Перейти до змісту

Vitaliy L

Power users
 • Кількість зміста

  1 467
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Vitaliy L last won the day on Грудень 19 2017

Vitaliy L had the most liked content!

Репутація громади

319 Поважний

10 Підписників

Про Vitaliy L

 • Ранг
  Talking box

Останні відвідувачі профілю

6 935 перелядів профілю
 1. Поясніть пліз його цінність на 15тис.грн. для тих хто не розуміється. Розділ ніби барахолка, а не сумнівний антикваріат.
 2. як мінімум я набрав би 102. чому ви вирішили що я захищаю одну із сторін???
 3. Незрозуміло чому так треба емоційно все обговорювати. Так враження, що ситуація когось особисто зачепила. Дай Бог щоб потерпілий залишився живим і не інвалідом. В іншиму випадку поліціянт понесе суворе покарання. а щодо припущень, то уявіть ви з дружиною, дітьми і т.д. прогулуєтеся, дихаєте свіженьким повітрям, а поруч хтось з ножем криваву м'ясню організував. Ваші рідні в шоці, а ви заспокоюєте, все добре, то герой покидьків ріже.... - Давайте без взаємних образ. p/s veter хоч трохи офтоп, я як напишу з власного досвіду.
 4. Ситуація неоднозначна. Раніше правоохоронні органи патрулювали місто. Зараз цього давно немає. Але ж це ненормально щоб з собакою і ножем наводити порядок. Для цього і є поліція, котра несе службу цілодобово. Нам тепер почати всім з ножами ходити? А якби у них були ножі чи інша зброя то сьогодні вже хоронили б з почестями? Правильніше було б побачивши правопорушення зателефонувати куди слід. P.S. може бути що все було і зовсім і не так, а навпаки - зробили зауваження за собаку (тут тільки реальні очевидці можуть прояснити)
 5. Маємо номер Світлани, але знаємо, що у неї є стрункий парубок
 6. Альтернативна енергетика

  більше схоже на тупий примітивний жарт ніж на реально працюючий пристрій. сонячна панель перекриває для того хто працює на техніці вид що попереду і що що з боків. а про потужність панелі для такого мотоблоку вже вище написано. p.s. може цей мотоблок ще біткоїни майнить одночасно? тоді навіть на город його вивозити не треба!
 7. дивлячись на кількість пропозицій з продажу майнинг ферм по всій Україні на ОЛХ за останній тиждень починаєш розуміти, ще це не такий вже і мед з ложкою...
 8. найвірогідніше що так , якби нові і ціна інша і Deemon це зазначив би...
 9. З св'ятом друже! Міцного здоров'я тобі і всій родині!
 10. якась підвальна гівнодоставка, тут її немає і в помині http://mycargo.com.ua/companies/ сподіваюсь що бордівчани хоч не потравились тим сурогатом! сам також подумував купити щось до столу, але сумнів у якості і походженні взяв верх.
 11. шановний ніхто перед вами не виправдовується і не буде. вам пояснили, що не потрібно писати що винні всі ми. пишіть особисто за себе, а не виніть усіх. є значне коло законослухняних адекватних людей, котрі дотримуються діючого законодавства, хоче воно зараз і не в тренді. винна впершу чергу влада, якій немає діла до людей, бо корито з грошима перед носом, а суди, прокуратура і поліція дарма жеруть свій хліб з ікрою нічого не роблячи для народу. якби феміда безпристрастно карала суворо винуватців і закони діяли як має бути, то і машини справні були б, і на права вчили і екзамени справжні були б, і на дорогах п*янізні тварини за кермом не гасали б. І можливо б і Ірина Ноздровська була б жива, бо боротись з системою беззаконня і безглуздя було б не потрібно. Кара за злочин була б не відворотна і всі про це знали б. Але на жаль поки все ще не так.
 12. На жаль, останнім часом всі дискусії зводяться до простої схеми : Переубедить вас мне не удастся, поэтому сразу перейду к оскорблениям...
 13. факт беззаконня кричущий, але ТС замість того, щоб нормально висвітлити інформацію, оскорбив бордівчан і привів посилання на якийсь невідомий ресурс з бездарною подачею матеріалу. гарно чоловік рік почав на Борді!
 14. Та ладно розповідати, що самсунги погані, а китайпром на голову вище. Все залежить як користувались телефоном і як налаштовані програми. Хоча тут не місце для дискусій. Сподіваюсь продавець знайдеться і ситуація виправиться.
×