Перейти до змісту

Ігор Єремеєв потрапив до реанімації, - ЗМІ


Basil

Рекомендовані повідомлення

То ти мля за копійку готовий і Україну продати?! Сам все сказав.

де написано що я за Єремеєва голосував?

де написано що я брав в когось з депутатів хоть щось?

P.S. Ставтесь до людей, так як би ви хотіли шоб вони ставились до вас. Це саме стосується і коментів. В теперішніх умовах нашої держави, краще взагалі

угу

ми вже це з москаликами проходили,

зараз маємо результати :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

обирають-проклинають. Нах тоді обирати?!?!?!

500грн на дорозі не валяються \ хоч щось собі добудемо

якось так

То ти мля за копійку готовий і Україну продати?! Сам все сказав.

де написано що я за Єремеєва голосував?

де написано що я брав в когось з депутатів хоть щось?

P.S. Ставтесь до людей, так як би ви хотіли шоб вони ставились до вас. Це саме стосується і коментів. В теперішніх умовах нашої держави, краще взагалі

угу

ми вже це з москаликами проходили,

зараз маємо результати :(

Твоя фраза:

500грн на дорозі не валяються \ хоч щось собі добудемо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твоя фраза:

500грн на дорозі не валяються \ хоч щось собі добудемо

зверни увагу який вигляд в "фзази"

вигляд відрізняється від звичайного мого тексту

це "цитата"

"цитата" того що говорять люди які голосують за "гроші"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ти мля за копійку готовий і Україну продати?! Сам все сказав.

де написано що я за Єремеєва голосував?

де написано що я брав в когось з депутатів хоть щось?

P.S. Ставтесь до людей, так як би ви хотіли шоб вони ставились до вас. Це саме стосується і коментів. В теперішніх умовах нашої держави, краще взагалі

угу

ми вже це з москаликами проходили,

зараз маємо результати :(

Мова зараз не про москалів, а про нашого земляка. Ви скоро одне на одного будете на вулиці кидатись і зубами гризти. Раджу поїхати на Схід і хоч пару днів побути в зоні бойвих дій, під артобстрілами, аатакми і збройними нападми. Тоді ви взнаєте хто такі земляки, побратими, волонтери і т.н. Ви тут в тій павутині геть мозгами йопнулись. У вас немає нічого людяного. Люди!!! Станьте на землю!!! Поверніться назад, огляніться!!!

P.S. ... Тату, а що то за народ, що за гривню рідну матір продадуть?

Зате синку які гарні пісні співаємо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Палиця кіньми не цікавиться?

А Гузь докуя доброго вже вам наробив? Йому ще коня подаріть. А Лапіпну боїтесь подарувати коня?!?!?!

P.S. Поки йде війна. Ніякої агресії всередині не повинно буди. Тільки якщо ми будемо підтримувати одне одного ми зможемо перемогти. Слава Україні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Палиця кіньми не цікавиться?

А Гузь докуя доброго вже вам наробив? Йому ще коня подаріть. А Лапіпну боїтесь подарувати коня?!?!?!

P.S. Поки йде війна. Ніякої агресії всередині не повинно буди. Тільки якщо ми будемо підтримувати одне одного ми зможемо перемогти. Слава Україні!!!

без образ, але ... я буду добре говорити про наших депутатів, олігархів і інших "при владі" тільки тоді, коли вони перестануть дерибанити бюджет .. коли гроші які виділяють на армію будуть до неї доходити, коли тарифи і ціни будуть відповідати нашій ЗП ...

а зараз вони всі для мене му...ки і злодії які обкрадають своїх людей ...

ви пишете Єремеєв багато зробив для АТО - а скільки він вкрав на паливі для АТО ?

багато зробив для людей і створив робочих місць - а скільки вони збанкрутували підприєвств рейдерськими захватами, недоплатили податків в бюджет ...

