SΩLΩMΩN

Power users
 • Кількість зміста

  3 226
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

SΩLΩMΩN last won the day on Січень 18 2015

SΩLΩMΩN had the most liked content!

Репутація громади

434 Поважний

4 Підписників

Про SΩLΩMΩN

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Контакты

 • ICQ
  0

Информация

 • Интересы
  ІТ, авто, вело.

Останні відвідувачі профілю

11 971 перелядів профілю
 1. та там в технології якраз і всі підподні камені. Кажуть особливо смердять клеї в матрацах. З кокосом все теж не так просто.
 2. з "колгоспним" смітником в історичній частині міста нічого не можуть зробити, а з Варшавкою все так просто?
 3. Вирішив придбати новий матрац. Хочеться вибрати такий, щоб не завдав шкоди здоров'ю. Почав вникати в технологію їх виготовлення і матеріали з яких вони зроблені. Поки зупинив свій вибір на матрацах торгової марки Велам. Хто що може сказати або порадити?
 4. ОФФ. Де купити хорошу оливкову олію?
 5. Хто тут вегетаріанці, я думаю мені в поліклініці не розкажуть. Хіба що ваша персона відома там. А з священною коровою в Індії навряд чи щось погане робили. Ще раз раджу прочитати статтю на яку я дав лінк.
 6. це не підараси, а індуси. Прив"язали пташку тому, що робили вони експермент, після того, як їхніх священних корів звинуватили в поїданні курей на фермах. Вчені кажуть, що причиною такої поведінки корів могла стати відсутність в їхньому організмі необхідних мікроелементів. Власне в інших істот і в людей, які не мають кликів, кігтів і інших ознак хижаків виникає потреба в м"ясі при незбалансованому харчуванні. Про священних корів, які пожирали курей на фермах в Індії тут: http://uk.reuters.com/article/oukoe-uk-india-cow-idUKSP25712220070307
 7. Веган, коли його ніхто не бачить: http://img0.joyreactor.cc/pics/comment/гифка-котэ-мышь-курица-2472622.gif
 8. і по поводу "професіоналізму" поліції. Поясніть, що за тітушка заглядає в авто і де в цей час поліцейські?
 9. не треба фантазувати. Поліцією там і не пахло, а люди вже зупинили те п"яне бидло, яке хотіло втекти. Може людей обурила реакція поліцейських, які не дуже-то і хотіли затримувати горе-водія?
 10. Саме тому коп вирішив добре вмазати свідкам. А з винуватцем сюсюкався.
 11. Поліція замість п"яного водія зі спушеними штанами і пасажиркою, який збив дитину на пішохідному і протаранив ще дві автівки, била небайдужих людей, які завадили втекти винуватцю ДТП з місця події.
 12. боюсь, що обсипеться плитка з іншої сторони стіни. Та й не акуратно перфоратором вийде.
 13. не хочеться, бо буде дуже багато пилу.
 14. ціну хай називає майстер. Розумію, що робота специфічна. Штроба потрібна в штукатурці. Цеглу/бетон довбати зубилом не треба.
 15. Потрібно або штроборізом з промисловим пилососом або молотком і зубилом. Відстань 15-20 м. під 2 телевізійні кабелі.