Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, jack74 сказал:

показати тобі Закарпаття з "їхніми" прапорами???

Бо Закарпаття(не все)- це така сама "Україна" як і дамбас.

 

12 минут назад, jack74 сказал:

пропаганди відчуття гордості за СВОЮ Україну.

Якщо я вважаю себе українцем, люблю Україну, то мені нафіг не треба пропаганда. 

13 минут назад, jack74 сказал:

А народ там варився в своєму соку, на кухнях, в соплях "О Совкє"... 

Вийшли не з совєцкіми прапорами, навіть не з прапорами совецкої України, а саме з аквафрешами.

14 минут назад, jack74 сказал:

Хто їздив туди, в ті регіони, той згадає.

"Плавали, знаєм". Тому я за віділення всіх не згідних жити в Україні. По межі дамбасу - значить помежі, по Дніпру - значить по Дніпру.

17 минут назад, jack74 сказал:

З якого дива Донбас мав стати Патріотичним до Пороха???

Ти любов до пороха асоціюєш з любов'ю до України? Серйозно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

10 часов назад, Skorpio76 сказал:

Смішний. Це називається стратегія. Ні комерційні фірми, ні тим більше учасники війни не розкривають своїх стратегій, аби конкуренти/вороги не могли протидіяти.

Якщо не брати до уваги попередній діалог, то звісно що смішний, але якщо згадати твердження Захара, що план Порошенка є і всім відомий... думаю ти мене зрозумів. Запитання було складним і водночас простим. Дивно що відповідь на нього не зміг дати ні Захар ні Нокіан. Головнокомандувач не повинен публічно відчитуватися перед виборцями про свою стратегію і плани, бо це злив інформації ворогу. Добре, що ти це так розважливо пояснюєш про Порошенка і де дівається твоя розважливість, коли мова заходить про нового головнокомандувача Зеленського? Народ вимагає зараз від Зеленського пояснень. Ти вважаєш це правильним, з точки зору військової стратегії? Тиск на Зеленського через акції протесту в Києві і по Україні, допоможуть Зеленському у війні з Путіним?

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, volks сказано:

Якщо я вважаю себе українцем, люблю Україну, то мені нафіг не треба пропаганда. 

О! А вони не відчувають! Тому над цим і потрібно було працювати, а не нав'язувати їм "мову", так ще й без роз'яснення законів (мовчи дозволяючи іншим на свій лад роз'яснювати)

 

12 хвилин тому, volks сказано:

Вийшли не з совєцкіми прапорами, навіть не з прапорами совецкої України, а саме з аквафрешами.

по-перше, і червоні стяги там були, по-друге, нема сенсу, бо країни тої не існує, а по-третє

24 хвилин тому, jack74 сказано:

Раша в них досі асоціюється з колишньою "ширакой Страной маєй радною"

 

12 хвилин тому, volks сказано:

Тому я за віділення всіх не згідних жити в Україні. 

я теж, але вголос можновладці такого казати не можуть, бо це "зрада". Я, наприклад, не бачу ніякої біди в федералізації

 

12 хвилин тому, volks сказано:

Ти любов до пороха асоціюєш з любов'ю до України? Серйозно?

до чого тут з ким Я асоціюю?!! Це ВОНИ ТАМ асоціювали! - а тому це потрібно було розуміти і працювати над цим

Змінено користувачем jack74
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, san4ez1 сказано:

Не дивом, а справжніми патріотами України, які зупинили це гівно ще там...Слава їм, а багатьом Вічна Пам'ять!

ти захтів погаслувати? Так, звісно слава їм, а багатьом пам'ять, але одними патріотами-добровольцями не зупинили б, не будь дитиною. Там і олігархи зіграли свою немалу роль (котрі не хтіли під керівництво недомірка парашського), і божа поміч...

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Якщо я вважаю себе українцем, люблю Україну, то мені нафіг не треба пропаганда.

Це ти так вважаєш, тому що так вважають твої друзі, твої рідні, твоє оточення, твій світогляд, який не у вакуумі формувався, правда?

