Перейти до змісту

Ігор Єремеєв потрапив до реанімації, - ЗМІ


Basil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

біла на Агротехніці теж

Біла і в держ органах. Я про, рівень тїєї білої...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але де ви бачили нормальні БІЛІ ЗП, (Крім Модерна). А в Континіумі нормальні ЗП.

SKF

можливо Кромберг

p.s. + фірми з іноземними власниками, або ті підприємства які викупили іноземні компанії

холдинг МХП. (Наша Ряба, Легко іт.п.) там те ж все біле.і рівень норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робочі місця - це похідні від діяльності олігархів. Але створюють вони свій бізнес аж ніяк не для цього. Бабло!!! А на людей насрати. В більшості. Скажіть ще, що увас ПОВНІСТЮ біла ЗП! Без конвертів!!

В мене повністю біла зарплата. Сплачуються усі податки.

В принципі, як і у всіх на Кромберг енд Шуберт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і Петя П...шенко на Рошені тоже платить усе офф та ще й вище середнього з тих що ви написали. А ви його усі ганите. Соромітники. :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і Петя П...шенко на Рошені тоже платить усе офф та ще й вище середнього з тих що ви написали. А ви його усі ганите. Соромітники. :-)

О, Соромітник теж білу платить :)

я не маю нічого проти Петі КакаоПорошка як бізнесмена

я не маю нічого про Єремеєва як бізнесмена

(бізнес штука "похмура", виживають найсильніші)

мене дратують їх ролі депутат-президент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валянок, ви чого так розкіпішувалися - прокуратура, Правий сєктор, гівно, таблички! Якщо ви працюєте в Континіумі то так і кажіть. Ця людина сама зробила собі репутацію, а народ він такий, не любить мутних.

я не працюю в Континіумі

але теж не можу зрозуміти оцього наїзду на Єремеєва

я ще це зрозуміла б ,якби всі бізнесмени були чесними,а він один крав

а так він такий як і інші

кажете , втридорога бензин на ато продає ?

так у нас все закуповують по завищеним цінам і отримують откати ,це ні для кого не секрет

згадайте хоч лавочки в харківському метро ...

а з якої радості він повинен продавати бензин на ато без навару ?

дорого ? хто закуповує - нехай поторгується

чи ,може то хтось хоче по завищеній ціні купувати у нього ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але теж не можу зрозуміти оцього наїзду на Єремеєва

я ще це зрозуміла б ,якби всі бізнесмени були чесними,а він один крав

ну от не шкода мені депутата Єремеєва, ну НЕ шкода

і як депутат він мав би бути взірцем громадянина

їздити в маршрутці, лікуватися в місцевій лікарні

(я розумію що я заганяюсь, ну але якась так)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ніхто особливо тут і не наїзджає на Єремєєва, більшість просто вважає його випадок середньостатистичним, яких сотні й тисячі щодня відбуваются по всій країні, просто прізвище більш відоме в данному випадку. А відношення, відношення як і завіщав Валянок, так як людина ставится (має людей за статистичні одиниці взагалі, й як безликий електорат в часності), так й до нього здебільшого ставлятся. Як людину звичайно шкода, але не більше ніж за будь яку іншу людину, яка загинула чи покалічилась, приміром, в той же день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валянок, ви чого так розкіпішувалися - прокуратура, Правий сєктор, гівно, таблички! Якщо ви працюєте в Континіумі то так і кажіть. Ця людина сама зробила собі репутацію, а народ він такий, не любить мутних.

я не працюю в Континіумі

але теж не можу зрозуміти оцього наїзду на Єремеєва

я ще це зрозуміла б ,якби всі бізнесмени були чесними,а він один крав

а так він такий як і інші

кажете , втридорога бензин на ато продає ?

так у нас все закуповують по завищеним цінам і отримують откати ,це ні для кого не секрет

згадайте хоч лавочки в харківському метро ...

а з якої радості він повинен продавати бензин на ато без навару ?

дорого ? хто закуповує - нехай поторгується

чи ,може то хтось хоче по завищеній ціні купувати у нього ?

