Перейти до змісту

Vitaliy L

Power users
 • Кількість зміста

  1 527
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Vitaliy L last won the day on Грудень 19 2017

Vitaliy L had the most liked content!

Репутація громади

334 Поважний

10 Підписників

Про Vitaliy L

 • Ранг
  Флудилка-говорилка

Останні відвідувачі профілю

7 278 перелядів профілю
 1. Vitaliy L

  Анекдот №9

  - Алло. Это Иванов Сергей Семенович? - Да - Это вам из ФСБ звонят! - Я знаю! - Откуда? - А вы мне звоните на телефон который поломан, выключен и без сим-карты...
 2. Продам гру FIFA19 на диску для PS4 - повністю на російській мові. Диск - стан нового, один раз інсталювалася для перевірки. Ціна - 985 грн.
 3. Vitaliy L

  Басейн

  5990 грн. повний день
 4. Vitaliy L

  Шукаю майстра по ремонту Android TV box

  Сервісами Мегого і ОллТВ не користуюсь, так що тут не до мене.
 5. Vitaliy L

  Подарую календар.

  Дякую! Здоров'я та удачі в Новому Році!
 6. Vitaliy L

  Подарую календар.

  привіт! хочу!
 7. @d.u.a.l , скріншот додаю, версія програми 1.10.3 значок маршрутки плавно рухався, постійно був червоного кольору.
 8. Репостну ще в цю тему, якраз назва теми чудово підходить! Сьогодні стикнувся просто з волаючою наглістю маршрутників. Потрібно було добратися на вулицю Чернишевського о 21 годині. Варіантів небагато - маршрутка №47, яка їде по Чернишевського або з маршрутки №22 топати по бездоріжжю до лікарні МВС хв. з 15. В програмі CityBus якраз видно було як з 40-го дружненько прямують №22 а слідом №47. Уявляєте як радісно було на №47 добратися без героїчного долання кучугур і заметів. О 21.25 на зупинці транспорту біля 5-ї школи побачив напівпорожню №22 і почав готуватися до приїзду №47, яка на незначній віддалі згідно CityBus прямувала по маршруту. Але проходить 5, 10 хв. а маршрутки немає... Повний здивування дістаю телефон щоб пересвідчитися що і як і бачу що маршрутка №47 вже на кільці біля Променя !?!? А мимо нічого окрім тролейбуса не проїхало.. Думаю як чудово склалося, 22 пропустив щоб на 47 сісти, а вона телепортувалась чи мені окуляри пора придбати... Думав кінець історії, але ж сьогодні свято і св.Миколай прислав маршрутку №3 (йти далі, але ж не мерзнути і чекати невідомо чого). Їдучи у маршрутці №3 спостерігаю в програмі CityBus за рухом №47 і продовжую дивуватися як я міг не побачити автобуса (інше в голову не приходило). Вийшовши на Ковельській біля ветлікарні швиденько попрямував до перехрестя вулиць Ковельська та Чернишевського (там є зупинка транспорту) щоб побачити цю маршрутку №47 котра ще їхала по вулиці Чернишевського згідно програми CityBus (те що програма працює я бачив по тому які маршрутки їхали поруч при русі по місту і чітко було видно маршрутку №22 котра направлялась в сторону центру). Тепер я постійно дивився в програму CityBus і чекав коли ж мимо мене проїде цей загадковий транспорт. В програмі маршрутка проїхала, а насправді нічого не їхало. Автобуса маршруту №47 АС5877АК не було. Ніякий автобус не проїзджав взагалі, дорога була порожня. Що тут ще скажеш.... Може шановний d.u.a.l може прокоментувати як таке може бути, невже в програмі замість маршрутних автобусів вже боти їздять по карті?
 9. Сьогодні стикнувся просто з волаючою наглістю маршрутників. Потрібно було добратися на вулицю Чернишевського о 21 годині. Варіантів небагато - маршрутка №47, яка їде по Чернишевського або з маршрутки №22 топати по бездоріжжю до лікарні МВС хв. з 15. В програмі CityBus якраз видно було як з 40-го дружненько прямують №22 а слідом №47. Уявляєте як радісно було на №47 добратися без героїчного долання кучугур і заметів. О 21.25 на зупинці транспорту біля 5-ї школи побачив напівпорожню №22 і почав готуватися до приїзду №47, яка на незначній віддалі згідно CityBus прямувала по маршруту. Але проходить 5, 10 хв. а маршрутки немає... Повний здивування дістаю телефон щоб пересвідчитися що і як і бачу що маршрутка №47 вже на кільці біля Променя !?!? А мимо нічого окрім тролейбуса не проїхало.. Думаю як чудово склалося, 22 пропустив щоб на 47 сісти, а вона телепортувалась чи мені окуляри пора придбати... Думав кінець історії, але ж сьогодні свято і св.Миколай прислав маршрутку №3 (йти далі, але ж не мерзнути і чекати невідомо чого). Їдучи у маршрутці №3 спостерігаю в програмі CityBus за рухом №47 і продовжую дивуватися як я міг не побачити автобуса (інше в голову не приходило). Вийшовши на Ковельській біля ветлікарні швиденько попрямував до перехрестя вулиць Ковельська та Чернишевського (там є зупинка транспорту) щоб побачити цю маршрутку №47 котра ще їхала по вулиці Чернишевського згідно програми CityBus (те що програма працює я бачив по тому які маршрутки їхали поруч при русі по місту і чітко було видно маршрутку №22 котра направлялась в сторону центру). Тепер я постійно дивився в програму CityBus і чекав коли ж мимо мене проїде цей загадковий транспорт. В програмі маршрутка проїхала, а насправді нічого не їхало. Автобуса маршруту №47 АС5877АК не було. Ніякий автобус не проїзджав взагалі, дорога була порожня. Що тут ще скажеш.... Може шановний d.u.a.l може прокоментувати як таке може бути, невже в програмі замість маршрутних автобусів вже боти їздять по карті?
 10. Куплю Руль Xbox 360 Wireless Speed Wheel та Xbox 360 Kinect Sensor в справному стані і хорошому зовнішньому вигляді.
×