Перейти до змісту

Skorpio76

Power users
 • Кількість зміста

  4 802
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  5

Skorpio76 last won the day on Квітень 16

Skorpio76 had the most liked content!

Репутація громади

937 Професор

4 Підписників

Про Skorpio76

 • Ранг
  позарадний штатник

Останні відвідувачі профілю

54 969 перелядів профілю
 1. і ніхто не зрозумів, що це реклама
 2. Skorpio76

  Субсидії

  лахмету не вистачає кілька мільярдів для купівлі кількох бразильців чи бракує на позолоту чергової яхти? Задрали....
 3. Skorpio76

  Брехлива реклама ТАМ-ТАМу

  Можливо на рекламному борді забули додати примітку (акція діє до закінчення запасів акційного товару). Можливо така примітка і є, але ТС її не помітив чи не звернув уваги. Загалом про те чи рекламний борд справжній чи підробка - це не заморочка ТС, а клопіт закладу торгівлі.
 4. І у мене прикол був влітку. Дві дівчинини (хоча ні, спершу підійшла одна) на пр. Волі ошелешили фразою "чи не цікавить мене відпочинок" (нажаль дослівно не пам"ятаю, але суть фрази на межі пікантної пропозиції познайомитися). Потім з"ясувалося, що вони пропонували якісь сертифікати у Порт Сіті.
 5. не буду сперечатися. Дякую. Наразі вдалося трохи підремонтувати ту, яка є в наявності.
 6. Skorpio76

  Де краще замовити вікна?

  1. Не буду наполягати, але вартість того ж квадратного метра залежатиме від загальних розмірів того ж глухого вікна, оскільки, вартість погонного метра профіля, розташованого по периметру виробу буде не така, як вартість квадратного метру склопакету. Тобто, швидше за все чим менше за розмірами глухе вікно, тим вищою буде вартість того умовного квадратного метра, тому що в ній буде більша питома частка вартості дорожчого матеріалу - профілю. 2. Яка фуртнітура використовується у "глухому" вікні, кілька металевих кріплень для фіксації у віконному проємі будівлі? На ціну матиме вплив фурнітура, яка забезпечує функції відкриття і відкидання віконних створок.... яка у "глухому" вікні не застосовується за визначенням "глухе".
 7. Skorpio76

  Де краще замовити вікна?

  Порівнювати ціни дуже важко, оскільки у кожного свої профілі, свою фурнітура. І навіть у профілів є різні серії (кількість камер і товщина стінок різна). Тому, що б порівняти потрібно чітко вказати бажану серію профілю і фурнітури. Але, все-одно, потім на дешевій піні зекономлять
 8. це холодильник, телевізор, пралка, порохотяг, швейна машинка чи яке інше диво побутової техніки?
 9. Skorpio76

  обережно ОЛХ

  вибачатися - це не їхня сильна сторона. кілька разів з оголошень самовільно викидали справжні фото. Навіть на прохання відновити писали, що не можуть (зробити фото повторно було складно, оскільки товар знаходився в селі). Загалом надмірне прагнення сервісу усіма правда, а інколи і шахрайстві заробляти гроші на оголошеннях приватних осіб серйозно напрягає. Шкода, що немає достойного конкурента. Точно би видалив профіль.
 10. Skorpio76

  Де краще замовити вікна?

  У вікнах (якщо вони не "глухі"), як на мене, дуже важлива фурнітура.
 11. Skorpio76

  обережно ОЛХ

  в OLX нова (а, можливо, і не нова) хохма - самі змінюють статус в оголошеннях з "приватної особи" на "бізнес". Через це виникають труднощі з оновленням оголошень та розміщенням нових, оскільки ліміти безкоштовних оголошень для категорії "бізнес" практично рівні "0" Помітив на кількох профілях.
 12. Skorpio76

  Де краще замовити вікна?

  Цікава тема. Ще є Вінтера - Омеляник. В районі північного ринку і гуртожитків СНУ є склянний офіс ще однієї фірми, якща займається вікнами (здається Атлант плюс).
×