Це називається "Кому война, а кому мать родна". Ну дійсно, якщо намагаєшся нажитись на війні, то не варто ображатись, що не співчувають, все просто :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене теж не цікавить його бізнес напрямок.Цікавить його депутатська робота і як він голосував в першому і другому скликаннях.Про любого депутата можна скласти враження по(не те що він говорить) його *за* *проти* *утримався* Подивіться,Гугл в поміч.

Тільки набрав в Гуглі,відразу виплило

Сьогодні, 3 червня, Верховна Рада України підтримала подання Генпрокуратури та зняла депутатську недоторканість із Сергія Клюєва, чим фактично дала згоду на притягнення його до кримінальної відповідальності.

«За» проголосували 287 народних депутатів.

Серед волинських нардепів ініціативу підтримали Ігор Гузь, Ігор Лапін та Юрій Савчук. Сергій Мартиняк не голосував. Ігор Єремеєв та Степан Івахів від голосування утрималися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з якої радості він повинен продавати бензин на ато без навару ?

Ви почитайте цю тему уважніше - я і ще один дописувач давали лінки, які цю тему розкривають. Так там не "навар", а "наваріще". Ніхто не знімає вини з винних осіб зі сторони МО, але і без откатінгу-маркетингу зі сторони Єремєєва не обійшлося. Отримати зиск ("навар") з бізнесу - то є нормально, продати армії власної країни під час війни паливо "втридорога" (вище роздрібних цін на АЗС) - це, вибачте за затаскане слово, #зрада, аморально і т.д. (епітетів є багацько).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там не "навар", а "наваріще". Ніхто не знімає вини з винних осіб зі сторони МО, але і без откатінгу-маркетингу зі сторони Єремєєва не обійшлося. Отримати зиск ("навар") з бізнесу - то є нормально, продати армії власної країни під час війни паливо "втридорога" (вище роздрібних цін на АЗС) - це, вибачте за затаскане слово, #зрада, аморально і т.д. (епітетів є багацько).

як людині звичайно нічого поганого не бажаю, просто залишу це тут. Той же ж ставок нічого людину не навчив, ну відкрили доступ, то нехай з ним, а потім через декілька днів знову закрили (зі слів людей) і не знаю наскільки це співпадіння і ця трагедія...

Більше 50 років пройшло, а відповідь на питання "скільки ще потрібно?.." і досі десь колихається в повітрі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як людині звичайно нічого поганого не бажаю...

Так отож...

Просто є кармо-бумеранго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як людині звичайно нічого поганого не бажаю...

Так отож...

Просто є кармо-бумеранго.

Згадалося...

– Виноват, – мягко отозвался неизвестный, – для того, чтобы управлять, нужно, как-никак, иметь точный план на некоторый, хоть сколько-нибудь приличный срок. Позвольте же вас спросить, как же может управлять человек, если он не только лишен возможности составить какой-нибудь план хотя бы на смехотворно короткий срок, ну, лет, скажем, в тысячу, но не может ручаться даже за свой собственный завтрашний день? И, в самом деле, – тут неизвестный повернулся к Берлиозу, – вообразите, что вы, например, начнете управлять, распоряжаться и другими и собою, вообще, так сказать, входить во вкус, и вдруг у вас... кхе... кхе... саркома легкого... – тут иностранец сладко усмехнулся, как будто мысль о саркоме легкого доставила ему удовольствие, – да, саркома, – жмурясь, как кот, повторил он звучное слово, – и вот ваше управление закончилось! Ничья судьба, кроме своей собственной, вас более не интересует. Родные вам начинают лгать, вы, чуя неладное, бросаетесь к ученым врачам, затем к шарлатанам, а бывает, и к гадалкам. Как первое и второе, так и третье – совершенно бессмысленно, вы сами понимаете. И все это кончается трагически: тот, кто еще недавно полагал, что он чем-то управляет, оказывается вдруг лежащим неподвижно в деревянном ящике, и окружающие, понимая, что толку от лежащего нет более никакого, сжигают его в печи. А бывает и еще хуже: только что человек соберется съездить в Кисловодск, – тут иностранец прищурился на Берлиоза, – пустяковое, казалось бы, дело, но и этого совершить не может, потому что неизвестно почему вдруг возьмет – поскользнется и попадет под трамвай! Неужели вы скажете, что это он сам собою управил так? Не правильнее ли думать, что управился с ним кто-то совсем другой? – и здесь незнакомец рассмеялся странным смешком.

