Перейти до змісту

MassimoUA

Учасники
 • Кількість зміста

  179
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

10 Байдужий

7 Підписників

Про MassimoUA

 • Ранг
  Прописанный
 • День народження 04.02.1984

Контакты

 • Сайт
  http://kuhart.com/

Останні відвідувачі профілю

6 520 перелядів профілю
 1. Я б із задоводеленням був вегітаріанцем, але для того треба їсти дома. В мене так не виходить(
 2. Підприємці на базарі там тільки іноді докуповують позиції, яких не вистачає. Там ціни дешевші, але далеко не оптові. Зкупляються у Києві, Харкові, Польші. А от де конкретно мені й треба взнати. Дякую, за цей магазинчик не знав.
 3. Там маленький магазинчик на весь район, в якому я не знайшов для себе корисних позицій. Я не знаю де на гпз можна купити сковородку гриль.
 4. Вирішив відкрити магазинчик з посудом (сервізи, кастрюлі, пательні, кухонне приладдя, кружки, тарілки) на гпз. Де взяти дорогий посуд по гарним цінам знайшов на декількох сайтах, але для гпз дорогі речі не підходять (так кажуть, я поки не зовсім з цим погоджуюсь). Де зкуповуються базарники? Місцеві склади я всі вивчив, бізнеса з ними не побудуєш... Я так розумію, що є якийсь секретний склад, де всі беруть, наприклад у Києві. Або їдуть і везуть з Польщі. Якщо хтось має магазин з посудом пропоную разом закуплятися розділивши затрати на доставку товару. Є бус для перевезення. Буду вдячний будь-якій корисній інформації. Цікавлять телефони та адреси складів, гуртівень посуду у Києві, Польщі або там де гарні ціни.
 5. Телефоны парня, который дружит со всеми шротами Украины и не только: 066 360 55 33, 098 338 1 448.
 6. Я сьогодні пробігся по аптекам, скрізь черги, медикаментів поки що вистачає, але якщо ситуація ускладниця з цим реально може виникнути проблема. В понеділок-вівторок будуть безкоштовно роздаватись маски.
 7. Який толк від сайта за 500 грн?
×
×
 • Create New...