Перейти до змісту

ISIS (ІДІЛ, ІГІЛ)


Єретик

Рекомендовані повідомлення

Ігіл уже в Україні :(

Або Торнадо очорюнють по повній.

Под Киевом задержали сторонника ИГИЛ из роты "Торнадо" по кличке Моджахед. Именно он совершал наиболее жестокие преступления, - Матиос.

640x360.jpg

640x360.jpg

540x960.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

Анджелина Джоли продолжает свою волонтерскую деятельность.

В этот раз звезда выступила с пламенной речью в британском парламенте. Она жестко высказалась в адрес преступной группировки ИГИЛ.

Доклад Анджелины был посвящен зверствам, которые творят члены группировки, в частности, сесуальному насилию в отношении несовершеннолетних. По словам Джоли, группировка активно применяет такие действия в качестве "эффективного способа террора".

"Я прекрасно помню свою встречу с одной 8-летней девочкой, - рассказала Энджи. - Ее в буквальном смысле шатало, а по щекам стекали слезы. Она с ужасом вспоминала, как неоднократно подвергалась жестокому насилию со стороны боевиков. Я была просто ошарашена и не знала, что ей сказать и как помочь".

После этого Анджелина рассказала еще одну трагическую историю 13-летней иракской девочки: "Она рассказывала, что гораздо хуже насильственных действий было слышать, как боевики торгуются за право обладать ее близкими подругами".

Напомним, что в 2001 году Анджелина Джоли была объявлена послом доброй воли ООН. В минувшем году королева Великобритании Елизавета II наградила ее титулом кавалерственной дамы за вклад в борьбу с насильственными преступлениями в зоне боевых действий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незрозуміло по яким причинам ІДІЛ ще досі не захопив аеродром і війському базу і нафтові родовища в Дейр-эз-Зор. Адже вона вже тривалий час в оточенні. На сьогодні всі свіжі атаки відбиті. Нижче трошки мап.

219.jpg

219-1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть старенька Европа таки геть удариась в маразм. На війну в Україні закривають очі. А через убивство журналістів сатиристичного журналу підняли хай на увесь світ. Ось останні "жарти" від цього журналу:

"Шарли Эбдо" вышел с двумя карикатурами на погибшего ребенка. На первой, озаглавленной "Так близко к цели", малыш лежит рядом с плакатом "МакДональдса": "Два детских меню по цене одного". На второй под заголовком "Доказательство, что Европа христианская" изображен рядом с тонущим мальчиком стоящий на волнах Иисус Христос, изрекающий: "Христиане ходят по воде. Мусульманские дети тонут", — описывает карикатуры продюсер.

cc77d46430cda2fd23cb042991f12345.jpeg

1c99960632315df90489b7e94e29b5a3.jpg

dfcfa2241e99eae83432337a0d12ef12.jpg

Карикатури були на сирійську дитину, яка втонула тікаючи з Сирії у Європу. Тіло дитини вкинуло на турецький берег.

d3010587b9cb40eef826721f69c4f71b.jpg

Цікаво, а як би повели себе США у випадку війни у краïні, де була б ïх військова база? Певно так само як і РФ.

Цікаво чому РФ не називає Асада тим хто почав війну з власним народом?

Подивіться, що він зробив з Хомсом:

3246010.jpeg

KMO_088197_174646_1_t218_150414.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SΩLΩMΩN, Подібні фото можна тепер отримати в Україні на сході. Я ці фото Хомсу викладав ще півтори роки тому, запитуючі чи готові ми до цього.

Те, що починалось у Сирії як протистояння у суспільстві, перетворилось на війну з релігійним підтекстом.

І я дуже сумніваюсь, що ті, хто прийде на зміну Асаду будуть кращі ніж він. Приклад Лівії доводить це на всі 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SΩLΩMΩN, Подібні фото можна тепер отримати в Україні на сході.

Звичайно можна, тільки снаряди летять зі сходу.

А ще в нас можна побачити таке:

53538df09503cf73872cc1af1ec_prev.jpg

41405777949_295x200.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SΩLΩMΩN, що ІГІЛ що ЛНР та ДНР однакові по своїй сутності. Одні покидьки вартують інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SΩLΩMΩN, що ІГІЛ що ЛНР та ДНР однакові по своїй сутності. Одні покидьки вартують інших.

Це я знаю і цілком з цим погоджуюсь. Тільки Хомс знищив, ще один покидьок Асад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SΩLΩMΩN, цікаво що б стало з Донецьком чи Луганськом, як би ці міста почали брати штурмом? Є приклад Грозний у росіян. Або Дебальцево, взяте сепаратистами. Просто хто як відноситься до людей.

Якщо Донецьк чи Луганськ будуть брати штурмом, при відсутності інших варіантів, то буде те саме що у Хомсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SΩLΩMΩN, цікаво що б стало з Донецьком чи Луганськом, як би ці міста почали брати штурмом? Є приклад Грозний у росіян. Або Дебальцево, взяте сепаратистами. Просто хто як відноситься до людей.

Якщо Донецьк чи Луганськ будуть брати штурмом, при відсутності інших варіантів, то буде те саме що у Хомсі.

