками щось роблять, а є навпаки. Чому ви їх за бездіяльність не проклинаєте?!?!?! Хоча вони живуть на ваші податки.

А хто сказав, що їх не проклинають? В них просто немає ще такого коня....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут друзі в АТО і при чому тут схвальні відгуки про нього?!?!?! Ви ..люди, які сидите тут, до речі також більшість не були в АТО і також розважаєтесь в пивних клубах і на дискотеках, і не знаєте що таке травми та каліцто, я вже не кажу про смерть, і коментуєте таке про важку травму людини!!! Ви ..., а не люди.

а я відтоді як почалось ато принципово не ходжу на корпоративи, пивні клуби і тд.

я "кинув пити" хоч і до того не дуже пив вже півтора роки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є дупутатки, які роками в парламенті і роками щось роблять, а є навпаки. Чому ви їх за бездіяльність не проклинаєте?!?!?! Хоча вони живуть на ваші податки.

проклинають,

але покине на всіх спрацьовує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є дупутатки, які роками в парламенті і роками щось роблять, а є навпаки. Чому ви їх за бездіяльність не проклинаєте?!?!?! Хоча вони живуть на ваші податки.

А хто сказав, що їх не проклинають? В них просто немає ще такого коня....

То ви їм ще окрім зарплат купіть по породистому коню. А тоді попкорн вам в ...

Є дупутатки, які роками в парламенті і роками щось роблять, а є навпаки. Чому ви їх за бездіяльність не проклинаєте?!?!?! Хоча вони живуть на ваші податки.

проклинають,

але покине на всіх спрацьовує

обирають-проклинають. Нах тоді обирати?!?!?!

Р.S. І чи не забули про правило бумеранга?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обирають-проклинають. Нах тоді обирати?!?!?!

500грн на дорозі не валяються \ хоч щось собі добудемо

якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут друзі в АТО і при чому тут схвальні відгуки про нього?!?!?! Ви ..люди, які сидите тут, до речі також більшість не були в АТО і також розважаєтесь в пивних клубах і на дискотеках, і не знаєте що таке травми та каліцто, я вже не кажу про смерть, і коментуєте таке про важку травму людини!!! Ви ..., а не люди.

а я відтоді як почалось ато принципово не ходжу на корпоративи, пивні клуби і тд.

я "кинув пити" хоч і до того не дуже пив вже півтора роки

Сорі за відвертість. Читаючи твої попередін коменти, ума бачу не прибавилось.

P.S. Ставтесь до людей, так як би ви хотіли шоб вони ставились до вас. Це саме стосується і коментів. В теперішніх умовах нашої держави, краще взагалі утриматись від негативних коментрів, щоб не нагнітати ситуацію в середині.

обирають-проклинають. Нах тоді обирати?!?!?!

500грн на дорозі не валяються \ хоч щось собі добудемо

якось так

То ти мля за копійку готовий і Україну продати?! Сам все сказав.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...