Перейти до змісту

Skorpio76

Power users
 • Кількість зміста

  4 856
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  5

Skorpio76 last won the day on Квітень 16

Skorpio76 had the most liked content!

Репутація громади

966 Професор

4 Підписників

Про Skorpio76

 • Ранг
  позарадний штатник

Останні відвідувачі профілю

55 369 перелядів профілю
 1. З Торбою чи АТБ я ще повірю. А з Салютом - сумнівно. Хоча у кожного своє бачення. Я при закупівлі на велике застілля віддаю перевагу Там- таму : не залежане, великий вибір кулінарії і кондитерки, достатньо нормальне на смак. Поточні закупівлі зручні бо там є Угринів, багато нестарих твердих сирів. Вчора мандарини Там-там і Атб по 27 грн
 2. Маємо купон на одноразову знижку 15 % у Там-Тамі. Тримали, оскільки планували самі скористатися ним перед новорічно-різдвяними святами. Але наразі плани дещо інші. Отже, думаю можливо його продати. Думаю буде вигідним компанії, яка планує скуповутися на святкування корпоративу чи Нового року, або сім"ї, яка скуповуватиметься одним махом і на Новий рік і на Різдвяні свята. Кого цікавить такий купон - пишіть суму, яку пропонуєте за такий купон на одноразову знижку.
 3. Skorpio76

  обережно ОЛХ

  мій номер. Доречі, тексти оголошень дикувато написані. Здається українською, але таке враження, що переклад з англійською. Ні, російською.
 4. Skorpio76

  обережно ОЛХ

  Так, в списку лівих оголошень сучасні гаджети. Ціни здалися "бросовими" - Самсунг на 40+ дюймів за 6000+ грн. Власне боявся, що б від мого імені не "продали" комусь повітря. Оголошення видалив. Шкода, що не зафіксував номери телефонів, вказані в оголошеннях. Так, OLX - поганий. Але кращого поки немає.
 5. Skorpio76

  обережно ОЛХ

  Ніколи послуги не оплачував. Колись, приблизно 6-7 місяців тому були нараховані кілька бонусних гривень. Як зайшли і як розмістили - незнаю. Цікава географія оголошень - Вінниця, Ужгород, Луцьк. Є думка, що це якийсь модератор, який перевіряв оголошення забув перелогінитися і влупив свої оголошення думаючи, що на своїй сторінці. Я вже видалив усі ліві оголошення і змінив пароль. Чекатиму на відповідь служби підтримки. Загалом в розділах, де були розміщені оголошення були вільні безкоштовні оголошення.
 6. Skorpio76

  обережно ОЛХ

  Ніколи послуги не оплачував. Колись, приблизно 6-7 місяців тому були нараховані кілька бонусних гривень. Як зайшли і як розмістили - незнаю. Цікава географія оголошень - Вінниця, Ужгород, Луцьк. Є думка, що це якийсь модератор, який перевіряв оголошення забув перелогінитися і влупив свої оголошення думаючи, що на своїй сторінці. Я вже видалив усі ліві оголошення і змінив пароль. Чекатиму на відповідь служби підтримки.
 7. Skorpio76

  обережно ОЛХ

  Зі мною таке вперше, але перестрахуюся. Ситуація така: виявив, що сьогодні хтось умудрився з моєї сторінки на OLX розмістив 10 оголошень. Про безпеку дбаю, паролі не передаю. Що б потім не було якихось проблем, оприлюдню інформацію про шахрайські оголошення. Написав у службу підтримки OLX. Текст викладу тут.
 8. Skorpio76

  Подарую календар.

  Те ж прийму у дар 1, а краще 2 штуки.
 9. Інформація, яка б сподобалася б "ваті", але розміщу у темі. На фейк не схоже. Далеко у фантазіях заходити те ж думаю не варто. Але все таки.. Пентагон набирає перекладачів зі знанням української мови для допомоги американським військовим в Україні
 10. В розділі Нерухомість обговорювати президентів? Це неправильно. Для цього є спеціальні теми
 11. Куплю папір А4 80-ку. Пропозиції (з цінами, кількістю) у приватні повідомлення.
×