Перейти до змісту

Ігор Єремеєв потрапив до реанімації, - ЗМІ


Basil

Рекомендовані повідомлення

Як на мою скромну думку, тему можна закрити. mix_forever правий, Єремєєва вже нема. І якщо наробив він помилок за своє життя-Бог йому суддя. Нічого вже не поправиш. Нехай спочиває з миром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

По цій темі поміняла повністю думку про деяких користувачів...на жаль в не в кращу сторону....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от і вирішили - раз бандюк наш, та ще й здубився - він хороша людина.

Якщо Колісник вріже "дуба раньше срока" - то і його до лику святих можна причисляти, чи Мартиняка там, чи ще

якогось "нашого".

Ну бо хоч і вкрали, але ж не пробухали і до діла крадене застосували, а ще й наші.

Пора тему відкривати Волиньдонія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина вже в землі , а його далі обговорюють !Не полюдськи !

Ну чо, вон Гітлер - Сталін - Чикатило також в землі, але їх і далі обговорюють. От нелюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"хай земля йому буде пухом".. теж незвично звучить в цому випадку? правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто без гріха, хай перший кине в мене камінь.

Може Любарт, замок якого стоїть і через 500 років -був святим?

Чи можна зробити щось масштабне, щоб і при цьому вгодити всім?

Завше найдеться паршива, нікчемна вівця та отруюватиме все своєю заздрістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто без гріха, хай перший кине в мене камінь.

Може Любарт, замок якого стоїть і через 500 років -був святим?

Чи можна зробити щось масштабне, щоб і при цьому вгодити всім?

Завше найдеться паршива, нікчемна вівця та отруюватиме все своєю заздрістю.

Ти прям Іісус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто без гріха, хай перший кине в мене камінь.

А хто не крав, хай перший пожбурить кримінальний кодекс.

А хто не їв м'яса, хай запустить брокколі.

А хто не мав вєліка, хай шатуном заюшить.

Ну і продовжити можна, щоб виправдати всіх бандюг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок! А якби ви опинились в його ситуації - є можливість і ніц не буде... Хто би встояв?))) Но взяти то одне, тре ше вміти розпорядитись..

Справа не в тому. Справа в іншому. Мова йде не тільки про Єремєєва-бізнесмена. Мова йде про Єремєєва-людину.

Є багато багатіїв, які мають (ну звісер, що менші) статки, але залишаються людьми. Не виростає корона, немає зверхньості.

А ще, мова йшла про те, що "сьогодні на коні - завтра під конем", "сьогодні зі щитом - завтра на щиті".

Як ще донести думку - не знаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є багато багатіїв, які мають (ну звісер, що менші) статки, але залишаються людьми. Не виростає корона, немає зверхньості.

Назви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди хоть і багатії , але в першу чергу повинні бути людьми , і не тільки брати а й віддавати ! Він і був такою людиною !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди хоть і багатії , але в першу чергу повинні бути людьми , і не тільки брати а й віддавати ! Він і був такою людиною !

А є десь данні про відношення заробленого/вкраденого/розданого?

Ну щоб вивести формулу вкрав/роздав, ну хай буде в робінгудах - мікроробінгуд, кілоробінгуд, наноробінгуд, мегазлидня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є формула порівняння.

Жив не у Конча Заспі , і не в Швейцаріїї-а у Луцьку.

Побудував не синагогу в Єрусалимі, а ТамТам та Портсіті у Луцьку.

Мав не три паспорти, а один , український.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди хоть і багатії , але в першу чергу повинні бути людьми , і не тільки брати а й віддавати ! Він і був такою людиною !

А є десь данні про відношення заробленого/вкраденого/розданого?

Ну щоб вивести формулу вкрав/роздав, ну хай буде в робінгудах - мікроробінгуд, кілоробінгуд, наноробінгуд, мегазлидня.

Дружище а для цього показуха не потрібна ! Люди сусіди знайомі є котрим він допоміг !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді, стає зрозуміло чого у нас так комфортно живеться Медведчукам, Порошенкам, Тимошенкам, Ющенкам, Ахмєтовим, Клюєвим, Шуфричам, Новіцьким, Черновецьким, Охендовським, Януковичам, Кучмам, Пінчукам, Коломойським, і їх кремлівським партнерам. Все просто як виявляється: "хто без гріха", заздрість, можливо зрада, жаба. Чуваки прокрутились, отримали колосальні ресурси, вони топ, вони поза законами України, поза правдою, совістю, повна індульгенція і перед правоохоронною системою і перед Богом. То хто ви такі, що судите богів?

Ми народжуємось. живемо, помираємо в стокгольмському синдромі. В чому причина, можливо в голоді, в постійному виживанні, викручуванні, внутрішній конкуренції, себеїдстві, але ми готові принижувати своїх близьких через меншовартність, звичайність, через такий як всі, обожнюючи, завидуючи, підносячи на п'єдистал людей в яких є гроші, причому не важливо яким шляхом зароблені. Заробив, значить вмів, міг і добився - молодець.