Тому у нас війська і не заходили в Донецьк, а мали звільнити його оточенням. А в Луганську взагалі ситуація заплутана. Місто було оточене, в деяких кварталах вже були наші військові. Але потім втрутилася російська армія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Думали, что в Донбасс, а оказалось — в Сирию»

Россия отправляет военную технику и военнослужащих в Сирию. Переброска идет из военного порта в Новороссийске, однако, как выяснила «Газета.Ru», не все офицеры и контрактники хотят воевать и некоторые из них отказываются ехать в новую горячую точку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SΩLΩMΩN, цікаво що б стало з Донецьком чи Луганськом, як би ці міста почали брати штурмом? Є приклад Грозний у росіян. Або Дебальцево, взяте сепаратистами. Просто хто як відноситься до людей.

Якщо Донецьк чи Луганськ будуть брати штурмом, при відсутності інших варіантів, то буде те саме що у Хомсі.

Тому у нас війська і не заходили в Донецьк, а мали звільнити його оточенням. А в Луганську взагалі ситуація заплутана. Місто було оточене, в деяких кварталах вже були наші військові. Але потім втрутилася російська армія.

От не нада тут, російська армія і тд(я не отріцаю її присутність на території України)

Блжад самий більший враг в нас це під@ри при власті, особєнно з міноборони.

З.І.я ніразу не питаюсь намєкнуть на нову рєволюцию і подобне( бо це хєрня, яка крім кровопролиття не до чого не приводить)

І да на послєдок, як писав Самюел Джонсон "патриотизм - последнее прибежище негодяев".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінусіть нігодяї, бо крім криків Слава Україні - героям слава, і путін хуйло ви більше не нащо не здатні.

Люди котрі поважають свою країну( не державу) і переймаються її майбутнім, не будуть понтоваться тим що вони вклали овердокуа бабла на армію, а просто змовчать. Ібо це не повод для фаломєтрії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опять якісь пісікі мінусять, якщо не згідні з моєю думкою - аргументуйте.

З.І. аргументів я тут не побачу, ібо на борді норм юзєри пишуть за що мінус, а пісікі нє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опять якісь пісікі мінусять, якщо не згідні з моєю думкою - аргументуйте.

З.І. аргументів я тут не побачу, ібо на борді норм юзєри пишуть за що мінус, а пісікі нє.

просто йди звідси. все. тут тобі ніхто нічого не винен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АндрійВс, я десь писав що мені хто-то шо-то винен? Просто в більшості випадків патріотизм в нас закінчується пьяними воплями "Слава Україні" і Путін хуйло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kourada, покажіть і розкажіть, яким повинен бути патріотизм. Бо крім "зради" ви нічого не написали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kourada, покажіть і розкажіть, яким повинен бути патріотизм. Бо крім "зради" ви нічого не написали.

почнемо з того що про зраду я не писав, продовжимо тим що я космополіт, а патріотизм і космополітизм, в корні різні речі. І як космополіт я маю повне право осуджувати патріотизм, у всіх його проявах.

З.І. обписані забори, про то що путін хуйло, це вєрх патротізма. А тепер скажіть мені чи відрізняється фраза Слава Україні слава русі ілі рашкі(як воно там)

і хайль гітлєр( оно же слава трєтьєму рєйху)? Все те ж саме, є культ на який всі фапають, тільки слова міняються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kourada, покажіть і розкажіть, яким повинен бути патріотизм. Бо крім "зради" ви нічого не написали.

почнемо з того що про зраду я не писав, продовжимо тим що я космополіт, а з патріотизм і космополітизм, в корні різні речі. І як космополіт я маю повне право осуджувати патріотизм, у всіх його проявах.

З.І. обписані забори, про то що путін хуйло, це вєрх патротізма. А тепер скажіть мені чи відрізняється фраза Слава Україні слава русі ілі рашкі(як воно там)

і хайль гітлєр( оно же слава трєтьєму рєйху)? Все те ж саме, є культ на який всі фапають, і слова міняються.

Nu Duuzhe primitivne porivniannia, Vam hot 20 rokiv je?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kourada, покажіть і розкажіть, яким повинен бути патріотизм. Бо крім "зради" ви нічого не написали.

почнемо з того що про зраду я не писав, продовжимо тим що я космополіт, а з патріотизм і космополітизм, в корні різні речі. І як космополіт я маю повне право осуджувати патріотизм, у всіх його проявах.

З.І. обписані забори, про то що путін хуйло, це вєрх патротізма. А тепер скажіть мені чи відрізняється фраза Слава Україні слава русі ілі рашкі(як воно там)

і хайль гітлєр( оно же слава трєтьєму рєйху)? Все те ж саме, є культ на який всі фапають, і слова міняються.

Nu Duuzhe primitivne porivniannia, Vam hot 20 rokiv je?

net ja tilki pishov v 5 klas.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я маю повне право осуджувати патріотизм, у всіх його проявах.

не судіть і не судимі будете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АндрійВс, я десь писав що мені хто-то шо-то винен? Просто в більшості випадків патріотизм в нас закінчується пьяними воплями "Слава Україні" і Путін хуйло.

не суди по собі за всіх )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...