Перейти до змісту

Skorpio76

Power users
 • Кількість зміста

  4 776
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  5

Skorpio76 last won the day on Квітень 16

Skorpio76 had the most liked content!

Репутація громади

921 Професор

4 Підписників

Про Skorpio76

 • Ранг
  позарадний штатник

Останні відвідувачі профілю

54 715 перелядів профілю
 1. То ж, що б зменшити ризик купівлі підробки уікавлюся не меленою, а саме зерновою. Як - не як точно буде кава. Можливо нижчого сорту, але кава. Нажаль візуально відрізнити сорти кави, арабіку від робусти ще не навчився. Тому звертаю увагу на маркування і свіжість пакування. Думаю у більшості підробок немає клапана дегазації.
 2. А логіка? Я думав кожен магазин заціеавлений у якнайбільшому чеку покупця (для цього всілякі "золоті трикутники закладаються у планування торгового залу). А тут навпаки: чим більше купуєш - дорожче платиш. Тому, якщо хочеш - можеш покупку розбити на 3-5 чеків і будеш замахувати себе і касира не 3 хв, а 10 хв. А бо я щось не зрозумів, а вони самі себе перемудрували.
 3. Skorpio76

  ЖЕК №8

  Потрібно цікавитися механізмов розірвання договору з цим ЖЕКом. От минулого року на Соборності розірвали договір на вивезення сміття через систематичне невиконання відповідних зобов'язань. От і вам, тай решті нам, хто живе в багатоповерхівках необхідно переговорити з сусідами, створити комісію і періодично складати акти обстеження. Назбиравши за місяць - два кілька таких актів звертатися у міську владу та до самих ЖЕКівців. Що б було дієвіше усі недоліки подавати з точки зору небезпеки для життя і здоров'я громадян та нераціонального використання (а ще краще - привласнення ) коштів. Тобто у акти і звернення закладати такі словосполучення, що б справа у майбутньому мала хороші судові перспективи. Який- не який юрист у ЖЕЦі є. Йому ж доручать давати письмову відповідь на письмове звернення. От він і повинен зрозуміти, що фахово готується наступ. Це й же юрист порадить директору ЖЕКу ретельніше виконувати обслуговування будинку. Написане нині - емоції. Юристам на їх основі буде важко щось зробити для вас. Це моя думка.
 4. Так от і я думаю саме зернову придбати. 0.5 кг ще ніколи не купував. Тому, аби не вляпатися, питаю думку людей щодо якості та ціни.
 5. Дорого як для зернової? Обіцяють, що німецька.
 6. Пропонують кілька варіантів зернової кави арабіки Movenpick der Himmlische (за 123 грн) та Dallmayr Classik (за 146 грн) та Dallmayr Ethiopia ( за 200 грн). Хто має досвід споживання цієї кави? Чи хороші ціни, чи в Луцьку є кращі ціни?
 7. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1725721750845727&id=100002237576575
 8. Ще є такий балабол Ромця Романюк - директор Волинського обласного центру зайнятості . Любітель посоватися на свякіх міропріятіях. В ділах своєї контори практично нічого не розбирається, оскільки прийшов у службу зайнятості хто зна звідки і відразу його посадили на посаду директора. Теж до виборів фейс свій світить (чи його розкручує його політична контора)
 9. Велике питання доцільності тих ремонтів в умовах, коли як для держави, так і для рядових громадян надважливе питання енергоощадності. Краще ці гроші було спрямувати на встановлення ІТП та утеплення будинків. За рік-два зекономлені кошти можна було в спрямувати на ремонт прибудинкових територій. По-друге, якість тих ремонтів. Сьогодні подивився на якість розчину, на який кладуть нові бордюри - частину розчину сухий. Наявність цементу - ще те питання. По-третє, якого милого там постійно світиться фейс хальоного чиновника в окулярах? Він спонсорує? Ні. Гроші людські. Здираються з мешканців у формі завищених сум на утримання будинку.
 10. на самсунг j1 2016 з поклейкою яка ціна?
 11. де у Луцьку за нормальною ціною можна поремонтувати? можливо є база, де можна придбати сенсор і що б відразу встановили?
 12. Показуха. Взяли якогось бідолаху, який не "в темі"
×