Перейти до змісту

Ігор Єремеєв потрапив до реанімації, - ЗМІ


Basil

Рекомендовані повідомлення

Реально скільки вже можна обсмоктувати цю тему?

Мироновича вже не вернеш....

Більшість народу і близько не в кусі історії його життя і справ через що верзе нісенітниці!!!!

А то цікавиться можете переглянути його канал на youtube

https://www.youtube.com/user/EremeevIgor

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

Реально скільки вже можна обсмоктувати цю тему? Мироновича вже не вернеш....

А шотакое? Миронович крила і німб залишив на складі Контініума?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Єрємєєв бандюк- хто тоді оцей?

http://gordonua.com/...onov-94992.html

А чому ні ?

Розкіш у нас це автомобілі яким до 5 років і з більш-менш нормальним мотором , квартири в яких ми живемо

А яхти,самольоти-вертольоти це так ,мєлочі жизні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Єрємєєв бандюк- хто тоді оцей?

http://gordonua.com/...onov-94992.html

В контексті більшості постів: сирота, інтернатівець, що просто змушений був якось виживати, боротись за кожну копійку. Трохи намутив, але з ким небуває. Загалом зміг добитись поставленої мети, заробив мільярди, молодець! Так ходять різні чутки про різні етапи творчості, але то так мох з заздрості розважається. Хто знав його особисто той поважає, навіть той же Президент, і не один. Персона яка заслуговує на повагу, увагу і на почесне місце в німбі заслужених синів України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом приходить розуміння, чого Волинь досить помітно толерувала регіоналам, місцевим олігархам, корупціонерам. Справді, якщо зло - це добро то про що тут сперечатись і що доводити. Мабуть поки що в Україні сенсу в таких темах немає. З них видно тільки одне: наскільки ми ще несформовані як країна, народ, спільнота. У нас дитячі уявлення про причинно наслідкові звязки, а запамятовуються тільки по дитячому хороші, добрі моменти життя перонажів.

Тут всі хочуть розвитку і щоб більше багато не писати, такі персонажі, про яких ви бідкаєтесь у всіх розвинутих країнах просто не могли б з'явитися, в силу того, що на початкових етапах попали б в тюрму. І це, що вони добираються у нас до топу, стають депутатами, прем'єрами, міністрами, президентами чітко вказує наш рівеннь розвитку, рівень економіки, рівень суспільства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Єрємєєв бандюк- хто тоді оцей?

Кум путлєра. І цим все сказано. До чого було запитання? шонібуть...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі персонажі, про яких ви бідкаєтесь у всіх розвинутих країнах просто не могли б з'явитися, в силу того, що на початкових етапах попали б в тюрму. І це, що вони добираються у нас до топу, стають депутатами, прем'єрами, міністрами, президентами чітко вказує наш рівеннь розвитку, рівень економіки, рівень суспільства.

1 .В Швеції, чи навіть у Польщі- так.У США, або Італії ще й не такі і не в таких масштабах стають .

2. Що, на твою думку , треба зробити нам для розвитку , вже у першу чергу.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

випадково натрапив, тому лишу тут

Плани Єремеєва, яким не судилося збутися

Яким Ігор Єремеєв запам’ятався волинянам та колегам-політикам

ПиСи: а тему дійсно вже можна було б відредагувати... напр. "Ігор Єремеєв потрапив до реанімації і невдовзі помер"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Michaylo, чому? В чому проблема? Була людина, залишила свій відбиток в історії, як-не-як, то чому б не існувати темі про неї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Michaylo, чому? В чому проблема? Була людина, залишила свій відбиток в історії, як-не-як, то чому б не існувати темі про неї?

просто дуже багато людей тут всяку гидоту пишуть не знаючи всієї правди !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, зате ті, хто знають "всю правду", тут мають повну можливість розповісти її тим, хто незнає, і можливо, що навіть ті, хто "пише гидоту", прочитавши ту "правду", змінять свою думку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Michaylo, чому? В чому проблема? Була людина, залишила свій відбиток в історії, як-не-як, то чому б не існувати темі про неї?

просто дуже багато людей тут всяку гидоту пишуть не знаючи всієї правди !

Уявляю яку гидоту писали-б ті люди, що пишуть гидоту, взнавши всь правду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Michaylo, чому? В чому проблема? Була людина, залишила свій відбиток в історії, як-не-як, то чому б не існувати темі про неї?

просто дуже багато людей тут всяку гидоту пишуть не знаючи всієї правди !

Скажу Вам страшну таємницю-ВСІЄЇ ПРАВДИ не знає НІХТО, окрім тих, про кого ця правда.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПИшуть що коня з якого впав приспали http://news.volyninfo.com/volyn/367171-konya-z-yakogo-vpav-ieremeiev-prispali.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серед пенсіонерів полісся худить така мулька, що то не Єрємєєва похоронили, а когось підставного, а Єрємєєв зі своїми мільйонами давно тю-тю... (с) не моє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Єрємєєв зі своїми мільйонами давно тю-тю...

Для чого?:) У Порошенка у фаворі був, Коломойського пресанули... все вказувало лише на гарні перспективи, а в селі і пенсіонерам і на поліссі - воно як в селі, дайте но бла-бла-бла...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серед пенсіонерів полісся худить така мулька, що то не Єрємєєва похоронили, а когось підставного, а Єрємєєв зі своїми мільйонами давно тю-тю... (с) не моє...

А який йому сенс було робити такі фінти?))) Його ж не переслідували.Він і так міг би зі своїми мільйонами тю-тю
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісь були повідомлення раніше, що проти нього генпрокуратура проводила якісь перевірки,

зараз не маю ні часу ні бажання вернути інтернет...

Хоча я й сам в це не вірю... Єрємєєв вмів пристосовуватись до всякої влади...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мєжду дрочім, ось тут пишуть, що останнім часом сервіс на ВОГу скотився в УГ.

Про якість пального писали раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісь були повідомлення раніше, що проти нього генпрокуратура проводила якісь перевірки,

зараз не маю ні часу ні бажання вернути інтернет...

Хоча я й сам в це не вірю... Єрємєєв вмів пристосовуватись до всякої влади...

про прокуратуру не бачив, а от Кролик Яйценюк вякнув там типу щось Єрємєєв має повернути "в казну" якусь там смішну суму... Я не думаю, що це могло б стати причиною такого театру. Я впевнений, що йому дійсно не повезло і він, все ж, попав під коня насправді.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій товариш, був особистим охоронцем Ігора Мироновича. Тренувались разом. Мої дві однокласниці працюють в конюшні Єремеєва, на Чернишевського.

В той день дівчата і ще двоє мужчин їхали за ним, перед його падінням. Все сталось дуже швидко, його помилка, що він прижався до коня, а не відштовхнувся від нього під час падіння. Загалом картина жуть. Вони навіть його не трогали, до приїзду швидкої.

Товариш без роботи, пригнічений, ще не вірить що таке сталось. Йому дуже подобалось з ним працювати, казав що людина він дуже хороша, розумна, продумана. Великі плани в нього були на наш край. Загалом дуже багато мені розказував про нього, хорошого!

Шкода, хороша людина пішла... Ще міг багато зробити для людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...