Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, nickel сказано:

 Версія, що Зе перехитрить Путіна виглядає правдоподібнішою, в порівнянні з цією. Все ІМХО.

 

п.с. Якщо поставити на військові рейки всю країну, то "шантаж Пристайка" про скорочення третини виплат бюджетникам покажеться казочкою.

1. В"єтнам свого часу змусив значно сильніші США поступитися. Афганістан змусив значно сильніший навіть на нинішню ерефію СРСР поступитися. Потрібно: а) бажання боротися; б) сильний союзник - в нашому випадку США, з якими комік умудрився вляпатися у велику халепу.

2. Зе перехитрить Путіна  - нажаль крім сміху іншої реакції немає. Навіть якщо подумати, що йому допомагатиме ляльковод, все одно чим вони його припнуть до стінки. Скільки разів вже була черга "ходити" ерефії? І що? Скажете зараз про обмін полоненими? Так, він відбувся завдяки чоловіку на ім"я Володимир. Але прізвище його цемах. Карти лягли вдало для моніки - по-перше, було виграно міжнародний трибунал і було взято вполон цінного для володаря кремля свідка - цемаха. От кремль і пішов на обмін. хоча мав просто віддати полонених моряків і кораблі.

Загалом якщо моніка не зовсім ворог, а лише частково, то країна від його царювання втратить лише на користь ляльковода (Приват, 5 ярдів на компенсацію авіакомпанії, необмежений грабунок на схемах в енергетиці). Якщо абсолютний ворог - то програш буде і на користь кремля.

А ви, так надійтеся, що герой з телеекрана раптом матеріалізується і почне справді турбуватися про країну.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

25 минут назад, Skorpio76 сказал:

1. В"єтнам свого часу змусив значно сильніші США поступитися. Афганістан змусив значно сильніший навіть на нинішню ерефію СРСР поступитися. Потрібно: а) бажання боротися; б) сильний союзник - в нашому випадку США, з якими комік умудрився вляпатися у велику халепу.

В'єтнам не має кордону з США, і мав підтримку від СРСР. Афганістан мав підтримку США і Пакистану. Обидві країни не європейського зразка. Одні чудово себе почували в джунглях і інші в горах. Ми скотимося до партизанського опору, але лише до першої зими. Не ті в нас зараз моджахеди, щоб по лісах зимувати. Тут краще подивитися на досвід Грузії.

а) Усі бажаючі воювати вже на сході, ким будемо добирати армію? Прийдеться добровільно відмовитися від безвізу, інакше крім жінок нікого тут не залишиться, усі чкурнуть на заробітки.

б) Комік вляпався, але не в халепу. Коли українагейт мине, Трамп буде пам'ятати, що Зе був на його стороні. Існує велика ймовірність, що Трамп не лише уникне імпічменту, а й залишиться на другий термін. 

Цитата

2. Зе перехитрить Путіна  - нажаль крім сміху іншої реакції немає.

Саме так, це смішно. Смішнішим хіба виглядає бажання побудувати армію сильнішу ніж в РФ. Отак взяв і побудував. 28 років без війни не побудували, то зараз під час війни і без Донбасу зможемо.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, nickel сказано:

Саме так, це смішно. Смішнішим хіба виглядає бажання побудувати армію сильнішу ніж в РФ. Отак взяв і побудував. 28 років будуємо.

Якби не олігархи, в тому числі і ляльковод, який "взув" Україну на 150 ярдів лише на приваті, то напевно будувалося швидше і краще.

І нагнув ляльковод країну у той час, коли бюджет весь працював на оборону. А шоколадний в цей час з Рошена давав гроші  не лише на снарягу для снайперів, але й на відновлення ППО. Але то таке, дрібниці... Головне, що маси зараз у захваті від голограми (дуже хочеться написати гумового виробу), з допомогою якого всю країну вчергове поімеють. Це й "гумовий виріб" викинуть....  Ще більше людей змушена буде поїхати за кордон і напевно не тимчасово, на заробітки, а на ПМП (постійне місце проживання).

Деяким лакмусовим папірцем буде ситуація по Привату. Здається зустрічав дату 17 жовтня. От тут варто буде придивитися і проаналізувати. Наскільки тупо чи "красіво" буде підіграватися ляльководу. Вже проскакували попередні слова гумового виробу, що воно буде стояти на стороні інтересів держави, але.... ви ж знаєте, суди у нас дуже ..... одним словом судять вони як хочуть і може бути усяке (передано не дослівно). Тому побачимо.

В розкладі одне дає надію - інтереси кремля і ляльковода накладаються (вступають в конфлікт). І якщо їм не вдасться домовитися, то валерійович свідомий того що і банк і деребан землі нічого йому не дасть. І він зе тут ніц не залежить.