"Мастер и Маргарита" М. А. Булгаков.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційне повідомлення про стан здоров'я Ігоря Єремеєва станом на другу половину вівторка 28.07.2015

На даний період стан Ігоря Єремеєва залишається стабільним, але важким . Після консиліума лікарів було дозволено його транспортування літаком за кордон. Наразі Ігор Єремеєв доставлений до європейської клініки для проходження лікування та подальшої реабілітації.

Прес-служба народного депутата

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да харош вже Єрьому обсмокчувати, ідіть но пороха мочіть, заїлася вже ця темка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от не шкода мені депутата Єремеєва, ну НЕ шкода і як депутат він мав би бути взірцем громадянина їздити в маршрутці, лікуватися в місцевій лікарні (я розумію що я заганяюсь, ну але якась так)

Ніхто нікого , нікого жаліти і не зобовязує.

Але якби тобі було це все байдуже - то просто пройшов би повз тему,

Ну і просто скажи чесно -якби в тебе були такі гроші- то ти їздив би у маршрутці?

Ніколи не повірю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от не шкода мені депутата Єремеєва, ну НЕ шкода і як депутат він мав би бути взірцем громадянина їздити в маршрутці, лікуватися в місцевій лікарні (я розумію що я заганяюсь, ну але якась так)

Ніхто нікого , нікого жаліти і не зобовязує.

Але якби тобі було це все байдуже - то просто пройшов би повз тему,

Ну і просто скажи чесно -якби в тебе були такі гроші- то ти їздив би у маршрутці?

Ніколи не повірю.

в мене немає таких грошей,

але маршруткою можу собі дозволити їздити, але й тролейбусом їжджу - якщо вдається зловити

але ж я не депутат, і Аверс з собою не вожу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валянок, ви чого так розкіпішувалися - прокуратура, Правий сєктор, гівно, таблички! Якщо ви працюєте в Континіумі то так і кажіть. Ця людина сама зробила собі репутацію, а народ він такий, не любить мутних.

я не працюю в Континіумі

але теж не можу зрозуміти оцього наїзду на Єремеєва

я ще це зрозуміла б ,якби всі бізнесмени були чесними,а він один крав

а так він такий як і інші

кажете , втридорога бензин на ато продає ?

так у нас все закуповують по завищеним цінам і отримують откати ,це ні для кого не секрет

згадайте хоч лавочки в харківському метро ...

а з якої радості він повинен продавати бензин на ато без навару ?

дорого ? хто закуповує - нехай поторгується

чи ,може то хтось хоче по завищеній ціні купувати у нього ?

Це називається "Кому война, а кому мать родна". Ну дійсно, якщо намагаєшся нажитись на війні, то не варто ображатись, що не співчувають, все просто :)

ще раз повторюся

я думаю,що Єремеєв продає бензин на ато по ринковій ціні

а різниця між ринковою і завищеною осідає у когось зацікавленого в кишені

того,хто впливає на закупки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так мова не за те, що в тебе нема грошей.

Мова , що якби в любого з нас були великі, або дуже великі гроші-фіг би хто з себе строїв безсрєбрєнніка.

Тачки, баби ,ресторани , полювання і т.д.

Нічого в людській поведінці за тисячоліття особливо не змінилось.

І як Каїн вбив Авеля, так і зараз хочеться вбивати.

Просто культурні люди навчились не виражати свої печерні почуття відкрито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто є кармо-бумеранго

а всі оці жовчоплюї не бояця, що той самий бумеранг карми до них прилетить?

Є така норма в психології - співчуття. Без прив"язки до попереднього статусу об"єкту (шкода навіть злочинців, які смертну кару отримують і помирають в муках). Якщо біль, страждання або смерть викликають у вас радість або підняття настрою - це вже відхилення від норми і називаєця патологією, або в частковому випадку - синдромом.

В кінці-кінців є етикет (правила поведінки в суспільстві).

Я вже не кажу про релігію...

Не опускайтесь до рівня звірів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така норма в психології - співчуття. Без прив"язки до попереднього статусу об"єкту (шкода навіть злочинців, які смертну кару отримують і помирають в муках).

...

Не опускайтесь до рівня звірів

Тобі було б шкода маніяка? Не того, що на борці, а наприклад Онопрієнка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...