Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

2 hours ago, nickel said:

єдине погіршення яке я відчув на власній шкурі, а не мені так сказали по телевізору зашкварені журнашлюхи - це картопля по 13 грн. Але мені підказали, що садили її за Петі, тому не вродила.

Це зєлєбоби неправильно зрозуміли гасло "весна прийде - садити будемо". Подумали, що пісюніст сам за них картоплю посадить, і вирішили безтурботно чекати кінця епохи зубожіння. Тому президент Одін тут не при чому.

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Можна сидіти вічно на укріплених позиціях не робити розведення, втрачати  по 1-2 солдату в день, поки кацапня їздить на сафарі і втратити шанс вийти на кордони. Бо у відкритій війні нам кацапа не перемогти, що неодноразово констатували порохоботи. 

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, alexvvv сказал:

Можна сидіти вічно на укріплених позиціях не робити розведення, втрачати  по 1-2 солдату в день, поки кацапня їздить на сафарі і втратити шанс вийти на кордони. Бо у відкритій війні нам кацапа не перемогти, що неодноразово констатували порохоботи. 

плюс к этому приличная часть боевых потерь при выполнении боевых задач в серой зоне и за ней.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, romanc сказано:

плюс к этому приличная часть боевых потерь при выполнении боевых задач в серой зоне и за ней.

Військового рішення не буде, армія рф чисельніша, має краще озброєння і безкінечний бк.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересно, полиция провела усиленный досмотр транспорта и добровольцев, которые ехали в Золотое?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю закончится провокациями в серой зоне, обоюдными перестрелками  и жертвами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, хай би погоджувались на любі умови, аби спочатку наші вийшли на кордон з росією. А там можна насрати на власні обісцянки і почати "щимити" донбаситів, ну і звісно українізовувати. Бо не передбачено в Конституції.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два дні тому в Золоте приїзджав наш славетний міністьоборони Хомчак і там зібрався мітинг з наїхавших з  окупованої частини ,які прикинілися місцевими жителями , звісно вимагали розведення..Все це майстерно організували орки з фсб..

На другий день стихійно вийшли на мітинг вже справжні жителі Золотого.Проти розведення.

Як ви думаєте, який мітинг показували російські канали,? Ну і 1+1..

І ще, коли підлисували мінські угоди-Дебальцево належало нам.

Щось не чути, аби росіяни звідти відходили.

Фчому ми маємо виконувати мінські угоди,якщо ніхто не виконав будапештський меморандум?

 

  • Ха-ха 1
  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Vadimm сказано:

як на мене, хай би погоджувались на любі умови, аби спочатку наші вийшли на кордон з росією. А там можна насрати на власні обісцянки і почати "щимити" донбаситів, ну і звісно українізовувати. Бо не передбачено в Конституції.

А Ви уявіть, що ми вийдемо на кордон після розведення і виборів, яке політичне майбутнє очікує порошенка після цього? 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Nokian сказано:

Фчому ми маємо виконувати мінські угоди,якщо ніхто не виконав будапештський меморандум?

Порохоботи казали, щоб для того, щоб не було великої війни, щоб путін не бомбив авіацією, щоб ми мали час укріпити армію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Nokian сказано:

міністьоборони Хомчак

хомчак не міністр оборони, а начальник генерального штабу-головнокомандувач збройних сил, міністр в нас загороднюк...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

А Ви уявіть, що ми вийдемо на кордон

ти спочатку на нього вийди, хвантазьор....

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Basil сказано:

хомчак не міністр оборони, а начальник генерального штабу-головнокомандувач збройних сил, міністр в нас загороднюк...

Дякую, помилився..

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, romanc сказал:

плюс к этому приличная часть боевых потерь при выполнении боевых задач в серой зоне и за ней.

Svityaz, можешь прокомментировать?

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цих хлопців найкраща стратегія наближення миру в Україні

Змінено користувачем Skorpio76
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але веде в нікуди...