А що казати за людину, яка все життя росла у проросійському оточенні, слухала проросійську пропаганду, якій промили мізки? Ось і готовий результат у вигляді днр та лнр. І цей результат активно закріплюється ворогом, тому що ті, як ніхто інший розуміють силу пропаганди. І ці рсійські всякі ток-шоу, серіали і інтернет-ольгінці мають одну мету: заволодіти світоглядом, показати що расєя вялікая  нація, а усілякі там українці та бєлоруси то так, помилкові назви руського народу. Тоді і війська не потрібні.  

Просто цей брєд нажаль добре діє. І Крим та Донбас є показовим результатом цих дій. 

Звичайно що не всі це прийняли там. Пропаганда вражає не всіх підряд, на той дана людині голова, щоб як мінімум аналізувати інформацію, яку сприймаєш. Але для таких людей є каральна машина щоб їх знайти та нейтралізувати будь-яким способом.  І вони вже або мертві, або втекли звідти, або воюють на передовій, або ховають свої думки, щоб якось вижити.

 

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

А вони не відчувають! 

Якщо вони себе не відчувають українцями, то яка там соже бути Україна...

1 час назад, jack74 сказал:

Я, наприклад, не бачу ніякої біди в федералізації

Та ну. І знову ж те саме по колу. Дамбас нікто нє слушаєт. Або навпаки  "Спасіба житєлями дамбаса...." Не надоїло це перегавкування за 30 років?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

ти захтів погаслувати?

У вас під ававою гасла....а я згадав не гасла, а саме людей,які за ці гасла воювали і багато з них вмирали...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

ти захтів погаслувати? Так, звісно слава їм, а багатьом пам'ять, але одними патріотами-добровольцями не зупинили б, не будь дитиною. Там і олігархи зіграли свою немалу роль (котрі не хтіли під керівництво недомірка парашського), і божа поміч...

Олігархи не за країну , а за влесне бабло і владу...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, san4ez1 сказано:

Олігархи не за країну , а за влесне бабло і владу...

а я й не писав, що вони патріоти. Але роль зіграли? - -зіграли

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, volks сказал:

Ні. Просто навіть не виходить уявити подібний мітинг в нас на Західній Україні.

все сделать можно, вопрос во сколько это обойдется заказчику))

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Electronshik сказал:

... 

Звичайно що не всі це прийняли там. Пропаганда вражає не всіх підряд, на той дана людині голова, щоб як мінімум аналізувати інформацію, яку сприймаєш. Але для таких людей є каральна машина щоб їх знайти та нейтралізувати будь-яким способом.  І вони вже або мертві, або втекли звідти, або воюють на передовій, або ховають свої думки, щоб якось вижити.

 

дальше ты становишься инакомыслящим, белой вороной, ненормальным, так как норма- есть состояние большинства... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, nickel сказано:

мова заходить про нового головнокомандувача Зеленського? Народ вимагає зараз від Зеленського пояснень. Ти вважаєш це правильним, з точки зору військової стратегії? Тиск на Зеленського через акції протесту в Києві і по Україні, допоможуть Зеленському у війні з Путіним?

Головнокомандувач зеленський - для мене це сюрреалізм. Спершу варто дати відповідь на питання наскільки воно незалежне від ляльковода. По-друге, якщо і мати оптимістичну відмовідь на пункт 1, далі  ще дуже багато питань до його особистості. Він по житті  актор, який час від часу виходить пограти роль гаранта, а так вінпоспішає до дітей, якими чомусь амеииканський режисер. А приватне відвідування Бабиного Яру? Вже півроку на посаді,, а державницького діяча в ньому нуль. Корабель затонув ще 26 вересня, а він 7 жовтня просить французів допомогти з пошуками..... і  таких Фактів десятки. Нажаль. Не завжди згідний з Тукою. Але на цей раз чоловік даєє вірний діагноз  https://enigma.club/articles/shpagat-zelenskogo

Змінено користувачем Skorpio76
  • +1 5
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Skorpio76 сказал:

Головнокомандувач зеленський - для мене це сюрреалізм.

Ні, синку, це реальність. Решту коментувати не буду, бо ти виходиш з сюрреалізму, а я з реальності.

Тука перестав бути авторитетом, відразу як став порохоботом. 

Змінено користувачем nickel
  • +1 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Skorpio76 сказал:

Це називається стратегія.

