Перейти до змісту

SΩLΩMΩN

Power users
 • Кількість зміста

  3 444
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  5

SΩLΩMΩN last won the day on Травень 21 2017

SΩLΩMΩN had the most liked content!

Репутація громади

499 Поважний

4 Підписників

Про SΩLΩMΩN

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Информация

 • Интересы
  ІТ, вело.

Останні відвідувачі профілю

12 561 перелядів профілю
 1. Бетмен у місті?)

  перевірили, Бетмена не знайшли.
 2. Майстер по ремонту/сервісу авто

  Буду третім на цій сторінці хто шукає хороших дизелистів. Крім Коршовця є ще десь?
 3. Розшарені принтера Windows працюють через SMB. Звичайно буду відключати. В нормальних корпоративних принтерах є вбудований принт сервер. Тим, які його не мають, можна докупити. Нашій фірмі на Лінукс цілком перейти неможливо, через софт і драйвера до спецефічного обладнання. Лінукс тільки на окремих серверах і на окремих робочих станціях. А по поводу кастрації Вінди, всі адміни в тій чи іншій мірі налаштовують її під потреби офісу. Тут багато чого залежить від майстерності адміна.
 4. тобто якщо в несегментованій мережі буде хоч одна заражена машина, то немає значення, який у вас захист, вірус буде виконватись з повноваженнями ядра на всіх машинах. Все-таки я налаштований позбуватись цього протоколу в мережі.
 5. Збірок теж не люблю. Але завжди відключаю зайві сервіси. На тестовому середовищі переконався, життя без АД і SMB можливе зі збереженням найнеобхіднішого корпоративного функціоналу. А саме: централізована автентифікація, автоматичне встановлення і оновлення програм, система моніторингу, спільні мережеві ресурси. Для чого придумувати вірус, який розпосюджується не через SMB, якщо SMB включений майже в усіх мережах, там де є віндовс?
 6. тут вже обговорювали рішення як встановлювати і оновлювати програми централізовано, без АД. Я перевірив, працює.
 7. Спільні папки є і без SMB. Мережевий друк через апаратний принт сервер. З доступом до сервера не зрозумів що мається на увазі. це все було крім користувачів з правами адміна. Вірус це не зупинило.
 8. Особисто я розгорнув тестове середовище з централізованою автентифікацією Windows користувачів без AD і без SMB. Якщо все вийде, то реалізую це в робочій мережі. Взагалі вимкнувши SMB на рівні мережевої карти, можна значно підняти рівень захисту OS сімейства Windows.
 9. Використовуєте безкоштовну версію? Функціонолу безкоштовної версії вистачає?
 10. хотілось би знати напевне, може колега підкаже. Переводжу сервера з Hyper-V на VMware. Цікавить нічна автоматизація бекапу гостьових OS.
 11. зараз навіть лібр офіс не потрібен. Є нативний імпорт.
 12. Я виходжу з потреб Українських підприємств. Є софт який працює на вінді і нікуди від нього не подітися. Якщо поставити його у вайні, то у випадку проблем з софтом, про підтримку можна забути.
×