Змінено користувачем Skorpio76
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Якби не олігархи, в тому числі і ляльковод, який "взув" Україну на 150 ярдів лише на приваті, то напевно будувалося швидше і краще.

І нагнув ляльковод країну у той час, коли бюджет весь працював на оборону. А шоколадний в цей час з Рошена давав гроші  не лише на снарягу для снайперів, але й на відновлення ППО. Але то таке, дрібниці... Головне, що маси зараз у захваті від голограми (дуже хочеться написати гумового виробу), з допомогою якого всю країну вчергове поімеють. Це й "гумовий виріб" викинуть....  Ще більше людей змушена буде поїхати за кордон і напевно не тимчасово, на заробітки, а на ПМП (постійне місце проживання).

Деяким лакмусовим папірцем буде ситуація по Привату. Здається зустрічав дату 17 жовтня. От тут варто буде придивитися і проаналізувати. Наскільки тупо чи "красіво" буде підіграватися ляльководу. Вже проскакували попередні слова гумового виробу, що воно буде стояти на стороні інтересів держави, але.... ви ж знаєте, суди у нас дуже ..... одним словом судять вони як хочуть і може бути усяке (передано не дослівно). Тому побачимо.

В розкладі одне дає надію - інтереси кремля і ляльковода накладаються (вступають в конфлікт). І якщо їм не вдасться домовитися, до валерійович свідомий того що і банк і деребан землі нічого йому не дасть.

Свинарчуки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, nickel сказано:

Свинарчуки...

у тебе підгорають? Дивно. Нещодавно ти писав, що не підгорають.

А, що вони вже сидять? Скільки їм дали? Можливо знаєш коли все таки відмінять той Родердам+?

P.S. Зрозумій, я живу в Україні. Моє життя залежить від ситуації в країні. Якщо не дай Бог станеться крах Привату, накриє нас усіх (навіть тих, хто не має там рахунків). Якщо оте чудо заведе нас у тайожний союз, то товарняком на Сибір їхати також напевно доведеться разом. Але шкода (і навіть дивно), що досить здоровомислячий старожил Борди повірив у байки цього клоуна і не зрозумів його гнилу душу.

Змінено користувачем Skorpio76
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Skorpio76 сказал:

у тебе підгорають? Дивно. Нещодавно питав, ти писав, що не підгорають.

Єдині люди кому зараз пригорає - це порохоботи. Тому якщо чуєш запаз смаленого, то краще подивився на себе ззаду.

Только что, Skorpio76 сказал:

Можливо знаєш коли все таки відмінять той Родердам+?

В тебе платівку заїло, я тобі вже відповідав на цей закид.

Только что, Skorpio76 сказал:

P.S. Зрозумій, я живу в Україні. Моє життя залежить від ситуації в країні. Якщо не дай Бог станеться крах Привату, накриє нас усіх (навіть тих, хто не має там рахунків).

Я також тут живу. Прикінь.

Крах Привату не стався навіть, коли люди шоколадного розганяли інформаційні атаки на Приват Коломойського. Але якщо ти хочеш про це поговорити, то варто боятися не краху. Згідно програми оздоровлення банківської системи Гонтаревої, банк відповідає всім вимогам НБУ.

Только что, Skorpio76 сказал:

Якщо оте чудо заведе нас у тайожний союз, то товарняком на Сибір їхати також напевно доведеться разом.

Мені далеко до Нокіана, але навіть можу спорити, що не заведе.

Только что, Skorpio76 сказал:

Але шкода (і навіть дивно), що досить здоровомислячий старожил Борди повірив у байки цього клоуна і не зрозумів його гнилу душу.

Я таким був і залишився. Не знаю, чому ти вирішив, що я можу повірити Зеленському, якщо я навіть Петі не повірив.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, nickel сказано:

Крах Привату не стався навіть, коли люди шоколадного розганяли інформаційні атаки на Приват Коломойського. Але якщо ти хочеш про це поговорити, то варто боятися не краху. Згідно програми оздоровлення банківської системи Гонтаревої, банк відповідає всім вимогам НБУ.

Прикинь, шоколадний вже давно не президент, а гонтарєва - давно не голова НБУ. Ото чудеса.

Про свинарчуків ти перший згадав.... Але ж тобі "не підгорає". І Порох тобі "не підгорає"

А щодо  дивитися на себе ззаду - не буду опускатися до дискусії рівня нижче плінтуса. Це твій вибір. Переймати твою манеру неаргументованих відмазок типу "мені не підгорає" з переходом на провокації (легко сказано) не буду. Повір, грубо відповісти - це дуже просто. Але не буду ...

Твої відповіді на усі питання - "порох ще гірший". або "хто проти Зе - той порохобот" (відкрию тобі очі - бувають люди, які не сприймають Зе, але і не захоплюються Порошенком) - сам дай визначення як ця позиція називається.

