Перейти до змісту

Ігор Єремеєв потрапив до реанімації, - ЗМІ


Basil

Рекомендовані повідомлення

коні за нас вершать справедливість

Почитай краще пост вище свого!!!

а цілком пристойно

Точнісенько як і Коломойський і багато інших але ті ще ні з чого не падали...!!!

P.S. А от куди дівся Пінчук - тиша про цього другого у списку українського олігарха? Кучма прикрив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

Точнісенько як і Коломойський і багато інших...

І-М-Є-Н-Н-О!

Можна полистати тему на борді про конфлікт Коломойського довкола укртранснафти. І коли дехто писав, що Ігор Валерійович в цій ситуації, м*яко кажучи, "не торт", купа працівників привата дописувачів впрягалась і доводила, що це самий-найсамий патріот України (танки заправляє, виплачує винагороду за пійманих сепаратюг і т.д.) і він 100% правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от вам патріот :( не вірить в місцеву медицину :(

Вадім, ти ж не падонак?

Чого як грьобаного депутата стукнула коняка - це трагедія на всю борду!!! А коли малим дітям потрібно кілька грн на подарунки - то всім насрати?

Чого я маю перйматися здооров'ям оху*вшого олігарха???

Хай йде в чергу в поліклініку як всі. Хай вмре в черзі, як це трапилося на очах моєї тітки!

Він святий?? Нє? То з якого буя стільки уваги до персони??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от вам патріот :( не вірить в місцеву медицину :(

Вадім, ти ж не падонак?

я "скатина русский шпион"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от вам патріот :( не вірить в місцеву медицину :(

Вадім, ти ж не падонак?

Чого як грьобаного депутата стукнула коняка - це трагедія на всю борду!!! А коли малим дітям потрібно кілька грн на подарунки - то всім насрати?

Чого я маю перйматися здооров'ям оху*вшого олігарха???

Хай йде в чергу в поліклініку як всі. Хай вмре в черзі, як це трапилося на очах моєї тітки!

Він святий?? Нє? То з якого буя стільки уваги до персони??

Жень, "патамушо бабло рулить" в цій країні .. да і не тількі в цій ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я "скатина русский шпион"

та це усім відомо і так. Нічого нового.

Жень, "патамушо бабло рулить" в цій країні .. да і не тількі в цій ...

В нашій особливо. І це пздц як хєрово. Їх обирали не для цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А всіх шкодувальників Єремеєва запрошую сходити хоч раз в Волинський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, що за гімназією вул. Кравчука 6. І подивитись на тих діток, які там проходять реабілітацію і на батьків які не мають коштів на елементарні лікі для своїх дітей, бо держава виділяє мізерні кошти на їх лікування. А цю людину яка обкрадала волинян десяткі років і кідала перед кожними виборами крихти з панського столу в вигляді побудованої церкви чи зробленої вулиці в селі, мені зовсім не шкода та і нема чого шкодувати кліщів подібних Єремеєву, Ато плачете за князьком волинським, аж тошнить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відкрию всім секрет, бабло рулить в будь-якій країні світу, не рулить тільки в окремих племенах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слава конику :) Тричі слава.

Шкода як здадуть на бастурму :(

Це буде дійсно трагедія....(патріот держави)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень, "патамушо бабло рулить" в цій країні .. да і не тількі в цій ...

В нашій особливо. І це пздц як хєрово. Їх обирали не для цього.

їх не обирали .. вони собі купили пропуск .. і це особливості наших виборів ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як розповів друг Єремеєва і його колега з депутатської групи «Воля народу» Сергій Лабазюк, нещасний випадок стався вранці 26 липня. «Ігор їхав верхи. На дорозі була яма, і кінь спіткнувся. Ігор упав першим, а потім його придавив кінь – упав на голову», – розповів нардеп. За його словами, Ігор Єремеєв відразу впав у кому і вже добу не виходить із неї. Через важкий забій мозку стався крововилив, і в потерпілого різко зріс внутрішньочерепний тиск – медики проводять необхідну терапію, щоб знизити його. Лікарі проводять паралелі зі станом Міхаеля Шумахера, який травмувався, катаючись на гірських лижах.

Із Луцької міської клінічної лікарні Ігоря Єремеєва доправили до Києва, він перебуває в Київському інституті нейрохірургії ім. Ромоданова.

«Вранці прилетів лікар з-за кордону. У другій половині дня вирішуватимуть питання транспортування до Європи – все залежатиме від стабільності його стану», – каже Лабазюк. Також, за останніми даними, стан Ігоря Єремеєва трохи поліпшився.

Forbes.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень, "патамушо бабло рулить" в цій країні .. да і не тількі в цій ...

В нашій особливо. І це пздц як хєрово. Їх обирали не для цього.

їх не обирали .. вони собі купили пропуск .. і це особливості наших виборів ...

Правий Сектор: виборами ситуації не зміниш

Приклад чернігівського округу доводить, що відмова «Правого сектора» від участі у місцевих виборах правильна.

Про це повідомила прес-служба ПС.

