Перейти до змісту

Vitaliy L

Power users
 • Кількість зміста

  1 479
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Vitaliy L last won the day on Грудень 19 2017

Vitaliy L had the most liked content!

Репутація громади

322 Поважний

10 Підписників

Про Vitaliy L

 • Ранг
  Talking box

Останні відвідувачі профілю

7 110 перелядів профілю
 1. З горохом є нюанси приготування :). Але виходить смачно і швидко. Треба трохи практики
 2. Дружина зробила нормальну покупку в інтересах сім'ї. Вам треба було запитати спочатку про доцільність купівлі мультиварки (на борді є тема), а не панікувати за кредит. До речі, може це не кредит у повному розумінні, а оплата частинами. А загалом, живіть дружно і щасливо, взаємоповага має бути на першому місці.
 3. Манія переслідування - то не добре )))
 4. Напишіть свою ціну. Як вона на рахунок шумності вентиляторів у важких іграх?
 5. Червоної Калини це інша вулиця, а це 8 березня вулиця.
 6. Соціальна Для пенісонерів відпуск товарів без комісії щопонеділка (В нових маркетах - щоденно) http://tor-ba.com/clients/. P.$. Сергей, что ты им показал что тебе такое предложили?
 7. мабуть не відкрию вам секрету, що технічний прогрес на місці нестоїть . отож була надія що і на вашому ресурсі можна побачити впровадження найновітніших технологій, графіки окупності, економії та інші цікаві моменти, що привернули б вам увагу клієнтів, а також нормальний прайс як вже вказав дописувач вище. а так бачимо сюжет з тв пятирічної давнити, ще всяке-різне-неконкретне і жодного позитивного відгуку від щасливого клієнта. а після сьогоднішньої вашої риторики на адресу дописувачів, мені особисто видається безглуздим занести до вас від 10к$ і очікувати позитивний результат. p.s. наведений вище сюжет з ютубу в свій час досить доступно і вчасно освіжив сприйняття такого надзвичайно економного виду опалення.
 8. дякую за відповідь. переглянув прайс. є багато цікавих моделей.
 9. Дякую за телевізор! Все просто супер! Зображення - вогонь! 4К, смарт літає просто! Доставка та обслуговування на найвищому рівні!
 10. не бачу контактного номеру телефону ні в темі, ні в ПП... вперше на Борді продаєте?
×