Битва за ресурси тепер все важча, отже таких добродіїв ставатиме все більше і діла їх будуть ще величніші. Зараз не шкодуватимуть грошей на вставляння пластикових вікон в садочки, школи. На споруду памятників, алей, деревцята. На все щоб залишатись в недоторканому політичному топі, що поки має доступ до ресурсу, до безмежного ресурсу зубожілої країни. Може й справді такий народ, така країна, таке життя. Помер один з найкращих, найпотужніших представників цієї країни. Варто співчувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є багато багатіїв, які мають (ну звісер, що менші) статки, але залишаються людьми. Не виростає корона, немає зверхньості.

Назви.

а вам зачєм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Країна наша зубожіла через хронічне невміння відділяти та відрізняти тони, напівтони та дрібні деталі, котрі дуже часто все і вирішують.

Про якесь прогнозування та планування мова вже і зовсім не йде.

Для цього потрібно вміння та бажання аналізувати.Потім діяти, ну і звісно нести відповідальність за свої дії.

Але ж набагато легше не розбираючись до кінця, просто чимдуж горлати- зрада, олігархи, накрали, обманули.

А яж попереджав, а яж за них не голосував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жив не у Конча Заспі , і не в Швейцаріїї-а у Луцьку.

То, де він НЕ жив, не значить там його (житла) не мав.

Побудував не синагогу в Єрусалимі, а ТамТам та Портсіті у Луцьку.

Маєш щось проти синагоги в святій землі?

Хай би краще так.

БО назване тобою 1) і 2) - виключно бізнес-інтерес. Тільки не кажи "для людей".

Мав не три паспорти, а один , український.

Стверджувати не беруся. не бачив.

олігархи, накрали, обманули.

Бо так і є. І єдине, що можна зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є багато багатіїв, які мають (ну звісер, що менші) статки, але залишаються людьми. Не виростає корона, немає зверхньості.

Назви.

а вам зачєм?

Бо без конкретики це все просто пустомовство.А конкретики нема і не буде, бо таких омріяних та вигаданих справедливих ангелів багатіїв -не існує.

Існують менш справедливі, та більш справедливі.

В нас же все гребуть під одну гребінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є формула порівняння. Жив не у Конча Заспі , і не в Швейцаріїї-а у Луцьку. Побудував не синагогу в Єрусалимі, а ТамТам та Портсіті у Луцьку. Мав не три паспорти, а один , український.

Ну а роздав скільки?

А скільки лабораторій по вивченню раку побудував і профінансував?

А скільки заснував фондів для підтримки обдарованих дітей?

А скільки клінік побудував для лікування онкохворих дітей?

А скільки зпиз..в ПДВ і неПДВ? А чого перся до ВР?

Ну і наостанок.

А скільки на спижжене такими "добрими" чуваками-хозяйствєнніками можна було побудувати-створити

всього вище згаданого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, скільки він роздав у процентному виразі від своїх коштів.

Але у загальних сумах ти не наблизишся до нього і за тисячу років.

На рахунок ,, а може,,- то може через років 10 він би і половину роздав би.

На відміну від інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але у загальних сумах ти не наблизишся до нього і за тисячу років.

кошти бабульок що молоко здають і водіїв....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але у загальних сумах ти не наблизишся до нього і за тисячу років.

Не факт - 50/50. Бо є надія що не завтра представлюсь.

А от він вже ніколи не наблизиться до мого співвідношення спиз..в/роздав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, скільки він роздав у процентному виразі від своїх коштів. Але у загальних сумах ти не наблизишся до нього і за тисячу років.

А от тут не нада. Якщо я (умовно) заробляю 3000 грн, то я, чомусь, можу віддати 10% від заробленого на благодійність.

А чи віддав (би) він (та пофіг чи й не він, а якийсь інший олігарх) хоча б 1% від заробленого на такі потреби?

З вірогідністю у 95% можу сказати - що ні!

Бо без конкретики це все просто пустомовство.

Не хочу я тут прізвища "палити". Скажу так, є місцеві не бідні люди, яким не впадло своїи лексусом і додому мене (простого працівника, яких у нього дксятки / сотні) підвезти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкретика? Я тут недавно прочитав конкретику.

Створюєш фірму з якоюсь господарською діяльністю. Через свої звязки, бізнесові чи політичні отримуєш кредит на сто мільйонів гривень в одному банку, на десять в іншому, і так далі, завалюєш фірму фіктивними боргами і через контрольованого суддю банкротиш і кінці в воду. Сто мільйонів плюсу. Йдеш далі. Створюєш фірму з якоюсь господарською діяльністю ... Далі паралельно з такою діяльністю, правильно інвестуєш, розвиваєш якісь торгові мережі, невеличкі виробництва, що вже бачить громадкість і оцінює тебе як потужного господарника. Якось так.

Мене найбільше в цьому всьому шоканув Колісник, хлопці які пробували його не те що посадити, протсо зсунути з крісла навалювались на якесь мегасерйозне прикриття, яке всі законні потуги зводили на нівець. А це той дядько який на мільярди гривень закинув за кордон поліських лісів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...