Перейти до змісту

Ігор Єремеєв потрапив до реанімації, - ЗМІ


Basil

Рекомендовані повідомлення

якби не "Єремєєви" - то і війни не булоб

їх багато і коні самі не впораються :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

О Еремееве..

Завязывайте плясать на костях...злорадствовать чужой беде, это удел мелких закомплексованных людишек..Я понимаю ,что жаба великая сила и не дай Бог

якби не "Єремєєви" - то і війни не було б

Величезна доля правди в цьому є ... хоч як би злорадственно це не виглядало ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я знаю, він сам купив касок і броніків десь 200+шт для наших бійців і туди відвіз. невже навіть цому не можна подякувати?

що ви як ті кацапи, самі б хрін кому давали,маючи такі статки! що нє? то дай но шось комусь зараз,реквізитів тьма.... а ну да... немає ж таких статків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігасє тємку роздули ))))

наскільки я знаю, він сам купив касок і броніків десь 200+шт для наших бійців і туди відвіз. невже навіть цому не можна подякувати?

що ви як ті кацапи, самі б хрін кому давали,маючи такі статки! що нє? то дай но шось комусь зараз,реквізитів тьма.... а ну да... немає ж таких статків...

да, купив, і приїхав їх вручати з купою журналістів. :) Але всеодно за це дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молоді хлопці на сході України гинуть - ось біда. !!! А Ігор Єремеєв хай видужує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви згадайте Майдан, сидів до последнього разом з Івахреном в коаліції з ПР, а вийшов на Майдан коли вже розстріли були і яник втік. Вийшли сфоткались і тіпа "завжди підтримували".

.....Не радію, але великого співчуття не маю. Більш достойніші загинули і гинуть, і через тих олігархів також,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата p.s. а ті хто по 500 грн брали - інтернет не читають Повір - читають.

я так зрозумів, ще й пишуть..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата p.s. а ті хто по 500 грн брали - інтернет не читають Повір - читають.

я так зрозумів, ще й пишуть..

мало,

я очікував масової навали нових реєстрацій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився той репортаж, коли наші волинські Єремеєв з Івахівом піарились на тих касках і броніках, а потім швагро якось випадково обмовився, що збили по всіх колективах заправок і т.д континіума з людей гроші добровільно-примусово на ато, якщо чесно за Івахіва можу більш позититивного сказати, в поліських селах допомагав коштами на газопровід, на церкву і т.д, це факт, бо я на власні очі це бачив, дивно що це не було перед виборами, як буває зазвичай. Але ж і ці гроші та допомога, це не виправдання, це свого роду також піар. просто хтось зажерся занадто думаючи, що безсмертний і вічний собі такий царьок, а хтось діє хитріше. А потім народ на виборах знову віддає голоси за ті самі морди, які куплять кого за гроші, кого за гречку! .Не злорадствую, але згідний зі всіма хто вважає, що дійсно Бог все бачить і так виявляє свою волю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Состояние Еремеева улучшается, он готов для транспортировки за границу

Состояние лидера парламентской депутатской группы "Воля народа" Игоря Еремеева, который накануне упал с коня и ударился головой, улучшается, сообщает пресс-служба парламентария.

"Официально сообщаем, что состояние Игоря Еремеева стабильно улучшается. Он полностью готов для транспортировки за границу для дальнейшего лечения и реабилитации. Сейчас ожидается подтверждение готовности его принятия от зарубежной клиники. Необходимость в оперативном хирургическом вмешательстве – отсутствует", - говорится в сообщении пресс-службы по состоянию на вторую половину дня понедельника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата p.s. а ті хто по 500 грн брали - інтернет не читають Повір - читають.

я так зрозумів, ще й пишуть..

мало,

я очікував масової навали нових реєстрацій

Занадто палєвно. Вигідніше мовчки набирати пости і вистрлювати в потрібні моменти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Состояние Еремеева улучшается, он готов для транспортировки за границу

Состояние лидера парламентской депутатской группы "Воля народа" Игоря Еремеева, который накануне упал с коня и ударился головой, улучшается, сообщает пресс-служба парламентария.

"Официально сообщаем, что состояние Игоря Еремеева стабильно улучшается. Он полностью готов для транспортировки за границу для дальнейшего лечения и реабилитации. Сейчас ожидается подтверждение готовности его принятия от зарубежной клиники. Необходимость в оперативном хирургическом вмешательстве – отсутствует", - говорится в сообщении пресс-службы по состоянию на вторую половину дня понедельника.

Якби ще наших поранених так оперативно за кордонами лікували, щоб родичі не збирали милостиню під універмагом на ліки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он полностью готов для транспортировки за границу

В принципы - цього досить. Він звідти може і не вертатися.

Бо буде ще один гепа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Состояние Еремеева улучшается, он готов для транспортировки за границу

Состояние лидера парламентской депутатской группы "Воля народа" Игоря Еремеева, который накануне упал с коня и ударился головой, улучшается, сообщает пресс-служба парламентария.