не треба "давити на жалость" .. він вам особисто зробив добре - я за вас радий, можете так і написати .. я особисто не знайомий, але зтикався з "його фірмами" які мені зробили погано ... тому і пишу що він "поганий" так як власник повинен відповідати за своїх підлеглих.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Палиця кіньми не цікавиться?

А Гузь докуя доброго вже вам наробив? Йому ще коня подаріть. А Лапіпну боїтесь подарувати коня?!?!?!

P.S. Поки йде війна. Ніякої агресії всередині не повинно буди. Тільки якщо ми будемо підтримувати одне одного ми зможемо перемогти. Слава Україні!!!

без образ, але ... я буду добре говорити про наших депутатів, олігархів і інших "при владі" тільки тоді, коли вони перестануть дерибанити бюджет .. коли гроші які виділяють на армію будуть до неї доходити, коли тарифи і ціни будуть відповідати нашій ЗП ...

а зараз вони всі для мене му...ки і злодії які обкрадають своїх людей ...

ви пишете Єремеєв багато зробив для АТО - а скільки він вкрав на паливі для АТО ?

багато зробив для людей і створив робочих місць - а скільки вони збанкрутували підприєвств рейдерськими захватами, недоплатили податків в бюджет ...

не треба "давити на жалость" .. він вам особисто зробив добре - я за вас радий, можете так і написати .. я особисто не знайомий, але зтикався з "його фірмами" які мені зробили погано ... тому і пишу що він "поганий" так як власник повинен відповідати за своїх підлеглих.....

Я не кажу що він булий і пушийстий. Але не зараз, не в даний момент МЛЯТЬ!!!! Чи ви глухі чи ви тупі і нічого не розумієтеі не чуєте?!

P.S. Є докази?! Заявe в прокуратуру і разом з Правим секторм обливайе гівном таблички прокуратури! Чому прокуратура нічого не робить?! Є рішення суду?! Чи будете займатись безпрєдєлом і самосудом?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суд ? прокуратура ? самому не смішно ? он зловили за ручку на хабарі .. по кожному каналу крутили - де наш гуманний суд ?

не має значення коли говорити .. і ніхто тут смерті не бажає ... але вибачте, співчуття особисто від мене - не буду .. я аргументував чому саме ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Гузь докуя доброго вже вам наробив? Йому ще коня подаріть. А Лапіпну боїтесь подарувати коня?!?!?!

Ти працівник ВОГ ??

Корпоративнарелігія забороняє говорити правду??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи будете займатись безпрєдєлом і самосудом?!

Якби дало ефект - то да.

В штатах в свій час суду ЛІнча боялися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суд ? прокуратура ? самому не смішно ? он зловили за ручку на хабарі .. по кожному каналу крутили - де наш гуманний суд ?

не має значення коли говорити .. і ніхто тут смерті не бажає ... але вибачте, співчуття особисто від мене - не буду .. я аргументував чому саме ...

В цій темі ніхто не вимагає співчувати. Але я проти негативних коментарів в даній ситуації!!! Хто б це не був. В першу чергу це людина. Волосся дибом стає читаючи ваші коменти. Де ваша людяність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ваша людяність?

Це ти в нас спитав?

Запитиай це у решти олігархів, які віджимають народне добро. І згадують про народ, коли потрібно переобратися на новий термін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Гузь докуя доброго вже вам наробив? Йому ще коня подаріть. А Лапіпну боїтесь подарувати коня?!?!?!

Ти працівник ВОГ ??

Корпоративнарелігія забороняє говорити правду??

Так. Я працівник групи компаній. Але в першу чергу я ЛЮДИНА. Людина яка пройшла війну і розуміє цінності. А вам я бачу цього ніколи не поняти. Поговоріть з Мартензом і Кравою. Врни вам більше розкажуть. Думаю ви знайомі?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. Я працівник групи компаній

Ну зтого треба було й починати. ЩО захищаєш шефа і т.д.

