Перейти до змісту

SΩLΩMΩN

Power users
 • Кількість зміста

  3 443
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  5

SΩLΩMΩN last won the day on Травень 21

SΩLΩMΩN had the most liked content!

Репутація громади

499 Поважний

4 Підписників

Про SΩLΩMΩN

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Информация

 • Интересы
  ІТ, вело.

Останні відвідувачі профілю

12 483 перелядів профілю
 1. Майстер по ремонту/сервісу авто

  Буду третім на цій сторінці хто шукає хороших дизелистів. Крім Коршовця є ще десь?
 2. 2 режима? Вибираючи між 132 місцем і 88 по рівню демократії, я б хотів би жити в країні на 88 місці а не в тій, яка на 132 (поки). І́ндекс демокра́тії
 3. мордор досить хитро в цьому плані приймає виклик. Оголошує не війну, а "операцию принуждения к миру".
 4. нашим треба кредити, російським не в такій мірі. Відносна свобода в роїсі була в ті роки коли вони брали кредити і їли ніжки буша.
 5. може це ви живете згідно рос. змі?
 6. В 2008 році Грузія ввела військовий стан. А ось, як цє піднесли кацапські змі: Грузия объявила войну России
 7. А якщо по темі то в роїсі ще й заборонили анонімність в месенджерах. СІМ картки там продаютсья по паспорту. П.С. Як добре, що кацапів тут нема.
 8. Майже все майдже по плану.
 9. Розшарені принтера Windows працюють через SMB. Звичайно буду відключати. В нормальних корпоративних принтерах є вбудований принт сервер. Тим, які його не мають, можна докупити. Нашій фірмі на Лінукс цілком перейти неможливо, через софт і драйвера до спецефічного обладнання. Лінукс тільки на окремих серверах і на окремих робочих станціях. А по поводу кастрації Вінди, всі адміни в тій чи іншій мірі налаштовують її під потреби офісу. Тут багато чого залежить від майстерності адміна.
 10. тобто якщо в несегментованій мережі буде хоч одна заражена машина, то немає значення, який у вас захист, вірус буде виконватись з повноваженнями ядра на всіх машинах. Все-таки я налаштований позбуватись цього протоколу в мережі.
 11. Збірок теж не люблю. Але завжди відключаю зайві сервіси. На тестовому середовищі переконався, життя без АД і SMB можливе зі збереженням найнеобхіднішого корпоративного функціоналу. А саме: централізована автентифікація, автоматичне встановлення і оновлення програм, система моніторингу, спільні мережеві ресурси. Для чого придумувати вірус, який розпосюджується не через SMB, якщо SMB включений майже в усіх мережах, там де є віндовс?
 12. тут вже обговорювали рішення як встановлювати і оновлювати програми централізовано, без АД. Я перевірив, працює.
 13. Спільні папки є і без SMB. Мережевий друк через апаратний принт сервер. З доступом до сервера не зрозумів що мається на увазі. це все було крім користувачів з правами адміна. Вірус це не зупинило.
 14. Особисто я розгорнув тестове середовище з централізованою автентифікацією Windows користувачів без AD і без SMB. Якщо все вийде, то реалізую це в робочій мережі. Взагалі вимкнувши SMB на рівні мережевої карти, можна значно підняти рівень захисту OS сімейства Windows.
×