"Официально сообщаем, что состояние Игоря Еремеева стабильно улучшается. Он полностью готов для транспортировки за границу для дальнейшего лечения и реабилитации. Сейчас ожидается подтверждение готовности его принятия от зарубежной клиники. Необходимость в оперативном хирургическом вмешательстве – отсутствует", - говорится в сообщении пресс-службы по состоянию на вторую половину дня понедельника.

Якби ще наших поранених так оперативно за кордонами лікували, щоб родичі не збирали милостиню під універмагом на ліки...

до Луцька навіть вчора лікарі з Києва оперативно поприїжджали, місцевих декого з вихідних (так як неділя була ) повикликали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от вам патріот :(

не вірить в місцеву медицину :(

Местная - это в любую районную больницу Волынской области? :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от вам патріот :(

не вірить в місцеву медицину :(

Местная - это в любую районную больницу Волынской области? :_39:

ну навіщо ж так радикально,

не в кожній області є відповідні нейрохірурги, хоча б Київ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от вам патріот :(

не вірить в місцеву медицину :(

Да сам головний лікар нашої обласної клінічної лікарні Іван Сидор не вірить в місцеву медицину бо їздить сам за кордон на лікування, операції йому теж не місцеві лікарі робили а німці ( своїм не довіряє :0130: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да сам головний лікар нашої обласної клінічної лікарні Іван Сидор не вірить в місцеву медицину

Ну цього у власній лікарні і зарізати можуть ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думка зі сторони...

Alex Mochanov додає 5 new photos.

21 хв ·

Узнал, что вчера Игорь Еремеев у себя в Луцке упал с коняки. Очень расстроился - я лежу в кардиологии, но состояние реанимации травматологии мне знакомо ближе.

Мы переживали разные периоды отношений с еремеевской Западной нефтегруппой, но после нового года легко нашли общий язык и взаимопонимание.

Мы не торгуем дизелем, WOG не даёт в долг семечек, как в анекдоте smile emoticon

Игорь - из тех нардепов, которые реально много помогают нашим подразделениям в ато, сам принимает участие в доставках, общается с пацанами лично, понимает, что им нужно (а чего - просто хочется).

И не пиарит это на каждом шагу.

Просто волонтёрит.

Что-то зарабатывает, что-то - тратит

Не мне точно считать деньги на чужих счетах.

Среди его подопечных - владимир-волынская 51-ая (хотя некоторые комики в самой Волыни считают, что Луцк от Волынского и Устилуга с Ковелем далеко и не вместе). Парни с благодарностью отзываются обо всех помощниках, в том числе и о Еремееве.

И желают меценату скорее выйти из комы и встать в строй.

В сети, особенно в соцсетях, вектор Украины на курс в Европу ощутим особенно ярко. Читал комментарии к несчастному случаю Еремеева и хотел иммигрировать. Куда угодно. Хоть в Иран или ИГИЛ. Что пишут некоторые персонажи, чего желают и что себе позволяют - это за гранью моего ко всему готового понимания.

За гранью добра и зла.

"Господа, вы-звери!" - охреневала героиня бесприданницы под мохнатый шмель на душистый хмель.

Люди, вы уверены, что вы люди? - хочется спросить у части населения, которая высказалась по поводу произошедшего.

У вас были родители, бабушки, игрушки, вам читали сказки, показывали мультики, рассказывали былины и небылицы?

Или вы - ёбнутые на всю голову ядовитые бродячие членистоногие (куда член - туда и ноги) одноразовые насекомые?

Я такого негатива от одного человека другому даже предположить не мог. Что лично вам плохого сделал Игорь, даже если лично вам он не сделал ничего хорошего? Вы же делаете вид, что ходите в церковь, верите в БГ,

учите своих близких сострадать и желаете всем вслух мира и добра. А на деле?

Я бы предложил тем,

кого бес так конкретно и неизлечимо попутал,

свалить отсюда нахер.

С концами.

Мне не нужно ни таких друзей, ни таких подписчиков.

Игорю - выздоровления и восстановления.

ВОГу - процветания.

В процветающей Украине с процветающими Украинцами.

Людьми, способными понимать и сострадать.

Остальные - нахуй.

Извините за мой уйгурский.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дожилися українці, коні за нас вершать справедливість, бо вже не можуть терпіти, а ми лише спостерігаємо.

І ще пропоную подарувати коня путіну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все-таки бажаю йому одужання, але той факи що до і під час революції гідності він був заодне з регіоналами якось не забувається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він заодне з тими хто при владі. Якби завтра прийшлиб комуняки був би з ними(так просто вигідно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені подобається, як Мочанов рубає правду матку про наших небожителів в своєму пєйсбуку, але ось це відразу різануло в очі:

"Игорь - из тех нардепов, которые реально много помогают нашим подразделениям в ато, сам принимает участие в доставках, общается с пацанами лично, понимает, что им нужно (а чего - просто хочется).

И не пиарит это на каждом шагу.

Просто волонтёрит.

Что-то зарабатывает, что-то - тратит"

Бо і піарить, і заробляє на поставках палива державі не "щось там", а цілком пристойно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...