Головне забув написати. Порошенко дійсно великий стратег, з легкістю водить Путіна за ніс, але програє вибори якомусь клоуну. Я трохи заплутався: чи то не такий він вже і стратег чи то клоун кращий стратег. Допоможи розібратися.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 4
  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що точно - так це те що останніх 2-3 сторінки явно не на тему війни, а знову дебати бордівських політиків, які перекочували з тем Порошенка, про шостого президента, капітуляції і т.д. Причому останні місяці ці теми просто неможливо читати, так як вони на 90% перетворились на міжособисті вияснення відносин, хто більший бот...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, SergLutsk сказал:

так це те що останніх 2-3 сторінки явно не на тему війни, а знову дебати бордівських політиків, 

Хз. Вроді ж про війну. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Головне забув написати. Порошенко дійсно великий стратег, з легкістю водить Путіна за ніс, але програє вибори якомусь клоуну. Я трохи заплутався: чи то не такий він вже і стратег чи то клоун кращий стратег. Допоможи розібратися.

Забув запитати чи закрито Ротердам+? на скільки років посадили Свинарчуків? скільки рук відрубали топ корупціонерам, зокрема чемпіону по корупції - ляльководу клоуна за захоплення грошових потоків у  Центренерго? скільки велосипедів у кортежі новітнього? чи не так - чому велікі кортежу новітнього повністю схожі з елітними авто та бусами? Може пояснити кумоство чи суцьне кумовство в призначеннях?

Може зможеш пояснити "відсутність" корупції у призначені Радуцький (депутат) - Скалецька (міністр охорони здоров"я). Радуцький пролобіював Скалецьку і обоє великі друзі богатирьової. Може зможеш пояснити зашквар з Бабиним Яром?

Проблему у тому, що у мене в кожному пості є аргументи з посиланнями на конкретні факти. Нажаль, в постах опонентів не знаходжу якихось досягнень гідранта. Вже пройшло півроку. А можна похвалитися лише скасуванням шкільної форми, обіцянками відмінити трудові книжки (цікаво як буде реалізуватися пенсійна система, здійснюватиметься захист прав працівників і т.д. - полюбе буде електронна трудова - ще прикольніша байда).

І країна, яку прийняв у 2014 шоколадний і країна, яка дісталася кловуну у 2019 році - це дві різні країни зокрема за станом економіки, армії, розвитком економічних зв"язків з ЄС і т.д. В умовах дефіциту фінансування на охорону здоров"я, відтоку медиків Супрун змогла розпочати реформування, головною ідеєю якої БУЛО заведення конкуренції. Що має зараз - однодумці райки богатирьової помалу все в системі охорони здоров"я повертають на попередні позиції.

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, nickel сказано:

Ні, синку, це реальність. Решту коментувати не буду, бо ти виходиш з сюрреалізму, а я з реальності.

Тука перестав бути авторитетом, відразу як став порохоботом. 

От тут саме все навпаки. Я наводжу реальні зашквари новітнього, але його прихильники цього не хочуть чути/читати (заходять у якусь свою реальність).

Ну от три крайніх зашквари, які спадають на пам"ять:

- "приховане" відвідування євреєм жалобних заходів у Бабиному Яру. Це та національність, яка дуже, вкрай дуже чутливо ставиться до питань холокосту. Тому йому там потрібно було бути як президенту і як представнику своєї національності. А він ..... Потім знову довелося в справу втручатися ляльководу як керівнику національної організації

- звернення аж 7 жовтня до президента Франції для порятунку екіпажу судна, яке затонуло ще .... 26 вересня. Типу він такий турботливий.

- так поспішав додому, до дітей з прес-конференції з надважливого питання для країни "формули капітуляції", що перепутав дітей з Томом Крузом.

 

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як на це реагує зеленський?

РФ офіційно збрехала морському трибуналу ООН, що повернула нам кораблі

Про це розповів командуючий ВМСУ Ігор Воронченко. Але чомусь ніякої реакції Зеленського на це - немає. Що ж сталося? Це питання другорядне та неважливе? Чи юрист Зеленський не знає, що рішення морського трибуналу в першу чергу стосується кораблів, так як згідно з морським правом його об'єктом є не моряки, при всій повазі - а конкретно кораблі.

За словами Воронченко, РФ після повернення 7 вересня 24 українських моряків заявила суду, що повернула особовий склад і кораблі. "Вони відповіли, що віддали кораблі і особовий склад. Вони офіційно доповіли суду", - підкреслив командуючий ВМСУ. Чому не повертають? Тому що прострелені снарядами катера - це беззаперечний доказ нападу окупантів на українські кораблі в українському море.