За словами її речників «виборами ситуації не зміниш. Ні парламентськими, ні президентськими, ні місцевими».

Революційні сили, які прагнуть реальних змін, ніколи не здобудуть на виборах абсолютної перемоги, а саме така перемога необхідна для проведення змін у країні. І справа навіть не в адмінресурсах та фальсифікаціях. Усі «рейтингові» політичні сили — це сили олігархічні. І вони виграють на виборах за рахунок десятків, сотень мільйонів, котрі витрачаються на «агітацію» (а по факту — на одурманення і баранізацію населення). Де знайти такі кошти революціонерам? Хіба що «лягти» під якогось олігарха, стати його маріонетками. Але тоді вони перестануть бути революціонерами, — пояснили в ПС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім кого давить жаба за бабло, тих хто його має, можна спробувати його заробити і потратити ПРАВИЛЬНО ))).

Бо аж очі ріже читати вищенаписану жовч.

Впевнена, тут на форумі є різноманітні соціальні рівні.

І на одного "бідного" знайдеться ще десяток "ще бідніших".

Та передбачувано, що той "ще бідніший" бажає тому "бідному", при якомусь горі бідного, того ж що ви бажаєте Єрємєєву.

"Ібо жизнь - боль, і світ несправедливий!"(с)

На мою думку, проблема в голові.

І "все стане добре" коли людина перестане бажати смерті ворогу, а бажатиме, щоб всі були живі, коли не буде радіти з горя олігарха, а жалітиме, що він може не відповісти по закону...

Дякую, хто прочитав. Вибачте, кому не вгодила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво,

картка Єремеєва продовжує голосувати ?....

так в них зараз канікули...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хіба він вже вмер?

так в них зараз канікули...

Картка живе своїм життям і голосує не дивлячись ні на що!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І "все стане добре" коли людина перестане бажати смерті ворогу,

Це маячня. на війні (коли всі вороги) тільки такого і бажають, мало того - добиваються цього і роблять усе можливе! Або тебе, а бо ти! зараз у світі є один ворог, називати я його не стану. І більша половина світу здоров'я йому не особливо то і бажає. Є кілька мільйонів придурків, які навпаки - моляться на нього.

То як бути?

коли не буде радіти з горя олігарха

Ніхто тут особливо смерті і не бажав. І з горя не раділи. Якби раділи - влаштували б парад на пр.Волі із піснями і танцями. (Хоронили тёщу, порвали 2 баяна)

Якби це сталося не з ним, а зкимось іншим, то й реакція була б не така!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім кого давить жаба за бабло, тих хто його має, можна спробувати його заробити і потратити ПРАВИЛЬНО ))).

Бо аж очі ріже читати вищенаписану жовч.

Впевнена, тут на форумі є різноманітні соціальні рівні.

І на одного "бідного" знайдеться ще десяток "ще бідніших".

Та передбачувано, що той "ще бідніший" бажає тому "бідному", при якомусь горі бідного, того ж що ви бажаєте Єрємєєву.

"Ібо жизнь - боль, і світ несправедливий!"(с)

На мою думку, проблема в голові.

І "все стане добре" коли людина перестане бажати смерті ворогу, а бажатиме, щоб всі були живі, коли не буде радіти з горя олігарха, а жалітиме, що він може не відповісти по закону...

Дякую, хто прочитав. Вибачте, кому не вгодила.

вибачте, але ви не праві ... за свої 30+ років я зрозумів одну просту річ - в нашій країні чесним способом великі гроші не заробиш .. можно нормально заробляти і безбідно жити, але ... ви ніколи не попадете в рейтинг найбагатших людей України .. тому не потрібно говорити про заздрість і про "невміння заробляти" ... в одному фільмі була хороша фраза - "много денег можно заработать тремя способами - убийство, наркотики и проституция"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

много денег можно заработать тремя способами - убийство, наркотики и проституция

є 4-й - ухиляння від сплати податків. Якраз так в нашій країні всі і "заробляють".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте, але ви не праві ... за свої 30+ років я зрозумів одну просту річ - в нашій країні чесним способом великі гроші не заробиш .. можно нормально заробляти і безбідно жити, але ... ви ніколи не попадете в рейтинг найбагатших людей України .. тому не потрібно говорити про заздрість і про "невміння заробляти" ... в одному фільмі була хороша фраза - "много денег можно заработать тремя способами - убийство, наркотики и проституция"

Це мені мама вже 10 років розказує))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна спробувати його заробити і потратити ПРАВИЛЬНО ))).

Та передбачувано, що той "ще бідніший" бажає тому "бідному", при якомусь горі бідного, того ж що ви бажаєте Єрємєєву.

Неважливо скільки в тебе грошей, а важливо як ти їх заробив.

Скажіть будь-ласка, яке в нормальної, чесної людини має бути ставлення до злодія?

А якщо злодій, ще й сміється над законами і людьми, яких він грабує?

П.С. Єремеєва не знаю, карав він чи ні теж не знаю, говорю узагальнено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...