сидіти на своїх позиціях, і лише бавитись в "казакі-разбойнікі", хто кого більше настріляє в своєму "тирі" - це тупик. Це може тягтися безкінечно... Баби же рожают

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

але веде в нікуди...

сидіти на своїх позиціях, і лише бавитись в "казакі-разбойнікі", хто кого більше настріляє в своєму "тирі" - це тупик. Це може тягтися безкінечно... Баби же рожают

о точно, треба рожання простимулювати, хоча з країни більше виїжджає  чи гине в ДТП ніж на Донбасі

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Цинік ви....

не цинік, а реаліст. Бо мені не 19 років.

В цій війні не буде переможців. Принаймні таких явних, щоб могли парад призначити, прапори поверженого ворога потоптати... 

В історичному плані ми вже перемогли. паРаші не вдалося зробити те, що вони планували, наші хлопці, завдяки своєму патріотизму та патріотизму волонтерів зупинили нахабного ворога. І він застряг в болоті "лднр" як фашисти в свій час в совецьких болотах.

Якщо нічого не робити (ну тобто робити те, шо й зара - патрони скидатись купувати, приціли, нічники і т.д., - це лише пітримувати стимул ворога і поповнювати гаманці ділків, що торгують зброєю), то цей стан влаштовує і хуйла, і лднр, і "стурбовану Європу", і США. А ми лишаємось на тому самому місці, натомість ще й втрачаємо по людині в день-два... Наче як в легендах, коли віддавали пожертву дракону одну дитину чи цнотливу дівчину в якийсь час, щоб той більше не шкодив. 

Так що тепер нам потрібно думати не про "як підтримувати тир" (кормити того дракона), а як берегти людей.

 

9 хвилин тому, alexvvv сказано:

хоча з країни більше виїжджає  чи гине в ДТП ніж на Донбасі

тобто, краще нехай гинуть? Я вірно зрозумів підтекст?

Змінено користувачем jack74
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, jack74 сказано:

тобто, краще нехай гинуть? Я вірно зрозумів підтекст?

Та ні, у відсотковому відношенні до чисельності армії військових гине більше.  Стояння під обстрілами це шлях у нікуди, за роки набереться жертв на повноцінну військову операцію.

Змінено користувачем alexvvv
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Президент Росії Володимир Путін вважає, що президент України Володимир Зеленський не може забезпечити розведення сил і техніки на Донбасі через націоналістів

Совпадєніє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, alexvvv сказал:

Совпадєніє?

небольшая информационная операция.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

не цинік, а реаліст

Позавчора спілкувався з товаришем, якого дуже поважаю. Він старше мене, він пройшов Афган. І сказав мені наступне:

 - ...я виходжу з позиції, якої притримується кацапстан, тобто - іхтамнєт. Цю позицію треба задекларувати на весь світ, прийняти її і акцентувати на ній увагу всього міжнародного суспільства - голосно і чітко....

-.... ми підходили до кишлаку, на пагорб виїжджав БТР чи БМП обладнаний "матюгальниками" і багаторазово проголошувалось "переконливе прохання" покинути кишлак, оскільки за 3 години буде зачистка. Через три години починала працювати арта, літаки, гелікоптери..Потім йшли ми...

 - ...втрати неминучі, але цю всю срань можна закінчити за місяць, поклавши 4-5 тисяч військових. І це значно розумніша для мене переспектива, ніж мати цю пухлину роками, а, можливо, й десятиліттями, і ВЖЕ лишивши там більше десяти тисяч життів....

Я відповів йому лише те, що треба мати яйця...

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, fedot сказано:

іхтамнєт

В афгані "іхтамнєтами" були американці. Що з того вийшло - (для СРСР) - знаємо. Всі зараз гонять на Порошенкові завершення війни за 14 днів - а він якраз вищесказане і робив. Тепер у зеботів є дві причини гнати - котли і невиконана обіцянка.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...