Людина яка пройшла війну

А от цим козиряти не варто. тут таких є багато, і вони цим не кічаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валянок, ви чого так розкіпішувалися - прокуратура, Правий сєктор, гівно, таблички! Якщо ви працюєте в Континіумі то так і кажіть. Ця людина сама зробила собі репутацію, а народ він такий, не любить мутних.

Де ваша людяність?

Це ти в нас спитав?

Запитиай це у решти олігархів, які віджимають народне добро. І згадують про народ, коли потрібно переобратися на новий термін.

Так не обирайте олігархів. Вас хтось примусив? Обрайте Гузів, які за рік не заробили ні гроша і не створили ні одного робочго місця. Вони зроблять вас щасливими?!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ваша людяність?

запитайте це в колишніх працівників "віджатих фірм" .. в тих хто залишився без роботи коли звільняли після "поглинання" .. в тих кого виставили за двері без пояснення причини .. так, саме так працює Континіум .. ви з цим не стикались - я за вас дуже радий .. але відкрийте очі і зніміть розові окуляри ... можливо по іншому глянете на своїх босів .. хоча .. не думаю, адже вони і вас купили раз ви так їх захищаєте ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валянок, ви чого так розкіпішувалися - прокуратура, Правий сєктор, гівно, таблички! Якщо ви працюєте в Континіумі то так і кажіть. Ця людина сама зробила собі репутацію, а народ він такий, не любить мутних.

Я не кіпішую. Я прошу вас усіх схаменутись.

Так працюю і не соромлюсь про це сказати.

Тут багато користувачів працюють в вищезгадуваній групі компаній.

То не будьте народом. Станьте людьми.

P.S. Немає що путнього сказати, то краще промовчіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так не обирайте олігархів. Вас хтось примусив?

Я їх не обирав!

Обрайте Гузів, які за рік не заробили ні гроша і не створили ні одного робочго місця

Робочі місця - це похідні від діяльності олігархів. Але створюють вони свій бізнес аж ніяк не для цього. Бабло!!! А на людей насрати. В більшості.

Скажіть ще, що увас ПОВНІСТЮ біла ЗП! Без конвертів!!

Вони зроблять вас щасливими?!

А власники континіума зроблять.. ага!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. Я працівник групи компаній

Ну зтого треба було й починати. ЩО захищаєш шефа і т.д.

Людина яка пройшла війну

А от цим козиряти не варто. тут таких є багато, і вони цим не кічаться.

Млять я цим не козиряю, на відмуні від інших. Правда тобі цього не понять, чому я так написав.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди узбагойтесь...)))))))))))))))))))))......не заслуговує він, щоб про нього день в день говорили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так не обирайте олігархів. Вас хтось примусив?

Я їх не обирав!

Обрайте Гузів, які за рік не заробили ні гроша і не створили ні одного робочго місця

Робочі місця - це похідні від діяльності олігархів. Але створюють вони свій бізнес аж ніяк не для цього. Бабло!!! А на людей насрати. В більшості.

Скажіть ще, що увас ПОВНІСТЮ біла ЗП! Без конвертів!!

До чого це? Ти давно все ОФФ отримуєш? Чи ти своїм все ОФФ платиш? Якщо звичайно ти їх створив ті робочі місця?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого це? Ти давно все ОФФ отримуєш?

Давно.

Повністю все. Ні копійчини в конверті.

Якщо звичайно ти їх створив ті робочі місця?

Знову про те ж саме...

Читай вище..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого це? Ти давно все ОФФ отримуєш?

Давно.

Повністю все. Ні копійчини в конверті.

Якщо звичайно ти їх створив ті робочі місця?

Знову про те ж саме...

Читай вище..

Я звичайно вибачаюсь, що влажу.

Але де ви бачили нормальні БІЛІ ЗП, (Крім Модерна). А в Континіумі нормальні ЗП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але де ви бачили нормальні БІЛІ ЗП, (Крім Модерна). А в Континіумі нормальні ЗП.

SKF

можливо Кромберг

p.s. + фірми з іноземними власниками, або ті підприємства які викупили іноземні компанії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...