Як би це не дивно звучало для непрофесіоналів - екіпаж суден морським правом рахується як своєрідне "майно" кораблю. Тобто, що ми маємо? Окупанти збрехали морському трибуналу, НЕ ВИКОНАВШИ його рішення. Зезидент Зеленський робить вигляд, що так і має бути. А кремлівський карлик черговий раз регоче над Україною

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповім у цій темі, але пропоную подальшу розмову продовжити в менш серйозній темі, хоча б з поваги до тих хто досі в окопах.

Цитата

Забув запитати чи закрито Ротердам+? на скільки років посадили Свинарчуків?

Ти хоч розумієш, що ти зараз не на Зеленського батон кришиш, а на Петю? Захар казав, що Ротердам+ не діяла. Ви там якось синхронізуйтесь чи що.

Цитата

скільки рук відрубали топ корупціонерам, зокрема чемпіону по корупції - ляльководу клоуна за захоплення грошових потоків у  Центренерго?

Зараз закінчують рубати тим, кого Петя посадив і відразу почнуть нових ловити. Ой, я забув, при Петі нікого ж не посадили.

Цитата

скільки велосипедів у кортежі новітнього? чи не так - чому велікі кортежу новітнього повністю схожі з елітними авто та бусами? 

Я "Слугу народу" не дивився, тому без коментарів.

Цитата

Може зможеш пояснити зашквар з Бабиним Яром?

Не можу. Я не знаю, чому у вас підгорає.

Цитата

Проблему у тому, що у мене в кожному пості є аргументи з посиланнями на конкретні факти. Нажаль, в постах опонентів не знаходжу якихось досягнень гідранта. Вже пройшло півроку.

Я не знаю чого ти очікував від Зеленеського і яким обіцянкам повірив. Можу сказати лише за себе: єдине погіршення яке я відчув на власній шкурі, а не мені так сказали по телевізору зашкварені журнашлюхи - це картопля по 13 грн. Але мені підказали, що садили її за Петі, тому не вродила. Тому я спокійний і чекатиму врожай при новому президентові.

 

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 8
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

- це картопля по 13 грн. Але мені підказали, що садили її за Петі, тому не вродила. Тому я спокійний і чекатиму врожай при новому президентові.

:_36::101010::sm110:

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Skorpio76 сказал:

От тут саме все навпаки. Я наводжу реальні зашквари новітнього, але його прихильники цього не хочуть чути/читати (заходять у якусь свою реальність).

Це реально зашквари, в вас пригорає, але пояснити чому самі не можете.

Цитата

Ну от три крайніх зашквари, які спадають на пам"ять:

- "приховане" відвідування євреєм жалобних заходів у Бабиному Яру. Це та національність, яка дуже, вкрай дуже чутливо ставиться до питань холокосту. Тому йому там потрібно було бути як президенту і як представнику своєї національності. А він ..... Потім знову довелося в справу втручатися ляльководу як керівнику національної організації

п. 1. Зеленський в політику зайшов нестандартно. Не піднімався політичними сходинками рік за роком, а в'їхав на ліфті на верхній поверх за кілька місяців передвиборчої кампанії. Поводить себе на посаді також досить не стандартно для нашого політикуму, але цілком нормально. Вашого пригорання не розділяю і не розумію. 

Цитата

- звернення аж 7 жовтня до президента Франції для порятунку екіпажу судна, яке затонуло ще .... 26 вересня. Типу він такий турботливий.

Всі українці за кордоном перебувають під опікою міністерства закордонних справ. Впевнений воно спраццювало вчасно. А звернення Зеленського до Макрона - це чисто продукт для внутрішнього споживання, щоб у вас менше пригорало, що він взагалі не звернувся. 

Цитата

- так поспішав додому, до дітей з прес-конференції з надважливого питання для країни "формули капітуляції", що перепутав дітей з Томом Крузом.

Читай перший пункт, він підходить майже до усіх твоїх зашкварів.

Судячи з того, до чого ви домахуєтеся, то вам простіше такі питання задавати напряму Зеленському, коли він вам ліфти обсцикатиме.