Загалом, тіштеся своїм "принцем". Що б вам хто аргументовано не казав, ви або ігнорите, або відповідаєте "зато кращий ніж Порох" А чим кращий ніхто з вас пояснити не може.

Змінено користувачем Skorpio76
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Skorpio76 сказал:

Прикинь, шоколадний вже давно не президент, а гонтарєва - давно не голова НБУ. Ото чудеса.

Про свинарчуків ти перший згадав.... Але ж тобі "не підгорає". І Порох тобі "не підгорає"

Про Свинарчуків я нагадав, коли ти почав чесноти шоколадного згадувати забуваючи його гріхи, а не тому що підгорає. Я просто нагадую тим в кого пам'ять коротка, що Петя не з власної кишені мільйони на армію кидав, а з крадених мільярдів.

1 час назад, Skorpio76 сказал:

А щодо  дивитися на себе ззаду - не буду опускатися до дискусії рівня нижче плінтуса. Це твій вибір. Переймати твою манеру неаргументованих відмазок типу "мені не підгорає" з переходом на провокації (легко сказано) не буду. Повір, грубо відповісти - це дуже просто. Але не буду ...

Нє, нє, нє. Тобі до плінтуса не опускатися треба, а підніматися. Це лише останні твої високоморальні шедеври:

хитрови@раний власник нинішнього презерватива, ляльковод, клоун, моніка, гумовий виріб, унилая лошадь, клоВун, сцикло, іуда. В чужом глазу соринку...

Да я плюшевий ведмедик, в порівннянні. 

 

1 час назад, Skorpio76 сказал:

Твої відповіді на усі питання - "порох ще гірший". або "хто проти Зе - той порохобот" (відкрию тобі очі - бувають люди, які не сприймають Зе, але і не захоплюються Порошенком) - сам дай визначення як ця позиція називається.

Все вже придумано до нас - латентний порохобот.

1 час назад, Skorpio76 сказал:

Загалом, тіштеся своїм "принцем". Що б вам хто аргументовано не казав, ви або ігнорите, або відповідаєте "зато кращий ніж Порох" А чим кращий ніхто з вас пояснити не може.

Я заіпався повторювати, що не прихильник Зеленського. Але ж у вас світ чорно-білий - кто - не с нами, тот против нас.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Skorpio76 сказал:

Якби не олігархи, в тому числі і ляльковод, який "взув" Україну на 150 ярдів лише на приваті, то напевно будувалося швидше і краще.

Да-да, якби не інші олігархи, то Петя-олігарх би розвернувся на всю. Ніхто навіть не сумнівався.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Я заіпався повторювати, що не прихильник Зеленського. .

Так не буває. Тут аналогічно, як і порохоботами:

Якщо ти проти Зе, але за По - порохобот.

Якщо проти Зе, але і не підтримуєш По - латентний порохобот.

Значить якщо ти проти По, але підтримуєш Зе - зелебоб.

І аналогічно, якщо ти проти По, але не прихильник Зе - латентний зелебоб.

Без образ, але це ж не я придумав.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Віталій СК сказал:

Так не буває. Тут аналогічно, як і порохоботами:

Якщо ти проти Зе, але за По - порохобот.

Якщо проти Зе, але і не підтримуєш По - латентний порохобот.

Значить якщо ти проти По, але підтримуєш Зе - зелебоб.

І аналогічно, якщо ти проти По, але не прихильник Зе - латентний зелебоб.

Без образ, але це ж не я придумав.

Так я ж не проти, але принц не мій, буду тішитися чужим зєлєбобіковим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Так я ж не проти, але принц не мій, буду тішитися чужим зєлєбобіковим.

Та всі будемо тішитись, куди ми дінемось.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Так не буває. Тут аналогічно, як і порохоботами:

Якщо ти проти Зе, але за По - порохобот.

Якщо проти Зе, але і не підтримуєш По - латентний порохобот.

Значить якщо ти проти По, але підтримуєш Зе - зелебоб.

І аналогічно, якщо ти проти По, але не прихильник Зе - латентний зелебоб.

Без образ, але це ж не я придумав.

Хто тобі дозволив користуватися його логікою? Тут все дуже "чітко". І без варіантів. Мої спроби пояснити, що якщо людина проти "пальонки", ще не означає, що людина автоматично фанат коньяка чи віскі завершилися безрезультатно (а точніше, якщо не помиляюся мінусами). Людина лише чітко, з наведенням причин не сприймає Пальонки. І край. Але ж на думку опонента це безапеляційно означає, що людина фанат того ж таки коньяка чи віскі. Людині, нажаль не вкладається в голові, що можна лише помірно позитивно ставитися до чогось значно кращого, ніж дешевий шмурдяк, у який, схоже з допомогою Г+Г щедро додали клофеліну чи якоїсь іншої гадості.

