Перейти до змісту

Svityaz

Power users
 • Кількість зміста

  1 837
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Svityaz last won the day on Жовтень 28 2014

Svityaz had the most liked content!

Репутація громади

674 Професор

Про Svityaz

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 1. Я так зрозумів, що простіше, але дорожче (десь на 400 грн. з людини) звернутись на Грушевського в Паспортний сервіс. Там хтось здавав документи останнім часом? Яка там ситуація?
 2. Єврокубки. Сезон 2017/18 рр.

  1/4 ЛЧ Барселона - Рома Севілья - Баварія Ювентус - Реал Ліверпуль - МС 1/4 ЛЄ ЦСКА - Арсенал Лейпциг - Олімпік Атлетіко - Спортинг Лаціо - Зальцбург
 3. Єврокубки. Сезон 2017/18 рр.

  Стали відомі стартові склади на матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи між Лаціо та Динамо. Динамо: Бойко – Кендзьора, Бурда, Кадар, Піваріч – Буяльський, Шепелєв – Морозюк, Мораєс, Циганков – Бєсєдін. Запасні: Рудько, Шабанов, Хачеріді, Гонсалес, Шапаренко, Мбокані, Алібеков. Лаціо: Стракоша – Феліпе, Де Врей, Раду – Патрік, Пароло, Лейва, Луїс Альберто, Луліч – Феліпе Андерсон – Іммобіле. Запасні: Гуерієрі, Лукаку, Нані, Бастуш, Марушіч, Мурджа, Кайседо. 1/8 фіналу (ігри-відповіді) Локомотив-Атлетіко Мадрид 1:4 (80 хв.) (разом 2:7)
 4. За тиждень під Маріуполем, під час снайперських дуелей, ми втратили двох класних снайперів з "Азову". Вони були введені на допомогу 36-й бригаді морської піхоти, яка почала нести постійні втрати від снайперського вогню ворога. Юрій Луговський Марк Гудзовський Земля вам пухом...
 5. Єврокубки. Сезон 2017/18 рр.

  Барса, блін... гробарі інтриги.... Такий вечір спортили...
 6. У-у-у-у... Як все запущено... Ця "дурня" називається "чинним законодавством" у відповідності до якого ви зобов'язані працювати при офіційному працевлаштуванні найманих працівників. Якщо ж ви так не робите, або не оформлюєте працівників офіційно, готуйтесь до "сюрпризів" при перевірці від Держпраці, у яких, на дайний час, самий "дорогий" список штрафів (максимальний, якщо не зраджує пам'ять, 372 300 грн.).
 7. Трудовий договір Повідомлення ДФС про прийняття працівника на роботу Наказ про прийняття працівника на роботу Книга обліку наказів щодо трудових відносин Трудова книжка Особова картка Правила внутрішнього трудового розпорядку Штатний розпис Посадова інструкція Положення про оплату праці Табель обліку робочого часу..... Продовжувати?) Зауважте, це ще не дійшовши до оплати праці та звітності))
 8. Єврокубки. Сезон 2017/18 рр.

  За всю гру 0 (!!!) ударів в ствір воріт Роми... Гаразд я розумію, що це прохідний варіант за умови 0-0, але де ж план "Б" при 0-1?
 9. Можна чеком, але має бути можливість "прив'язати" те, що купили, до господарської діяльності підприємця, інакше "викинуть" з витрат при перевірці. Однак, якщо суми значні, то бажано проводити через накладну, оскільки там більш детальніше розписуються об'єкти, що купуєте. Але, ще раз повторюсь, з чеками-накладними придбання доцільно заморочуватись лише на "загальній" системі...
 10. Якщо ви єдинник другої групи, то витрати взагалі не доцільно офіційно обліковувати - по законодавству ви це не зобов'язані робити. Ваше завдання лише щоб суми надходжень, що ви вписуєте в Книгу були не меншими ніж суми, що ви офіційно отримали за цей же день через касу або розрахунковий рахунок. По великому рахунку, при перевірці, вас більше немає на чому ловити.... ЗІ. Якщо є наймана праця, то тоді поле для перевірки стає відразу ширшим в рази... З наймом (офіційним) принаймні однієї людини ви будете зобов'язані вести-складати-формувати не менше 20 (!!!) нових документів....
 11. В березні купуєте, реєструєте і заповнюєте Книгу обліку доходів і витрат для загальника. В квітні купуєте, реєструєте і заповнюєте Книгу обліку доходів для єдинника. Книга повинна зберігатись не менше 3-х років від дня здійснення в ній останнього запису. Єдиний податок платиться не залежно від того чи ви працюєте прибутково або збитково. Навіть якщо ви взагалі не будете здійснювати діяльність, то зобов'язані все одно щомісяця платити єдиний податок і ЄСВ за підприємця. Хочете щоб оподатковувався лише чистий дохід - тоді вам на загальну систему. Але в кінці року ви все одно додатково заплатите ЄСВ за себе не менше 22 % * 3723 (мінімалка на 1 січня) * 12 місяців = 9828,72.
 12. Березень на загальній системі. Загальник платить ПДФО (18 %), ЄСВ (22 %) і військовий збір (1,5 %) від чистого доходу (доходи "мінус" витрати"). ПДФО і ЄСВ з цього року платяться за результатами кварталу по Книзі обліку доходів і витрат. Військовий збір - річний. За неведення Книги обліку штраф до 510 гривень. З квітня - "єдинник". Щомісяця єдиний податок (до 20 числа поточного місяця, тобто за квітень маєте заплатити до 20 квітня) та ЄСВ (до 20 числа місяця настпуного за звітним, за квітень платите до 20 травня). Єдиний податок 20 % (якщо друга група, то вам мали стільки поставити) від мінімалки станом на 1 січня - 744,60. ЄСВ 22 % від мінімалки станом на 1 січня - 819,06. Якщо є наймані працівники - то ще за них ЄСВ, ПДФО і військовий по загальній схемі. Плюс Книга обліку доходів.
×