Змінено користувачем nickel
  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Судячи з того, до чого ви домахуєтеся, то вам простіше такі питання задавати напряму Зеленському, коли він вам ліфти обсцикатиме.

  Отут папрашу акуратніше! Ліфти досі обсцикає сингройсмана.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написано 1.04.2017р
 

Спойлер

Не встигли учасники контактної групи в Мінську домовитися про «великоднє» перемир’я, як з’явилися перші ж повідомлення про його порушення так званими «бойовиками». Власне, нічого іншого і чекати не доводилося. Росія не зацікавлена в перемир’я на Донбасі. Постійні обстріли і загибель українських військових і мирних жителів – важлива частина путінського плану дестабілізації України.

Коли ми говоримо, що Росія взяла курс на фактичну відмову від виконання Мінських угод і перетворення Донбасу в таке собі «нове Придністров’я», ми не повинні розраховувати, що на Донбасі все буде, як у Придністров’ї. Тобто самопроголошені «республіки», які будуть заявляти про свій суверенітет, отримувати гроші з Росії та обробляти місцеве населення в дусі вірності «народу Донбасу». А в іншому буде звичайне мирне життя, про конфлікт нагадуватимуть хіба що переходи через лінію розмежування і необхідність пред’являти паспорт під час поїздок із Краматорська в Донецьк.

Так ось, все це може і бути. Але при цьому – і це головна відмінність від Придністров’я – на лінії розмежування будуть продовжувати стріляти. Весь час, допоки окуповані території перебуватимуть під контролем Кремля. Приводи для обстрілу будуть найрізноманітніші – «відповідь» на обстріли української армії, заклики до «відновлення територіальної цілісності ДНР», боротьба з «диверсантами» з України. Але найчастіше будуть обстрілювати просто без жодного приводу – для того, щоб гинули люди.

Мало хто зараз пам’ятає, що уряд у Тбілісі пішов на операцію в Південній Осетії тільки після систематичних обстрілів території з боку Цхінвалі. На лінії розмежування між Грузією і Південною Осетії такого миру, як між Молдовою і Придністров’ям не було практично ніколи. Обстріли грузинської території всі роки до нападу Росії на Грузію використовувалися Москвою для дестабілізації ситуації в сусідній країні, для того, щоб представити її керівництво безпорадним і нерішучим. Керівництво Грузії весь час стояло перед вибором – домовленості на умовах Москви або війна. Зрештою, в Тбілісі вибрали війну. І програли.

Мудрість держави, яка хоче здобути перемогу над більш сильним противником – в тому, щоб не робити такого вибору. Україні не потрібна велика війна. Але і на умови Росії, які, по суті, мають на меті перетворення України на сателіта Кремля, в Києві піти не можуть. Тоді що ж робити?

Ослаблення Росії змусить її залишити Донбас

Домагатися ослаблення Росії. Адже міжнародна ситуація та економічне становище самої Росії цьому сприяють. Коли в Москві будуть зайняті внутрішніми проблемами, про експансію доведеться забути. Росія тоді піде з Донбасу сама – разом із бойовиками і ракетними установками. Так, це вимагає часу. Так, Росію не так просто буде вигнати з Криму, як з Донбасу. Так, весь цей час – до відходу Росії і її найманців – триватимуть обстріли і гинутимуть люди. Так, весь цей час ми нікуди не дінемося від контрабанди і диверсій – на війні як на війні. Так, весь цей час українську владу – в тому числі і за допомогою російських і проросійських пропагандистів і політиків – будуть звинувачувати або в «нерішучості», або в «нездатності до діалогу». Так, у багатьох політичних сил буде спокуса брехати громадянам та переконувати, що проблему можна вирішити і обстріли припинити. Одні будуть запевняти, що Донбас можна звільнити за одну добу, інші – що потрібно просто поїхати в Москву і домовитися з Путіним. Все це буде зухвалою брехнею, але за такі обіцянки буде голосувати велика кількість українців. За допомогою цієї брехні в Україні будуть приходити до влади. Через нездатність виконати брехливі обіцянки в Україні будуть втрачати владу. Так може тривати роками.

Але якщо українці хочуть не заспокоїти себе брехнею, а перемогти у війні, вони повинні набратися мудрості і терпіння.

Віталій Портников – журналіст і політичний коментатор, оглядач Радіо Свобода

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...