Змінено користувачем Skorpio76
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Хто тобі дозволив користуватися його логікою? Тут все дуже "чітко". І без варіантів. Мої спроби пояснити, що якщо людина проти "пальонки", це не означає, що людина фанат коньяка чи віскі. Людина лише чітко, з наведенням причин не сприймає Пальонки. І край. Але ж на думку опонента це безапеляційно означає, що людина фанат того ж таки коньяка чи віскі. Людині, нажаль не вкладається в голові, що можна лише помірно позитивно ставитися до чогось значно кращого, ніж дешевий шмурдяк.

Ну чого відразу пальонка, пейсахівка звучало б краще.

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Хто тобі дозволив користуватися його логікою? Тут все дуже "чітко". І без варіантів. Мої спроби пояснити, що якщо людина проти "пальонки", це не означає, що людина фанат коньяка чи віскі. Людина лише чітко, з наведенням причин не сприймає Пальонки. І край. Але ж на думку опонента це безапеляційно означає, що людина фанат того ж таки коньяка чи віскі. Людині, нажаль не вкладається в голові, що можна лише помірно позитивно ставитися до чогось значно кращого, ніж дешевий шмурдяк.

Я дозволив. В нас з Віталькою повне взаєморозуміння в політиці. Тільки він стібецця з зелебобіків, а я з порохоботиків.

Не треба розказувати мені, що ти не порохобот, доки самому не дійде, що я не зелебоб. В чужому глазу соринку видимм, в своем бревна не замечаем.

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, хлопаки, я сьогодні троха вгашений зайшов на борду, але ви в черговий раз розвели тут політику і "междусобойчик", що нічого спільного не має з темою, тому мінуса

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Вибачте, хлопаки, я сьогодні троха вгашений зайшов на борду, але ви в черговий раз розвели тут політику і "междусобойчик", що нічого спільного не має з темою, тому мінуса

І що ж ти пив? Пальонку, коньяк, віскі чи може пейсахівку?

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов на Борду. Проглянув. Сумно.

Відразу, чомусь, згадався початок відомої колись пісні : " І вновь продолжается" срач.((

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, S30 сказано:

Зайшов на Борду. Проглянув. Сумно.

Відразу, чомусь, згадався початок відомої колись пісні : " І вновь продолжается" срач.((

 

А ти б хотів, шоб тут сватів обговорювали?

Змінено користувачем Віталій СК
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Вибачте, хлопаки, я сьогодні троха вгашений зайшов на борду, але ви в черговий раз розвели тут політику і "междусобойчик", що нічого спільного не має з темою, тому мінуса

Ти правий. І головне, нам усім разом доведеться потім розгрібати те, що наробить державі "дарованіє" коломойського.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Віталій СК сказано:

А ти б хотів, шоб тут сватів обговорювали?

"Блеснул"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Віталій СК сказано:

“Їй було тільки 36”: на Донбасі бойовики вбили українську військову

Цитувати
72329349_3127052487368163_84217045283567

Це Ярослава. Солдат 101 ОБрО ГШ ЗСУ. Сьогодні її вбила москва, або москвосєпари. Тож давайте їх амністуємо, проведемо серед них вибори під охуєнним контролем обсє і надамо особливий статус

батько Ярослави, доброволець батальйону «Айдар», Сергій Никоненко, який вижив на війні в Афганістані, загинув на Донбасі 18 січня 2015 року в результаті обстрілу ракетних систем залпового вогню «Град» російських окупантів. Після смерті батька, Ярослава вирішила кинути волонтерство і піти на службу до ЗСУ.

spacer.pngspacer.png

Щирі співчуття рідним! :(

Слава Героям!

Змінено користувачем Basil
  • Cумний 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росіяни завезли на Донбас електромагнітну зброю проти безпілотників. Нехай це не здається вам чимось надто фантастичним – за ці роки війна на Сході України стала більш технологічною і не обмежується лише залізними «подарунками» з боку терористів.

Електромагнітні рушниці (як ось ця REX 1 на фото, до речі, розробка російського концерну «Калашников») придушують сигнал навігації та зв'язку безпілотника, простими словами, «садять» або притягують його до себе. На жаль, за місяць на передовій таким чином було втрачено чотири українських дрони.

За роки війни фонд «Повернись живим» передав на фронт понад 100 коптерів. І ми не збираємося зупинятися! Адже це – «очі» наших військових, які рятують життя.

Вартість одного коптера DJI Mavic 2 Zoom – близько 33 тисяч гривень. Допомогти забезпечити ними українську армію ви можете тут: https://api.fondy.eu/s/1iqz4ho6rm

Фонд «Повернись живим»

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...